Skoda Haberleri

Skoda haber, Skoda son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Skoda - Dün
Çaykur Rizespor, Bülent Uygun döneminde yakaladığı performans ile sezonu rahat bitirdi
Takımın en golcü oyuncusu Skoda oldu Çaykur Rizespor'un en golcü oyuncusu Çek forvet Milan Skoda oldu.
Skoda - 08.05.2021
Futbol: Süper Lig
Stat: Çaykur DidiHakemler: Yaşar Kemal Uğurlu, Mustafa Sönmez, Serkan ÇimenÇaykur Rizespor: Gökhan Akkan, Moroziuk, Meriah, Talbi, Melnjak, Dokovic, Abdullah Durak (Dk. 90+2 Mithat Pala), Sabo (Dk. 46 Michalak), Tunay Torun (Dk. 53 Emir Dilaver), Samudio (Dk. 90+2 Alberk Koç), Skoda (Dk.
Skoda - 08.05.2021
Futbol: Süper Lig
Stat: Çaykur DidiHakemler: Yaşar Kemal Uğurlu, Serkan Çimen, Mustafa SönmezÇaykur Rizespor: Gökhan Akkan, Moroziuk, Meriah, Talbi, Melnjak, Dokovic, Abdullah Durak, Sabo, Tunay Torun, Samudio, SkodaHelenex Yeni Malatyaspor: Ertaç Özbir, Hadebe, Semih Kaya, Wallace, Karim Hafez, Zeki Yavru,...
Skoda - 02.05.2021
Yukatel Denizlispor - Çaykur Rizespor: 0-1
STAT: Denizli AtatürkHAKEMLER: Hüseyin Göçek (xx), Mehmet Cem Hanoğlu (xx), Bahtiyar Birinci (xx)YUKATEL DENİZLİSPOR: Abdülkadir (x) - Özer (xx) (Dk. 62 Muhammet x), Mustafa (xx), Fabiano (x), Sakıb (x) (Dk. 86 Özgür x), Sagal (xx), Bakalorz (x), Diskerud (x) (Dk. 86 Mesanovic x), Hasan (x) (Dk.
Skoda - 02.05.2021
Futbol: Süper Lig
Stat: Denizli AtatürkHakemler: Hüseyin Göçek, Mehmet Cem Hanoğlu, Bahtiyar BirinciYukatel Denizlispor: Abdulkadir Sünger, Özer Özdemir (Dk. 63 Muhammet Özkal), Fabiano (Dk. 72 Sacko), Mustafa Yumlu, Sakıb Aytaç (Dk. 87 Özgür Çek), Bakalorz, Hasan Ayaroğlu (Dk. 72 Recep Niyaz), Diskerud (Dk.
Skoda - 27.04.2021
Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Uygun Beşiktaş maçını değerlendirdi Açıklaması
Şampiyonluk psikolojisinin mutluluk psikolojisi olduğunu dile getiren Uygun, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu başarı yolunda arada sırada düşmüş olsanız da kalkarak yolunuza devam edersiniz. Sezon sonunda şampiyon olmasanız bile genel örf ve adetiniz itibari ile yeniden oynarsınız. Ama düşme psikolojisi, mutsuzluk psikolojisidir. Dolayısıyla bu süreç içerisinde psikolojiniz ve ev huzurunuz bozulur. Bununla beraber yaşadığınız sendrom sizi çok büyük etkiler. Bu durum kaygı problemine kadar gider. Bu da çok zordur. Bilgi ve tecrübe ister. Bunu yönetmek ve bu süreç içerisinden çıkmak için çok büyük mücadele ister." Şehirlerde böylesine önemli maçlar kazanıldığı zaman sevgi ve coşku olduğunu ifade eden Uygun, şunları kaydetti: "Sizin hedefinizi ve düşüncenizi değiştirecek şekilde bir yapı oluşur. Biz de kalan 5 maçta inşallah aldığımız galibiyetlerle beraber yeni sezonun planlamasını yapacağız. Takımın bundan sonraki süreçte yukarılara oynayan, hedefleri olan ve bu hedefleri başaran bir takım hüviyetine bürünmesi adına gerekli çalışmalara başlayacağız. O yüzden de elimizden geldiği kadar hem yönetimimiz hem teknik ekip olarak bizler tüm çalışmalarımızı yapıyoruz. İnananlar, inandıklarını başarmıştır." "Kimi oynatırsak elinden geleni yapacaktır" Takımdaki sakat oyunculara değinen Uygun, şöyle konuştu: "Boldrin'in dizinden problemi vardı ama dün idmana çıktı. Takımla birlikte fazla zorlamadan koşusunu yaptı. Bugün de antrenmanda deneyeceğiz. Büyük bir ihtimalle oynayacağını düşünüyorum. En kötü ihtimalle iğne yaparak oynatırız diye düşünüyorum. Onun dışında Abdullah Durak da dün idmana başladı ama onun kasık bölgesinde uzun süredir sakatlığı var. Onun durumu zor. Donsah, 2-3 ay sonra döndü. Fizik kondisyon açısından hazır değil. Remy, kendisi de söyledi, tam hazır değil. Onun da zamana ihtiyacı var. Soderlund da tam hazırlanamadı. Skoda'nın yaşadığı problemler var.
Skoda - 26.04.2021
Temsa, UMA Motorcoach Expo'da yeni TS30'u tanıttı
"Kuzey Amerika pazarında daha büyük başarı hikayeleri yazmayı hedefliyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Temsa Üst Yöneticisi (CEO) Tolga Kaan Doğancıoğlu, "ABD gibi zorlu bir pazarda başarılı bir noktaya gelmek bizler için gurur verici ve önümüzdeki sürece yönelik yeni hedefler belirlememizde de önemli etken. Bu zamana kadar pazarı doğru okumanın ve ihtiyaçları doğru şekilde belirlemenin katkısıyla büyük başarılara imza attık. Yakın zamanda tüm teknolojisiyle kendi ürettiğimiz elektrikli araçlarımız Silikon Vadisi başta olmak üzere ABD'nin farklı bölgelerinde yollarda olacak. Önümüzdeki dönemde yeni ortak şirketimiz PPF ve Skoda Transportation'ın da gücüyle özellikle Kuzey Amerika pazarında daha büyük başarı hikayeleri yazmayı hedefliyoruz.
Skoda - 24.04.2021
Skoda yenilenen Fabia'nın tasarım detaylarını paylaştı
Skoda, mayıs ayında dünya prömiyeri gerçekleştirilecek dördüncü nesil Fabia modelinin resmi tasarım taslaklarını yayınlandı.
Skoda - 23.04.2021
Çaykur Rizespor: 2-1
STAT: Eryaman HAKEMLER: Bahattin Şimşek, Kemal Yılmaz, Yusuf Bozdoğan GENÇLERBİRLİĞİ: Übeyd- Johansson, Halil (Dk. 89 Mustafa Akbaş), Diego, Metehan, Soner, Sio (Dk. 70 Hüseyin Seyhan), Candeias, Piris, Lima, Stancu (Dk.84 Polomat)ÇAYKUR RİZESPOR: Tarık- Moroziuk, Talbi, Dilaver, Melnjak, Yasin (Dk.
Skoda - 23.04.2021
Futbol: Süper Lig
Stat: EryamanHakemler: Bahattin Şimşek, Kemal Yılmaz, Yusuf BozdoğanGençlerbirliği: Übeyd Adıyaman, Johansson, Diego, Metehan Mert, Halil İbrahim Pehlivan (Dk. 89 Mustafa Akbaş), Piris da Motta, Soner Dikmen, Candeias, Lima, Sio (Dk. 70 Mustafa Hüseyin Seyhan), Stancu (Dk.
Skoda - 20.04.2021
İttifak Holding Konyaspor: 5-3
STAT: Çaykur DidiHAKEMLER: Özgür Yankaya, Alpaslan Dedeş, Deniz Caner ÖzaralÇAYKUR RİZESPOR: Tarık - Moroziuk, Talbi, Selim, İsmail (Dk.89 Melnjak), Dokovic, Sabo (Dk.89 Mithat), Samudio, Boldrin (Dk.67 Jesus), Michalak (Dk.79 Andreade), Remy (Dk.
Skoda - 20.04.2021
Futbol: Süper Lig
Stat: Çaykur DidiHakemler: Özgür Yankaya, Alparslan Dedeş, Deniz Caner ÖzaralÇaykur Rizespor: Tarık Çetin, Moroziuk, Selim Ay, Talbi, İsmail Köybaşı (Dk. 90 Melnjak), Dokovic, Sabo (Dk. 90 Mithat Pala), Samudio, Boldrin (Dk. 70 Baiano), Michalak (Dk. 79 Fernando), Remy (Dk.
Skoda - 10.04.2021
Çaykur Rizespor-Trabzonspor: 0-0
STAT: Çaykur DidiHAKEMLER: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Tarık OngunÇAYKUR RİZESPOR: Tarık- Moroziuk, Selim, Talbi, İsmail- Yasin(Dk.81 Michalak), Djokovic- Baiano(Dk.60 Sabo), Boldrin(Dk.89 Abdullah), Samudio(Dk.89 Fernando)- Skoda(Dk.
Skoda - 10.04.2021
Futbol: Süper Lig
Stat: Çaykur DidiHakemler: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Tarık OngunÇaykur Rizespor: Tarık Çetin, Moroziuk, Selim Ay, Talbi, İsmail Köybaşı, Dokovic, Yasin Pehlivan (Dk. 80 Michalak), Baiano (Dk. 60 Sabo), Samudio (Dk. 88 Fernando), Boldrin (Dk. 89 Abdullah Durak), Skoda (Dk.
Skoda - 10.04.2021
Çaykur Rizespor-Trabzonspor maçından notlar
Deneyimli teknik adam, savunmada Yassine Meriah'ın yerine Selim Ay'a, Dario Melnjak'ın yerine İsmail Köybaşı'na, orta sahada Tunay Torun'un yerine Brian Samudio'ya, Doğan Erdoğan'ın yerine Yasin Pehivan'a, Erik Sabo'nun yerine Fernando Boldrin'e, hücumda ise Fernando Andrade'nin yerine cezasını tamamlayan Milan Skoda'ya görev verdi.
Skoda - 10.04.2021
Ç.Rizespor-Trabzonspor maçından notlar, iki takım toplam 10 değişik isimle sahada
?ÇAYKUR RİZESPOR'DA İLK 11'DE 7 FARKLI İSİM Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Uygun, ligde son oynanan Göztepe maçına göre Trabzonspor karşısında ilk 11'de 7 değişikliğe gitti. Uygun, kart cezalısı Gökhan'ın yerine Tarık, Meriah'ın yerine Selim, Melnjak'ın yerine İsmail, Tunay'ın yerine Samudio, Doğan'ın yerine Yasin, Sabo'nun yerine Skoda ve Fernando'nun yerine Boldrin'e görev verdi.
Skoda - 06.04.2021
Göztepe-Çaykur Rizespor maçından notlar
Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Uygun da Fatih Karagümrük maçında farklı olarak Fernando Boldrin, İsmail Köybaşı, Selim Ay, Milan Skoda ve Mykola Moroziuk'un yerine Tunay Torun, Fernando Andrade, Dario Melnjak, Doğan Erdoğan ve Yassine Meriah'a şans verdi.
Skoda - 05.04.2021
Göztepe'nin konuğu Çaykur Rizespor
Yenilmediği son 3 maçta 7 puan toplayan Çaykur Rizespor ise ligde 35 puanla 13. sırada bulunuyor. Karadeniz temsilcisinde kırmızı kart cezalısı Milan Skoda yarın forma giyemeyecek.
Skoda - 05.04.2021
Çaykur Rizespor, deplasmanda Göztepe ile karşılaşacak
Karadeniz ekibinde sağlık sorunları bulunan Godfred Donsah, Alexander Soderlund, Michalak ve Zafer Görgen ile kırmızı kart cezalısı olan Milan Skoda, İzmir kafilesinde yer almadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Skoda Haberleri | Skoda Haber - Haberler - Skoda haberleri, son dakika skoda haber ve gelişmeleri burada. Çaykur Rizespor, Bülent Uygun döneminde yakaladığı performans ile sezonu rahat bitirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.5.2021 01:46:33. #1.14#

title