Yalova Belediyesi Haberleri

Yalova Belediyesi haber, Yalova Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yalova Belediyesi 13.3.2020
Yalova'da etkinlikler iptal edildi
Yalova Belediyesi tarafından 30 Nisan'a kadar düzenlenmesi planlanan tiyatro, panel ve konserler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle iptal edildi.
Yalova Belediyesi: Yalova'da camiler dezenfekte edildiYalova Belediyesi 13.3.2020
Yalova Belediyesi 7.3.2020
6 Mart 2020 Haberleri
6 Mart 2020 Manşet Haberleri.
Yalova Belediyesi 6.3.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun: "Yalova Belediye Başkanımızın suçsuzluğu ortaya çıkacak"
CHP Yalova İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında katılan Torun, Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturması kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden uzaklaştırılan Vefa Salman'ın yerine başkan vekilliği seçimlerinin gerçekleştirilmesiyle ilgili konuştu.
Yalova Belediyesi 6.3.2020
Yalova Belediye Başkan Vekilliği görevine Mustafa Tutuk seçildi
Yalova Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda gündem maddesinin okunmasıyla başlayan oturumda, Başkan Vekilliği için iki aday yarıştı.
Yalova Belediyesi 6.3.2020
flaş
Yalova Belediyesi'nde Belediye Başkanı Vefa Salman'ın görevden uzaklaştırılmasının ardından yapılan seçimle üçüncü tur da 17 oy alıp salt çoğunluğa ulaşan Ak Partili meclis üyesi Mustafa Tutuk Yalova'nın geçici Belediye Başkanı seçildi.
Yalova Belediyesi 5.3.2020
Yalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' soruşturmasında 5 şüpheli adliyede(2)
'ZİMMET' SORUŞTURMASINA 3 TUTUKLAMAYalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve bugün adliyeye sevk edilen Ahmet Ragıp Akay, Tuğrul Kaş ve Tuncay Doğan çıkarıldıkları mahkemece 'resmi belgede sahtecilik', 'zimmet', 'nitelikli dolandırıcılık' ve 'görevi...
Yalova Belediyesi 5.3.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında 5 şüpheli adliyede
Yalova Belediyesinde bir çalışanın zimmetine para geçirdiği iddiasıyla gözaltına alınan 5 şüpheli adliyeye sevk edildi.
Yalova Belediyesi 3.3.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında 5 zanlı daha tutuklandı
Yalova Belediyesinde bir çalışanın zimmetine para geçirdiği iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında bugün gözaltına 5 kişi daha tutuklandı, toplam tutuklu sayısı 14'e yükseldi.
Yalova Belediyesi 3.3.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında 5 şüpheli adliyede
Yalova Belediyesinde bir çalışanın zimmetine para geçirdiği iddiasıyla gözaltına alınan 10 şüpheliden 5'i adliyeye sevk edildi.
Yalova Belediyesi 2.3.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında gözaltı sayısı 10'a yükseldi
Yalova Belediyesinde bir çalışanın zimmetine para geçirdiği iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında 5 şüpheli daha gözaltına alındı.
Yalova Belediyesi 2.3.2020
Yalova Belediyesi'ndeki yolsuzluk iddialarında 5 yeni gözaltı
Yalova Belediyesi'nde meydana gelen zimmete para geçirme ve yolsuzluk soruşturması kapsamında 5 kişi daha gözaltına alındı.
Yalova Belediyesi 28.2.2020
Yalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' soruşturmasında 3 kişi daha tutuklandı (2)
ZİMMET SORUŞTURMASI GENİŞLETİLİYOR: 5 GÖZALTIYalova Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Yalova Belediyesi'nde başlatılan 'zimmet' soruşturması kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerinin çalışması sonucu E.Ö, B.B, S.D.Ç, C.D. ve K.Ö.B. gözaltına alındı.
Yalova Belediyesi 28.2.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında 5 kişi daha gözaltına alındı
Yalova Belediyesinde bir çalışanın zimmetine para geçirdiği iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında 5 kişi daha gözaltına alındı.
Yalova Belediyesi 28.2.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında 3 zanlı daha tutuklandı
Yalova Belediyesinde bir çalışanın zimmetine para geçirdiği iddiasıyla gözaltına alınan 3 zanlı, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Yalova Belediyesi 28.2.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında 3 şüpheli daha adliyeye sevk edildi
Yalova Belediyesinde bir çalışanın zimmetine para geçirdiği iddiasıyla gözaltına alınan 3 şüpheli daha adliyeye sevk edildi.
Yalova Belediyesi 27.2.2020
İçişleri Bakanlığı: Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, görevden uzaklaştırıldı
İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Yalova Belediyesi'nde 'nitelikli dolandırıcılık', 'resmi belgede sahtecilik', 'irtikap', 'güveni kötüye kullanma', 'görevi kötüye kullanma', 'zimmet' ve ilgili mevzuata göre suç oluşturan eylemler ve belediye hesaplarında kanuna aykırı olarak yapılmış olan iş ve işlemlerle ilgili olarak Yalova Belediye Başkanlığı yetkilileri hakkında 10 Şubat 2020 tarihinde ön inceleme yapmak üzere 3 mülkiye müfettişi görevlendirildiği  hatırlatıldı.
Yalova Belediyesi 26.2.2020
Yalova'da yabancı dille yazılan tabelaların sökülmesine başlandı
Yalova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince kent genelinde yabancı tabelaların ve ibarelerin söküm işlemlerine başlandığı bildirildi.
Şu an buradasınız: Yalova Belediyesi Haberleri | Yalova Belediyesi Haber - Haberler - Yalova Belediyesi haberleri, son dakika yalova belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında tutuklu sayısı 18'e çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.3.2020 12:56:53. #1.14#
title