NABİ AVCI HABERLERİ

Nabi Avcı haber, Nabi Avcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nabi Avcı

Nabi Avcı

Doğum Yeri Bilecik / Türkiye
Doğum Tarihi 8.10.1953 -

Nabi Avcı Kimdir ?

Türk akademisyen, yazar ve Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı. 08.11.1953 Bilecik doğumlu. Kültür ve Turizm Bakanlığı görevini 24 Mayıs 2016 tarihinden beri sürdürmektedir. Bu görevinden önce 2013–2016 yılları arasında Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan hükümetlerde Milli Eğitim Bakanı olarak yer almıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nabi Avcı 2.9.2020
Eskişehir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü
Eskişehir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü nedeniyle tören düzenlendi. Vilayet Meydanı'ndaki törende Vali Erol Ayyıldız, Garnizon Komutanı Hava Orgeneral Atilla Gülan ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Önder, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı. Törende, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kutlama mesajı okundu. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) adına Hava Pilot Binbaşı Erkin Karabacak ile Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Önder'in konuşmasının ardından program sona erdi. Törene, AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, daire müdürleri ile diğer ilgililer katıldı.
Nabi Avcı 14.8.2020
Sündiken Dağları'nın yamacındaki Gürleyik Çayı ziyaretçilerini hayran bırakıyor
Yaklaşık 300 nüfuslu Gürleyik Mahallesi'nde bulunan çayın doğaseverleri kendine çektiğini anlatan Gürsoy, şöyle konuştu: "Vatandaşlar bölgeye gidip, çaya girerek serinliyor. Gürleyik Çayı'nın kaynağından döküldüğü yere kadar ceviz ağaçları bulunur. Bunların büyük çoğunluğu sincapların toprak altına sakladığı tohumlar sayesinde büyüyüp yetişmiştir. Gürleyik Çayı'nın çevresinde yapılacak sosyal donatılarla daha da güzelleşeceğine inanıyoruz. Gürleyik'te tarihi öneme sahip farklı eser ve bölgelerimiz de var. Gürleyik'teki evlerin Mudurnu ve Göynük'teki gibi restore edilmesini istiyoruz." Gürsoy, mahallede bulunan konağın rölöve ve restorasyonunda kendilerine destek olan AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı'ya teşekkür etti.
Nabi Avcı 19.7.2020
Ermenistan'ın Azerbaycan'a düzenlediği saldırılar
Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenterler Asamblesi (AGİTPA) Türk Heyeti Başkanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, Ermenistan'ın Azerbaycan sınırına düzenlediği saldırıların tüm kanallar kullanılarak dünyaya daha fazla anlatılması gerektiğini söyledi.
Nabi Avcı 16.7.2020
Milletvekilleri Avcı ve Günay'dan AÜ Rektörü Prof. Dr. Erdal'a ziyaret
AK Parti Eskişehir milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay, Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Fuat Erdal'ı ziyaret etti.
Nabi Avcı 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programa, Vali Erol Ayyıldız, Eskişehir Muharip Hava Kuvveti ve Garnizon Komutanı Hava Orgeneral Atilla Gülan, AK Parti Eskişehir milletvekilleri Nabi Avcı, Emine Nur Günay, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İl Emniyet Müdür Engin Dinç, İl Jandarma Komutanı Albay İlhan Şen, İl Müftüsü Bekir Gerek ve vatandaşlar katıldı.
Nabi Avcı 13.7.2020
Son dakika haberi | TÜBA, bilişim teknolojilerinin topluma etkisini inceledi
Şeker, söz konusu yayına Prof. Dr. Nabi Avcı, Prof.
Nabi Avcı 28.6.2020
Haftanın tarihine bakış
2013 - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Seviye Belirleme Sınavı'nın kalkacağını, dershanelerin kapatılacağını açıkladı.
Nabi Avcı 25.6.2020
AGİTPA Türk Grubu Başkanı Nabi Avcı, Bakü Parlamenterler Platformu toplantısına katıldı
Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenterler Asamblesi (AGİTPA) Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Bakü Parlamenterler Platformu'nun ikinci toplantısına katıldı.
Nabi Avcı 24.6.2020
AK Parti'lilerden Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız'a ziyaret
AK Parti Eskişehir milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay ile Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, görevine yeni başlayan Vali Erol Ayyıldız'a ziyarette bulundu.
Nabi Avcı 23.6.2020
AGİTPA Türk Grubu Başkanı Nabi Avcı'dan ırkçılık ve İslamofobi ile mücadele açıklaması Açıklaması
Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenterler Asamblesi (AGİTPA) Türk Heyeti Başkanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Türkiye'nin Birleşmiş Milletler (BM), Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) ile İslam İşbirliği Teşkilatı dahilinde ırkçılık, yabancı düşmanlığı...
Nabi Avcı 22.6.2020
FETÖ'nün "MİT kumpası" davası başladı
İddianamede, "mağdur" olarak şu isimler yer aldı: "61. Hükümet Başbakanı olan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 61. Hükümetin Bas¸bakan Yardımcıları Bülent Arınç, Ali Babacan, Bes¸ir Atalay, Bekir Bozdagˆ, Emrullah İs¸ler, Ulas¸tırma, Denizcilik ve Haberles¸me Bakanı Binali Yıldırım, Avrupa Birligˆi Bakanı Egemen Bağış, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Çalıs¸ma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Çevre ve S¸ehircilik Bakanı Erdogˆan Bayraktar, Dıs¸is¸leri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, İçis¸leri Bakanı Muammer Güler, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Milli Egˆitim Bakanı Nabi Avcı, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Orman ve Su İs¸leri Bakanı Veysel Eroğlu, Sagˆlık Bakanı Mehmet Müezzinogˆlu, Ekonomi Bakanı Mehmet Zafer Çagˆlayan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma S¸ahin, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, o dönem MİT Müsteşarı olan MİT Başkanı Hakan Fidan, eski MİT Müsteşarı Emre Taner, eski MİT Müsteşar Yardımcısı Fatma Afet Günes¸, eski MİT personelleri Yas¸ar Hakan Yıldırım ve Hüseyin Emre Kuzuoğlu.
Nabi Avcı 6.6.2020
"Cahit Zarifoğlu Öğrenci Sempozyumu" düzenlendi
Cahit Zarifoğlu Haftası etkinlikleri kapsamında lisenin sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanan etkinliğe, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun yanı sıra eski Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, İstanbul Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Can, Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, İstanbul Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Faik Kaptan ve Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına da konuk oldu.
Nabi Avcı 4.6.2020
Son dakika haberi: AGİTPA Türk Grubu Başkanı Avcı, AGİTPA İpek Yolu Destek Grubu web seminerine katıldı
Son dakika haberlerine göre Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenterler Asamblesi (AGİTPA) Türk Heyeti Başkanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, "Covid Sonrası Dünya Ekonomisinin Yeniden Başlatılması için Ulaştırma ve Ticaretin Kolaylaştırılması Yoluyla Bağlantısallığın Arttırılması: AGİTPA'nın...
Nabi Avcı 2.6.2020
Zarifoğlu'nun Nabi Avcı'ya mektupları "Yedi İklim"le gün yüzüne çıktı
Genel Yayın Yönetmenliğini Ali Haydar Haksal'ın üstlendiği kültür, sanat ve edebiyat dergisi "Yedi İklim", 363. sayısında şair ve yazar Cahit Zarifoğlu'nu dosya konusu olarak ele aldı.
Nabi Avcı 23.4.2020
AGİTPA seminerinde Kovid-19 ele alındı
Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenterler Asamblesi (AGİTPA) Tür Heyeti Başkanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, yeni tip koronovirüsle (Kovid-19) mücadelede Türkiye'nin ciddi çalışmalar yaptığını kaydetti.
Nabi Avcı 23.2.2020
Eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın babası son yolculuğuna uğurlandı
Cenaze namazına, Akif Çağatay Kılıç ve yakınları ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, eski bakanlar Recep Akdağ, Erdoğan Bayraktar, Taner Yıldız, Nabi Avcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal ve Hayati Yazıcı, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak katıldı.
Nabi Avcı 21.2.2020
AGİTPA Türk Heyeti Başkanı Nabi Avcı Avrupa'da artan İslam düşmanlığına dikkati çekti Açıklaması
Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Parlamenter Asamblesi Türk Heyeti Başkanı Nabi Avcı, "Avrupa'da gittikçe yükselmekte olan yabancı düşmanlığı, İslam düşmanlığı ve Türk düşmanlığı konularında daha etkili söylemler geliştirmeye, daha etkili tedbirler almaya mecbur olduğumuzu bir...
Nabi Avcı 20.2.2020
Almanya'daki ırkçı terör saldırısına tepkiler
Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Parlamenter Asamblesi Türk Heyeti Başkanı Nabi Avcı, Almanya'nın Hanau kentinde gerçekleşen ırkçı saldırıya tepki göstererek, "Avrupa'da yükselmekte olan ırkçı, şoveniz, yabancı düşmanı, İslamofobik eğilimlerin arz ettiği tehlikelerin somut...
Nabi Avcı 16.2.2020
İstanbul bu hafta birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak
Eski bakan, iletişim bilimci, akademisyen ve yazar Nabi Avcı, Zeytinburnu Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında yarın gerçekleştirilecek "Konuşmalar" söyleşisine konuk olacak.
Nabi Avcı 14.2.2020
Milletvekili Nabi Avcı, başkan Güler'i ziyaret etti
AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler'i makamında ziyaret etti.
Nabi Avcı 14.2.2020
Nabi Avcı, Adapazarı'nda söyleşiye katıldı
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, Adapazarı Belediyesince düzenlenen söyleşiye konuk oldu.
Nabi Avcı 12.2.2020
Prof. Dr. Nabi Avcı, Sakarya'da sevenleriyle buluşacak
Adapazarı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri seçkin programlarla devam ediyor.
Nabi Avcı 7.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Van'ın Bahçesaray ilçesinde meydana gelen çığ felaketinde arama-kurtarma çalışmalarına katılan Çatak Kayaboğazı Karakol Komutanlığı'nda görevli Jandarma Uzman Onbaşı Tarkan Karaca, yaşanan ikinci çığda şehit düştü. Karaca'nın cenazesi Van'dan uçakla Eskişehir'e getirildi. Şehit Tarkan Karaca için Reşadiye Camii'nde cenaze namazı kılındı. Cenazeye Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Ak Parti Eskişehir milletvekilleri Harun Karaca, Nabi Avcı, CHP Eskişehir milletvekili Utku Çakırözer, MHP Eskişehir milletvekili Nurullah Sazak, İYİ Parti Eskişehir milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, şehit babası Yasin, annesi Nurhan, erkek kardeşi Oğuzhan ve vatandaşlar katıldı.
Nabi Avcı 6.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Van'ın Bahçesaray ilçesinde meydana gelen çığ felaketinde arama-kurtarma çalışmalarına katılan Çatak Kayaboğazı Karakol Komutanlığı'nda görevli Jandarma Uzman Onbaşı Tarkan Karaca, yaşanan ikinci çığda şehit düştü. Karaca'nın cenazesi Van'dan uçakla Eskişehir'e getirildi. Şehit Tarkan Karaca için Reşadiye Camii'nde cenaze namazı kılındı. Cenazeye Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Ak Parti Eskişehir milletvekilleri Harun Karaca, Nabi Avcı, CHP Eskişehir milletvekili Utku Çakırözer, MHP Eskişehir milletvekili Nurullah Sazak, İYİ Parti Eskişehir milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, şehit babası Yasin, annesi Nurhan, erkek kardeşi Oğuzhan ve vatandaşlar katıldı.
Nabi Avcı 6.2.2020
Şehitlerimizi uğurluyoruz
Törene, İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Muharip Hava Kuvveti Komutanı Orgeneral Atilla Gülan, AK Parti MKYK Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, Eskişehir Jandarma Komutanı Kıdemli Albay İlhan Şen, Eskişehir Emniyet Müdürü Engin Dinç ve diğer yetkililer ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Şu an buradasınız: Nabi Avcı Haberleri | Nabi Avcı Kimdir - Haberler - Nabi Avcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nabi Avcı kimdir, hayatı ve biyografisi. 17. İmam Hatipliler Kurultayı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.9.2020 17:28:55. #1.15#
title