Bahar Öztan Haberleri

Bahar Öztan haber, Bahar Öztan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahar Öztan - 26.10.2019
Frankfurt Türk Filmleri Festivali Başlıyor!
Festivale Yıldız Yağacak! ''Bizim İçin Şampiyon" filmi için filmin başrol oyuncularından Ekin Koç festival kapsamında 31 Ekim tarihinde yapılacak iki gala için Frankfurt' ta olurken, Frankfurt Türk Filmleri Başkanı Hüseyin Sıtkı ve TÜRSAK Vakfı iş birliği ile gerçekleşecek festivalin konukları arasında Meral Çetinkaya, Cahit Berkay, Moğollar yanında Bahar Öztan, Hakan Bilgin, Gurur Aydoğan, Timur Acar, Tolga Tekin, Murat Evgin, Hakan Meriçlier, Hatice Aslan, Asuman Dabak, Nuriye Arı ve Ömer Filikçi gibi ünlü sanatçılarda olacak.
Bahar Öztan - 23.10.2019
Frankfurt Türk Filmleri Festivali'ne Yıldız Yağmuru
''Bizim İçin Şampiyon" filmi için filmin başrol oyuncularından Ekin Koç festival kapsamında 31 Ekim tarihinde yapılacak iki gala için Frankfurt' ta olurken, Frankfurt Türk Filmleri Başkanı Hüseyin Sıtkı ve TÜRSAK Vakfı iş birliği ile gerçekleşecek festivalin konukları arasında Meral Çetinkaya, Cahit Berkay, Moğollar yanında Bahar Öztan, Hakan Bilgin, Gurur Aydoğan, Timur Acar, Tolga Tekin, Murat Evgin, Hakan Meriçlier, Hatice Aslan, Asuman Dabak, Nuriye Arı ve Ömer Filikçi gibi ünlü sanatçılarda olacak.
Bahar Öztan - 13.08.2019
ADANA Filmini engellilere adadı
Kürkbaba'nın hem yönetmenliğini hem de oyunculuğunu üstlendiği film kendi hayatını konu alıyor. 40 kişilik ekiple 3 aylık emeğin ardından çekimleri tamamlanan filmde Yeşilçam'ın ünlü isimleri Aytaç Arman ile Bahar Öztan da konuk oyuncu olarak yer aldı.
Bahar Öztan - 11.07.2019
Ünlü isimler Srebrenitsa soykırımını unutmadı
Ali Sunal, Tayfun Talipoğlu, Vahide Perçin, Hidayet Türkoğlu, Sümer Ezgü, Suzan Kardeş, Okan Çabalar, Uğur Arslan, Tarık Mengüç, Sevil Uyar, Kubilay Penbeklioğlu, Saruhan Hünel, Çiğdem Tunç, Aylin Coşkun, Cengiz Bozkurt, Özlem Savaş, Hasibe Eren, Birgül Ulusoy, Metin Uca, Altan Gördüm, Kerem Gönlüm, Bahar Öztan, Mevlüt Yüksel, Ayşenur Yazıcı, Erdal Acar ve Mustafa Keser gibi pek çok isim videoya destek veriyor.
Bahar Öztan - 03.07.2019
2 Temmuz 2019 Haberleri
2 Temmuz 2019 Manşet Haberleri.
Bahar Öztan - 27.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-9
Bu yıl 31'incisi gerçekleştirilen Finike Festivali resmi açılış töreniyle başladı. Törene Finike Kaymakamı Ergün Baysal, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy, Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Yılmaz, Finike Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, Ziraat Odası Başkanı Halil Sarıçobanoğlu, Türk sinemasının ünlü isimlerinden Bahar Öztan ve Nuri Alço, siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Bahar Öztan - 04.04.2019
Kanserden Korunmak İçin Hayvansal Yağlardan Uzak Durun"
Maltepe Üniversitesi Hastanesi'nin ev sahipliğini yaptığı 'Kanser ile Savaş Söyleşisi' Prof. Dr. Can Solakoğlu Eğitim ve Konferans Salonu'nda gerçekleşti. Kanser ile Savaş Haftası Etkinlikleri kapsamında gerçekleşen etkinlik, Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı Öğr. Üyesi Prof. Dr. Orhan Türken, Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğr. Üyesi Prof. Dr. Manuk Manukyan, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Öğr. Üyesi Doç. Dr. Erdin İlter, Radyoloji Anabilim Dalı Öğr. Üyesi Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy ve Yeşilçam'ın ünlü isimlerinden sanatçı Bahar Öztan'ın katılımı ile gerçekleşti.
Bahar Öztan - 29.10.2018
Demirören Medya'ya 4 Ödül
Çiğdem Tunç, Ali Erkazan, Nuri Alço, Bahar Öztan, Arif Selçuk gibi gösteri dünyasının ünlü isimlerinin yanı sıra, yazılarıyla gündeme yön veren magazin, ekonomi ve spor yazarları ile ses sanatçısı Alex Tataryan da geceye katıldı.
Bahar Öztan - 29.10.2018
Dha Yurt - Demirören Medya'ya 4 Ödül
Çiğdem Tunç, Ali Erkazan, Nuri Alço, Bahar Öztan, Arif Selçuk gibi gösteri dünyasının ünlü isimlerinin yanı sıra, yazılarıyla gündeme yön veren magazin, ekonomi ve spor yazarları ile ses sanatçısı Alex Tataryan da geceye katıldı.
Bahar Öztan - 29.10.2018
Antalya Demirören Medya'ya 4 Ödül
Çiğdem Tunç, Ali Erkazan, Nuri Alço, Bahar Öztan, Arif Selçuk gibi gösteri dünyasının ünlü isimlerinin yanı sıra, yazılarıyla gündeme yön veren magazin, ekonomi ve spor yazarları ile ses sanatçısı Alex Tataryan da geceye katıldı.
Bahar Öztan - 16.09.2018
Sisay Ödülleri Sahiplerini Buldu
Törende, SİSAY Yaşam Boyu Onur Ödülü Fatma Girik'in, SİSAY Onur Ödülü Ayşen Gruda'nın, SİSAY emek ödülleri ise Sumru Yavrucuk, Altan Erkekli, Erkan Can ile Bahar Öztan'ın, SİSAY Başarı Ödülü Zerrin Tekindor ile Timuçin Esen'in, SİSAY Genç Başarı Ödülü ise Enes Batur'un oldu.
Bahar Öztan - 06.09.2018
8.Bodrum Türk Filmleri Haftası Yenilikleri Ve Sürprizleriyle 13 Eylül'de!
8. BODRUM TÜRK FİLMLERİ HAFTASI'NDA VERİLECEK ÖDÜLLER AÇIKLANDI! Bu yıl 8.si düzenlecek Bodrum Türk Filmleri Haftası'nda SİSAY Yaşam Boyu Onur Ödülü Fatma Girik'e, SİSAY Onur Ödülü Ayşen Gruda'ya, SİSAY EMEK ÖDÜLÜ Sumru Yavrucuk, Altan Erkekli, Erkan Can ile Bahar Öztan'a, SİSAY Başarı Ödülü Zerrin Tekindor ile Timuçin Esen'e ve SİSAY Genç Başarı Ödülü, Enes Batur'a takdim edilecek.
Bahar Öztan - 05.09.2018
8. Bodrum Türk Filmleri Haftası"
Ödül töreni 14 Eylül'de 8. Bodrum Türk Filmleri Haftası'nda, "Yaşam Boyu Onur Ödülü" Fatma Girik'e, "SİSAY Onur Ödülü" Ayşen Gruda ve "SİSAY Emek Ödülü" Erkan Can, Sumru Yavrucuk, Bahar Öztan ve Altan Erkekli'ye verilecek.
Bahar Öztan - 04.09.2018
12. Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Türk Filmleri Festivali Başladı
Yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle geçen aylarda 11 saat süren zorlu bir ameliyat geçiren "Yeşilçam'ın gamzeli güzeli" Bahar Öztan da festivalin açılış galasına katıldı.
Bahar Öztan - 14.10.2017
Oyuncu Bahar Öztan Ameliyat Edildi
Yeşilçam fimlerinin unutulmaz oyuncularından Bahar Öztan, geçen yıl yakalandığı yumurtalık kanserinin nüksetmesinin ardından başarılı bir ameliyat geçirdi.
Bahar Öztan - 14.10.2017
Dha İstanbul Bülteni - 2
Görüntü Dökümü: ------------- -Caddede iki büklüm bekleyen genç -İnsanların kaldırımdan yürümesi -Bir kişinin madde alan genci kaldırımın kenarına oturtması -Genel ve detaylar =========================== 6- ÜNLÜ SANATÇI BAHAR ÖZTAN AMELİYAT SONRASI YOĞUN BAKIMDA İstanbul DHA Yeşilçam'ın ünlü oyuncularından Bahar Öztan, 11 saat süren bir ameliyat geçirdi.
Bahar Öztan - 14.10.2017
Ünlü Sanatçı Bahar Öztan Ameliyat Sonrası Yoğun Bakımda
Yeşilçam'ın ünlü oyuncularından Bahar Öztan, 11 saat süren bir ameliyat geçirdi.
Bahar Öztan - 14.10.2017
Ünlü Sanatçı Bahar Öztan Ameliyat Sonrası Yoğun Bakımda
İstanbul DHAYeşilçam'ın ünlü oyuncularından Bahar Öztan, 11 saat süren bir ameliyat geçirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bahar Öztan Haberleri | Bahar Öztan Kimdir - Haberler - Bahar Öztan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bahar Öztan kimdir, hayatı ve biyografisi. Gökhan Güney kimdir? Gökhan Güney kaç yaşında, nereli? Gökhan Güney şarkıları, filmleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 05:48:46. #1.16#

title