MUSTAFA ARSLAN HABERLERİ

Mustafa Arslan haber, Mustafa Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Arslan

Mustafa Arslan

Doğum Yeri Tokat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1967 -

Mustafa Arslan Kimdir ?

1967 yılında Tokat’ta doğdu. Tokat Merkez İbnikemal İlkokulu ve Tokat İmam Hatip Lisesini bitirdi.Yüksek öğrenimini Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı.1992 yılından bu yana Tokat’ta serbest avukat olarak çalışmaktadır..Evli ve üç çocuk babasıdır. 24 Haziran 2018 genel seçimleri Ak Parti 27. dönem Kırıkkale 3. sıra milletvekili adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Arslan 13.9.2020
Tokat'ta "Kadının Gücü Tokat'ın Gücü" Projesi tanıtıldı
Programa, Tokat Valisi Ozan Balcı, AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, protokol üyeleri ve kadınlar katıldı.
Mustafa Arslan 2.9.2020
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Demircan'ın incelemeleri
Salgın sürecinde alınması gereken tedbirlere dikkati çeken Demircan, şunları kaydetti: "Kamuoyunun bildiği ile hükümetimizin elinedeki bilgilerde hiçbir farklılık yok. Her şey şeffaf şekilde yürüyor. Bu süreç böyle gidiyor. Tabii geçen yıla göre hedeflerimiz revize oldu. Ancak bir toparlanma olmadı diyemeyiz, toparlanma var. Beklentimiz en kısa dönemde bir aşının çıkması. Ama vatandaşımızın bu süreci geçerken de dikkat edeceği sihirli üç kelime var, maske, mesafe ve hijyen. Bu olaylara bağlı olarak turizmimiz de o sürece göre şekillenecek. Umut ediyoruz ki bu girdaptan bütün dünya çıkmış olsun. Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Ersoy bir turizmci olarak dünya ile teması, uçuşların ve kapıların açılması süreçlerini titizlikle takip ediyor. Bu anlamda da çok başarılı ama sonuçta pandemi hareketliliği, bütün ülkelerdeki bilim kurullarının kararlarına bağlı olarak değişiyor. Başlangıçtan bugüne geldiğimizde en azından bir hareket var." Demircan'a temaslarında, Vali Balcı, AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat ve ilgili yetkililer eşlik etti.
Mustafa Arslan 30.8.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Törenlere, AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan ve CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ile protokol üyeleri katıldı.
Mustafa Arslan 14.8.2020
Son dakika haber | HES KODU VE ATEŞ ÖLÇÜMÜYLE HALI SAHA MAÇINA ÇIKTILAR
Son dakika haberi... Halı sahalar, 5 ay sonra HES kodu mecburiyeti ve sıkı önlemlerle maçlar yapılıyorÖzlem YURTÇU KARABULUT, Güven USTA, Can EROK / İstanbul, YENİDEN açılan halı sahalarda oyuncular ateş ölçtürerek, HES koduyla sahaya çıkıyor.
Mustafa Arslan 11.8.2020
Bolu'daki fosil ormanda 19 milyon yıl öncesine yolculuk
Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Batı Karadeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürü Mustafa Arslan, kendilerine köyün eski muhtarı aracılığıyla getirilen balık fosilini, fosil araştırma ormanı tanıtım merkezine yerleştirdi.
Mustafa Arslan 24.7.2020
Kurbanlık pazarlığında tokalaşmayı "tek kullanımlık" iple yapıyor
Kurbanlık alan Mustafa Arslan ise daha önce el sıkışarak yaptıkları pazarlığı bu sene ip kullanarak gerçekleştirdiklerini belirtti.
Mustafa Arslan 14.7.2020
Son dakika haber: Tokat'tan kısa kısa
Son dakika haberi: AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, 15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mustafa Arslan 11.7.2020
Memur-Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi Arslan'dan "Ayasofya" açıklaması
Memur-Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi Mustafa Arslan, Danıştayın, Ayasofya'nın camiden müzeye dönüştürülmesine dair 24 Kasım 1934 tarihli Bakanlar Kurulu kararını iptal etmesinin hakkın iadesi olduğunu belirtti.
Mustafa Arslan 8.7.2020
Afyonkarahisar Eğitim Bir-Sen'den tayini çıkan şube müdürlerine veda yemeği
Kentte bir restoranda düzenlenen programda konuşan Eğim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Arslan, "Eğitim camiası içerisinde çalışan kişilerin ne zaman ve nerede yollarının kesişeceği belli olmaz.
Mustafa Arslan 26.6.2020
Bakan Karaismailoğlu, Atatürk'ün Tokat'a gelişinin 101'inci yıl dönümü törenine katıldı Açıklaması
Törene Tokat Valisi Ozan Balcı, AK Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu da katıldı.
Mustafa Arslan 12.6.2020
Son dakika güncel: Adana'da engelli milli sporcuya tekerlekli sandalye hediyesi
İş adamı Mustafa Arslan, kentteki fabrikasındaki törende, tekerlekli sandalye hediye ettiği Kamuz'a sponsor olduğunu söyledi.
Mustafa Arslan 11.6.2020
Amasya'da maket polis aracının yanında "gerçek trafik uygulaması"
Uygulamada durdurulan sürücülerden Mustafa Arslan ise maket polis aracı uygulamasının artık sürücüler tarafından fazla dikkate alınmadığını belirterek, "Sürücüler maket polis aracını gördüğünde herhangi bir yavaşlama olmuyor.
Mustafa Arslan 10.6.2020
Memur-Sen 25. yaşında
Memur-Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi Mustafa Arslan, sendikalarının kuruluşunun 25. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Mustafa Arslan 8.6.2020
Son dakika... DHA YURT BÜLTENİ- 7
'AĞLAMAYACAĞIM, DİK DURACAĞIM OĞLUM' Şehit Anayurt'un cenazesi, Erbaa Devlet Hastanesi morgundan alınarak helallik için baba ocağına götürüldü. Şehidin yakınları burada büyük üzüntü yaşadı. Anne Tesmiye Anayurt "Ağlamayacağım, dik durucağım oğlum" derken ağabeyi Sezgin Anayurt ise ellerini havaya kaldırarak "Kimse ağlamayacak" diye bağırdı. Baba ocağında helallik alınmasının ardından şehidin cenazesi, Erbaa Belediyesi'ne ait cenaze aracına konularak törenin yapılacağı Fevzi Çakmak İlkokulu bahçesine getirildi. Tören alanının girişinde vatandaşlara maske dağıtıldı. Baba Dursun Anayurt oğlunun tabutuna sarılarak "Babam" diyerek gözyaşı döktü.  İl Müftüsü Abdullah Pamuklu'nun kıldırdığı cenaze namazına Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Adnan Ertem, Tokat Valisi Ozan Balcı, AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan ve Yusuf Beyazıt, MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kınay, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, siyasi parti temsilcileri, şehidin ailesi ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Arslan 8.6.2020
Şehit Anayurt son yolculuğuna uğurlandı
Cenaze törenine, şehidin ailesi, Tokat Valisi Ozan Balcı, AK Parti Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan, Yusuf Beyazıt, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Adnan Ertem, askeri erkan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Arslan 8.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
ŞEHİDİN CENAZESİ TOKAT'A GETİRİLDİ Suriye'nin İdlip kentinde yaralandıktan 43 gün sonra tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde şehit olan Piyade Sözleşmeli Er İsmail Anayurt'un cenazesi uçakla memleketi Tokat'a getirildi. Şehidi havaalanında Tokat Valisi Ozan Balcı, AK Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kınay ile şehidin yakınları ve vatandaşlar karşıladı.
Mustafa Arslan 8.6.2020
İdlib'de yaralanan sözleşmeli er, 43 gün sonra şehit oldu (2)
İdlib'de yaralanan sözleşmeli er, 43 gün sonra şehit oldu (2) ŞEHİDİN CENAZESİ TOKAT'A GETİRİLDİ Suriye'nin İdlip kentinde yaralandıktan 43 gün sonra tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde şehit olan Piyade Sözleşmeli Er İsmail Anayurt'un cenazesi uçakla memleketi Tokat'a getirildi. Şehidi havaalanında Tokat Valisi Ozan Balcı, AK Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kınay ile şehidin yakınları ve vatandaşlar karşıladı.
Mustafa Arslan 7.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
İdlib'de yaralanan sözleşmeli er, 43 gün sonra şehit oldu (2) ŞEHİDİN CENAZESİ TOKAT'A GETİRİLDİ Suriye'nin İdlip kentinde yaralandıktan 43 gün sonra tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde şehit olan Piyade Sözleşmeli Er İsmail Anayurt'un cenazesi uçakla memleketi Tokat'a getirildi. Şehidi havaalanında Tokat Valisi Ozan Balcı, AK Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kınay ile şehidin yakınları ve vatandaşlar karşıladı.
Mustafa Arslan 7.6.2020
Şehit Anayurt'un cenazesi Tokat'a getirildi
Askeri uçakla Tokat Havalimanı'na getirilen şehidin cenazesini, yakınlarının yanı sıra Tokat Valisi Ozan Balcı, AK Parti Tokat milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile protokol üyeleri karşıladı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Mustafa Arslan Haberleri | Mustafa Arslan Kimdir - Haberler - Mustafa Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. İTO'dan 'Afrika Masumiyet' kitabı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.9.2020 14:35:38. #1.15#
title