SUNAY AKIN HABERLERİ

Sunay Akın haber, Sunay Akın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sunay Akın

Sunay Akın

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 12.9.1962

Sunay Akın Kimdir ?

12 Eylül 1962 tarihinde Trabzon'da doğdu. Tam adı Şükrü Sunay Akın Lise öğrenimini İstanbul Haydarpasa Lisesi'nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Fizik Coğrafya Bölümü'nden mezun oldu İlk şiirleri 1984 yılında dergilerde yayınlanmaya başladı. Arkadaşlarıyla birlikte 1989'da Yeni Yaprak şiir dergisini ardından 1990 yılında da Olmaz adlı şiir dergisini çıkardı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sunay Akın - 06.07.2021
Ilıca'dan Ata'mıza selam!
Erol Evgin, Sunay Akın, Cenk Bosnalı gibi isimlerin sahne alacağı anma töreni bir dizi etkinlikle gerçekleştirilecek.
Sunay Akın - 05.07.2021
BKM yaz etkinlikleri 14 Temmuz'da Kenan Doğulu konseriyle başlayacak
Nazım Hikmet'in ölümünün 54. yıldönümü için Genco Erkal'ın uyarladığı ve yönettiği "Yaşamaya Dair" oyunu 7 Ağustos'ta, Türk tiyatrosunun duayeni Nejat Uygur tarafından uyarlanarak, Süheyl ve Behzat Uygur tarafından sahnelenen "Süt Kardeşler" oyunu 18 Ağustos'ta, Sunay Akın ve Nihat Sırdar'ın "Sivrisinek Dedin de Aklıma Geldi" isimli gösterisi 21 Ağustos'ta izlenime sunulacak.
Sunay Akın - 21.04.2021
"7 Kıta 7 Horoz: Dünya Çocuklarına Günaydın" sergisi açıldı
Serginin açılışı, müzenin kurucusu, yazar Sunay Akın'ın katılımıyla İstanbul Oyuncak Müzesi'nin Instagram hesabından çevrim içi olarak gerçekleştirildi.
Sunay Akın - 19.12.2020
"Yeşilçam'ın pala bıyıklı yufka yüreklisi: Hulusi Kentmen"
Yazar, oyuncu ve araştırmacı Sunay Akın, Hulusi Kentmen'le ilgili bir anısına, "Önce Çocuklar ve Kadınlar" kitabında şu cümlelerle yer verdi: "Sert görünümlü ama iyi yürekli ve genellikle de fabrikatör baba rolünde görürüz onu.
Sunay Akın - 10.11.2020
Akbank'tan gençlerde gönüllülük konusunda farkındalık yaratacak zirve
"Dünyayı Kurtaracak Kahramanlar Aranıyor" zirvesinin ilk panelinde, sosyal gönüllülüğün önemli isimlerinden Bisiklet Kütüphanesi Kurucusu Hakan Yücel, Gülmek İyileştirir Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aslı Bastıyalı, ve Akbank Fotoğraf Kulübü Başkanı Arzu Haşlak kendi gönüllülük eylemlerinin nasıl iyiliklere yol açtığı, büyüdüğü ve farkındalık yaratarak nasıl sosyal bir hareket haline geldiğini vurgularken, "İnsan ve İyilik" panelinde Sunay Akın gönüllülüğün insanı nasıl iyi hissettirdiğini renkli hikayelerle anlatacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sunay Akın Haberleri | Sunay Akın Kimdir - Haberler - Sunay Akın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sunay Akın kimdir, hayatı ve biyografisi. 12 Eylül'de ne oldu? Tarihte bugün ne oldu, kim doğdu, kim öldü, hangi önemli olaylar oldu?
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 16:20:51. #1.16#

title