Tamer Levent Haberleri

Tamer Levent haber, Tamer Levent son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tamer Levent 9.4.2020
"16. Akbank Kısa Film Festivali" ödülleri 14 Nisan'da sahiplerini bulacak
Festivalin "Ulusal Yarışma Festival Kısaları" ana jüri üyeleri arasında oyuncu Öykü Karayel, yönetmen Can Evrenol, yönetmen Mehmet Bahadır Er, oyuncu Tamer Levent ve Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı yer alıyor.
Tamer Levent 19.2.2020
Akbank Kısa Film Festivali yarışma filmleri ve jürisi açıklandı
Sinema meraklılarını 16-26 Mart'ta ağırlayacak festivalin "Ulusal Yarışma Festival Kısaları" ana jüri üyeleri oyuncu Öykü Karayel, yönetmen Can Evrenol, yönetmen Mehmet Bahadır Er, oyuncu Tamer Levent ve Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı olacak.
Tamer Levent 19.2.2020
16. Akbank Kısa Film Festivali Jüri Üyeleri ve yarışma filmleri açıklandı
Yönetmen ve Görüntü Yönetmeni Cansu Boğuşlu, Akademisyen ve Belgesel Yönetmeni Ahmet Bikiç ve Yönetmen Selim Evci'den oluşan yarışma ön eleme jüri kurulunun değerlendirmesi sonucu; "Ulusal Yarışma Festival Kısaları Bölümü"ne katılan eserler arasından 14 film ve "Uluslararası Yarışma Dünyadan Kısalar Bölümü" başvuruları arasından seçilen 14 film "En İyi Film Ödülü" için yarışmaya hak kazandı. Ulusal Yarışma Festival Kısaları ana jüri üyeleri; Oyuncu Öykü Karayel, Yönetmen Can Evrenol, Yönetmen Mehmet Bahadır Er, Oyuncu Tamer Levent ve Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı'dan oluşuyor.
Tamer Levent 18.1.2020
Almanya'da yaşayan Türklerin kurduğu Tiyatro Frankfurt Başkentlilerle buluşacak
Haldun Dormen ve Ayla Algan gibi usta oyuncular da destek veriyor Kellecioğlu, "Biz bu oluşumu kurduktan sonra bizim en büyük avantajımız, Haldun Dormen, Ayla Algan, Tamer Levent, Oya Başar gibi sanatçılar bizim onursal başkanlarımızın olması.
Tamer Levent 6.12.2019
'Kendi Yolumda' filminin çekimleri başladı
Değişik hikayesi ile dikkat çeken filmde; Gökhan Özoğuz, Adana'da gittiği tamircide, bir tamirci çırağı olan Ömer Ali ile karşılaşır. Ömer Ali'nin kendisine dinlettiği şarkıyı beğenir ve işin peşini bırakmamasını söyler.Baskıcı babasının yanında çalışmakta olan genç tamirci, Gökhan'a; "Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?" sorusunu yöneltir. Gökhan bu sorudan etkilenir ve arabanın tamirini beklerken uykuya dalar. Komedram türündeki filmin devamını,Gökhan'ın kendini Adana'nın zorlu mahallelerinde büyüyen bir tamirci çırağı olarak gördüğü; eğlenceli, romantik, müzik ve aksiyonla dolu rüyasından izleriz…Kendi yolunda gitmenin önemini sorgulatan, çarpıcı bir rüya… Filmde Gökhan Özoğuz'a Gökçe Bahadır, Tamer Levent, Okan Çabalar, Erkan Can, Ferit Aktuğ, Çağatay Aras, Suzan Aksoy, Tuncer Salman, Özkan Ayalp ve Hakan Özoğuz'un da yer aldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.
Tamer Levent 20.11.2019
AFSAD'tan kısa film festivali
Kurmaca, deneysel, belgesel ve canlandırma olarak dört kategoride gerçekleştirilecek yarışmanın ana jüri üyeleri ise Ruken Öztürk, Tamer Levent, Natali Yeres, Ragıp Taranç, Banu Bozdemir, Şükrü Künüçen, Kurtuluş Özgen, Selçuk Temel, Tan Tolga Demirci, Oğuzhan Ersümer, Ozan Adam, Şeyma Balcı, Markus Berger ve Çağdaş Ülgen'den oluşacak.
Tamer Levent: Kendi Yolumda FilmiTamer Levent 19.11.2019
Tamer Levent 24.10.2019
CSO "Cumhuriyet Bayramı" konseri canlı yayınlanacak
Devlet Tiyatroları sanatçıları Serap Sağlar ve Tamer Levent'in de günün anlamına uygun şiirleri seslendireceği konser, TRT 2'den canlı yayınlanacak.
Tamer Levent 26.8.2019
Öğrenciler müzik ve resimde yeteneklerini sergiledi
Hayrat'ta Nuhoğlu Vakfı'nca kurulan ilk sanat merkezi olan Hayrat Çocuk Sanat Merkezi'nde geleneksel Çocuk Şenliği'ni düzenlendi. Nuhoğlu Vakfı geleneksel aile buluşması kapsamında bu yıl 2'incisi organize edilen şenlikte çocuklar, önce koro sahne aldı. Ardından 'Çocuk Gözüyle Trabzon' resim sergisiyle yeteneklerini sergiledi. Hayrat Kaymakamlığı ve Hayrat Belediyesi'nin destekleriyle Nuhoğlu Vakfı'nca gerçekleştirilen geleneksel çocuk şenliğine, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, CHP Trabzon İl Başkanı Guzide Uzun, Hayrat Kaymakamı İbrahim Şenkon, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Nuhoğlu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Hayri Nuhoğlu ve üyeleri, tiyatro sanatçısı Tamer Levent'in yanı sıra birçok konuk ve halk katıldı.
Tamer Levent 26.8.2019
Dha yurt bülteni -14
Hayrat ilçesinde Nuhoğlu Vakfı tarafından kurulan ilk sanat merkezi olan Hayrat Çocuk Sanat Merkezi'nde geleneksel Çocuk Şenliği'ni düzenlendi. Nuhoğlu Vakfı geleneksel aile buluşması kapsamında bu yıl 2'incisi organize edilen şenlikte çocuklar, önce müzik korosu, ardından da 'Çocuk Gözüyle Trabzon' adlı resim sergisiyle yeteneklerini sergiledi. Hayrat Kaymakamlığı ve Hayrat Belediyesi'nin destekleriyle Nuhoğlu Vakfı tarafından gerçekleştirilen geleneksel çocuk şenliğine, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, CHP Trabzon İl Başkanı Guzide Uzun, Hayrat Kaymakamı İbrahim Şenkon, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Nuhoğlu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Hayri Nuhoğlu ve üyeleri, tiyatro sanatçısı Tamer Levent'in yanı sıra birçok konuk ve vatandaş katıldı.
Tamer Levent: Yalıda düğünTamer Levent 7.8.2019
Tamer Levent 19.7.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-  4
OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI Öte yandan, olay anı bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde polis ekiplerinin araçtaki şüpheliye silah doğrultarak gözaltına aldığı yansıyor.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: (GÜVENLİK KAMERASI) ---------------------------- -Şüphelinin kullandığı market önüne gelmesi -Aracı kullanan şüphelinin markete girmesi -Polisin arabada kalan şüpheliye silah doğrultarak etkisiz hale getirmesi -İkinci şüphelinin yakalanması -Şüphelilerin kelepçe takılarak götürülmesi AKTÜEL GÖRÜTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------------- -Şüphelilerin kullandığı araç -Olay yerindeki zırhlı polis aracı -Aracın içindeki eldiven -Görgü tanığı ile röp -Genel ve detaylar =========================== 7 - TİYATRO YAZARI TUNCER CÜCENOĞLU İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ Haber-Kamera: Ümit UZUN-Onur MERİÇ/İSTANBUL Kanser nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 75 yaşında hayatını kaybeden tiyatro yazarı Tuncer Cücenoğlu için Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde tören düzenlendi.  Törene, Tuncer Cücenoğlu'nun ailesi ile Müjdat Gezen, Aliye Uzunatağan, Tamer Levent gibi isimlerin de aralarında bulunduğu sanat dünyasından çok sayıda kişi katıldı.
Tamer Levent 19.7.2019
Tiyatro Yazarı Tuncer Cücenoğlu için tören düzenlendi
KANSER nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 75 yaşında hayatını kaybeden tiyatro yazarı Tuncer Cücenoğlu için Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde tören düzenlendi.  Törene, Tuncer Cücenoğlu'nun ailesi ile Müjdat Gezen, Aliye Uzunatağan, Tamer Levent gibi isimlerin de aralarında bulunduğu sanat dünyasından çok sayıda kişi katıldı.
Tamer Levent 19.7.2019
Tiyatro Yazarı Tuncer Cücenoğlu için tören düzenlendi
KANSER nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 75 yaşında hayatını kaybeden tiyatro yazarı Tuncer Cücenoğlu için Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde tören düzenlendi.  Törene, Tuncer Cücenoğlu'nun ailesi ile Müjdat Gezen, Aliye Uzunatağan, Tamer Levent gibi isimlerin de aralarında bulunduğu sanat dünyasından çok sayıda kişi katıldı.
Tamer Levent 19.7.2019
TİYATRO YAZARI TUNCER CÜCENOĞLU İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ
Kanser nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 75 yaşında hayatını kaybeden tiyatro yazarı Tuncer Cücenoğlu için Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde tören düzenlendi.  Törene, Tuncer Cücenoğlu'nun ailesi ile Müjdat Gezen, Aliye Uzunatağan, Tamer Levent gibi isimlerin de aralarında bulunduğu sanat dünyasından çok sayıda kişi katıldı.
Tamer Levent 21.1.2019
Çiçero, İzleyici Önündeki İlk Sınavını Başarıyla Verdi!
Ankara Casusu ya da Yüzyılın Casusu olarak anılan İlyas Bazna'nın hayatından ilham alınıp kurgulanaraksinemaya aktarılan ÇİÇERO filminde başrolleri Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Biricik paylaşıyor. Ertan Saban, Murat Garipağaoğlu, Tamer Levent, Mehmet Ulay, Levent Ülgen, Selen Öztürk, Mehmet Esen, Mehmet Ezel Özgün, Gerry George, Peter Cunningham,Açelya Özcan, Sinem Süle, Aylin Kılıçarslan, Eren Devrim ve Çiğden Selışık Onat yer alıyor.
Tamer Levent: Sinema - Borç HarçTamer Levent 17.1.2019
Tamer Levent: Sinema - İmgeler ve SözcüklerTamer Levent 17.1.2019
Tamer Levent: Sinema - ArakçılarTamer Levent 17.1.2019
Tamer Levent: Sinema - GlassTamer Levent 17.1.2019
Tamer Levent 17.1.2019
Bu Hafta 8 Film Vizyona Girecek
Tarih ve biyografi türündeki filmde, Beşikçioğlu'nun yanı sıra Burcu Biricik, Ertan Saban, Murat Garipağaoğlu, Tamer Levent, Mehmet Ulay, Çiğdem Selışık Onat, Levent Ülgen, Mehmet Esen, Selen Öztürk ve Altan Erkekli oynuyor.
Tamer Levent: Çiçero FilmiTamer Levent 5.11.2018
Şu an buradasınız: Tamer Levent Haberleri | Tamer Levent Kimdir - Haberler - Tamer Levent haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tamer Levent kimdir, hayatı ve biyografisi. 16. Akbank Kısa Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 01:13:11. #1.14#
title