Toybelen Haberleri

Toybelen haber, Toybelen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Toybelen - 09.04.2021
Bakan Kurum, MÜSİAD HİTAM Orta Ölçekli Üretim ve Ticaret Üssü tanıtım toplantısında konuştu: (2)
En son Konya'da TOKİ Başkanlığı eliyle 2 milyon 80 bin metrekarelik alanda, Konya Yeni Sanayi Sitesinin temelini attıklarını anlatan Bakan Kurum, şöyle devam etti: "Orada tam 2 bin 690 sanayi dükkanımızı yine bu dükkanlara destek sağlayacak sosyal donatıları, ticari üniteleri projelendirdik ve inşa çalışmalarına başladık. Sitemizde 5 binden fazla vatandaşımız istihdam edilecek. Samsun'umuzda bir proje başlattık, şehir içinde kalmış hakikaten şehre yakışmayan bu görüntüyü ortadan kaldırmak adına Toybelen'de 1526 dükkan ile 82 ticari ünitenin yer alacağı bir projeyi başlattık ve şehrin içindeki o alanı Toybelen'de daha modern, altyapısı iyi şartlarda hizmet verebilecek alana taşıyoruz.
Toybelen - 31.03.2021
TOKİ'nin yeni sanayi sitesinde hak sahiplerine uygun koşullarda dükkan alma fırsatı sunması sevindirdi
Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ), Samsun Toybelen Mahallesi'nde yapılacak yeni sanayi sitesindeki hak sahiplerine uygun koşullarda dükkan alma fırsatı sunması sevindirdi.
Toybelen - 30.03.2021
AFAD Samsun'da gençlere doğada afet bilinci eğitimi veriyor
Ayrıca, izcilik konusunda da eğitim alan öğrencilerle İlkadım Toybelen Mahallesi'nde toplanma alanı etkinliği gerçekleştirdi.
Toybelen - 29.03.2021
Samsun'da yeni sanayi sitesinde hak sahiplerine uygun koşullarda dükkan alma fırsatı
Karaaslan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ), Toybelen Mahallesi'nde yapacağı yeni Gülsan Sanayi Sitesi ile ilgili Samsun Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında esnaf odası temsilcileriyle bir araya geldi.
Toybelen - 16.03.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP'nin grup önerisinin yanı sıra İYİ Parti'nin Samsun Gülsan Sanayi Sitesi'nin yıkılarak Toybelen'de yapılacak yeni sanayi sitesine taşınması ile HDP'nin Mersin'in sorunlarına yönelik grup önerileri de kabul edilmedi.
Toybelen - 22.02.2021
Son dakika haberleri | Samsun'da taksi ile otomobil çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı
Bekir Şahin yönetimindeki 34 KA 6519 plakalı otomobil, Samsun-Ankara kara yolu Toybelen mevkisindeki kavşakta Abdullah Cengiz'in kullandığı 55 T 5534 plakalı taksi ile çarpıştı.
Toybelen - 30.01.2021
Son dakika: Samsun'da üzerine 2,5 tonluk demir ızgara devrilen işçi öldü
Alınan bilgiye göre, Toybelen Mahallesi'ndeki bir makine sanayisi işletmesinde kaynakçı olarak çalışan Emre Horosan'ın (37) üzerine 2,5 ton ağırlığındaki demir ızgara devrildi.
Toybelen - 15.01.2021
Karesi Belediyesi kar yağan kırsal mahallelerde çalışmaları sürdürüyor
Ekipler, Kabakdere, Beyköy, Ovacık, Deliklitaş, Yeniceiskender, Yaylacık, Büyükpınar, Üçpınar, Kavaklı, Ortaca, Tatlıpınar, Şamlı, Boğazköy, Toybelen, Hisaralan, Yeroluk, Düzoba, İbirler, Davutlar, Çaypınar, Yaylabayır, Çanacık, Yeşilova ve Taşkesiği mahallelerinde çalışmalarına devam ediyor.
Toybelen - 31.10.2020
Samsun'a modern sanayi sitesi yapılacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Toybelen Sanayi Sitesi'nin ihale edildiğini, temelini ise yıl sonuna kadar atılacağını bildirdi.
Toybelen - 29.10.2020
Samsun'da uyuşturucuyla yakalanan 3 kişi serbest bırakıldı
Olay, İlkadım ilçesi Toybelen Mahallesi Anadolu Bulvarı üzerinde meydana geldi.
Toybelen - 29.10.2020
Ankara'dan getirdikleri uyuşturucuyu Samsun'da satmaya çalışan 3 kişi yakalandı
Ankara'dan Samsun'a geldikleri belirlenen H.Ö. ile birlikte hareket eden E.A. ve S.Ü'nün bulunduğu araç, Toybelen mevkisinde durduruldu.
title