Haberler

Eylül Öztürk e-ticaret firmasındaki aylık kazancını açıkladı: 2 milyon TL kazanıyorum

Güncelleme:

Dilan Polat'ın tutuklanmasının ardından soruşturma başlatılan fenomenler arasında yer alan ve Amerika'da 10 evi bulunduğu için sıkça adından söz ettiren Eylül Öztürk, "Bir dönem parasızlıkla sınandım, şu anda parayla sınanıyorum" diyerek aylık kazancının bazı dönemlerde 2 milyon TL'yi geçtiğini söyledi.

Engin ve Dilan Polat çiftinin kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamasıyla tutuklanmasının ardından aralarında Eylül Öztürk'ün bulunduğu birçok fenomen hakkında soruşturma başlatılarak mal varlıklarına el konuldu. Uzun süredir yurt dışında yaşayan ve Amerika'da 10 evi bulunan Eylül Öztürk, yayınladığı videoyla aylık kazancının bazı dönemlerde 2 milyon TL'yi geçtiğini söyledi.

"ATTIĞIM BİR HİKAYE 816 BİN İZLENİYOR, BİR TELEVİZYON KANALINDAN FAZLA"

Hakkındaki iddiaların ardından YouTube kanalında video yayınlayan Eylül Öztürk, bir e-ticaret firmasından kazançlarını sıraladı. Takipçilerinden özür dileyerek görüntüleri yayınlayan fenomen, şu ifadeleri kullandı: "Benim bir hikayemin günlük ortalama izlenme oranı 816 bin. Bana günlük en az 5 farklı markadan reklam teklifi geliyor. Kabul edip etmemek benim kararım. Ben marka işbirliklerinde güvenilir bir insanımdır. Ben kullanmadığım bir ürünü önermem. Hiçbir zaman insanları kandırmadım. Ekonominin geldiği noktadan ve emeklerininiz karşılığını alamadığınız için çok üzgünüm. Sizler için de elimden geleni yaptım. Bugün bir televizyon kanalından fazla izlenen bir kanla görüyorsunuz karşınızda."

'Parayla sınanıyorum' diyen Eylül Öztürk, aylık kazancını açıkladı

"KAZANÇLARIMI PAYLAŞMAZSAM HIRSIZLIKLA VE PARA AKLAMAKLA ANILACAĞIM"

"Bu zamana kadar kimseyle paylaşmadım ama sizinle aylık kazancımı paylaşacağım. Keşke sizler için de bir şey yapabiliyor olsam. Bunu göstermek zorundayım. Eğer ben bunu yapmazsam hırsızlıkla, kara para aklamakla ve bunun gibi yüz kızartıcı suçlarla anılmaya devam edeceğim. Ben bu belgeleri zaten devlete sundum. Geçen sene 1 Aralık-31 Aralık tarihinde bir e-ticaret platformuna 626 bin 490 kişi getirmişim, 21 bin 925 kişi alışveriş yapmış. Ben o ay işbirliklerinden 216 bin lira kazanmışım. Link vererek de bu platforma 1 milyon 127 bin lira ciro yaptırmışım. Bunun karşılığında da 168 bin lira kazanmışım. Yani totalde o platformdan o ay 384 bin 815 lira kazanmışım."

'Parayla sınanıyorum' diyen Eylül Öztürk, aylık kazancını açıkladı

"GEÇEN SENE KASIM AYINDA 2 MİLYON TL KAZANMIŞIM"

"1-30 Kasım'da ise 2 milyon 46 bin TL kazanmışım, platforma da 1 milyon 769 bin lira ciro yaptırmışım. 1-30 Eylül'de 1 milyon 88 bin TL kazanmışım. Bu sadece tek bir platform üzerinden. 1-31 Temmuz da ise 557 bin TL kazandım. 1-31 Ağustos'ta ise 603 nin 746 TL. İşler bu noktaya geldiği için çok özür diliyorum. Bu şekilde anıldığım için. İnsanların hayal edemediği bir sistemin içinde olduğum için. Ben bir televizyon kanalından çok daha fazla izlenerek para kazanıyorum. Biri dirseğine kadar bilezik takar biri kafasına dolar... Bu işten nasıl para kazandığınız size kalmıştır. Bütün e-ticaret platformlarından kazançlarım belli, franchising şubelerimden aldığım cirolar belli, akademimizden para kazanıyoruz, kendi markamızdan para kazanıyoruz. Bunların hepsi bende evraklı ve belgeli. Bu kazanca rağmen beni parayla alakam bile olmadı. ben hayatımın bir döneminde parasızlıkla, şimdi de parayla sınanıyorum."

'Parayla sınanıyorum' diyen Eylül Öztürk, aylık kazancını açıkladı

'Parayla sınanıyorum' diyen Eylül Öztürk, aylık kazancını açıkladı

'Parayla sınanıyorum' diyen Eylül Öztürk, aylık kazancını açıkladı

Ecem Altan
Haberler.com - Hukuk

Eylül Öztürk Hukuk Magazin Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

21 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 21 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 21 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Ronaldinho kimdir? Ronaldinho nereli, hangi takımlarda oynadı? 21 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu 2024? Inter - Atletico Madrid maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Inter - Atletico Madrid maçı kaç kaç, canlı maç skoru! PSV - Borussia Dortmund maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! PSV - Borussia Dortmund maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Manchester City - Brentford maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Manchester City - Brentford maçı kaç kaç, canlı maç skoru! YouTube çöktü mü? 21 Şubat 2024 YouTube sorun mu var? YouTube neden açılmıyor? PSV - Borussia Dortmund maçı CANLI izle! 20 Şubat PSV - Borussia Dortmund maçı canlı yayın izle! KURANDA GEÇEN KIZ İSİMLERİ nelerdir? Kur'an-ı Kerim'de bulunan kız isimleri ve anlamları nedir? Müzik dinlemek haram mı, günah mı, caiz mi (DİYANET)? Inter - Atletico Madrid maçı CANLI izle! 20 Şubat Inter - Atletico Madrid maçı canlı yayın izle!
1000

Yorumlar (8)

Arman Usa:

Bu paralar sana amerikada 10 ev almaz

147
15
yanıtYanıtla
CENGAVER:

ne biliyon newyorkun ücra bir küyünde 10 adet 1 0 kulubesi vardır, oda 10 ev yapar.

yanıt4
yanıt25
mrx clay:

İnandırıcı gelmedi... Tamam o paralar kazanılmış olabilir ama o kazançlarla kısa sürede bu varlıklar elde edilemez. Yemesen içmesen harcamasan sadece biriktirsen bile yine yapılamaz sanmıyorum.

128
11
yanıtYanıtla
YİĞİT TÜRKALP:

SIFATA BAK NEYE BENZİYİ

112
14
yanıtYanıtla
macun :

ben emekli, sinema, tiyatro, yazar aynı zamanda şair oglu şairim bırak evi barakayı emerikya doğru düzgün yazamıyorum.şimdi bu kızcagıca bilenenler veyahutta diğerlerine ulan sizin elinizede o firsat gelse ümüüüüüüüneee kadar çekerdiniz bırakın rahibe teresa röllerini ciğerinizi biliriz.

44
36
yanıtYanıtla
Haber Ola:

macun sende olmayan önde iki fazlalık var maalesef dünyanın düzeni böyle . ne kadar gösterirsen o kadar kazanırsın

yanıt32
yanıt3
Huso Musu:

KİM İZLİYOR BUNLARI?İLK DEFA GORDUM.

53
3
yanıtYanıtla
Muharrem Öndeş:

İzleyenlerin açlıktan ağzı kokuyor, bu kadın milyonlar kazanıyor. Bunun adı apdallık bile olamaz.

53
1
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title