TÜRKİYE ELEKTRİK DAĞITIM HABERLERİ

Türkiye Elektrik Dağıtım Haberleri

Türkiye Elektrik Dağıtım haber, Türkiye Elektrik Dağıtım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Elektrik Dağıtım - 9.9.2020
Milli Eğitim Bakanlığı lisansüstü eğitim için 54 ülkeye 750 burslu öğrenci gönderecek
Açıklamada, bu yıl ilk defa Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı, İletişim Başkanlığı, Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü adına da yurt dışına öğrenci gönderileceği kaydedildi.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 9.9.2020
MEB, 54 ülkeye 750 burslu öğrenci gönderecek
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, 1929 yılından itibaren üniversitelerin ve kamu kurumların uzman eleman ihtiyacını karşılamak üzere Milli Eğitim Bakanlığı'nca yurt dışına burslu öğrenci gönderiliyor. Başlangıcından bugüne kadar 20 binden fazla öğrenci burs almaya hak kazandı. Şu anda yaklaşık 48 ülkede 4 bin 300 öğrenci bu bursundan yararlanıyor. Daha önceki yıllarda adına öğrenci gönderilen kurumlarla beraber bu yıl ilk defa Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı, İletişim Başkanlığı, Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü adına da yurt dışına öğrenci gönderilecek.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 27.8.2020
Enerjide acele kamulaştırma kararları
Afyonkarahisar'daki "Ümraniye KÖK-Gözeli KÖK" enerji nakil hattı ve Zonguldak'taki "Karadon TM -Yeniçates DM" enerji nakil hattının yapımı amacıyla söz konusu güzergahlara isabet eden taşınmazlarda pilon yerlerinin mülkiyet şeklinde, hat emniyet sahalarının ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ) tarafından acele kamulaştırılması kararlaştırıldı.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 21.8.2020
Son dakika haber! Enerjide acele kamulaştırma kararları
Söz konusu taşınmazlar, Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ Genel Müdürlüğü tarafından kamulaştırılacak.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 5.8.2020
Son dakika haber: Enerjide acele kamulaştırma kararı
Söz konusu taşınmazlar, Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ Genel Müdürlüğü tarafından kamulaştırılacak.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 2.8.2020
TEDAŞ'tan tarımsal sulama borçlarına yeniden yapılandırma
Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ), tarımsal sulama borçlarının yeniden yapılandırılması kapsamında, 22 bin 15 abonesinin 493 milyon 316 bin 464 liralık borcunu yeniden yapılandırdı.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 11.7.2020
Enerjide acele kamulaştırma kararları
Ayrıca "Çaycuma TM-Yeniçates DM Enerji Nakil Hattı" ve "Çaycuma TM-Himmetoğlu TRT DM Enerji Nakil Hattı" projelerinin yapımı amacıyla güzergaha isabet eden taşınmazlar pilon yerleri mülkiyet şeklinde, hat emniyet sahaları ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ tarafından acele kamulaştırılacak.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 26.5.2020
Dijital Enerji Forumu'20
Dağıtık üretim santrallerinin elektrik sistemine katılmasıyla birlikte, gelecekte elektrik depolama teknolojilerinin de sisteme katılmasıyla, elektrik sistemlerinin geleneksel yapısının değişeceğinin altını çizen Tiryaki, "Yenilenebilir elektrik üretiminde kesikli üretimler gerçekleşecek. Gerilim kontrolü, dağıtım şirketlerini ciddi anlamda zorlayacak. Bu sebeple de elektrik dağıtım şirketleriyle Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ'nin iş birliğinin güçlendirilmesi önem kazanacak.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 21.4.2020
Enerjide acele kamulaştırma kararları
Mersin'de tesis edilecek Mut Zeytinlik-Dağpazarı Enerji Nakil Hattı'nın yapımı amacıyla güzergaha isabet eden taşınmazlar da pilon yerlerinin mülkiyet şeklinde, hat emniyet sahalarının ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ tarafından acele kamulaştırılmasına karar verildi.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 9.4.2020
Bazı taşınmazların kamulaştırılması kararı
Enerji nakil hatlarının yapımı amacıyla bazı taşınmazlar Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından kamulaştırılacak.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 4.3.2020
Enerjide acele kamulaştırma kararları
Ayrıca, Akbük TM-Bozbük DM Enerji Nakil Hattı ve Denizli İM3-Pamukkale Enerji Nakil Hatlarının bulunduğu güzergahlara isabet eden taşınmazlar da Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ tarafından kamulaştırılacak.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 28.2.2020
3. Elektrik Dağıtım Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi
Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu da 2019'da yaşanan 3 bin 93 iş kazasının 24'ünün ölümle sonuçlandığı bilgisini verdi.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 11.2.2020
Türkiye Elektrik Dağıtım - 6.2.2020
Genel aydınlatma sayaçlarında otomatik sisteme geçiş süresi uzatıldı
Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) tarafından genel aydınlatma sayaçlarının Otomatik Sayaç Okuma Sistemleri (OSOS) kapsamına alınması işleminin tamamlanması için verilen süre yıl sonuna kadar uzatıldı.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 13.1.2020
Kastamonu Belediyesinin güneşten enerji üretme projesi onaylandı
Kastamonu Belediyesi tarafından Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) Genel Müdürlüğüne sunulan Güneş Elektrik Santrali Projesi onaylandı.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 8.1.2020
Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete'de
Kütahya'da tesis edilecek olan Sofça Mesire Alanı Enerji Nakil Hattı'nın yapımı amacıyla da bazı taşınmazlar Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ) Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılacak.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 3.1.2020
Atama kararları Resmi Gazete'de
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İletişim Başkanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığı, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü ve Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 2.1.2020
Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete'de
Kütahya'da Parmakören KÖK-Seyitömer KÖK Enerji Nakil Hattı, Gaziantep'te Oğuzeli-Ekinveren Enerji Nakil Hattı, Elazığ'da Hamzabey Barajı 1. Etap Enerji Nakil Hattı ile Hamzabey Barajı 2. Etap Enerji Nakil Hattı'nın yapımı amacıyla bazı taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ) tarafından acele kamulaştırılmasına da karar verildi.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 30.12.2019
Kastamonu Belediyesi enerjisini güneşten alacak
Belediye GES projesiyle 1 milyon dolar yatırım yapacak ve bu projeyle yeni istihdam alanı da oluşturacak. Proje kapsamında güneş panelleri kent merkezi ve Kuzeykent'teki kapalı pazar yerleri ile Fen İşleri Müdürlüğü, kaynak atölyesi, hayvan barınağı, içme suyu arıtma tesisi, asfalt plenti şantiye sahası ve İtfaiye Müdürlüğü binalarına kurulacak. Proje, Belediye tarafından Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) Genel Müdürlüğüne sunuldu.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 25.12.2019
Enerjide acele kamulaştırma kararları
Kilis'teki "Elbeyli Trafo Merkezi Projesi" kapsamında bazı taşınmazlar, Ankara'daki "Evren KÖK-Gülhüyük KÖK Enerji Nakil Hattı", Antalya'daki "Kızılağaç 380 TM-Karacalar DM Enerji Nakil Hattı", Zonguldak'taki "Yenikozlu TM-Saka DM Enerji Nakil Hattı"nın yapımı amacıyla enerji nakil hatlarının güzergahına isabet eden taşınmazlarda pilon yerleri mülkiyet şeklinde, hat emniyet sahaları ise irtifak hakkı korunmak suretiyle Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ tarafından acele kamulaştırılacak.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 19.12.2019
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Batman'da
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Batman'da "Enerji Koordinasyon Toplantısı"na katıldı. Batman Valiliği Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcıları Alparslan Bayraktar ile Şeref Kalaycı, Batman Valisi Hulusi Şahin, Türkiye Elektrik Dağıtım A.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 27.11.2019
Siirt'te engelliyi satranç tutkusu yaşama bağladı
Şahin, 2002'de Türkiye Elektrik Dağıtım A.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 12.11.2019
Bazı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
KARAOĞLU, CUMHURBAŞKANI DANIŞMANLIĞI'NA ATANDIKarara göre, Cumhurbaşkanı Danışmanlığı'na Şeyda Nur Karaoğlu atandı. Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu üyeliklerine; İbrahim Acarlı (Yargıtay), Ahmet Hüsrev Vural (Danıştay), Prof. Dr. Mahmut Koca (Ceza Hukuku), Prof. Dr. Hasan Nuri Yaşar (İdare Hukuku), Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu (Anayasa Hukuku), Av. Ünsal Toker (Türkiye Barolar Birliği), İsmail Kurul (Devlet Denetleme Kurulu Üyesi), Hayrettin Kurt (Hazine ve Maliye Bakanlığı Başhukuk Müşaviri ve Muhakemat Genel Müdürü) ve Hakan Öztatar (Adalet Bakanlığı) getirildi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda açık bulunan iş müfettişliğine, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren İş Müfettiş Yardımcısı Rahman Gülay atandı.Öte yandan, Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı (UNESCO) nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Ahmet Altay Cengizer merkeze alındı. Dışişleri Bakanlığı'nda açık bulunan Dış Politika Danışma Kurulu üyeliklerine Mehmet Ferden Çarıkçı ve Aydan Yamancan atandı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nda Enerji İşleri Genel Müdür Yardımcılıklarına Engin İlseven ve Mehmet Özdemir, Türkiye Elektrik Dağıtım A.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 12.11.2019
Bazı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Öte yandan, Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı (UNESCO) nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Ahmet Altay Cengizer merkeze alındı. Dışişleri Bakanlığı'nda açık bulunan Dış Politika Danışma Kurulu üyeliklerine Mehmet Ferden Çarıkçı ve Aydan Yamancan atandı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nda Enerji İşleri Genel Müdür Yardımcılıklarına Engin İlseven ve Mehmet Özdemir, Türkiye Elektrik Dağıtım A.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 12.11.2019
Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Cumhurbaşkanlığı, Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü ve Türkiye Elektrik Dağıtım A.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 12.11.2019
Atama kararları Resmi Gazete'de
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında Enerji İşleri Genel Müdür Yardımcılıklarına Engin İlseven ve Mehmet Özdemir, Türkiye Elektrik Dağıtım A.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 11.11.2019
Enerjide acele kamulaştırma kararı
Öte yandan, Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ tarafından Bartın'ın Kapısuyu ve Kaşbaşı, Hatay'ın Reyhanlı ve Gaziantep'in Yavuzeli ilçelerindeki enerji nakil hatlarının güzergahına isabet eden taşınmazlarda pilon yerleri mülkiyet şeklinde, hat emniyet sahaları ise irtifak hakkı korunmak suretiyle acele kamulaştırılacak.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 16.10.2019
KİT'lerin Genel Yatırım ve Finansman Programı
KİT'lerin 2020 yılı mali hedefleri (bin lira) şöyle: Kamu teşebbüsleri Yatırım Borçlanma gereği Faiz dışı fazla 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye Tabi kamu teşebbüsleri ve bağlı ortaklıklar Makina ve Kimva Endüstrisi Kurumu (MKEK) 175.000 154.083 -175.583 Eti Maden İsletmeleri Genel Müdürlüğü (ETİ MADEN) 550.000 346.739 -361.739 Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) 143.840 1.240.836 32.659 Türkive Kömür İşletmeleri Kurumu (TKİ) 96.150 465.591 463.764 Elektrik Üretim AŞ (EÜAŞ) 1.193.968 -3.249.444 3.375.044 Türkive Elektrik İletim AŞ (TEİAŞ) 4.000.000 -1.018.401 1.126.593 Türkive Petrolleri AO (TPAO) 2.534.882 -1.741.858 2.275.911 Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ (BOTAŞ) 5.000.000 4.195.220 -3.972.325 Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) 36.125 183.355 649.780 Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) 7.350 1.554.172 -415.272 Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) 160.000 190.214 22.286 Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü (ESK) 66.000 70.448 -70.448 Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü (DMO) 32.134 -68.774 -16.140 Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) 8.452.258 12.425.433 -3.839.217 Türkiye Vagon Sanayi AŞ (TÜVASAŞ) 39.769 -108.670 107.523 Türkiye Demiryolu Makinalan Sanayi AŞ (TÜDEMSAŞ) 4.000 99.252 -104.002 Türkive Lokomotif ve Motor Sanayi AŞ (TÜLOMSAŞ) 8.000 -149.603 149.603 Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) 587.260 459.185 -554.795 Kıvı Emniveti Genel Müdürlüğü (KEGM) 110.000 -62.320 -43.188 Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) 500.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 7.10.2019
"Yavuz yeni sondajına başlayacak"
Enerji Çalışanları Haftası Dönmez, elektrik dağıtımında Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) tarafından hayata geçirilen "Aydınlatma Mobil Takip Uygulaması" ile vatandaşların nerede olursa olsunlar, aydınlatma sorunlarını bu sistem üzerinden direkt olarak iletebileceklerini ifade etti.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 5.10.2019
Enerjide acele kamulaştırma kararı
Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ), bazı illerdeki taşınmazları enerji nakil hattı yapımı amacıyla acele kamulaştıracak.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 4.10.2019
Enerjide acele kamulaştırma kararları
Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ), bazı illerdeki taşınmazları enerji nakil hattı yapımı amacıyla acele kamulaştıracak.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 19.9.2019
Hadim'de kamulaştırma toplantısı
Hadim ilçesinde Türkiye Elektrik Dağıtım Şirketi (TEDAŞ) ile Meram Elektrik Dağıtım Şirketi (MEDAŞ) tarafından yapılacak kamulaştırmalarla ilgili toplantı düzenlendi.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 18.9.2019
Enerjide acele kamulaştırma kararları
Yine TEİAŞ'ın Şenköy Yeşilyayla, Alışcık Mahallesi Alışcık Branşmanı Enerji Nakil Hattı ve Yazıhan TM-Havaalanı DM Enerji Nakil Hattı projesinin yapımı amacıyla bazı taşınmazlar, Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketince (TEDAŞ) acele istimlak edilecek.
Türkiye Elektrik Dağıtım - 13.9.2019
Tokat'ta, arızalı sokak lambalarını polis ihbar edecek
TÜRKİYE Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ) tarafından hayata geçirilen 'Aydınlatma Mobil Takip Uygulaması', Tokat İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kullanılmaya başlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türkiye Elektrik Dağıtım Haberleri | Türkiye Elektrik Dağıtım Haber - Haberler - Türkiye Elektrik Dağıtım haberleri, son dakika türkiye elektrik dağıtım haber ve gelişmeleri burada. Akedaş'ta Dağıtım Hizmetleri Direktörü Mehmet İlbasan oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 08:50:38. #1.15#
title