Şanlıurfa Adliyesi Haberleri

Şanlıurfa Adliyesi haber, Şanlıurfa Adliyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şanlıurfa Adliyesi - 16.09.2020
Adliye önünde arazi kavgası kanlı bitti
Edinilen bilgiye göre kavga, sabah saatlerinde Şanlıurfa Adliyesi önünde yaşandı.
Şanlıurfa Adliyesi - 03.04.2020
DHA YURT BÜLTENİ-19
Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında adliye binası duruşma salonları ile kullanılan araçlar uzman ekipler tarafından her gün düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Bu kapsamda adliyedeki ilan panoları ve çeşitli noktalara koronavirüs salgınına karşı alınması gereken tedbirler ve dikkat edilmesi gereken hususlara ilişkin bilgilendirme afişleri asıldı. Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak, vatandaşların yoğun olarak kullandığı bölümlere el dezenfektanları konulduğunu ifade etti. Salgına karşı Şanlıurfa Adliyesi'nde ve ilgili kurumlarında de gerekli önlemlerin alındığını belirten Başsavcı Öztoprak, şöyle devam etti: "Bu süreçte tedbirler en üst seviyeye çıkarılarak rutin temizlikler artırılmış ve ayrıca dezenfekte işlemleri günlük düzenli aralıklarla yapılmaya başlanmıştır.
Şanlıurfa Adliyesi - 03.04.2020
Şanlıurfa Adliyesi ve Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'nde koronavirüs tedbirleri
Şanlıurfa Adliyesi ve Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'nde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı tedbirler titizlikle uygulanıyor.
Şanlıurfa Adliyesi - 25.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Görüntü Dökümü ------------ Şanlıurfa adliyesi Adliye önünde önlem alan polis Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ali LEYLAK -ŞANLIURFA - ====================================== Tunceli Belediyesi'nde eşine şiddet uygulayan sosyal haklardan yararlanamayacak   Tunceli Belediyesi ile Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Sendikası (Tüm Bel-Sen) arasında imzalanan sözleşmeyle, eşine şiddet uygulayan, kumar ve alkol alışkanlığı bulunan ve çok eşli olan çalışanlar belediyenin sosyal haklarından faydalanamayacak.
Şanlıurfa Adliyesi - 11.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Görüntü Dökümü ------------- Suruç Belediye Başkan Vekili Kemal Aktaş makam odasında personelden bilgi alması Suruç Belediye binası Şanlıurfa Adliyesi Güvenlik önlemleri Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ali LEYLAK -ŞANLIURFA - DHA ================================== DHA muhabirine saldıran 3 kişi, serbest bırakıldı   Konya'da dün 3 kişinin yaşamını yitirdiği, çöken binanın bulunduğu bölgede ulusal bir televizyon kanalı için canlı yayın yapan DHA muhabiri Hasan Dönmez'e saldırıda bulunan 3 kişi, polisteki ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.
Şanlıurfa Adliyesi - 20.11.2019
Görevden uzaklaştırılan Suruç Belediye Başkanı Çevik adliyeye sevk edildi
Sağlık kontrolünden geçirilen Çevik, geniş güvenlik önlemleri altında Şanlıurfa Adliyesi'ne getirildi.
Şanlıurfa Adliyesi - 01.10.2019
Deaş'ın tel abyad emiri, sınırı geçerken yakalandı
İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürülen H.İ.'nin sorgusunda, DEAŞ üyesi ve örgütün sözde Tel Abyad emiri olduğu ortaya çıktı. Üzerinde çok sayıda örgütsel doküman ele geçirilen H.İ., jandarmadaki işlemlerinin ardından yoğun güvenlik önlemleri altında Akçakale Devlet Hastanesi'ne götürülerek, sağlık kontrolünden geçirildi. Ardından da Şanlıurfa Adliyesi'ne sevk edildi.
Şanlıurfa Adliyesi - 01.10.2019
Dha yurt bülteni-14
İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürülen H.İ.'nin sorgusunda, DEAŞ üyesi ve örgütün sözde Tel Abyad emiri olduğu ortaya çıktı. Üzerinde çok sayıda örgütsel doküman ele geçirilen H.İ., jandarmadaki işlemlerinin ardından yoğun güvenlik önlemleri altında Akçakale Devlet Hastanesi'ne götürülerek, sağlık kontrolünden geçirildi. Ardından da Şanlıurfa Adliyesi'ne sevk edildi.
Şanlıurfa Adliyesi - 17.09.2019
Firari cinayet şüphelisi yakınlarıyla adliyeye gelerek teslim oldu
Olayla ilgili soruşturma sürerken, 15 aydır firari olan Enver Yıldız, bugün yakınları ve aşiretine mensup yaklaşık 50 kişi ile Şanlıurfa Adliyesi'ne gelerek teslim oldu.
Şanlıurfa Adliyesi - 17.09.2019
Dha yurt bülteni-17
Olayla ilgili soruşturma sürerken, 15 aydır firari olan Enver Yıldız, bugün yakınları ve aşiretine mensup yaklaşık 50 kişi ile Şanlıurfa Adliyesi'ne gelerek teslim oldu.
Şanlıurfa Adliyesi - 17.09.2019
Dha yurt bülteni - 16
Olayla ilgili soruşturma sürerken, 15 aydır firari olan Enver Yıldız, bugün yakınları ve aşiretine mensup yaklaşık 50 kişi ile Şanlıurfa Adliyesi'ne gelerek teslim oldu.
Şanlıurfa Adliyesi - 27.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Şanlıurfa Adliyesi Açıklamada bulunan Avukat Esra Yurum Aktaş       Acil servisten görüntü   Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ali LEYLAK - Ömer ŞULUL / ŞANLIURFA, ================================== 15)ET VE SÜT KURUMU BAHÇESİNDE ÇIKAN YANGINA TOMA'LI MÜDAHALE   BİNGÖL'de, Et ve Süt Kurumu bahçesindeki kuru otların tutuşmasıyla başlayan yangın, itfaiye ekipleri ve TOMA'ların müdahalesiyle söndürüldü.
Şanlıurfa Adliyesi - 26.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ-17
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------------- Şanlıurfa Adliyesi Açıklamada bulunan Avukat Esra Yurum Aktaş       Acil servisten görüntü   Genel ve detay görüntüler Haber: Ali LEYLAK-Kamera: Ömer ŞULUL-ŞANLIURFA-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 416MB ====================== Binali Yıldırım, Eskişehir'de cami açılışına katıldı (2) YILDIRIM'IN KATILDIĞI CAMİ AÇILIŞINDA DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ERBAŞ DUA OKUDU AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Fatih Mahallesi Derman Caddesi'ndeki İbrahim-Rukiye Demirel Camii'nde düzenlenen törenin ardından Batıkent Mahallesi'nde hayırvesever vatandaşların yardımıyla yapımı tamamlan Hacı Selim Üçler Camii'nin açılışına katıldı.
Şanlıurfa Adliyesi - 02.11.2018
Dha Yurt Bülteni 13
Şanlıurfa Adliyesi'nde görülen arazi davasının duruşmasını izlemeye gelen iki taraf arasında, adliye koridorlarında tartışma çıktı.
Şanlıurfa Adliyesi - 26.06.2018
Şanlıurfa'da CHP'li Tanal Hakkında Suç Duyurusunda Bulundular
CHP İstanbul Milletvekili, Şanlıurfalı Mahmut Tanal'ın, cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçiminin ardından Twitter'daki hesabından 'İstanbul 3. Köprü'nün garantili geçiş ücretini Şanlıurfalılar da ödüyor. Çoğu İstanbul'a hiç gelmemiş, köprüyü kullanmıyor. Ancak köprü nedeniyle AKP'ye en fazla oy veren il oluyor' mesajını paylaşması tepkilere neden oldu. Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Necmeddin Sağlam, avukatlarıyla birlikte Şanlıurfa Adliyesi'ne gelerek, Mahmut Tanal hakkında suç duyurusunda bulundu.
Şanlıurfa Adliyesi - 20.02.2018
Dha Yurt Bülteni-19
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------------- Şanlıurfa Adliyesi Adliye önünde bulunan asker ve polis araçları        Genel ve detay görüntüler GÖRÜNTÜ BOYUTU: 43 MB Haber-Kamera: Ali LEYLAK-ŞANLIURFA, ============================================ Alışveriş merkezinde intihar girişimi Zonguldak'taki alışveriş merkezinde, borçları olduğunu söyleyen M.
Şanlıurfa Adliyesi - 26.01.2018
Dha Yurt Bülteni-5
Görüntü Dökümü ----------------------------- Şanlıurfa Adliyesi Teröristlerin adliyeye sevk edilmesi Genel ve detay görüntüler ( Haber-Kamera: Şafak SAĞ-ŞANLIURFA-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 33 MB ===================================================== 2)ZEYTİN DALI HAREKATI'NA KATILMAK İÇİN DİLEKÇE VERDİLER TÜRKİYE Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Manisa Şubesi üyesi şehit aileleri ve gaziler, Zeytin Dalı Harekatı'na katılmak için Manisa'da askerlik şubesine giderek dilekçe verdi.
Şanlıurfa Adliyesi - 28.11.2017
Kadem'den Kılıçdaroğlu Hakkında Suç Duyurusu
KADEM üyeleri, "Kadına muhalif muhalefet istemiyoruz" yazılı pankartla ve üzerinde "Kadına Muhalif Muhalefet, Cinsiyetçi Dilden Vazgeç, Cins Var Cins Var, Erkeksen Öfkeni Yen" yazılı çeşitli dövizler taşıyarak Şanlıurfa Adliyesi bahçesinde bir araya geldi.
Şanlıurfa Adliyesi - 27.11.2017
Şanlıurfa'da Babanın Kızını Öldürmesi
Şanlıurfa Adliyesi önünde aralarında erkek avukatların da bulunduğu komisyon üyeleri bir araya gelerek, basın açıklaması yaptı.
Şanlıurfa Adliyesi - 22.11.2017
Dha Yurt Bülteni-6
1)ŞANLIURFA ADLİYESİ'NDE KAVGA   ŞANLIURFA'da cinayet davasının görüldüğü adliyede, taraflar arasında çıkan kavgayı polis güçlükle sonlandırdı.Şanlıurfa Adliyesi'nde 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen bir cinayet davasının duruşmasını izlemeye gelen iki taraf arasında, adliye koridorlarında tartışma çıktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şanlıurfa Adliyesi Haberleri | Şanlıurfa Adliyesi Haber - Haberler - Şanlıurfa Adliyesi haberleri, son dakika şanlıurfa adliyesi haber ve gelişmeleri burada. AK Parti'den Başbuğ, Sağlar ve Ataklı hakkında suç duyurusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 22:52:58. #1.15#
title