Alev Alatlı Haberleri

Alev Alatlı haber, Alev Alatlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alev Alatlı 7.7.2020
İHÜ, İTÜ ve SBÜ, üniversite adayları için online tercih festivali gerçekleştirecek
TercihFest kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, akademisyen-yazar Prof. Dr. Teoman Duralı, Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, gazeteci Cüneyt Özdemir, eski hakem Ahmet Çakar, araştırmacı-yazar Alev Alatlı, Dr.
Alev Alatlı 3.7.2020
Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, sosyal medya yayınına konuk oldu Açıklaması
Bayraktar, Kapadokya Üniversitesi (KÜN) Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar moderatörlüğünde, KÜN Mütevelli Heyeti Başkanı Alev Alatlı tarafından hazırlanan ve sosyal medya üzerinden canlı yayınlanan programda, yürüttükleri çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Alev Alatlı 9.6.2020
Bülent Eczacıbaşı "Alev Alatlı ile Murakabe Günleri"nin konuğu oldu
Nevşehir'in Ürgüp ilçesindeki Kapadokya Üniversitesi'nin (KÜN) sosyal medya üzerinde yaptığı "Alev Alatlı ile Murakabe Günleri"nin yayının konuğu Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı oldu.
Alev Alatlı 13.5.2020
TRT Akademi "Çevrimiçi" programının konuğu Alev Alatlı Açıklaması
TRT ile iletişim fakülteleri arasında ortak bir zemin oluşturmak amacıyla 2016 yılında başlatılan ve eğitim-öğretim dönemlerinde her ay farklı bir şehirdeki üniversitede düzenlenen TRT Akademi Söyleşileri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle isim değiştirerek dijital ortama taşındı.
Alev Alatlı 12.5.2020
TRT Akademi söyleşileri "çevrim içi" oluyor
TRT Akademi "Çevrimiçi" programı her salı TRT Akademi Instagram canlı yayınında olacak. Programın ilk konuğu yazar Alev Alatlı Medya ve yayıncılık, teknoloji ve bilişim, olağanüstü dönemlerde habercilik, spor, sinema, ekran kültürü ve daha birçok konuda uzman konukların katılacağı TRT Akademi 'Çevrimiçi' programı her hafta farklı bir konuğu ağırlayacak.
Alev Alatlı 18.4.2020
İlber Ortaylı "Alev Alatlı ile Murakabe Günleri"ne konuk oldu
Tarihçi, yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, Kapadokya Üniversitesi tarafından online ortamda düzenlenen "Alev Alatlı ile Murakabe Günleri"nin konuğu oldu.
Alev Alatlı 23.2.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alev Alatlı'yı ziyaret etti
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Üyesi Alev Alatlı'yı ziyaret etti.
Alev Alatlı 20.12.2019
"ESKADER 2019 Kültür Sanat Ödülleri" açıklandı
ESKADER'in "Üstün Hizmet Ödülü"nü ise Alev Alatlı, İdris Yamantürk, Prof.
Alev Alatlı 9.10.2019
Tsukiko Yamada Watari ve yazar Alev Alatlı bu akşam TRT 2'de
Günseli Kato'nun sunculuğunu yaptığı TRT 2'de yayınlanan "Miyako'dan Payitaht'a" programı bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek.
Alev Alatlı 30.9.2019
"Sisteme dışarıdan bakmayı öğrenmeniz gerekiyor"
Yazar Alev Alatlı, sistemin öğretmeni, öğretmenin de sistemi yetiştirdiğini belirten Alatlı, "Bu bir kısır döngü. Bu kısır döngünün bir yerde kırılması lazım ki 'vasatistan'dan kurtulalım.
Alev Alatlı 21.6.2019
Kapadokya Üniversitesi'nde mezuniyet töreni
Kapadokya Üniversitesi (KÜN) öğrencileri mezuniyet heyecanı yaşadı. Okulda öğrenimlerini tamamlayarak mezun olan bin 600 öğrenci için Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde mezuniyet töreni düzenlendi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda bölüm birincisi öğrenciler şet kuşandı. KÜN Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Alev Alatlı, programdaki konuşmasında, öğrencilere tavsiyelerde bulundu.
Alev Alatlı 13.2.2019
Kültürel Diplomasi Uygulamalı Eğitim Programı Başvuruları İçin Son 3 Gün!
Diplomasi, Uluslararası İlişkiler, Kültürel Diplomasi, Proje Yönetimi ve İş Yapma Becerisi ile Anadolu Medeniyetleri, Kimlik, Üslup ve Kültür olmak üzere beş temel eğitim modülü üzerinden ilerleyecek olan eğitim programı, Türkiye'den ve dünyadan Kültürel Diplomasi alanında aralarında; Prof. Dr. İlber Ortaylı, Alev Alatlı, E.
Alev Alatlı 18.12.2018
Anadolu Ajansı "Yılın Haber Ajansı"
"Anadolu'ya Ruh Verenler" kategorisinde Bilal Erdoğan'ın yanı sıra yazar Alev Alatlı, Türk Tarih Kurumu Başkanı Prof.
Alev Alatlı 19.11.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Putin'e Kitap Hediye Etti
TÜRKAKIM Projesi deniz bölümünün tamamlanma törenin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vlademir Putin Mabeyn Köşkü'nde ikili görüşme gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin'e, yazar Alev Alatlı'nın "Dünya Nöbeti - Gogol'un İzinde 2.
Alev Alatlı 19.11.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Putin'e Kitap Hediye Etti
İSTANBUL DHA TürkAkım Projesi deniz bölümünün tamamlanma törenin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vlademir Putin Mabeyn Köşkü'nde ikili görüşme gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin'e, yazar Alev Alatlı'nın "Dünya Nöbeti - Gogol'un İzinde 2.
Alev Alatlı 19.10.2018
Türkiye Daha Ciddi Meydan Okumalarla Karşı Karşıya Kalacak"
Prof. Dr. Ataman, Türkiye'nin en azından kendi bölgesinde ya da bölgelerinde küresel güçlerin, istedikleri şekilde projeksiyonlar geliştirmesine karşı çıkmaya, bu noktada bir oyun değiştirici, dengeleri değiştirici, hatta oyun bozucu bir rol oynamaya başladığına vurgu yaparak, şunları kaydetti: "Buna ister Suriye, ister Irak hatta Balkanları dahil edebilirsiniz. Türkiye'nin önümüzdeki günlerde bu yönde daha ciddi meydan okumalarla karşı karşıya kalacağını beklemek lazım. Çünkü Türkiye'nin kendisinin aynı zamanda bir meydan okuyan güç olduğunu unutmamak lazım. Meydan okuyan güç, meydan okumalarla karşı karşıya kalacak. Bütün bunların üstesinden gelmek için hem siyasi olarak hem iktisadi hem de güvenlik sanayisi noktasında ciddi adımlar atmak durumunda ve zorunda." Açılış oturumuna telekonferansla bağlanan Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu üyesi Alev Alatlı ve Polis Akademisi Öğretim Üyesi Prof.
Alev Alatlı 9.10.2018
Cumhurbaşkanlığı Politika Kurullarına Atamalar Yapıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 9 ayrı kurula atanan 76 isim Resmi Gazetede yayımlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yapılan atamalarda Prof. Dr. Burhan Kuzu, Doç. Dr. İbrahim Kalın, Yiğit Bulut, Nihat Zeybekci, Alev Alatlı, Prof.
Alev Alatlı 9.10.2018
Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulları Üyeliklerine Atama
Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu: Alev Alatlı, Havva Hümeyra Şahin, Hülya Soydan, Prof.
Alev Alatlı: Sivas'ta Kitap Fuarı AçıldıAlev Alatlı 3.9.2018
Alev Alatlı 4.8.2018
Üstümüze Geliyorlar Dört Bir Taraftan"
Kapadokya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı ve yazar Alev Alatlı, "21. yüzyıl zor bir yüzyıl. Üstümüze geliyorlar dört bir taraftan belli. Geç bile kaldılar gelmekte bana sorarsanız. Daha doğrusu biz geç öğrendik geldiklerini.
Alev Alatlı 21.7.2018
Alev Alatlı: Liyakati Çözersek 21. Yüzyıl Türklerin Yüzyılı Olur
Alev Alatlı, AA muhabirinin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Türkiye'nin Rusya ve ABD ile ilişkileri, Türkiye'nin Suriye ve göçmen politikası ile yeni dünya sistemine ilişkin sorularını yanıtladı.
Şu an buradasınız: Alev Alatlı Haberleri | Alev Alatlı Kimdir - Haberler - Alev Alatlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Alev Alatlı kimdir, hayatı ve biyografisi. İHÜ, İTÜ ve SBÜ, üniversite adayları için online tercih festivali gerçekleştirecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.7.2020 22:06:46. #1.14#
title