ATILIM ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Atılım Üniversitesi Haberleri

Atılım Üniversitesi haber, Atılım Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atılım Üniversitesi - 6.11.2020
Atılım Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cansızlar: "Gerektiğinde faizleri arttıracaksınız, gerektiğinde düşüreceksiniz"
Sermaye Piyasası Kurulu eski başkanlarından Prof. Dr. Doğan Cansızlar, "Hiç müdahale etmeden aynı politikaları devam ettirdiğimiz sürece döviz kuru seviyesinin yılsonuna kadar daha yüksek seviyelere ulaşacağını tahmin ediyorum" dedi.
Atılım Üniversitesi - 1.11.2020
Son dakika haberleri! Tenisçi Sarp Laleli, trafik kazasında hayatını kaybetti
Sarp Laleli'nin vefatıyla ilgili Türkiye Tenis Federasyonu'ndan (TTF) yapılan açıklamada, "Geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 1994 doğumlu sporcumuz Sarp Laleli'nin vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız" denildi.TTF Başkanı Cengiz Durmuş da taziye mesajında, "Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde okuyan örnek sporcumuz Sarp Laleli'nin Bursa'da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım.
Atılım Üniversitesi - 13.10.2020
TÜGİAD Ankara "Yılın en başarılı sivil toplum kuruluşu" ödülüne layık görüldü
Başta Ankara olmak üzere ülke ekonomisine katkı sağlamak, iş dünyasının gelişimini desteklemek ve girişimciliğe de öncülük etmek adına çalışmalar yaptıklarının altını çizen Yıldırım, şunları kaydetti: "Ankara'da ticari etkileşimi artırmak için gerçekleştirilen TÜGİAD Ankara Ticari Etkileşim Fuarı ile inovasyonun ve 21'inci yüzyılın gereği olan teknolojinin sınırlarını anlamak, bu doğrultuda emek veren genç yetenekleri desteklemek için Atılım Üniversitesi ile birlikte düzenlediğimiz 'Fikrinle İz Bırak' start up yarışmamız bizler için büyük bir ilham oldu.
Atılım Üniversitesi - 13.9.2020
5. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği konferansı
5. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (umbk.org); İTÜ, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve Atılım Üniversitesi işbirliği ile Dicle Üniversitesi tarafından 9-11 Eylül 2020 tarihleri arasında çevrimiçi olarak düzenlendi.
Atılım Üniversitesi - 13.9.2020
Atılım Üniversitesi 'Fikrinle İz Bırak' yarışmasının ödül törenini gerçekleştirdi
Atılım Üniversitesi 'Fikrinle İz Bırak' yarışmasının ödül törenini gerçekleştirdi Atılım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.
Atılım Üniversitesi - 8.9.2020
KOSGEB Başkanı Uzkurt'tan özel sektöre "TEKMER programına başvuru" çağrısı Açıklaması
Yıldırım Yapı Sanayi İnşaat Petrol Gıda Ticaret AŞ ile STYX Yazılım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ'nin, Atılım Üniversitesi iş birliğiyle kurduğu LEAP Teknoloji Geliştirme Merkezine "TEKMER" adını kullanma hakkının tanınmasına ilişkin sözleşme, KOSGEB'de düzenlenen törenle imzalandı.
Atılım Üniversitesi - 11.3.2020
Atılım Üniversitesi'nde 'Kariyer Günleri' başladı
Atılım Üniversitesi'nde 'Kariyer Günleri' başladı Atılım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yıldırım Üçtuğ, "Öğrencileri, öğrenim sırasında iş yaşamıyla tanıştırmak, buluşturmak üniversitelerin görevlerinden bir tanesi. Biz de bu kapsamda 'Kariyer Günleri' düzenliyoruz" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Atılım Üniversitesi Haberleri | Atılım Üniversitesi Haber - Haberler - Atılım Üniversitesi haberleri, son dakika atılım üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Atılım Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cansızlar: Gerektiğinde faizleri arttıracaksınız, gerektiğinde dü
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 00:06:52. #1.15#
title