Oruç Tutmak Haberleri

Oruç Tutmak haber, Oruç Tutmak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oruç Tutmak - 20.04.2021
Bu alışkanlıklar kalp kriziyle sonuçlanabilir!
Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Karabulut bu nedenle kalp hastalarının doktorlarına danışmadan asla oruç tutmamaları gerektiği uyarısında bulundu.
Oruç Tutmak - 19.04.2021
Ramazanda omurga sağlığını korumanın yolları
Oruç tutmak bedenin ve zihnin iyileşmesidir,saflaşmasıdır.
Oruç Tutmak - 18.04.2021
Mide bağırsak hastalığı olup oruç tutmak isteyenler doktoruna danışmalı
Türk Gastroenteroloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Birol Özer, mide bağırsak hastalığı olan kişilerin oruç tutmak istemesi halinde hastalıklarıyla ilgili durumu doktoruyla konuşması gerektiğini belirtti.
Oruç Tutmak - 13.04.2021
Yüksek risk grubundaki diyabet hastalarına oruç uyarısı
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Altay, yüksek risk grubundaki şeker hastalarına oruç tutmalarının önerilmediğini, düşük risk grubundaki hastaların ise oruç tutmak için hekimlerine danışmaları gerektiğini bildirdi.
Oruç Tutmak - 13.04.2021
Enfeksiyon uzmanı Prof. Dr. Özden, salgının yayılımını engellemek için toplu iftarlardan kaçınılması gerektiğini söyledi
Oruç tutmak için sağlık şartlarının çok iyi gözetilmesi gerektiğine dikkati çeken Özden, "Kovid-19 hastasında eğer ciddi risk faktörü varsa, ileri yaşta olması, diyabet, şeker, tansiyon ve kalp gibi kronik gibi rahatsızlıkları olanlar ile gebe ve emziren kadınların oruç tutması uygun olmaz.
Oruç Tutmak - 12.04.2021
Ramazan ayı başlıyor
"Oruç tutmak kendini tutmaktır" ifadesini kullanan Ersoy, şunları kaydetti: "Oruç, şehvetini, öfkesini tutup, aklın önünü açmaktır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Oruç Tutmak Haberleri | Oruç Tutmak Haber - Haberler - Oruç Tutmak haberleri, son dakika oruç tutmak haber ve gelişmeleri burada. Bugün Ramazan'ın kaçıncı günü ve gecesi? 22 Nisan Perşembe 2021 Ramazan ayının kaçıncı günü? 2021 Ramazan ayı takvimi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 03:39:57. #1.15#

title