Nişantaşı Üniversitesi Haberleri

Nişantaşı Üniversitesi haber, Nişantaşı Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nişantaşı Üniversitesi - 29.06.2021
Nişantaşı SEM'den Psikoterapi Teknikleri Sertifika Programı
Nişantaşı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Aya Psikoakademi arasında imzalanan iş birliği protokolü ile yeni sertifika programlarının hayata geçirileceği duyuruldu.
Nişantaşı Üniversitesi - 28.06.2021
"Gençlerimizin fikirleri, yeni sürecin daha planlı yönetilmesini sağlayacak"
Yeşilyurt Belediyesinin ev sahipliğinde, Nişantaşı Üniversitesi, Kentsel Gelişim Derneği ve Sivil Yaşam Derneğinin destekleriyle başlayan Pandemi Sonrası Gençlik Formu'na Türkiye'nin 81 kentinden 90 öğrenci katılıyor.
Nişantaşı Üniversitesi - 24.06.2021
Brüksel Zirvesi'nden sonra NATO'da değişenler-değişmeyenler
14 Haziran NATO Brüksel Zirvesi'nin 2030 Vizyonu için kritik önemde bir başlangıç noktası olacağı vurgulanıyor, bu vurgunun arkasında ise sadece 2030 Vizyonuna verilen önem yatmıyordu.
Nişantaşı Üniversitesi - 15.04.2021
SETA'dan "Ukrayna ve Rusya Arasında Yeni Bir Sıcak Çatışmaya Doğru mu?" paneli
SETA Avrupa Araştırmaları Direktörü ve Türk Alman Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Enes Bayraklı moderatörlüğündeki panele, İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlyas Topsakal, Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Nişantaşı Üniversitesi - 12.04.2021
AB ile "pozitif gündem" dönemi: Fırsatlar ve zorluklar
25-26 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleşen Avrupa Birliği (AB) Liderler Zirvesi sonrası alınan kararlar neticesinde nihayet, Birlik ve Türkiye arasında koşullu ama pozitif bir diyalog kapısı aralanmış oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nişantaşı Üniversitesi Haberleri | Nişantaşı Üniversitesi Haber - Haberler - Nişantaşı Üniversitesi haberleri, son dakika nişantaşı üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Pazarlama İletişimi Okulu açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.7.2021 00:18:41. #1.16#

title