LÜTFÜ TÜRKKAN HABERLERİ

Lütfü Türkkan haber, Lütfü Türkkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lütfü Türkkan

Lütfü Türkkan

Doğum Yeri İstanbul /
Doğum Tarihi 5.2.1959

Lütfü Türkkan Kimdir ?

Lütfü Türkkan, 5 Şubat 1959'da İstanbul'da doğdu. Babasının adı Cevat, annesinin adı Halise'dir. Sanayici; İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Yüksek Okulu (Önlisans), Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü (Önlisans) ve Makedonya Kiril Metodij Üniversitesi Türkoloji Bölümünü bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Lütfü Türkkan - 12.10.2021
TBMM Genel Kurulu
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Türkiye İstatistik Kurumuna (TÜİK) göre işsiz sayısının ağustosta 11 bin kişi, aynı dönemde İŞKUR'a kayıt yaptıran kişi sayısının 199 bin kişi arttığını vurgulayarak, "Her nedense İŞKUR'a kayıtlı işsiz sayısı TÜİK verilerine yansımıyor.
Lütfü Türkkan - 06.10.2021
TBMM Genel Kurulu
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, vatandaşların her geçen gün ağırlaşan ekonomik şartlardan yorulduğunu savunarak, "Sayın Erdoğan'ın yıllar önce yaptığı meşhur bir çay simit hesabı vardı.
Lütfü Türkkan - 05.10.2021
İYİ Partili Lütfü Türkkan, 36 milyon dolarlık krediyi ödememiş
AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu düzenlediği basın toplantısında İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve İyi Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'a yüklenerek, "Lütfü Türkkan, kamu bankalarından aldığı 36 milyon dolar krediyi, yok etti ve geri ödemedi" dedi.
Lütfü Türkkan - 04.10.2021
Katırcıoğlu'ndan, Türkkan'ın 36 milyon dolarlık krediyi geri ödemediği iddiasıyla ilgili açıklama Açıklaması
AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın devlet bankalarından aldığı 36 milyon dolar krediyi geri ödemediği iddiasına ilişkin, "Türkkan, kamu bankalarından aldığı 36 milyon dolar krediyi, yok etti ve geri ödemedi.
Lütfü Türkkan - 29.09.2021
İYİ Partili Türkkan hakkında şok iddia: "36 milyon doları batırdı"
İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın Ukrayna ve Gebze'deki fabrikaları ve çiftlikleri için kamu bankalarından çektiği 36 milyon dolarlık krediyi geri ödeyemediği iddia edildi.
Lütfü Türkkan - 15.09.2021
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ardahan Belediyesini ziyaret etti
Bazı programları dolayısıyla kentte bulunan Akşener, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, İl Başkanı Taşkın Polat ve partililerle Ardahan Belediyesine ziyarette bulundu.
Lütfü Türkkan - 17.07.2021
TBMM Genel Kurulu
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı'nın, KKTC'nin ismiyle birlikte anayasayı da değiştirip başkanlık sistemine geçmeyi planladıklarını ifade ettiğini aktararak, "Türkiye'de tek adam sisteminin ülkeyi getirdiği nokta ortada, bu kez de KKTC'de, yavru vatanda, yavru tek adam sistemine geçiliyor.
Lütfü Türkkan - 16.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Teklifin tümü üzerinde söz alan İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, "Anayasa'ya aykırılığı konusunda hiç şüphe götürmeyen, kanun yapma tekniği açısından İçtüzüğün adeta içinden geçen bir kanun teklifiyle karşı karşıyayız.
Lütfü Türkkan - 16.07.2021
TBMM Genel Kurulunda, ekonomiye ilişkin kanun teklifinin görüşmelerine başlandı
Turan, şöyle devam etti: "Sanki bütün kanun teklifi OHAL benzeri ağır düzenlemeleri içeren bir teklif gibi değerlendirildi. Öncelikle kanun teklifi; bırakın OHAL düzenlemesini, onun ötesinde çok sayıda ekonomik düzenlemeyi içeren, toplumun farklı kesimlerini ilgilendiren çok kıymetli düzenlemeleri içermekte. Örneğin korucularımızın maaşının en azından asgari ücrete endekslenmesi gibi, 2020 depreminde değişik yerlerde zarar gören vatandaşlarımıza destek olunması gibi, Tütün Yasası'ndan kaynaklı cezalarda erteleme gibi, Çek Yasası'nda ödemek kaydıyla, taksit kaydıyla infazın askıya alınması gibi çok farklı toplumun beklediği konuyu içermekte. Bu teklif, 'OHAL' ithamını karşılamayan, hak etmeyen bir tekliftir." İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan ise bu yasa teklifinin adının "OHAL yasası" olduğunu öne sürerek "Bu kanunu süsleyerek Meclise getirdiniz.
Lütfü Türkkan - 14.07.2021
TBMM Genel Kurulunda grup başkanvekilleri 15 Temmuz darbe girişimini değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, 15 Temmuz'da Türkiye'nin tarihinin karanlık günlerinden birini yaşadığını ve bir demokrasi sınavından geçtiğini belirterek "Kendi tanklarımızın, kendi tüfeklerimizin namluları asker kıyafeti giymiş hainler tarafından halkımıza ve milletimize doğrultulmuştur.
Lütfü Türkkan - 13.07.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Türkiye'nin, dünyada en fazla sığınmacı alan ülke olduğunu ifade etti.
Lütfü Türkkan - 08.07.2021
TBMM Genel Kurulu
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Çorlu'daki tren kazasında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi.
Lütfü Türkkan - 07.07.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, iktidarın vatandaşın evindeki yangını göremeyecek kadar izanını kaybettiğini savundu.
Lütfü Türkkan - 06.07.2021
TBMM Genel Kurulu
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, 2 Temmuz 1993 tarihinde Sivas Madımak Oteli'nde yazar ve sanatçılardan oluşan 33 kişinin yakılarak öldürüldüğünü belirterek, "Hiç kimse düşüncesi ya da fikri nedeniyle böyle bir olaya maruz bırakılamaz, hiçbir gerekçe böylesine insanlık dışı bir vahşeti haklı gösteremez.
Lütfü Türkkan - 03.07.2021
AK Parti'li Akbaşoğlu'ndan, İYİ Parti'li Türkkan'ın Necmettin Erbakan ile ilgili ifadelerine tepki
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın, "Rahmetli Erbakan çok temel atardı.
Lütfü Türkkan - 30.06.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, kamuoyuna "Elmalı davası" olarak yansıyan 6 ve 9 yaşlarında iki çocuğun istismara uğradığına yönelik iddialara değinerek sanıkların serbest bırakılmasını eleştirdi.
Lütfü Türkkan - 29.06.2021
TBMM Genel Kurulu
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Alman Federal Meclisi'nin, 26 Haziran 2021 tarihinde resmi sitesinde yayımladığı deklarasyonla Doğu Türkistan'da Uygur Türklerine yapılan Çin mezalimini kınadığını belirtti.
Lütfü Türkkan - 27.06.2021
26 Haziran 2021 Haberleri
26 Haziran 2021 Manşet Haberleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Lütfü Türkkan Haberleri | Lütfü Türkkan Kimdir - Haberler - Lütfü Türkkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Lütfü Türkkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Vergi kanunlarına ilişkin düzenleme içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 02:40:31. #1.16#

title