Haberler

'11'inci Hukukta Kariyer Formu' düzenlendi

Güncelleme:

Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerinin hazırladığı '11'inci Hukukta Kariyer Formu' gerçekleştirildi. Atılımcı Hukukçular Topluluğu tarafından düzenlenen etkinlikte, çeşitli konular ele alındı ve katılımcılara rehberlik edecek bilgiler verildi.

'11'inci Hukukta Kariyer Formu' düzenlendi

ANKARA - Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerinin hazırladığı '11'inci Hukukta Kariyer Formu' gerçekleştirildi.

Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerinin oluşturduğu Atılımcı Hukukçular Topluluğu tarafından, '11'inci Hukukta Kariyer Formu' etkinliği Atılım Üniversitesi'nde düzenlendi.

'Ceza Hukuku, Savcılık, Kadın Girişimciliği ve Startup Hukuku, Spor Hukuku, Kripto Varlıklar ve Hukuk İlişkisi, Avukatlık, Arabuluculuk, Akademisyenlik, Kaymakam, Diksiyon Etkili Konuşma konularının işlendiği etkinlikte, geçmiş dönemdeki davaları ele alan alanındaki uzman kişiler, avukatlık mesleğine ilişkin katılımcılara rehberlik edecek yol haritası değerinde bilgiler verdi. Etkinliğin sonunda ise katılan öğrencilere ve konuşmacılara katılımlarından dolayı sertifikalar verildi.

Gerçekleştirilen forum sayesinde 10 farklı konuda öğrencilere bilgi sağlamaya çalıştıklarını dile getiren Atılımcı Hukukçular Topluluğu Başkanı Murat Ege Kaderoğlu, "Bu sene 10 ayrı oturumumuz oldu. Savcılık hakkında ne bilmek istiyorlarsa onu öğrendiler. Sonrasında öğrencilerimizin soruları oldu. Konuşmacılarımız içtenlikle soruları cevapladı. Aynı şekilde arabuluculuk hakkında çok bilinmeyenler var. Kadın hakları konusunda çok bilinmeyenler var. Aslında Ceza Hukuku'nun nasıl bir alan olduğunu açıklayan çok güzel konuşma vardı. Bu şekilde hukuk mezunlarının mesleki hayatlarına yön verebilecek bir etkinlik oldu" şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Genel

Hukuk Fakültesi Eğitim Genel Güncel Haberler

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

Bakmadan Geçme

25-26 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 25-26 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25-26 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Beylikdüzü, Şişli, Sarıyer elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Yenimahalle, Altındağ, Pursaklar elektrik kesintisi! Şişe çevirmece doğruluk soruları! Şişe çevirmecede sevgiliye sorulabilecek zor doğruluk soruları örnekleri e-Nabız randevu onaylama! e-Nabız'dan randevu nasıl onaylanır? En-Nesyri müslüman mı? Youssef En-Nesyri nereli, dini ne, ailesi müslüman mı? Testo Taylan kaç yaşında, nereli? Testo Taylan'ın boyu, kilosu kaç, ne mezunu? Ruzomberok nerenin takımı? Ruzomberok hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? TBMM'de hangi milletvekilleri kavga etti? TBMM'de ne oldu, kavga neden çıktı? Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, canlı maç skoru!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'teki protestolara sert çıktı: Biz bu şımarıklığa boyun eğmeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'teki protestolara sert çıktı: Biz bu şımarıklığa boyun eğmeyiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title