Haberler

İbrahim Erkal'ın kızı Elif Su'nun karne heyecanı

Güncelleme:

Ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın kızı Elif Su, ilk karnesini aldı. Elif Su, annesi Filiz Akgün Erkal ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ile karne heyecanını paylaştı.

Unutulmayan şarkıların sahibi Erkal vefat ettiğinde 12 günlük olan Elif Su karne heyecanını annesi Filiz Akgün Erkal ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ile paylaştı.

DurakMedya'da yer alan habere göre 7 yıl önce hayatını kaybeden ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın kızı Elif Su karne heyecanı yaşadı. Babasını sadece 12 gün görebilen küçük Elif Su ilk karnesini aldı.

İlk karnesini alan Elif Su annesi Filiz Akgün Erkal ile beraber Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili konuşan Hasan Akgün " Değerli Türk Halk Müziği sanatçımız ve sevgili damadımız rahmetli İbrahim Erkal'ın kıymetli eşi yeğenim Filiz Akgün Erkal ve karnesini getirerek beni çok mutlu eden güzeller güzeli kızımız Elif Su Erkal'a nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum.

Bu vesileyle bugün karnesini alan tüm çocuklarımızı yürekten kutluyor, başarıyla dolu aydınlık yarınlar diliyorum" dedi.

Kaynak: Magazinkolik / Magazin

İbrahim Erkal Büyükçekmece Filiz Akgün Hasan Akgün Belediye Magazin Güncel Haberler

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Özel'den Erdoğan'ın 'İadeiziyareti hazmedemediler' sözlerine sert yanıt

Özel'den Erdoğan'ın "İadeiziyareti hazmedemediler" sözlerine sert yanıt

Bakmadan Geçme

Kurban eti buzdolabında saklanır mı? Kurban eti hemen buzdolabına konur mu, ne kadar bekletilir? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? Kurban eti hemen yenir mi, kaç saat dinlenmeli? Diyanete göre kurban eti ne kadar sürede tüketilmeli? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? 16 Haziran günü maç var mı, hangi kanaldan yayınlanıyor, şifresiz mi? Kurban kesilirken okunacak dua nedir? Kurban kesilirken niyet nasıl edilir, hangi salavat getirilir? Kurban eti hemen yenir mi, kaç saat dinlenmeli? Diyanete göre kurban eti ne kadar sürede tüketilmeli? Kurban kesmeden önce ne söylenir, nasıl tekbir getirilir? Kurbanlık keserken nelere dikkat edilmelidir? KURBAN BAYRAMI NAMAZI KILINIŞI | Kurban Bayramı namazı kaç rekat, nasıl kılınır? Bayram namazına nasıl niyet edilir, kaç tekbir alınır?
Kariye Camii'nde 79 yıl aradan sonra ilk bayram namazı kılındı

Kariye Camii'nde 79 yıl aradan sonra ilk bayram namazı kılındı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title