Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak? Squid Game yeni sezon ne zaman? Squid Game ikinci sezon çıkacak mı? Squid Game 2. sezon olacak mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak? Squid Game yeni sezon ne zaman? Squid Game ikinci sezon çıkacak mı? Squid Game 2. sezon olacak mı?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak? Squid Game yeni sezon ne zaman? Squid Game ikinci sezon çıkacak mı? Squid Game 2. sezon olacak mı?

Netflix'in en çok izlenen dizisi olma unvanını alan Squid Game dünyada büyük ilgi gördü. Netflix'in ses getiren yapımları arasında yer alan Squid Game dizisinin ilk sezonunun yayınlanmasının ardından izleyicilerden tam puan aldı. İlk sezonunu izlenmesinin ardından izleyiciler tarafından 2. sezonun ne zaman çıkacağı araştırılmakta. Peki, Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak? Squid Game yeni sezon ne zaman? Squid Game 2. sezon çıkacak mı? Squid Game 2. sezon olacak mı?

9 bölümden oluşan Netflix dizisi Squid Game insanlar tarafından merak konusu oldu. Squid Game ilk sezonda büyük ilgi gördü ve insanlar 2. sezon için Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak? Squid Game 2. sezon fragmanı! Squid Game 2. sezon olacak mı? soruları ile dizi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için araştırımalar yapıyor. Peki, Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak? Squid Game yeni sezon ne zaman? Squid Game 2. sezon çıkacak mı? Squid Game 2. sezon olacak mı? Squid Game ikinci sezon çıkacak mı? Squid Game ikinci sezon ne zaman çıkacak?İşte ayrıntılar...

Squid Game, Netflix'te yayınlanan Güney Koreli bir hayatta kalma drama televizyon dizisidir. Hwang Dong-hyuk tarafından yazılıp yönetilen filmin başrollerinde Lee Jung-jae, Park Hae-soo, O Yeong-su, Wi Ha-joon, Jung Ho-yeon, Heo Sung-tae, Anupam Tripathi ve Kim Joo- ryoung oynuyor. Squid Game'de, her kesimden 456 kişilik bir grup, bir dizi çocuk oyununu oynamaya davet edilir ve 45,6 milyar ? (38,7 milyon ABD Doları) ödül kazanma şansı elde eder. Netflix tarafından dağıtılan dizi, 17 Eylül 2021'de dünya çapında yayınlandı.

Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak? Squid Game yeni sezon ne zaman? Squid Game ikinci sezon çıkacak mı? Squid Game 2. sezon olacak mı?

Dizinin senaristi ve yönetmeni Hwang Dong-Hyuk "Aynı şekilde ikinci sezon yapma fikri şahsen beni biraz endişelendiriyor. Henüz net bir şey yok, ancak bunu isteyen o kadar çok insan var ki cidden düşünüyorum." ifadelerinde bulundu.

Hikâyeyi farklı bir bakış açısıyla tekrar ele almaya sıcak baktığını belirten Dong-Hyuk, "Squid Game"in muhtemel ikinci sezonunun dizide yer alan maskeli grubun gizemli elebaşları Frontman'e odaklanabileceğini belirtti.

İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan Squid Game'in henüz resmi bir açıklama gelmemesine rağmen 2. sezonunun çıkmasına kesin gözüyle baklıyor.

Hayatları boyunca maddi olarak zorlanan dört yüz elli altı kişi, gizemli bir hayatta kalma yarışmasına davet edilir. Bir dizi geleneksel çocuk oyununda yarışan ancak ölümcül dönüşlerle, 45,6 milyar ? (38,5 milyon ABD Doları) ödül için rekabet etmek için hayatlarını riske atarlar.

Kolay yoldan para kazanmayı uman beş parasız ve çaresiz Gi-hun, esrarengiz bir oyunda yer almayı kabul eder. İlk turun başında beklenmedik, korkunç bir olay gerçekleşir.

Oyuna devam etme ya da bırakma konusunda karar veremeyen grup oylama yapar. Ancak dış dünyada onları bekleyen gerçekler, en az bu oyun kadar acımasız olabilir.

Birkaç oyuncu, aynı anda hem tatlı hem de ölümcül olabilecek ve gizli avantajlara sahip oyuncular barındıran sıradaki tura katılır. Bu sırada Jun-ho gizlice içeri girer. Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Oyuncular arasında ittifaklar kurulurken, ışıklar kapandıktan sonra yatakhanede kimse güvende değildir. Üçüncü oyunda Gi-hun'un ekibi stratejik düşünmek zorundadır.

Gi-hun ve takımı gece boyunca sırayla nöbet tutar. Maskeli adamlar birlikte komplo kurdukları doktorla sorun yaşar.

Oyuncular dördüncü oyun için eşleşir. Gi-hun ahlaki bir ikilemle boğuşurken Sang-woo kendini korumayı seçer. Sae-byeok hayat hikâyesini ilk kez paylaşır.

Maskeli Önder gösteriyi en önden izlemek için gelen VIP konukları karşılar. Bazı oyuncular beşinci oyunun ağırlığını kaldıramaz.

Son oyundan önce finalistler arasındaki güvensizlik ve nefret iyice derinleşir. Oyunun kirli sırlarını açığa çıkarmakta kararlı olan Jun-ho kaçmaya çalışır.

Acımasız bir dövüşe sahne olan final oyununun nasıl sona ereceği sadece bir kişiye bağlıdır. Oyunun yaratıcısı nihayet kendini gösterir.

Squid Game Netflix platformunda yayınlanan Güney Kore yapımı bir dizidir. Squid Game 1. sezon bölümlerini izlemek için Netflix aboneliğinizin olması gerekmektedir. Netflix aboneliği için tıklayınız. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

Ana karakterler

 • Lee Jung-jae - Seong Gi-hun (No. 456)

Bir şoför ve kumar bağımlısı, annesiyle birlikte yaşıyor ve kızını maddi olarak desteklemek için mücadele ediyor. Birçok borcunu kapatmak için oyuna katılır.

 • Park Hae-soo - Cho Sang-woo (No. 218)

Bir menkul kıymetler şirketindeki yatırım ekibinin başkanı, Gi-hun'un küçük bir öğrencisiydi ve Seul Ulusal Üniversitesi'ne giren yetenekli bir öğrenciydi, ancak şimdi müşterilerinden para çaldığı için polis tarafından aranıyor. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

 • Yeong-su Oh - Oh Il-nam (No. 001)

Dışarıda ölmeyi beklemek yerine Oyun oynamayı tercih eden beyin tümörlü yaşlı bir adam.

 • HoYeon Jung - Kang Sae-byeok (No. 067)

Hayatta kalan aile üyelerini bu ülkeden bulabilecek ve geri alabilecek bir komisyoncu için ödeme yapmak üzere Oyuna giren Kuzey Koreli bir sığınmacı.

 • Heo Sung-tae - Jang Deok-su (No. 101)

Büyük kumar borçlarını kapatmak için Oyuna giren bir gangster.

 • Anupam Tripathi - Abdul Ali (No. 199)

İşvereni ona aylarca ödeme yapmayı reddettikten sonra genç ailesine bakmak için Oyuna giren Pakistanlı bir yabancı işçi. Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

 • Kim Joo-ryoung - Han Mi-nyeo (No. 212)

Zavallı bekar bir anne olduğunu iddia eden gizemli ve manipülatif bir kadın.

Yardımcı karakterler

 • Yoo Sung-joo - Byeong-gi (No. 111)

Yaklaşan oyunlar hakkında bilgi karşılığında ölü katılımcıların organlarını kaçakçılığı yapan bir grup yozlaşmış gardiyanla gizlice çalışan bir doktor.

 • Lee Yoo-mi - Ji-yeong (No. 240)

Tacizci babasını öldürdükten sonra hapisten yeni çıkmış genç bir kadın.

 • Kim Si-hyun (No. 244)

İnancını tekrar oyunda bulan bir papaz.

Küçük karakterler

 • Lee Sang-hee (No. 017)

30 yılı aşkın deneyime sahip bir cam üreticisi.

 • Kim Yun-tae (No. 069)

070 numaralı eşiyle Oyuna katılan bir oyuncu.

 • Lee Ji-ha (No. 070)

069 numaralı kocasıyla Oyuna katılan bir oyuncu.

 • Kwak Ja-hyoung (No. 278)

Deok-su'nun grubuna katılan ve onun uşaklığını yapan bir oyuncu.

 • Chris Chan (No. 276)

Tug of War turunda Seong Gi-hun'un grubuna katılan bir oyuncu.

Oyun personeli

 • Gong Yoo Oyun için katılımcı toplayan bir satıcı rolünde (Bölüm 1 ve 9)
 • Lee Byung-hun Ön Adam rolünde. (Bölüm 8 ve 9)

Siviller

 • Wi Ha-joon, Hwang Jun-ho rolünde.
 • Kayıp kardeşini bulmak için Oyuna gizlice giren bir polis memuru.
 • Kim Young-ok, Gi-hun'un annesi rolünde.
 • Cho Ah-in, Gi-hun'un kızı Seong Ga-yeong rolünde.
 • Kang Mal-geum, Gi-hun'un eski eşi ve Ga-yeong'un annesi rolünde.
 • Park Hye-jin, Sang-woo'nun annesi rolünde. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.
 • Park Si-wan, Kang Cheol, Sae-byeok'un erkek kardeşi rolünde.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title