KAYHAN TÜRKMENOĞLU HABERLERİ

Kayhan Türkmenoğlu haber, Kayhan Türkmenoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayhan Türkmenoğlu

Kayhan Türkmenoğlu

Doğum Yeri Van / Türkiye
Doğum Tarihi 25.9.1962 - ...

Kayhan Türkmenoğlu Kimdir ?

Kayhan Türkmenoğlu, 25 Eylül 1962'de Van'da doğmuştur. . Babasının adı Niyazi, annesinin adı Firdevs'tir. İş Adamı; Lise mezunu. Serbest ticaretle uğraştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kayhan Türkmenoğlu - 14.01.2021
Başkale Ziraat Odasından AK Parti Van İl Başkanlığına teşekkür ziyaretti
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çalım, heyete AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'nun selamlarını iletti.
Kayhan Türkmenoğlu - 04.12.2020
AK Parti Van İl Başkanı Türkmenoğlu'ndan siyasi partilere ziyaret
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve beraberindeki Başkan Yardımcıları Abdullah Çalım, Sinan Başak ve Mehmet Tuğrul ile MHP ve HÜDA PAR il başkanlıklarını ziyaret etti.
Kayhan Türkmenoğlu - 22.11.2020
AK Parti Van İl Başkanı Türkmenoğlu'nun mahalle ziyaretleri sürüyor
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Hacıbekir Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Kayhan Türkmenoğlu - 04.11.2020
AK Parti heyetinden Özalp'ta iş yerleri yanan esnafa geçmiş olsun ziyareti
Esnafın taleplerini dinleyen heyettekiler, İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'nun geçmiş olsun dileklerini ileti.
Kayhan Türkmenoğlu - 02.11.2020
Son dakika haberi! AK Parti İl Başkanı Türkmenoğlu partililerle buluştu
Son dakika gündem haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti Van 7. Olağan İl Kongresinde, yeniden il başkanlığına seçilen Kayhan Türkmenoğlu, partililerle buluştu.
Kayhan Türkmenoğlu - 31.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
TÜRKMENOĞLU, YENİDEN İL BAŞKANI SEÇİLDİCumhurbaşkanı Erdoğan: Evleri yıkılanlara yenilerini yapacağız (3)Cumhurbaşkanı Erdoğan'n katılımıyla Van Şehir Stadyumu'nda gerçekleşen Van 7'nci il Olağan Kongresi'nde tek liste halinde gidilen seçimde, mevcut İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, yeniden...
Kayhan Türkmenoğlu - 31.10.2020
AK Parti Van 7. Olağan İl Kongresi
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti Van 7. Olağan İl Kongresinde mevcut başkan Kayhan Türkmenoğlu, yeniden il başkanlığına seçildi.
Kayhan Türkmenoğlu - 31.10.2020
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Van 7. Olağan İl Kongresinde konuştu: (2)
Notlar Konuşmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu tarafından hediye takdim edildi.
Kayhan Türkmenoğlu - 26.10.2020
AK Parti 7. Olağan Van İl Kongresi'ne doğru
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, partisinin 31 Ekim'de yapılacak 7. Olağan İl Kongresi'ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağını söyledi.
Kayhan Türkmenoğlu - 11.10.2020
Son dakika haber | AK Parti Van İl Başkanlığının yeni üye çalışmaları sürüyor
AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, partilerine üye olmak isteyen sendika üyeleri ve ailelerle bir araya geldi.
Kayhan Türkmenoğlu - 08.10.2020
AK Parti Van İl Başkanlığının yeni üye çalışmaları sürüyor
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, partilerine üye olmak isteyen ailelerle bir araya gelerek kayıt işlemlerini gerçekleştirdi.
Kayhan Türkmenoğlu - 12.09.2020
Van'da AK Parti'nin İpekyolu kongresi yapıldı
Divan başkanlığını genel merkez Van İl Koordinatörü Alaattin Parlak'ın yaptığı kongrede konuşan AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, kongrelerden sonra çalışmalara aynı azim ve kararlılıkla kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi.
Kayhan Türkmenoğlu - 06.09.2020
AK Parti Başkale İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi yapıldı
İlçedeki Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nun bahçesinde gerçekleştirilen kongreye, AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Van Milletvekili Abdulahat Arvas, belediye başkanları ve partililer katıldı.
Kayhan Türkmenoğlu - 05.09.2020
Son dakika... AK Parti Tuşba kongresi yapıldı
Kongrede konuşan İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, sanayi ve eğitimde ön plana çıkan Tuşba'da AK Parti belediyeleri döneminde çok önemli hizmetler gerçekleştirdiklerini anlattı.
Kayhan Türkmenoğlu - 31.08.2020
Vanlılar Giresun'da selden zarar gören kuaförlerin iş yerlerini yenileyecek
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, düzenlediği basın toplantısında, geçen hafta Giresun'da meydana gelen selde 10 kişinin yaşamını yitirdiğini, yüzlerce iş yerinin kullanılamaz hale geldiğini belirtti.
Kayhan Türkmenoğlu - 30.08.2020
AK Parti Bahçesaray ve Çatak ilçe kongreleri yapıldı
Programda konuşan ilçe başkanı Cumali Sabırlı, Bahçesaray halkının son seçimlerde AK Parti'ye gösterdiği ilginin 2023 hedeflerine giderken artarak devam edeceğini söyledi. AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu da Bahçesaray halkının partilerine son seçimlerde yüzde 65 oranında destek verdiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.
Kayhan Türkmenoğlu - 23.08.2020
Van'da AK Parti Gürpınar İlçe Kongresi yapıldı
Kongrede konuşan AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, kongreye katılan tüm partililere teşekkür etti.
Kayhan Türkmenoğlu - 22.08.2020
Van'da AK Parti Edremit İlçe Kongresi yapıldı
Kongrede konuşan AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, kongreye katılan tüm partililere teşekkür etti.
Kayhan Türkmenoğlu - 17.08.2020
Son dakika haberleri: Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Van'da Açıklaması
Bakan Karaismailoğlu'na Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Van milletvekilleri İrfan Kartal, Abdulahat Arvas, AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan da eşlik etti.
Kayhan Türkmenoğlu - 17.08.2020
Son dakika haberleri: Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Van'da
"Bizim projelerimiz gittiği yere hayat, canlılık kazandırıyor" Türkiye'nin lider ülkeler arasına katılması için canla başla çalıştıklarını belirten Karaismailoğlu, şunları kaydetti: "Vatana hizmet etmek bir nasip işidir. Bizlerde bu nasibi kazanmak, milletimizin hayır dualarını almak için canla başla çalışıyoruz. Ülkemiz çok büyük ve çok güçlü bir ülke. Burada Sayın Cumhurbaşkanımıza, liderimize çok şey borçluyuz. Allah ona uzun ömür nasip etsin. İnşallah onun liderliğinde ülkemiz inanılmaz işlere imza atarak, imkansızları başararak muasır medeniyetler seviyesine çıkacaktır. Bundan hiç kimsenin endişe olmasın. Son 18 yılda Van'da 8 buçuk milyar lira bir yatırım yapmışız. Devam eden yatırımlar da var. İnşallah bu terör belasını da başımızdan def ettik. Bölge inşallah vatanına ve milletine bağlı bir şekilde kardeşçe yaşayıp, bütün dünyanın nimetlerinden faydalanır. Bizim projelerimiz gittiği yere hayat, canlılık kazandırıyor. Ekonomi, istihdam, tarım ve hayvancılık gelişiyor. İnşallah biz de projelerimizi bitirdiğimizde bölgenin ekonomisine, tarımına ve turizmine katkıda bulunacağız. Huzur ve güvenle buradaki turizmi de belli bir seviyeye çıkarıp vatandaşlarımızın gelir seviyelerini de artırıp yaşam kalitesini yükselteceğiz. Ulaştırma, iletişim ve alt yapı bakımından Van'ın ihtiyacı olan bütün yatırımları konuşacağız. Bahçesaray yoluyla ilgili de arkadaşlarımız geçen hafta yerinde bir inceleme yaptılar. Konuyla ilgili projeleri ve yapılabilecek bütün işleri bir programla hazırlayıp bize sunacaklar. İnşallah Bahçesaraylıları da rahatlatacak bir program hazırlayacağız." Programa, AK Parti Van milletvekilleri İrfan Kartal, Abdulahat Arvas, AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan katıldı.
Kayhan Türkmenoğlu - 13.08.2020
Van'da AK Parti İl Başkanlığı vatandaşları Kovid-19'a karşı afişlerle uyardı
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, yaptığı açıklamada, Van'ın en büyük üyesi bulunan siyasi yapısı olduklarını ve toplumsal konularda vatandaşları uyarmayı bir görev bildiklerini belirtti.
Kayhan Türkmenoğlu - 02.08.2020
AK Parti'nin genç üye kaydında Van Türkiye ikincisi oldu
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, başarıda emeği geçen ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, 13 ilçe teşkilatı, mahalle başkanları, sandık görevlileri ve meclis üyelerini tebrik etti.
Kayhan Türkmenoğlu - 30.07.2020
AK Parti İl Başkanı Türkmenoğlu'ndan Kurban Bayramı mesajı
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kayhan Türkmenoğlu - 28.07.2020
Bahçesaray Belediyesi ilçede yaptığı çalışmaları anlattı
AK Parti'den yapılan açıklamaya göre, haftalık yönetim kurulu toplantısı AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.
Kayhan Türkmenoğlu - 26.07.2020
AK Parti Van İl Başkanlığı yeni üye çalışmalarını sürdürüyor
AK Parti Van İl Başkanlığı başlattığı yeni üye kayıtları ve saha çalışmalarını sürdürüyor. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında normalleşme sürecinin başlamasıyla çalışmalarını yoğunlaştıran AK Parti Van İl Başkanlığı, ilçe ana kademe ile kadın ve gençlik kolları üyeleriyle şehrin çeşitli bölgelerinde esnafı ziyaret etti. AK Parti Van İl Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul, yaptığı açıklamada, kentte çalınmadık kapı bırakmamayı amaçladıklarını söyledi. Göreve geldikleri günden bu yana toplumla bütünleşmek için büyük bir çaba içinde olduklarını belirten Tuğrul, "İlçelerde ve mahallelerde, vatandaşlarla bir araya gelerek hükümetimizin yaptığı hizmetleri anlatmaya çalışıyoruz. Onların sorunlarını dinliyoruz. İl Başkanımız Kayhan Türkmenoğlu'nun öncülüğünde gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalardan çok olumlu geri dönüşler alıyoruz.
Kayhan Türkmenoğlu - 23.07.2020
AK Parti Van İl Başkanlığından üye seferberliği
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, başlattıkları yeni üye kaydı ve üye listelerinin güncellenmesi çalışmaları kapsamında şu ana kadar yapılan üye kaydının yarısı kadar yeni kaydın yapıldığı bildirildi.
Kayhan Türkmenoğlu - 15.07.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kayhan Türkmenoğlu - 10.07.2020
Son dakika haberleri... AK Parti Van İl Başkanı Türkmenoğlu gazetecilerle bir araya geldi
Son dakika haberi... AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, kentteki basın mensuplarıyla bir araya gelerek pandemi süreci, parti çalışmaları ve yürütülen projeler hakkında bilgi verdi.
Kayhan Türkmenoğlu - 06.07.2020
AK Parti Van İl Başkanlığı yeni üye çalışması başlattı
Bu kapsamda ilçe koordinatörleri, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanlarıyla toplantı yapan İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, son yıllarda partilerine olan ilgiyi tescillemek için üye kayıtlarına büyük önem verdiklerini söyledi.
Kayhan Türkmenoğlu - 25.06.2020
AK Parti Van İl Başkanlığından saha çalışması
Esnaf ziyaretleri kapsamında vatandaşların çok olumlu tepkileriyle karşılaştıklarını belirten Akyol, "İl Başkanımız Kayhan Türkmenoğlu'nun talimatları doğrultusunda esnafımızı ziyaret ettik.
Kayhan Türkmenoğlu - 24.06.2020
Bakanlara, Özalp'taki hizmetleri anlatıp, taleplerini ilettiler
AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Özalp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulkadir Çelik, AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve Özalp İlçe Başkanı Ercan Ağar, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Gençlik ve Spor Bakanı...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kayhan Türkmenoğlu Haberleri | Kayhan Türkmenoğlu Kimdir - Haberler - Kayhan Türkmenoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kayhan Türkmenoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Çam, Van kongresinde konuştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.1.2021 01:57:33. #1.14#
title