MUSTAFA ÖZTÜRK HABERLERİ

Mustafa Öztürk haber, Mustafa Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk

Doğum Yeri Tokat / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Mustafa Öztürk Kimdir ?

Mustafa Öztürk, 1955 yılında Reşadiye'de doğdu. İlkokulu Karacaören’de bitirdi. Ortaöğretimini Niksar’da tamamlamasının ardından Tokat Öğretmen Okulu'na kaydını yaptırdı. 1972 yılında mezun olduktan sonra 9 (Dokuz) yıl öğretmenlik ve idarecilik yaptı. Öztürk, 1981 yılında öğretmenlikten istifa etti ve serbest çalışmaya başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Öztürk - 30.12.2020
ABD Maarif Okulu yöneticileri, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
TMV ABD Direktörü Doç. Dr. Mehmet Özkan ve okulun idari asistanı Hatice Mamudi, "haber" kategorisinde Gökhan Balcı'nın "Yunanistan'da sığınmacılara gazlı müdahale", "yaşam" kategorisinde İsa Terli'nin "6 güzel adam" ve "spor" kategorisinde de Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü atlayışları" başlıklı fotoğraflarına oy verdi.
Mustafa Öztürk - 29.12.2020
SUBÜ Rektörü Mehmet Sarıbıyık, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Tayfun Coşkun'un "ABD'de doktorun koronavirüs yorgunluğu", Muhammed Enes Yıldırım'ın "Ayasofya'da 86 yıl sonra ibadet" ve Isaam Rimawi'nin "Filistinliler direnişte" fotoğraflarını oylayan Sarıbıyık, spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" ve Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları" karelerini seçti.
Mustafa Öztürk - 29.12.2020
Edirne'de kurum müdürleri AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Ocak, haber kategorisinde Arif Hüdaverdi Yaman'ın "İşitme engelli hastayla iletişim", spor kategorisinde Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları" ve yaşam kategorisinde Band Kanani'nin "Kabe'de koronavirüs sessizliği" adlı fotoğraflara oy verdi.
Mustafa Öztürk - 29.12.2020
Kazakistan Devlet Televizyon ve Radyo Kurulu Başkanı Tanısbay, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Tanısbay, "Spor" kategorisinde ise Mustafa Öztürk'ün çektiği "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları" başlıklı fotoğrafı tercih etti.
Mustafa Öztürk - 29.12.2020
Asyaport Limanı'ndaki TTC operatörleri AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Mehmet Emin Mengüarslan'ın "Mucize'nin adı Ayda" başlıklı fotoğrafını seçen operatörler, yaşam kategorisinde Süleyman Elçin'in "Antalyalı Örümcek Adam", spor kategorisinde de Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları" fotoğrafına oy verdi.
Mustafa Öztürk - 27.12.2020
AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylaması
Haber kategorisinde Mehmet Emin Mengüarslan'ın "Mucize'nin adı Ayda" fotoğrafını seçen Özkaya, spor kategorisinde Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü atlayışları", yaşam kategorisinde ise Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" fotoğrafı için oy kullandı.
Mustafa Öztürk - 27.12.2020
İYİ Parti Edirne Milletvekili Çakırlar, AA'nın "Yılın fotoğrafları oylaması"na katıldı
Çakırlar, haber kategorisinde Gökhan Balcı'nın "Yunanistan'dan sığınmacılara gazlı müdahale", spor kategorisinde Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları", yaşam kategorisinde de Özkan Bilgin'in "Mendereslerde yaz ve kış" fotoğraflarına oy verdi.
Mustafa Öztürk - 26.12.2020
Birol Güven, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Doğukan Keskinkılıç'ın "Koronavirüs yasaklarında polislerin ilk iftarı" fotoğrafını seçen Güven, yaşam kategorisinde Salih Zeki Fazlıoğlu'nun "İstanbul'da koronavirüs önlemleri", sporda ise Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları" başlıklı fotoğrafına oy verdi.
Mustafa Öztürk - 25.12.2020
Kırşehir'de devrilen otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti
Mustafa Öztürk (53) idaresindeki 40 BC 786 otomobil, Karacaören-Boztepe yolunun 6.
Mustafa Öztürk - 23.12.2020
Afşin Kaymakamı Pınar ve Belediye Başkanı Güven AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise haber kategorisinde Abdullah Çoşkun'un "Koronavirüs ile zorlu mücadele", spot kategorisinde Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü atlayışları" yaşam kategorisinde ise İsa Terli'nin "6 güzel adam" başlıklı fotoğraflarını seçti.
Mustafa Öztürk - 23.12.2020
TRT Spor ekibi, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Mehmet Buğra Şahin, haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da Çığ felaketi" fotoğrafını seçerken, spor kategorisinde Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları" ve yaşamda da İsa Terli'nin "Büyük Çamlıca Cami ve hilal" fotoğrafını seçti.
Mustafa Öztürk - 22.12.2020
Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Valilik makamında, AA Adana Bölge Müdürü Mehmet Kemal Firik'ten fotoğraflar hakkında bilgi alan Yılmaz, yaşam kategorisinde İsa Terli'nin "Büyük Çamlıca Camisi ile hilal" ve Mehmet Kumcağız'ın "Sınıfın yeni öğrencisi Fındık", spor kategorisinde Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları" ve Erçin Ertürk'ün "Antrenmanlarını evinin bahçesindeki portatif havuzda yapıyor", haber kategorisinde ise Onur Çoban'ın "Ermenistan'ın Gence Saldırısı" ve Mehmet Emin Mengüarslan'ın "Mucize'nin adı Ayla" başlıklı fotoğraflarını oyladı.
Mustafa Öztürk - 20.12.2020
Fotoğraf sanatçısı Seyit Konyalı, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Spor kategorisinde Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar köprüsü atlayışları" isimli çalışmasına oy veren Konyalı, yaşam kategorisinde ise Mustafa Çiftçi'ye ait "kısıtlamalar sonrası ilk Cuma" başlıklı karesini beğendi.
Mustafa Öztürk - 18.12.2020
30 yıldır mağarada yaşıyor
Mersin'in Gülnar ilçesine bağlı Bozağaç Mahallesi'nden Mustafa Öztürk, doğa sevgisi nedeniyle 30 yıldır eve dönüştürdüğü mağarada yaşamını sürdürüyor.
Mustafa Öztürk - 18.12.2020
Edirne'de kurum müdürleri AA'nın "Yılın fotoğrafları oylaması"na katıldı
Tülek, haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi", spor kategorisinde Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları" ve yaşam kategorisinde Sercan Küçükşahin'in "Hürmetçi Sazlığı'nda gün batarken" adlı fotoğraflara oy verdi.
Mustafa Öztürk - 17.12.2020
Samsun Emniyet Müdürü Ömer Urhal AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
"Yaşam" kategorisinde Mehmet Kumcağız'ın "Sınıfın Yeni Öğrencisi "Fındık", Şebnem Coşkun'un "Şahika Ercümen Yavru Carettalarla" ve İsa Terli'nin "Büyük Çamlıca Camisi ile Hilal" fotoğraflarına oy veren Urhal, "spor" kategorisinde ise Okan Coşkun'un "Futbol Özlemi" ve Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları" karelerine oy verdi.
Mustafa Öztürk - 16.12.2020
Tekirdağ'da kurum müdürleri AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
İl Sağlık Müdürü Ali Cengiz Kalkan da "yaşam" kategorisinde İsa Terli'nin "6 güzel adam", "spor" kategorisinde Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları" fotoğrafını beğenirken, "haber" kategorisinde Arif Hüdaverdi Yaman'ın "İşitme engelli hastayla iletişim" fotoğrafına oy verdi.
Mustafa Öztürk - 16.12.2020
Bilecik'te kütüphaneciler AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Yaşam kategorisinde Mehmet Kumcağız'ın "Sınıfın yeni öğrencisi Fındık" ve Muhammed Said'in "Ateşkesin gölgesinde "uçurtma" etkinliği", spor kategorisinde Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları", haber kategorisinde ise Arif Hüdaverdi Yaman'ın "İşitme engelli hastayla iletişim" fotoğraflarını oyladılar.
Mustafa Öztürk - 13.12.2020
Tekirdağ'da köfte ustaları, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Köfteci Murat Akyüz, "haber" kategorisinde Gökhan Balcı'nın "Yunanistan'dan sığınmacılara gazlı müdahale", "yaşam" kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu", "spor" kategorisinde Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü atlayışları" başlıklı fotoğrafını seçti.
Mustafa Öztürk - 13.12.2020
Edirne'de kurum müdürleri AA'nın "Yılın fotoğrafları oylaması"na katıldı
Fotoğrafları inceleyen Güneren, yaşam kategorisinde Özkan Bilgin'in "Sofradaki sürpriz", haber kategorisinde Gökhan Balcı'nın "Edirne'deki sığınmacı hareketi", spor kategorisinde Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları" adlı fotoğrafına oy kullandı.
Mustafa Öztürk - 12.12.2020
Konya'da avukatlar AA'nın "Yılın fotoğrafları oylaması"na katıldı
Avukat Cihat Tanrıkulu, haber kategorisinde, Abdullah Coşkun'un "Koronavirüsle zorlu mücadele", yaşam kategorisinde Juancho Torres'in "Kolombiya'da okullarda ev yapımı maskeler" fotoğraflarını oyladı. Tanrıkulu, spor kategorisindeyse Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü atlayışları" fotoğrafı için oy kullandı.
Mustafa Öztürk - 12.12.2020
Tekirdağ'da taksiciler AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Taksi şoförü Bülent Kaçar da "yaşam" kategorisinde Mustafa Çiftçi'nin "Kısıtlamalar Sonrası İlk Cuma" fotoğrafına oy verirken, "spor" kategorisinde Mustafa Öztürk'ün çektiği "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları", "haber" kategorisinde ise Arif Hüdaverdi Yaman'ın "İşitme engelli hastayla iletişim" isimli karesini oyladı.
Mustafa Öztürk - 11.12.2020
"Kovid-19 ile mücadelenin gizli kahramanları", AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Hasta bakıcılar, "yaşam" kategorisinde Muhammed Said'in çektiği "Muhammed bebeğin mutluluğu", "spor" kategorisinde Mustafa Öztürk'ün çektiği "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları", "haber" kategorisinde ise Arif Hüdaverdi Yaman'ın "İşitme engelli hastayla iletişim" isimli fotoğrafı oyladı.
Mustafa Öztürk - 10.12.2020
İstanbul'daki terör saldırısında şehit olan polis memuru Mustafa Öztürk mezarı başında anıldı
İstanbul'daki terör saldırısında şehit olan polis memuru Mustafa Öztürk, memleketi Samsun'un Çarşamba ilçesindeki mezarı başında anıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Öztürk Haberleri | Mustafa Öztürk Kimdir - Haberler - Mustafa Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Ehliyet affı bekleyen yüz binlerce sürücü sosyal medyada kampanya başlattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 12:22:58. #1.15#
title