NABİ AVCI HABERLERİ

Nabi Avcı haber, Nabi Avcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nabi Avcı

Nabi Avcı

Doğum Yeri Bilecik / Türkiye
Doğum Tarihi 8.10.1953 -

Nabi Avcı Kimdir ?

Türk akademisyen, yazar ve Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı. 08.11.1953 Bilecik doğumlu. Kültür ve Turizm Bakanlığı görevini 24 Mayıs 2016 tarihinden beri sürdürmektedir. Bu görevinden önce 2013–2016 yılları arasında Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan hükümetlerde Milli Eğitim Bakanı olarak yer almıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nabi Avcı 21.2.2020
AGİTPA Türk Heyeti Başkanı Nabi Avcı Avrupa'da artan İslam düşmanlığına dikkati çekti Açıklaması
Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Parlamenter Asamblesi Türk Heyeti Başkanı Nabi Avcı, "Avrupa'da gittikçe yükselmekte olan yabancı düşmanlığı, İslam düşmanlığı ve Türk düşmanlığı konularında daha etkili söylemler geliştirmeye, daha etkili tedbirler almaya mecbur olduğumuzu bir...
Nabi Avcı 14.2.2020
Milletvekili Nabi Avcı, başkan Güler'i ziyaret etti
AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler'i makamında ziyaret etti.
Nabi Avcı 12.2.2020
Prof. Dr. Nabi Avcı, Sakarya'da sevenleriyle buluşacak
Adapazarı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri seçkin programlarla devam ediyor.
Nabi Avcı 2.12.2019
"Kültürümüze Yön Verenler" söyleşisi
Eski Kültür ve Turizm Bakanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, gençlik yıllarında insanların kitap evlerinde tanışma, büyüklerini dinleme ve sohbete katılma imkanı bulduklarını belirterek, "Sohbet bizim kültürümüzde çok önemli bir kavram." dedi.
Nabi Avcı 13.11.2019
AK Parti'li Avcı: Gençleri teknoloji bağımlılığına iten ortak özellik yalnızlık
TBMM Bilişim Teknolojileri Bağımlılığı Araştırma Komisyonu Başkanı Nabi Avcı, gençleri teknoloji bağımlığına iten ortak özelliğin yalnızlık olduğunu söyledi.
Nabi Avcı 13.11.2019
AK Parti'li Avcı: Gençleri teknoloji bağımlılığına iten ortak özellik yalnızlık
TBMM Bilişim Teknolojileri Bağımlılığı Araştırma Komisyonu Başkanı Nabi Avcı, gençleri teknoloji bağımlığına iten ortak özelliğin yalnızlık olduğunu söyledi.
Nabi Avcı 6.10.2019
Nabi Avcı, AGİT Başkanı George Tsereteli ile görüştü
Fas'ın Marakeş kentinde devam eden Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Sonbahar Genel Kurulu'na katılan AGİT Parlamenter Asamblesi Türk Heyeti Başkanı Nabi Avcı, AGİT Başkanı George Tsereteli ve Genel Sekreteri Roberto Montella ile görüştü.
Nabi Avcı 17.7.2019
Bilişim Teknolojileri Bağımlılığını Araştırma Komisyonu
TBMM Bilişim Teknolojileri Bağımlılığını Araştırma Komisyonu, AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı başkanlığında toplandı.
Nabi Avcı 12.6.2019
Bilişim Teknolojileri Bağımlılığı Araştırma Komisyonu
TBMM (AA) - Bilişim Teknolojileri Bağımlılığı Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, internet ortamında karşılaşılan zararlı içerik ve sorunların, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna (BTK) sadece internet üzerinden ihbar edilebildiğini belirterek,...
Nabi Avcı 5.4.2019
Vekillerden Bozkurt'a Hayırlı Olsun Ziyareti
AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı, Prof.
Nabi Avcı 1.4.2019
Bu Seçimin Röntgenini Çekeceğiz"
AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay, belediye başkan adayları ve İl Başkanı Zihni Çalışkan, seçim sürecine ilişkin değerlendirmede bulundu.
Nabi Avcı 29.11.2018
Eskişehir'e 4. Coğrafi İşaret Sivrihisar'dan
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Türk Patent Kurumu tarafından yapılan Coğrafi İşaret Tescil Belgesi takdim törenine, AK Parti Eskişehir milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay ile Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü katıldı.
Nabi Avcı 25.11.2018
Türk Dünyası Vakfı Olağan Genel Kurulu
AK Parti Eskişehir Milletvekili ve Türk Dünyası Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Nabi Avcı, Eskişehir'in eğitim başkenti olmaya devam edeceğini belirterek, "Eskişehir bunu çoktan hak etmişti.
Nabi Avcı 2.11.2018
Prestij Kalem Üreticileri ve Koleksiyonerler "Penfest"Te Bir Araya Geldi (2)
Eski Kültür ve Turizm Bakanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, açılışta yaptığı konuşmada, festivali düzenleyenlere ve katılımcılara teşekkür etti.
Nabi Avcı 2.11.2018
Prestij Kalem Üreticileri ve Koleksiyonerler "Penfest"Te Bir Araya Geldi
Eski Kültür ve Turizm Bakanı ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, açılışta yaptığı konuşmada, festivali düzenleyenlere ve katılımcılara teşekkür etti.
Nabi Avcı 25.9.2018
Nabi Avcı, "Boğaziçi Söyleşileri"Ne Konuk Oldu
Prof. Dr. Nabi Avcı, kültürün toplumlara ulaşmasında kullanılan mecralardaki çeşitlenmenin artık tek tip kültür anlayışının toplumun bütün gözeneklerine kadar işlenmesine izin vermediğini belirterek, "Kültürün toplumlara ulaşmasında kullanılan mecralardaki çeşitlenme, artık tek tip...
Nabi Avcı 22.9.2018
Milletvekili Avcı'dan Estü Rektörü Döğeroğlu'na Ziyaret
AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu'nu ziyaret etti.
Nabi Avcı 13.9.2018
Milletvekili Avcı İlçelerde Partililerle Buluştu
AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Han, Seyitgazi, Alpu, Mihalıççık ve Beylikova ilçelerinin danışma toplantılarına katıldı.
Şu an buradasınız: Nabi Avcı Haberleri | Nabi Avcı Kimdir - Haberler - Nabi Avcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nabi Avcı kimdir, hayatı ve biyografisi. AGİTPA Türk Heyeti Başkanı Nabi Avcı Avrupa'da artan İslam düşmanlığına dikkati çekti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 20:29:46. #1.15#
title