SELVİ KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Selvi Kılıçdaroğlu Haberleri

Selvi Kılıçdaroğlu haber, Selvi Kılıçdaroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selvi Kılıçdaroğlu 25.7.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, kurultay salonuna geldi
Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile saat 11.
Selvi Kılıçdaroğlu 1.7.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Esra Albayrak ile görüştü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak'ı telefonla arayarak, yeni doğan çocuğu ile ilgili sosyal medyadan yapılan hakaret içerikli paylaşımlar nedeniyle duyduğu üzüntüyü paylaştı.
Selvi Kılıçdaroğlu 1.7.2020
Selvi Kılıçdaroğlu'ndan Esra Albayrak'a destek telefonu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak'ı arayarak, sosyal medya üzerinden Albayrak Ailesi hedef alınarak yapılan paylaşımdan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.
Selvi Kılıçdaroğlu 14.6.2020
Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Başak Demirtaş'la telefonda görüştü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'ı telefonla aradı.
Selvi Kılıçdaroğlu 23.5.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, televizyon yayınında soruları yanıtladı Açıklaması
Eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun da sıcak siyasetin içinde çok bulunmadığını belirten Kılıçdaroğlu, "Taktik aldığınız oluyor mu?" şeklindeki soruya "Hayır" yanıtını verdi.
Selvi Kılıçdaroğlu 9.5.2020
CHP'den şehit aileleri ile Selvi Kılıçdaroğlu'na "Anneler Günü" ziyareti
CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı başkanlığındaki heyet, şehit aileleri ile Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'na Anneler Günü ziyaretinde bulundu.
Selvi Kılıçdaroğlu 23.4.2020
Kılıçdaroğlu, evinin balkonunda İstiklal Marşı'nı okudu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) açılışının 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile saat 21.00'de evinin balkonunda İstiklal Marşı'nı okudu.
Selvi Kılıçdaroğlu 15.1.2020
Destici'den tiyatro tepkisi: Milletimize özür borçları var
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu'nun, HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın 'Devran' isimli kitabından uyarlanan...
Selvi Kılıçdaroğlu 15.1.2020
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: ""Artık Suriye'de barışa ihtiyaç var"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu'nun Selahattin Demirtaş'ın cezaevinde yazdığı tiyatro oyununu izlemeye gitmelerine tepki gösteren Destici, "Biz o hanımefendileri orada değil de Diyarbakır annelerinin yanında görmek isterdik.
Selvi Kılıçdaroğlu 14.1.2020
İstanbul Kitapçısı, Sakine Cansız'ın kitabını satıştan kaldırdı
Bir basın mensubunun, terör suçlarından tutuklu eski HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve Paris'te öldürülen PKK'lı Sakine Cansız'ın kitaplarının İstanbul Kitapçısı'nda satılmasına yönelik tepkileri hatırlatarak, bu konuda bir girişimlerinin olup olmadığını sorması üzerine İmamoğlu, şunları söyledi: "Sayın Demirtaş'a ait kitap her yerde satılıyor. Devletin kurumları da buna dahil. Başka kitapçılarda da var. Olabilir de. Olmalıdır da. Kaldı ki bir kitabın yasak olup olmadığına karar verecek olan, bu ülkenin mahkemeleri, savcılıkları. Diğer kitapla ilgili olarak, 5 yıldır satışta olan bir kitap. Yeni değil. Ama gelen haklı tepkiler üzerine biz, o kitabın satışını sitemizden iptal ettik. Ama bu konu üzerinden bir hamaset oluşturarak, yine bir düşmanlık kurgusu üzerine önce sosyal medyadan başlatıp sonra başka iletişim araçlarına taşıyarak, yani bir nevi böyle toplumu infiale getirmek… Bunlar hoş şeyler değil." - "Kadınların sürece katkı sunmasını çok olgun bir tavır olarak görüyorum" Eşi Dilek İmamoğlu'nun Demirtaş'ın kitabından uyarlanan "Devran" isimli tiyatro oyununu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ile izlemesine yönelik tepki ve eleştirilere yönelik soruyu İmamoğlu, şu yanıtı verdi: "Benim eşim, iyi eğitim almış, üniversite bitirmiş, masteri olan, doktorası olan bir Türk kadını.
Selvi Kılıçdaroğlu 13.1.2020
AK Parti'de 19'uncu dönem Siyaset Akademisi başvuruları başladı
'BİRİNCİYE KUDÜS GEZİSİ ÖDÜLÜ VERİLECEK' Dağ, katılımcıların  program sonunda, katıldıkları derslerden sınava tabii tutulacağını ve sınav sonuç sıralamasına göre derecelendirileceklerini kaydederek, şöyle konuştu: "Sınav sonucunda başarı sırasına göre kursiyerlerimize çeşitli ödüller verilecektir. Bu dönem, diğer dönemlerden farklı olarak, Türkiye genelinde dereceye giren katılımcılarımıza ödül olarak gezi programı hediye edilecektir. Buna göre dereceye girenlere; Türkiye birincisine Kudüs, ikinciye Balkanlar, üçüncüye ise İspanya Endülüs gezisi ödülleri verilecektir. Sınav sonucunda 50 ve üzeri puan alan tüm katılımcılarımıza başarı sertifikası takdim edilecek ve Türkiye genelinde dereceye giren kursiyerlerimize ise ödülleri, düzenlenecek ödül töreninde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilecektir." 'AK PARTİ KARŞITLIĞI HAREKETI OLARAK GÖRÜYORUM'  AK Partili Dağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'ın birlikte, Selahattin Demirtaş'ın 'Devran' isimli kitabının okuma tiyatrosunu izlemesi ile ilgili olarak ise "AK Parti karşıtlığı noktasında bazı çevrelerin değişik vesilelerle bir araya geldiklerini görüyoruz.
Selvi Kılıçdaroğlu 13.1.2020
AK Parti 19'uncu dönem Siyaset Akademisi kayıtları başladı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu ve eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'ın, Selahattin Demirtaş'ın "Devran" isimli kitabının okuma tiyatrosunu izlemek üzere bir araya gelmesine ilişkin sorulan bir soruyu yanıtlayan Hamza Dağ, AK Parti karşıtlığı noktasında bazı çevrelerin değişik vesilelerle bir araya geldiklerini belirterek, "Siyaseti bu alana doğru dizayn etme ve böyle bir yol izleme tarzı söz konusu.
Selvi Kılıçdaroğlu 7.12.2019
Kılıçdaroğlu'nun dayısı vefat etti (2)
TOPRAĞA VERİLDİ Ankara Çankaya'daki evinde kalp yetmezliği sonucu yaşamını yitiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hasan Ali Gündüz (83) için Batıkent Serçeşme Cemevi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Gündüz'ün ailesi, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya ile çok sayıda milletvekili, CHP Ankara eski Milletvekili Aylin Nazlıaka, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar katıldı.
Selvi Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu'nun dayısı vefat etti (2)Selvi Kılıçdaroğlu 7.12.2019
Selvi Kılıçdaroğlu 7.12.2019
Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hasan Ali Gündüz son yolculuğuna uğurlandı
Törene, Gündüz'ün ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eski Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, eski CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ile bazı milletvekilleri ve partililer katıldı.
Selvi Kılıçdaroğlu 12.11.2019
Selvi Kılıçdaroğlu'nun acı günü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Kocaeli'nin Derince ilçesinde hayatını kaybeden amcası Baki Kaya'nın (91) cenaze törenine katıldı.
Selvi Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu'nun acı günüSelvi Kılıçdaroğlu 12.11.2019
Selvi Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu'nun acı günüSelvi Kılıçdaroğlu 12.11.2019
Selvi Kılıçdaroğlu 12.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Görüntü Dökümü ------------ Toplantının açılışından görüntü Kongre yöneticisi Prof. Dr. Murat Topbaş'ın konuşması Tarım Orman Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürü Yakup Karaarslan'ın konuşması DSİ Genel Müdür Yardımcısı Şadiye Yalçın'ın konuşması Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdür Yardımcısı Dr. Hüseyin İlter'in konuşması Avrasya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yavuz Özoran'ın konuşması Kongre yöneticisi Prof. Dr. Murat Topbaş'ın açıklaması Açılış toplantısından detay Haber-Kamera: Mithat ABAKAN/MANAVGAT (Antalya), =============================== Selvi Kılıçdaroğlu'nun acı günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Kocaeli'nin Derince ilçesinde hayatını kaybeden amcası Baki Kaya'nın (91) cenaze törenine katıldı.
Şu an buradasınız: Selvi Kılıçdaroğlu Haberleri | Selvi Kılıçdaroğlu Kimdir - Haberler - Selvi Kılıçdaroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selvi Kılıçdaroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, kurultay salonuna geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 06:28:28. #1.14#
title