Akif Çağatay Kılıç Haberleri

Akif Çağatay Kılıç haber, Akif Çağatay Kılıç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akif Çağatay Kılıç - 19.06.2021
Uluslararası parlamenterler, diplomaside parlamentonun önemini konuştu
Türkiye Büyük Millet Meclisi Dışişleri Komisyonu Başkanı Ahmet Akif Çağatay Kılıç da parlamenterlerin uluslararası temaslarının diplomatlar kadar önemsenmemesinden şikayetçi olduğunu dile getirdi.
Akif Çağatay Kılıç - 03.06.2021
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı, Türkiye-Katar arasında kapsamlı ve stratejik iş birliği olduğunu söyledi Açıklaması
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye ile Katar arasındaki iş birliğinin kapsamlı, çeşitli, uzun vadeli ve stratejik olduğunu belirtti.
Akif Çağatay Kılıç - 02.06.2021
TBMM Dışişleri Komisyonu'nda 4 kanun teklifi kabul edildi
Komisyon, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç başkanlığında toplandı.
Akif Çağatay Kılıç - 01.06.2021
TBMM Genel Kurulu
Macaristan heyetine, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız eşlik etti.
Akif Çağatay Kılıç - 01.06.2021
TBMM Dışişleri Komisyonu heyetinden, Doha'daki Türk-Katar Birleşik Müşterek Kuvvet Komutanlığına ziyaret
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç başkanlığındaki heyet, başkent Doha'daki Türk-Katar Birleşik Müşterek Kuvvet Komutanlığını ziyaret etti.
Akif Çağatay Kılıç - 31.05.2021
Çaykur Yine Yürekleri Isıttı
ÇAYKUR, Kars'ın Sarıkamış ilçesinde, 90 bin askerin şehit olduğu Sarıkamış Harekatının 102. yılı anma etkinliklerinde her yıl olduğu gibi bu yılda dondurucu soğukta binlerce kişinin içini ve yüreklerini ısıttı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla düzenlenen yürüyüşle sona eren Sarıkamış Harekatının 102.
Akif Çağatay Kılıç - 30.05.2021
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç, Katar Şura Meclisi Başkanı Al Mahmud ile bir araya geldi
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç başkanlığındaki heyet, Katar Şura Meclisi Başkanı Ahmed bin Abdullah Al Mahmud tarafından kabul edildi.
Akif Çağatay Kılıç - 27.05.2021
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından "27 Mayıs 1960 Darbesi Uluslararası Konferansı"
"Ciddi manada uyanık olmalıyız" TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç ise konferansın ikinci oturumunda konuştu.
Akif Çağatay Kılıç - 17.05.2021
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç, Almanya'yı ziyaret edecek
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Almanya'ya çalışma ziyareti gerçekleştirecek.
Akif Çağatay Kılıç - 28.04.2021
TBMM Dışişleri Komisyonunda bir kanun teklifi kabul edildi
Komisyon, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç başkanlığında toplandı.
Akif Çağatay Kılıç - 24.04.2021
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç'tan, ABD Başkanı Biden'in "soykırım" ifadesine tepki Açıklaması
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepki göstererek, "ABD yönetiminin ortaya koymuş olduğu yaklaşım bizim nezdimizde kabul edilemez.
Akif Çağatay Kılıç - 01.04.2021
TBMM Dışişleri Komisyonunda dört kanun teklifi kabul edildi
Komisyon, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç başkanlığında toplandı.
Akif Çağatay Kılıç - 27.03.2021
TBMM Dışişleri Komisyonu Türkiye hakkındaki ön yargıları diplomasiyle yıkıyor
HATİCE ÖZDEMİR TOSUN/AYŞE YILDIZ - TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye'nin ilerlemesini istemeyen, yurt dışında ülke aleyhinde propaganda yapan sivil toplum kuruluşları ve siyasilere karşı çalışma yaptıklarını bildirdi.
Akif Çağatay Kılıç - 27.03.2021
GÜNDEM / 27 Mart 2021
(İstanbul/14.00/Ankara/16.30) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Yargıtay, futbolcuyu transfer vaadiyle kandıran kişi hakkındaki beraat kararını bozdu Yargıtay 15. Ceza Dairesinin kararında basit dolandırıcılık suçundan mahkumiyete hükmedilmesi gerekirken beraat kararı verilmesinin bozmayı gerektirdiği vurgulandı (İsmet Karakaş-Ankara) 2- Türkiye hakkında yanlış bilinenleri ve ön yargıları diplomasiyle yıkıyorlar TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç: "Bugün hiç kimse Avrupa'nın ortasında DEAŞ'a, El Kaide'ye 'Bunlar fikir hürriyeti çerçevesinde fikirlerini söylüyorlar' diyemez.
Akif Çağatay Kılıç - 23.03.2021
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Meyer-Landrut Parlamento Muhabirleri Derneğini ziyaret etti Açıklaması
Başka bir gazetecinin, PMD ziyareti öncesinde TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ile bir görüşme yaptığını anımsatarak, görüşmede İstanbul Sözleşmesi'nin feshedilmesinin konuşulup konuşulmadığına ilişkin sorusuna karşılık Meyer-Landrut, kamuya açık olmayan görüşmelerinin içeriğini açıklamasının doğru olmayacağını belirtti.
Akif Çağatay Kılıç - 19.03.2021
Son dakika haberleri... Erdoğan'ın, Leyen ve Michel ile videokonferans görüşmesine ilişkin açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a görüşmede, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MİT Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Zafer Çubukçu da eşlik etti.
Akif Çağatay Kılıç - 10.03.2021
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç: "Azerbaycan'ın mücadelesi mücadelemizdir"
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç, Azerbaycan'ın sevincini ve üzüntüsünü Türkiye'nin sevinç ve üzüntüsü olarak gördükleri gibi mücadelesini de Türkiye'nin mücadelesi olarak gördüklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Akif Çağatay Kılıç Haberleri | Akif Çağatay Kılıç Kimdir - Haberler - Akif Çağatay Kılıç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Akif Çağatay Kılıç kimdir, hayatı ve biyografisi. Down sendromlu gençler iş sahibi oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 14:16:39. #1.13#

title