Alev Alatlı Haberleri

Alev Alatlı haber, Alev Alatlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alev Alatlı - 28.07.2021
Kapadokya Üniversitesi Osmanlı dönemi metinleri kitaplaştırdı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Kapadokya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Alev Alatlı, projenin milli kimliğin inşa ve gelişim sürecini gelecek nesillere aktarılması açısından önemli olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Milletimizin ve devletimizin geleceğine yön verecek günümüz insanının, geçmişte bize yön veren metinleri kolayca anlaması ve özümsemesi için seçilen metinler günümüz diline aktarıldı.
Alev Alatlı - 11.05.2021
Kapadokya Üniversitesi mezuniyet töreni çevrim içi olarak yapıldı
Alev Alatlı: Kariyer yolculuğunuzda her zaman yanınızdayız Törende konuşan Kapadokya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Alev Alatlı ise "Kapadokya Üniversitemizin mezunları, canımın canı çocuklarım, her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum.
Alev Alatlı - 01.01.2021
"Üstatlar ve Karantina Günlükleri" projesi tamamlandı
Ahmet İnam, Ahmet Özhan, Ahmet Tabakoğlu, Alev Alatlı, Amir Ateş, Atasoy Müftüoğlu, Atilla Dorsay, Ayla Ağabegüm, Belkıs İbrahimhakkıoğlu, Beşir Ayvazoğlu, Betül Mardin, Çetin Baydar, D.
Alev Alatlı - 29.12.2020
Salgın süreci, söyleşi, panel ve sempozyumları online ortama taşıdı
"TRT Akademi Söyleşileri", akademinin Instagram hesabında gerçekleştirildi. TRT Akademi Müdürü Ekrem Özdemir'in moderatörlüğünde yapılan söyleşilere, yazar Alev Alatlı ve senarist Uğur Uzunok'un da aralarında olduğu çok sayıda önemli isim katıldı.
Alev Alatlı - 03.09.2020
TRT Akademi dergisinden "Kovid-19" özel sayısı
Özel sayıda Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Sinan Canan, Prof. Dr. Serdar Öztürk, Prof. Dr. İhsan Çapcıoğlu, Alev Alatlı, Kanadalı akademisyen Prof.
Alev Alatlı - 07.07.2020
İHÜ, İTÜ ve SBÜ, üniversite adayları için online tercih festivali gerçekleştirecek
TercihFest kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, akademisyen-yazar Prof. Dr. Teoman Duralı, Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, gazeteci Cüneyt Özdemir, eski hakem Ahmet Çakar, araştırmacı-yazar Alev Alatlı, Dr.
Alev Alatlı - 03.07.2020
Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, sosyal medya yayınına konuk oldu Açıklaması
Bayraktar, Kapadokya Üniversitesi (KÜN) Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar moderatörlüğünde, KÜN Mütevelli Heyeti Başkanı Alev Alatlı tarafından hazırlanan ve sosyal medya üzerinden canlı yayınlanan programda, yürüttükleri çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Alev Alatlı - 09.06.2020
Bülent Eczacıbaşı "Alev Alatlı ile Murakabe Günleri"nin konuğu oldu
Nevşehir'in Ürgüp ilçesindeki Kapadokya Üniversitesi'nin (KÜN) sosyal medya üzerinde yaptığı "Alev Alatlı ile Murakabe Günleri"nin yayının konuğu Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı oldu.
Alev Alatlı - 13.05.2020
TRT Akademi "Çevrimiçi" programının konuğu Alev Alatlı Açıklaması
TRT ile iletişim fakülteleri arasında ortak bir zemin oluşturmak amacıyla 2016 yılında başlatılan ve eğitim-öğretim dönemlerinde her ay farklı bir şehirdeki üniversitede düzenlenen TRT Akademi Söyleşileri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle isim değiştirerek dijital ortama taşındı.
Alev Alatlı - 12.05.2020
TRT Akademi söyleşileri "çevrim içi" oluyor
TRT Akademi "Çevrimiçi" programı her salı TRT Akademi Instagram canlı yayınında olacak. Programın ilk konuğu yazar Alev Alatlı Medya ve yayıncılık, teknoloji ve bilişim, olağanüstü dönemlerde habercilik, spor, sinema, ekran kültürü ve daha birçok konuda uzman konukların katılacağı TRT Akademi 'Çevrimiçi' programı her hafta farklı bir konuğu ağırlayacak.
Alev Alatlı - 18.04.2020
İlber Ortaylı "Alev Alatlı ile Murakabe Günleri"ne konuk oldu
Tarihçi, yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, Kapadokya Üniversitesi tarafından online ortamda düzenlenen "Alev Alatlı ile Murakabe Günleri"nin konuğu oldu.
Alev Alatlı - 23.02.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alev Alatlı'yı ziyaret etti
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Üyesi Alev Alatlı'yı ziyaret etti.
Alev Alatlı - 20.12.2019
"ESKADER 2019 Kültür Sanat Ödülleri" açıklandı
ESKADER'in "Üstün Hizmet Ödülü"nü ise Alev Alatlı, İdris Yamantürk, Prof.
Alev Alatlı - 09.10.2019
Tsukiko Yamada Watari ve yazar Alev Alatlı bu akşam TRT 2'de
Günseli Kato'nun sunculuğunu yaptığı TRT 2'de yayınlanan "Miyako'dan Payitaht'a" programı bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek.
Alev Alatlı - 30.09.2019
"Sisteme dışarıdan bakmayı öğrenmeniz gerekiyor"
Yazar Alev Alatlı, sistemin öğretmeni, öğretmenin de sistemi yetiştirdiğini belirten Alatlı, "Bu bir kısır döngü. Bu kısır döngünün bir yerde kırılması lazım ki 'vasatistan'dan kurtulalım.
Alev Alatlı - 21.06.2019
Kapadokya Üniversitesi'nde mezuniyet töreni
Kapadokya Üniversitesi (KÜN) öğrencileri mezuniyet heyecanı yaşadı. Okulda öğrenimlerini tamamlayarak mezun olan bin 600 öğrenci için Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde mezuniyet töreni düzenlendi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda bölüm birincisi öğrenciler şet kuşandı. KÜN Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Alev Alatlı, programdaki konuşmasında, öğrencilere tavsiyelerde bulundu.
Alev Alatlı - 13.02.2019
Kültürel Diplomasi Uygulamalı Eğitim Programı Başvuruları İçin Son 3 Gün!
Diplomasi, Uluslararası İlişkiler, Kültürel Diplomasi, Proje Yönetimi ve İş Yapma Becerisi ile Anadolu Medeniyetleri, Kimlik, Üslup ve Kültür olmak üzere beş temel eğitim modülü üzerinden ilerleyecek olan eğitim programı, Türkiye'den ve dünyadan Kültürel Diplomasi alanında aralarında; Prof. Dr. İlber Ortaylı, Alev Alatlı, E.
Alev Alatlı - 18.12.2018
Anadolu Ajansı "Yılın Haber Ajansı"
"Anadolu'ya Ruh Verenler" kategorisinde Bilal Erdoğan'ın yanı sıra yazar Alev Alatlı, Türk Tarih Kurumu Başkanı Prof.
Alev Alatlı - 19.11.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Putin'e Kitap Hediye Etti
TÜRKAKIM Projesi deniz bölümünün tamamlanma törenin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vlademir Putin Mabeyn Köşkü'nde ikili görüşme gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin'e, yazar Alev Alatlı'nın "Dünya Nöbeti - Gogol'un İzinde 2.
Alev Alatlı - 19.11.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Putin'e Kitap Hediye Etti
İSTANBUL DHA TürkAkım Projesi deniz bölümünün tamamlanma törenin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vlademir Putin Mabeyn Köşkü'nde ikili görüşme gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin'e, yazar Alev Alatlı'nın "Dünya Nöbeti - Gogol'un İzinde 2.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Alev Alatlı Haberleri | Alev Alatlı Kimdir - Haberler - Alev Alatlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Alev Alatlı kimdir, hayatı ve biyografisi. SASGEM Konferanslarının İlki Alev Alatlı'nın Katılımıyla Gerçekleşti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 00:09:10. #1.16#

title