MUSTAFA KAVUŞ HABERLERİ

Mustafa Kavuş haber, Mustafa Kavuş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Kavuş

Mustafa Kavuş

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 4.7.1974 - 0.0.0

Mustafa Kavuş Kimdir ?

Mustafa Kavuş, 4 Temmuz 1974’te Konya’da dünyaya geldi. Öğrencilik hayatına Ali İhsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu’nda başladı.Liseyi Konya İmam Hatip Lisesi’nde bitiren Kavuş, 1995 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nü kazandı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Kavuş 9.7.2020
Meram'da imar çalışmaları kesintisiz sürüyor
Bahçeşehir ve Harmancık Mahallelerinde toplam 1145 maliki ilgilendiren bölgede 850 imar parseli ürettiklerini belirten Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, "İmar ve mülkiyet sorunu ilçenin gündeminden düşene kadar bizim en önemli gündemimiz olmaya devam edecek" diye konuştu.
Mustafa Kavuş 7.7.2020
"Meram'da Kış" fotoğraf yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı
Açıklamada ifadesine yer verilen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, tek bir fotoğraf karesinin sayfalar dolusu yazıdan ve haberden çok daha etkin olabildiğini vurguladı.
Mustafa Kavuş 6.7.2020
Konya'da 80 Binde Devr-i Alem Parkı çocuklara bir hafta ücretsiz
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş'un, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda koltuğunu devrettiği 4. sınıf öğrencisi İlyas Eymen Arı'nın, 80 Binde Devr-i Alem Parkı'nın, bir haftalığına ücretsiz olması yönünde verdiği talimat yerine getirildi.
Mustafa Kavuş 22.6.2020
Meram Belediyesi'nden kurbanlık pazarına yeni düzenleme
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Meramlıların ve Meram bölgesinden hizmet alacak vatandaşların, bayram sürecinde en iyi hizmeti alabilmeleri adına çalışmalara erkenden başladıklarını vurguladı.
Mustafa Kavuş 9.6.2020
Meram Belediye Meclisi toplandı
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş'un başkanlığında gerçekleştirilen toplantının, sosyal mesafe ve maske gibi salgın kurallarına uyularak gerçekleştirildiği belirtildi.
Mustafa Kavuş 3.6.2020
Bisiklet şehri Konya Türkiye'ye örnek oluyor
Başkan Altay, daha sonra Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Konya Motosiklet, Bisiklet Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Ömer Bardakcı ve bisikletseverlerle birlikte bisiklet kullandı.
Mustafa Kavuş 2.6.2020
Konya'nın ilk trafik eğitim parkında düzenleme çalışmaları başladı
Meram Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş'un, trafik parkındaki çalışmalarını inceleyerek bilgi aldığı belirtildi.
Mustafa Kavuş 27.5.2020
Meram Belediye Başkanı Kavuş, belediye personeliyle bayramlaştı
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla toplu şekilde gerçekleştirilemeyen bayramlaşma geleneğinin yerine personeliyle tek tek bayramlaştı.
Mustafa Kavuş 24.5.2020
Meram Belediye Başkanı Kavuş'tan, Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanlarına bayram ziyareti
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, bayramda da yoğun tempo ile çalışan Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanlarına bayram ziyareti gerçekleştirdi.
Mustafa Kavuş 24.5.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay canlı yayında Konyalılarla bayramlaştı
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, canlı yayına Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın da katıldığı belirtildi.
Mustafa Kavuş 22.5.2020
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş'tan Ramazan Bayramı mesajı
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mustafa Kavuş 22.5.2020
Meram Belediyesi, bayram için önlem ve denetimlerini artırdı
Açıklamada ifadesine yer verilen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Meram Belediyesinin, 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasına tüm birimleriyle hazır olduğunu vurguladı.
Mustafa Kavuş 22.5.2020
Meram çiftçisine ekipman desteği
Açıklamada ifadesine yer verilen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ilçenin üçte birinin tarım ile uğraştığını ve bu tür desteklerin önemli olduğunu vurguladı.
Mustafa Kavuş 21.5.2020
Meram Belediyesi ilaçlama çalışmalarına devam ediyor
Açıklamada ifadesine yer verilen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, vatandaşların, sağlıklı, rahat ve huzur içinde bir yaz mevsimi geçirmesi için tüm önlemlerin alındığını vurguladı.
Mustafa Kavuş: MHP Meram'dan teşekkürMustafa Kavuş 20.5.2020
Mustafa Kavuş 15.5.2020
Meram Belediyesi Meclis üyeleri engellileri ziyaret etti
Açıklamada ifadesine yer verilen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası'nı kutladı.
Mustafa Kavuş 14.5.2020
Meram zabıtası, berber, güzellik salonu ve kuaförlerde denetimleri sıklaştırdı
Açıklamada ifadesine yer verilen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, yapılan denetimlerde esnafın, kurallara uyduğunu gördüğünü ve memnun olduğunu ifade etti.
Mustafa Kavuş 13.5.2020
Konya Büyükşehir'den çiftçiye çilek fidesi desteği
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Büyükşehir Belediyesi'nin tarımsal destek çalışmaları kapsamında Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ile birlikte Kızılören Mahallesi'ndeki çiftçilere çilek fidesi dağıtımı gerçekleştirdi.
Mustafa Kavuş 13.5.2020
Meram hobi bahçelerinde ekim zamanı
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş'un, Karahüyük Mahallesinde bulunan hobi bahçelerini ziyaret ettiği belirtildi.
Mustafa Kavuş 12.5.2020
Çanakkale Savaşı'nın kahraman kadınlarının anısı, fedakar hemşirelerin yüzüğünde yaşayacak
Merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, 12 Mayıs Hemşireler Günü ve Hemşireler Haftası dolayısıyla Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde düzenlenen programda, sağlık camiasının her bir ferdinin, insan hayatının kutsallığını ön planda tutarak özveri, gayret ve sevgiyle mesleğini icra ettiğini söyledi.
Mustafa Kavuş 11.5.2020
Meram Belediyesi normalleşme sürecine ilişkin çalışmalarına devam ediyor
Açıklamada ifadesine yer verilen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, yaşanan gelişmelerin ve gelinen noktanın salgınla mücadelede oldukça sevindirici olduğunu vurguladı.
Mustafa Kavuş 10.5.2020
Meram Sosyal Vefa Grubu şehit annelerinin Anneler Günü'nü kutladı
Açıklamada ifadesine yer verilen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, tüm şehit ailelerinin kendilerine vatan savunmasında hayatlarını kaybeden şehitlerin emaneti olduğunu vurguladı.
Mustafa Kavuş 10.5.2020
Meram Belediye Başkanı Kavuş'un, Anneler Günü mesajı
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Şu an buradasınız: Mustafa Kavuş Haberleri | Mustafa Kavuş Kimdir - Haberler - Mustafa Kavuş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Kavuş kimdir, hayatı ve biyografisi. Meram'da imar çalışmaları kesintisiz sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.7.2020 23:08:20. #1.14#
title