BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANI HABERLERİ

Büyükçekmece Belediye Başkanı Haberleri

Büyükçekmece Belediye Başkanı haber, Büyükçekmece Belediye Başkanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Büyükçekmece Belediye Başkanı - 3.12.2020
İMAMOĞLU AÇILIŞA KATILDI; KALABALIK İÇERİYE SIĞMAYINCA SOSYAL MESAFEYE UYULMADI
ENGELLİ VATANDAŞIN ELEŞTİRİSİNE HAK VERDİ Herkesi yaşanan pandemi sürecine uygun davranmaya ve tedbiri elden bırakmamaya davet eden İmamoğlu, "Bu bulaş sürecini en hızlı şekilde aşağıya döndürme konusunda duyarlı bir toplum olmalıyız. Sıkı tedbirler almalıyız. Heyecana kapılmadan, zor günleri atlatmanın şartının bu olduğunu unutmadan, tedbirleri hayatınıza mutlaka yerleştirin. İstanbul'umuzun eksik kalan, yarım kalan hiçbir işi olmayacak. Hatalı işler varsa düzelteceğiz. Doğru işler varsa bitireceğiz. Bundan sonra da kent lehine, kent adına en doğru işleri yapma konusunda da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" iye konuştu. Konuşmaların ardından kesilen kurdele ile ÖZGEM'in resmi açılışı gerçekleştirildi. İmamoğlu ve beraberindeki heyet, kurdele kesiminin ardından merkezde incelemelerde bulundu. Merkezin tüm katlarını ve birimlerini gezen İmamoğlu, engelli bir vatandaşın, tesisin zeminiyle ilgili eleştirisini dinledi. İmamoğlu, yardımcılarına eleştirinin dikkate alınması ve gerekli değişikliklerin yapılması talimatını verdi.  İÇERİDE ÖNLEM ALINDI, DIŞARIDA KURALA UYULMADI İmamoğlu, ÖZGEM açılışından sonra, Avcılar Belediyesi Gülten Nakipoğlu Engelli Yaşam Merkezi'nin açılış törenine geçti. İmamoğlu gelmeden bir görevli, ultraviyole (UV) ışını yayan cihazla protokol üyelerinin oturacağı sandalye, konuşma yapacağı kürsü ve kullanacakları miktofonu dezenfekte etti. Dezenfekte edilen mikrofon peçeteye sarılarak bir görevliye teslim edildi. Ancak, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi,  Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün de bulunduğu kalabalık salona sığmayınca açılış töreninin bina önünde yapılmasına karar verildi.
Büyükçekmece Belediye Başkanı - 28.11.2020
TESEV, Stratejik Plan İzleme ve Katılım Aracı "MoDel"i tanıttı
Toplantı kapsamında düzenlenen, moderatörlüğünü Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Strateji ve Bütçe Uzmanı Ali Karagöz'ün üstlendiği "Demokratik Yerel Yönetişim İçin Katılımcı Stratejik Planlama" panelinde, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.
Büyükçekmece Belediye Başkanı - 11.11.2020
"Dünya Ağladı" sergisi duygu dolu anlar yaşattı
"Ülkemizin, milletimizin geleceği sizlerin elinde" Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.
Büyükçekmece Belediye Başkanı - 3.11.2020
Büyükçekmece Belediye Başkanı - 22.10.2020
Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü
"Uçağın düşüş nedeni teknik incelemeden sonra anlaşılacak" Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün de gazetecilere yaptığı açıklamada, belediye ekiplerinden küçük bir eğitim uçağının düştüğü bilgisini aldığını aktardı.
Büyükçekmece Belediye Başkanı - 16.10.2020
ALBATROS PARKI İMAR PLANLARINA PARK OLARAK İŞLENDİ
Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Ak Partili meclis üyesi Hasan Bacıoğlu'na cevap vererek "Kişi başına 120 metre kare yeşil alan düşen tek ilçe Büyükçekmece'dir, İstanbul'un merkezinde.
Büyükçekmece Belediye Başkanı - 15.10.2020
Kenter Tiyatrosu İBB bünyesine katılıyor
Konuyla ilgili söz alan Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, alanın istimlak yoluyla turizm ve ticaret alanı yapılmak üzere şartlı olarak alındığını söyledi.
Büyükçekmece Belediye Başkanı - 30.9.2020
Son Dakika: BÜYÜKÇEKMECE'DE "SEÇMEN USULSÜZLÜĞÜ" DAVASINA DEVAM EDİLDİ
Son dakika gündem haberi... AK Parti'nin 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'yle ilgili Büyükçekmece'de usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla aralarında Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün de aralarında bulunduğu 20 sanığa açtığı davaya devam edildi.
Büyükçekmece Belediye Başkanı - 30.9.2020
Büyükçekmece'de "seçmen usulsüzlüğü" davası
Büyükçekmece'de 31 Mart 2019'da yapılan yerel seçimler öncesinde bazı vatandaşların adreslerini bilgi ve onayları dışında ikamete uygun olmayan yerlere taşıdıkları, bu konuda talimat verdikleri iddia edilen aralarında Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ile yardımcılarının da olduğu...
Büyükçekmece Belediye Başkanı - 21.9.2020
Büyükçekmece'deki okullar dezenfekte edildi
"Yeni eğitim ve öğretim yılında tüm çocuklarımıza başarılar diliyorum" Korona virüs tedbirleri kapsamında dezenfektasyon çalışmalarının düzenli olarak yapılacağını söyleyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.
Büyükçekmece Belediye Başkanı - 13.9.2020
Eski Büyükçekmece Belediye Başkanı Ali Çebi son yolculuğuna uğurlandı
Büyükçekmece'de 1984-1994 yıllarında Belediye Başkanlığı yapan ve dün tedavi gördüğü hastanede 81 yaşında hayatını kaybeden Ali Çebi'nin cenazesi toprağa verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Büyükçekmece Belediye Başkanı Haberleri | Büyükçekmece Belediye Başkanı Haber - Haberler - Büyükçekmece Belediye Başkanı haberleri, son dakika büyükçekmece belediye başkanı haber ve gelişmeleri burada. İMAMOĞLU AÇILIŞA KATILDI; KALABALIK İÇERİYE SIĞMAYINCA SOSYAL MESAFEYE UYULMADI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 18:33:35. #1.15#
title