Gülben Ergen'in Yeni Sevgilisi Burak Törer, Dostu Hande Fırat'ın Eski Aşkı Çıktı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Gülben Ergen'in Yeni Sevgilisi Burak Törer, Dostu Hande Fırat'ın Eski Aşkı Çıktı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Yeni aşkı Burak Törer'in Gülben Ergen'in yakın arkadaşı Hande Fırat'ın eski sevgilisi olduğu, hatta ikiliyi Fırat'ın tanıştırdığı ortaya çıktı.

Ünlü sanatçı Gülben Ergen, aşk hayatıyla magazin gündemini bir kez daha sarstı. Ergen'in yeni sevgilisi yapımcı Burak Törer, yakın arkadaşı gazeteci Hande Fırat'ın eski sevgilisi çıktı.

Gülben Ergen, hafta sonu Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verdi. Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü şarkıcıya Burak Törer'le aşk yaşadığı iddiası soruldu. Ergen, "Burak Bey aşk haberler iyle ilgili sorulara 'Gülben Hanım'a sorun, ben cevap veremem, o sanatçı' dedi. Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?" sorusuna "Öyle mi? Güzel düşünüyorum. İyiyim ve mutluyum." diyerek aşk yaşadığını itiraf etti.

Gülben Ergen-Burak Törer

Ergen'in itirafının ardından Haberler.com yeni aşkın bilinmeyen detaylarını araştırdı. Burak Törer'in Gülben Ergen'in yakın arkadaşı olan gazeteci Hande Fırat'ın eski sevgilisi olduğu, hatta Ergen ile Törer'i, Hande Fırat'ın tanıştırdığı ortaya çıktı.

Gülben Ergen, Hande Fırat'ı evinde ağırlamıştı.

Hande Fırat, Gülben Ergen'in çalıştığı gazetedeki en iyi arkadaşlarından. Ankara'da bürokrasi ve siyasetle ilgili her konuda Gülben Ergen'e yardımcı olan isim. İkili 30 Ağustos resepsiyonuna Aydın Doğan ile birlikte katılmıştı. Hatta Gülben Ergen, Hande Fırat'ı evinde bile ağırlamıştı.

Hande Fırat, Burak Törer'in ihaneti sonrası ünlü yapımcıyı terk etmişti.

Törer, bir döneme güzelliğiyle damga vuran Aydan Şener ile birlikteydi. Burak Törer, Aydan Şener'le birlikte olduğu dönemde "Aydan'a aşığım. Ona şimdiye kadar yedi kere evlilik teklif ettim. Yedisinde de hayır cevabı aldım. Şimdi kabul etse, yarın evlenirim" demişti.

Aydan Şener-Burak Törer

Gülben Ergen'in Yeni Sevgilisi Burak Törer, Dostu Hande Fırat'ın Eski Aşkı Çıktı

Gülben Ergen'in Yeni Sevgilisi Burak Törer, Dostu Hande Fırat'ın Eski Aşkı Çıktı
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
Yorumlar (18)
Pinar:Gülbenin hayatından bize ne.memlekette haber mi kalmadı.
sessiz sedasiz:gulbenden ne beklenir ki. uzak durun, saplantili kadin.
doğrular acıdır:hiç şaşırmadım. arkadaş arkadaş gezip kocalarını yada sevgililerini kontrol ediyo demekki. ilerde lazım olur diye!!!hangisi hoşuna giderse onunla daha çok takılıyo demek
500
title