Nikos Dendias Haberleri

Nikos Dendias haber, Nikos Dendias son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nikos Dendias - 29.04.2021
Son dakika haberi! KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile ortak basın toplantısında konuştu: (1)
Son dakika gündem haberi: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "Rum Kesimi'nin amacı, Kıbrıs Cumhuriyeti'nin devamı ve anayasal değişiklikle Kıbrıslı Türklerin buna yama edilmesidir.
Nikos Dendias - 28.04.2021
İzmir'deki göçmen derneklerinden Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepki
İzmir'de Balkan göçmenlerinin oluşturduğu bazı sivil toplum kuruluşları, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın Ankara ziyaretinde Batı Trakya'daki Müslüman Türk azınlığın kimliğine ilişkin kullandığı ifadeler ile ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine...
Nikos Dendias - 28.04.2021
5+1 gayriresmi Kıbrıs konferansı ikinci gününde Cenevre'de devam ediyor
Guterres, toplantının açılış konuşmasını yaptıktan sonra sırasıyla Kıbrıs Rum Kesimi Lideri Nikos Anastasiadis, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ve İngiltere Dışişleri Bakanı Dominic Raab söz alacak.
Nikos Dendias - 21.04.2021
Rum lider Anastasiadis, Cenevre'de yapılacak Kıbrıs konulu toplantı öncesi Atina'da
Yunan ve Rum liderler arasındaki görüşmede, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ve Kıbrıs Rum kesimi Dışişleri Bakanı Nikos Hristodulidis de hazır bulundu.
Nikos Dendias - 21.04.2021
Son dakika haberi: Suudi Arabistan Veliaht Prensi ile Yunanistan Dışişleri Bakanı ortak iş birliğinin yönlerini görüştü
Son dakika haberi: Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman ile Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias iki ülke arasında imzalanan "askeri anlaşmanın" ardından ortak iş birliğinin yönlerini ele aldı.
Nikos Dendias - 20.04.2021
Son Dakika | Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (1)
Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmelerin beklenenden pozitif bir atmosferde geçmesine rağmen, daha sonra gerçekleştirilen basın toplantısında konuk bakanın "dürüst davranmadığını" belirterek,"Yoksa söyledikleri her şeye bir cevabımız var, devlet ve millet olarak haklılığımızı ifade ederiz, bundan korkumuz yok.
Nikos Dendias - 20.04.2021
Yunanistan'dan Suudi Arabistan'a Patriot bataryası
Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, Riyad'da yaptığı açıklamada söz konusu anlaşmayı Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Prens Faysal bin Ferhan ile imzaladığını belirtti.
Nikos Dendias - 20.04.2021
Çavuşoğlu: Dendias, dürüst ve samimi davranmadı (1)
Çavuşoğlu: Dendias, dürüst ve samimi davranmadı (1)DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile canlı yayında girdiği polemiğe ilişkin, "Burada dürüst ve samimi davranmadılar.
Nikos Dendias - 20.04.2021
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Akdeniz'de Yunanistan'ın, çarpık bir plan ve çirkin bir senaryo dahilinde tahrik kampanyasını yoğunlaştırdığını anımsatan Bahçeli, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile ortak basın toplantısında sergilediği nezaketsiz, mesnetsiz, kaba ve gerçeklerle uzaktan yakından ilgisi olmayan suçlayıcı ifadelerinin, Türkiye'ye kriz çıkarmak amacıyla özel olarak gönderildiğine işaret ettiğini söyledi.
Nikos Dendias - 19.04.2021
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK Toplantısı'na ilişkin açıklamalarda bulundu: (1)
"Ankara ile konuşmak için gelmemiş, Atina'ya konuşmak için gelmiş" Çelik, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın ziyaretine ilişkin, "Yunanistan devlet yetkililerinin ülkemizi ziyaretlerinden memnuniyet duyarız.
Nikos Dendias - 18.04.2021
KKTC Başbakanı Saner: "Kıbrıs Türk halkının bir 53 yıl daha masada harcayacak zamanı yok"
"Çavuşoğlu'nun Dendias'a yanıtı yerindeydi" Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun, Ankara'daki ortak basın toplantısında Yunan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın saldırgan tavrına yönelik sert cevabıyla ilgili soru üzerine Saner, Çavuşoğlu'nun Dendias'a yerinde yanıtının Kıbrıs Türk halkı tarafından memnuniyetle karşılandığını belirtti.
Nikos Dendias - 18.04.2021
Mısır Dışişleri Bakanı, Yunan mevkidaşıyla Libya krizini görüştü
Mısır Dışişleri Bakanı Samih Şukri, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile Libya kriziyle ilgili gelişmeleri ele aldı.
Nikos Dendias - 17.04.2021
Trakya Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneğinden Yunan Dışişleri Bakanı Dendias'a tepki
Trakya Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın, Ankara ziyaretinde Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığın kimliğine ilişkin kullandığı ifadelere tepki gösterdi.
Nikos Dendias - 17.04.2021
Son dakika haber: Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonundan Yunan Dışişleri Bakanı Dendias'a tepki
Son dakika gündem haberine göre Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Sabri Mutlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın, Ankara ziyaretinde Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığın kimliğine ilişkin kullandığı ifadelere tepki gösterdi.
Nikos Dendias - 16.04.2021
Kıbrıs Rum kesimi, Yunanistan, İsrail ve BAE dışişleri bakanları Rum kesiminde görüştü
Rum basınında yer alan habere göre, Baf'ta Rum Dışişleri Bakanı Nikos Hristodulidis'in ev sahipliğinde yapılan görüşmeye, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, İsrail Dışişleri Bakanı Gabi Aşkenazi ve telekonferans yöntemiyle BAE Dışişlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Enver Gargaş katıldı.
Nikos Dendias - 16.04.2021
Son dakika haberleri | Batı Trakyalı Türklerden Yunanistan Dışişleri Bakanı Dendias'a tepki
Edinilen son dakika haberine göre Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın, Ankara ziyaretinde Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığın kimliğine ilişkin kullandığı ifadeler, azınlık kurum ve kuruluşlarınca tepkiyle karşılandı.
Nikos Dendias - 16.04.2021
Son dakika haberi: Yunanistan Dışişleri Bakanlığından "Türkiye ile olumlu gündem" açıklaması Açıklaması
Başbakan Kiryakos Miçotakis hükümetinin, Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın dünkü Ankara ziyaretinde vurguladığı üzere, "Türkiye ile ilişkilerde olumlu bir gündem ve geniş kapsamlı iş birliğini destekleme iradesi olduğu" savunulan açıklamada, "Özellikle ekonomi ve ticaret sektörlerinde olumlu bir gündem, gerginliğin azalması ve ilişkilerin iyileşmesine katkıda bulunabilir.
Nikos Dendias - 16.04.2021
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı: (1)
Son dakika gelişmesine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile gerçekleştirdiği basın toplantısındaki sözlerine ilişkin, "Tabii Dışişleri Bakanımız, Dendias'ın bu davranışları, tutumu karşısında ona haddini bildirdi.
Nikos Dendias - 16.04.2021
AK Parti'li Çelik'ten Dendias'a tepki (2)
'BAĞNAZLARLA MÜCADELE ETMEYİ İYİ BİLİRİZ'AK Parti Sözcüsü Çelik, Twitter hesabından yaptığı açıklamanın devamında "Türkiye hakkında üretilen yalanları kendi devletlerinin tezi olarak savunanlar, tarihin trajedi tarafında yer alırlar.
Nikos Dendias - 15.04.2021
Yunanistan Dışişleri Bakanı Dendias, Bakan Çavuşoğlu'yla ortak basın toplantısında konuştu: (2)
Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, "Bir kere daha ifade etmek isterim ki Yunanistan, Türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) üyeliğini destekliyor.
Nikos Dendias - 15.04.2021
Yunanistan Dışişleri Bakanı Dendias, Bakan Çavuşoğlu'yla ortak basın toplantısında konuştu: (1)
Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, "Türkiye'yle birlikte bir pozitif gündem oluşturabiliriz ekonomi alanında ve ilişkilerimizi bu şekilde ilerletebiliriz." dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nikos Dendias Haberleri | Nikos Dendias Kimdir - Haberler - Nikos Dendias haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nikos Dendias kimdir, hayatı ve biyografisi. Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Guterres: Kıbrıs sorununun çözümüne yönelik görüşm
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 01:42:33. #1.15#

title