MURAT GÜNEŞTEKİN HABERLERİ

Murat Güneştekin haber, Murat Güneştekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Güneştekin

Murat Güneştekin

Doğum Yeri Siirt / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1971 - ...

Murat Güneştekin Kimdir ?

1971 Yılı’nda Siirt'in Kurtalan ilçesinde doğan Güneştekin, İlk, orta ve lise öğrenimini Batman’da tamamladı. Harran Üniversitesi MYO İnşaat Bölümü’nün ardından Azerbaycan Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi’ni bitiren Güneştekin, Batman İnşaat Mühendisleri Odası’na üyedir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Murat Güneştekin - 31.03.2019
Batman'da Hdp'li Doktor Mehmet Demir Kazandı
Batman'da Belediye Başkanı iken İçişleri Bakanlığı'nca görevden alınarak yerine kayyum atanan Sabri Özdemir, bu seçimde HDP'den aday gösterildi. Ancak Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Özdemir'in adaylığını hakkındaki terör soruşturmaları nedeniyle reddetti. HDP'nin, Özdemir'in yerine aday gösterdiği göz doktoru Mehmet Demir ise şu anda resmi olmayan sonuçlara göre merkez ilçedeki 262 bin 680 seçmenden çoğunluğunun oyunu aldı. Demir'den sonra ikinci en fazla oyu alan isim ise AK Parti'nin adayı Murat Güneştekin oldu.
Murat Güneştekin - 31.03.2019
Batman'da Hdp'li Doktor Mehmet Demir Kazandı
Batman'da Belediye Başkanı iken İçişleri Bakanlığı'nca görevden alınarak yerine kayyum atanan Sabri Özdemir, bu seçimde HDP'den aday gösterildi. Ancak Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Özdemir'in adaylığını hakkındaki terör soruşturmaları nedeniyle reddetti. HDP'nin, Özdemir'in yerine aday gösterdiği göz doktoru Mehmet Demir ise şu anda resmi olmayan sonuçlara göre merkez ilçedeki 262 bin 680 seçmenden çoğunluğunun oyunu aldı. Demir'den sonra ikinci en fazla oyu alan isim ise AK Parti'nin adayı Murat Güneştekin oldu.
Murat Güneştekin - 17.03.2019
Yerel Seçime Doğru
Beraberinde Batman Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin ve AK Parti İl Başkanı Akif Gür ile il merkezinde esnaf ziyaretinde bulunan Özdemir, yerel seçimlerde destek istedi.
Murat Güneştekin - 09.03.2019
Hdp'den İstifa Eden İgm Üyesi AK Parti'ye Geçti
AK Parti Batman Milletvekili Özdemir, AK Parti İl Başkanı Akif Gür ve AK Parti Batman belediye başkan adayı Murat Güneştekin ile birlikte 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Kozluk ilçesinde seçim lokali açılışına katıldı.
Murat Güneştekin - 04.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Batman
BATMAN (AA) - Batman'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Murat Güneştekin - 23.02.2019
Batman'da "Işığın Mitolojisi" Belgeselinin Galası Yapıldı
Batmanlı ressam Ahmet Güneştekin'in sanat hayatını anlatan "Işığın Mitolojisi" belgeselinin galası yapıldı. Ahmet Güneştekin Kültür Sanat Merkezi'ndeki galaya, Batman Valisi Hulusi Şahin, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy ve AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin'in yanı sıra gazeteci ve sanatseverler katıldı.
Murat Güneştekin - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Batman
Batman'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Murat Güneştekin - 05.01.2019
Batman'da Smmm Bölge Odası Açıldı
Törene, AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin, AK Parti İl Başkanı Akif Gür, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği Genel Sekreteri Yahya Arıkan, kurum müdürleri ve muhasebeciler katıldı.
Murat Güneştekin - 03.01.2019
Yerel Seçime Doğru
Özdemir, AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin ile Kristal Park'ta düzenlediği basın toplantısında, partilerinin ilçe belediye başkan adaylarının bu ay içerisinde açıklanacağını söyledi.
Murat Güneştekin - 23.12.2018
Batman'da Yemen Yararına Kahvaltı Programı Düzenlendi
Yemen'de yaşanan olaylardan dolayı açlık, sefalet ve savaşın getirdiği bir dram var olduğunu aktaran Kaya, şöyle konuştu: "Kahvaltı programımıza halkımız yoğun ilgi gösterdi. Amacımız Yemen'e yardım etmektir. Burada bir araya gelip Yemen için bir gündem oluşturuyoruz. Bizim için kahvaltı burada bir araçtır. Bu araç bizi amaca götürecektir. Amacımız Yemen'e yardımda bulunmaktır. İnşallah gelecek yardımları Yemen'e ulaştıracağız." Programa bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Batman AK Parti Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin de katıldı.
Murat Güneştekin - 20.12.2018
Hedef 80 Milyon Vatandaşımızı Refah İçerisinde Yaşatmaktır"
AK Parti Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin de ülkede AK belediyecilikle tanışan belediyelerin katettiği yolun görüldüğüne işaret ederek, "AK Parti ile çok büyük hizmetler yapıldı.
Murat Güneştekin - 14.12.2018
Batman'da Kadınların Hazırladığı Ürünler Satışa Sunuldu
Kermesi gezen AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin, çalışmayı çok beğendiklerini belirterek, partinin Kadın Kolları Teşkilatına teşekkür etti.
Murat Güneştekin - 07.12.2018
Belediye Başkan Adayı Güneştekin, Sason'da
AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin, Sason ilçesinde temaslarda bulundu.
Murat Güneştekin - 02.12.2018
AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Güneştekin Açıklaması
AK Parti Batman Belediye başkan adayı Murat Güneştekin, "Halkımızla birlikte belediyeyi yöneteceğiz, bu iş el birliğiyle olur.
Murat Güneştekin - 24.11.2018
AK Parti'nin Belediye Başkan Adayları
AK Parti'nin Batman Belediye Başkan adayı İl Başkanı Murat Güneştekin oldu.
Murat Güneştekin - 24.11.2018
Erdoğan Adayları Açıklıyor (3)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Birileri için ittifaklar seçimle, sandıkla sınırlı olabilir, biz ülkenin ve milletin geleceği için yaptığımız ittifakı inşallah sonraki nesillere de miras olarak bırakacağız. Burada bir kez daha Sayın Bahçeli ve Milleyetçi Hareket Partisi'ne gönül vermiş kardeşlerimize bu kutlu yürüyüşe verdikleri destek için teşekkürümü, şükranlarımı ifade ediyorum" dedi.  Erdoğan, "Bugün 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde gösterceğimiz AK Parti adaylarından 40 büyükşehir veya il merkezindeki isimleri açıklamak üzere bir aradayız" diye konuştu. Erdoğan, seçim menifestosunu önümüzdeki ay adayların tamamını ilan ettikten sonra açıklayacaklarını belirtti.        "AK PARTİ'NİN HER SEÇİMDE OY HEDEFİ, MÜMKÜNSE YÜZDE 100'ÜN DESTEĞİNİ ALMAKTIR" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz milletimizin aklını çelmenin değil, gönlüne girmenin peşinde olduk. Biz her şeyden önce kalpleri fethetmenin mücadelesini yürüttük. Biz her şeyden önce kalpleri feth etmenin mücadelesi içinde olduk. Seçimler sandıkta değil, gönüllerde kazanılır veya kaybedilir" dedi. Erdoğan, "AK Parti'nin her seçimde oy hedefi, mümkünse yüzde 100'ün desteğini almaktır. Bu orana ne kadar yaklaşırsak kendimizi o kadar başarılı görürüz. Biz oy oranımız düştüğünde iktidaramız tehlikeye girdiği için değil, milletimizin gönlünde irtifa kaybettiğimiz için üzülüyoruz. Aynı şekilde oy oranımız yükseldiğinde gücümüzü tahkim ettiğimiz için değil milletimizin gönlündeki yerimizi sağlamlaştırdığımız için seviniyoruz" dedi.        Cumhurbaşkanı Erdoğan, adayları alfabetik sırayla okuyarak sahneye davet etti.        Erdoğan'ın açıkladığı adaylar şöyle -Adıyaman: Süleyman Kılınç,  -Amasya: Cafer Özdemir  -Antalya: Menderes Türel -Ardahan: Yunus Baydar -Artvin: Mehmet Kocatepe -Bartın : Yusuf Ziya Aldatmaz  -Batman: Murat Güneştekin,  -Bayburt: Fatih Yumak -Bitlis: Nesrullah Tanğlay -Bolu: Fatih Metin,  -Burdur: Deniz Kurt  -Bursa: Alinur Aktaş  -Denizli: Osman Zolan  -Diyarbakır: Cumali Atila,  -Düzce: Faruk Özlü  -Elazığ: Şahin Şerefoğulları.
Murat Güneştekin - 24.11.2018
Erdoğan Adayları Açıklıyor (2)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Birileri için ittifaklar seçimle, sandıkla sınırlı olabilir, biz ülkenin ve milletin geleceği için yaptığımız ittifakı inşallah sonraki nesillere de miras olarak bırakacağız. Burada bir kez daha Sayın Bahçeli ve Milleyetçi Hareket Partisi'ne gönül vermiş kardeşlerimize bu kutlu yürüyüşe verdikleri destek için teşekkürümü, şükranlarımı ifade ediyorum" dedi.  Erdoğan, "Bugün 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde gösterceğimiz AK Parti adaylarından 40 büyükşehir veya il merkezindeki isimleri açıklamak üzere bir aradayız" diye konuştu. Erdoğan, seçim menifestosunu önümüzdeki ay adayların tamamını ilan ettikten sonra açıklayacaklarını belirtti.    "AK PARTİ'NİN HER SEÇİMDE OY HEDEFİ, MÜMKÜNSE YÜZDE 100'ÜN DESTEĞİNİ ALMAKTIR" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz milletimizin aklını çelmenin değil, gönlüne girmenin peşinde olduk. Biz her şeyden önce kalpleri fethetmenin mücadelesini yürüttük. Biz her şeyden önce kalpleri feth etmenin mücadelesi içinde olduk. Seçimler sandıkta değil, gönüllerde kazanılır veya kaybedilir" dedi. Erdoğan, "AK Parti'nin her seçimde oy hedefi, mümkünse yüzde 100'ün desteğini almaktır. Bu orana ne kadar yaklaşırsak kendimizi o kadar başarılı görürüz. Biz oy oranımız düştüğünde iktidaramız tehlikeye girdiği için değil, milletimizin gönlünde irtifa kaybettiğimiz için üzülüyoruz. Aynı şekilde oy oranımız yükseldiğinde gücümüzü tahkim ettiğimiz için değil milletimizin gönlündeki yerimizi sağlamlaştırdığımız için seviniyoruz" dedi.    Cumhurbaşkanı Erdoğan, adayları alfabetik sırayla okuyarak sahneye davet etti.    Erdoğan'ın açıkladığı adaylar şöyle -Adıyaman: Süleyman Kılınç,  -Amasya: Cafer Özdemir  -Antalya: Menderes Türel -Ardahan: Yunus Baydar -Artvin: Mehmet Kocatepe -Bartın : Yusuf Ziya Aldatmaz  -Batman: Murat Güneştekin,  -Bayburt: Fatih Yumak -Bitlis: Nesrullah Tanğlay -Bolu: Fatih Metin,  -Burdur: Deniz Kurt  -Bursa: Alinur Aktaş  -Denizli: Osman Zolan  -Diyarbakır: Cumali Atila,  -Düzce: Faruk Özlü  -Elazığ: Şahin Şerefoğulları.
Murat Güneştekin - 24.11.2018
Dha İstanbul - Erdoğan Adayları Açıklıyor (1)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Birileri için ittifaklar seçimle, sandıkla sınırlı olabilir, biz ülkenin ve milletin geleceği için yaptığımız ittifakı inşallah sonraki nesillere de miras olarak bırakacağız. Burada bir kez daha Sayın Bahçeli ve Milleyetçi Hareket Partisi'ne gönül vermiş kardeşlerimize bu kutlu yürüyüşe verdikleri destek için teşekkürümü, şükranlarımı ifade ediyorum" dedi.  Erdoğan, "Bugün 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde gösterceğimiz AK Parti adaylarından 40 büyükşehir veya il merkezindeki isimleri açıklamak üzere bir aradayız" diye konuştu. Erdoğan, seçim menifestosunu önümüzdeki ay adayların tamamını ilan ettikten sonra açıklayacaklarını belirtti.  "AK PARTİ'NİN HER SEÇİMDE OY HEDEFİ, MÜMKÜNSE YÜZDE 100'ÜN DESTEĞİNİ ALMAKTIR" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz milletimizin aklını çelmenin değil, gönlüne girmenin peşinde olduk. Biz her şeyden önce kalpleri fethetmenin mücadelesini yürüttük. Biz her şeyden önce kalpleri feth etmenin mücadelesi içinde olduk. Seçimler sandıkta değil, gönüllerde kazanılır veya kaybedilir" dedi. Erdoğan, "AK Parti'nin her seçimde oy hedefi, mümkünse yüzde 100'ün desteğini almaktır. Bu orana ne kadar yaklaşırsak kendimizi o kadar başarılı görürüz. Biz oy oranımız düştüğünde iktidaramız tehlikeye girdiği için değil, milletimizin gönlünde irtifa kaybettiğimiz için üzülüyoruz. Aynı şekilde oy oranımız yükseldiğinde gücümüzü tahkim ettiğimiz için değil milletimizin gönlündeki yerimizi sağlamlaştırdığımız için seviniyoruz" dedi.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, adayları alfabetik sırayla okuyarak sahneye davet etti.  Erdoğan'ın açıkladığı adaylar şöyle -Adıyaman: Süleyman Kılınç,  -Amasya: Cafer Özdemir  -Antalya: Menderes Türel -Ardahan: Yunus Baydar -Artvin: Mehmet Kocatepe -Bartın : Yusuf Ziya Aldatmaz  -Batman: Murat Güneştekin,  -Bayburt: Fatih Yumak -Bitlis: Nesrullah Tanğlay -Bolu: Fatih Metin,  -Burdur: Deniz Kurt  -Bursa: Alinur Aktaş  -Denizli: Osman Zolan  -Diyarbakır: Cumali Atila,  -Düzce: Faruk Özlü  -Elazığ: Şahin Şerefoğulları.
Murat Güneştekin - 24.11.2018
Erdoğan, Belediye Başkanlığı İçin Batman'da Murat Güneştekin, Bayburt'ta Fatih Yumak, Bitlis'te...
Erdoğan, belediye başkanlığı için Batman'da Murat Güneştekin, Bayburt'ta Fatih Yumak, Bitlis'te Nesrullah Tanğlay'ın aday gösterildiğini açıkladı.
Murat Güneştekin - 18.11.2018
AK Parti'de Temayül Yoklaması
Kültür Merkezinde yapılan yoklamada konuşan AK Parti Batman İl Başkanı Murat Güneştekin, AK Parti'nin 16 yılda girdiği her seçimde başarı elde ettiğini belirtti.
Murat Güneştekin - 02.11.2018
AK Parti İl Başkanlığının Toplantısı Sason'da Yapıldı
AK Parti Batman İl Başkanı Murat Güneştekin başkanlığındaki aylık olağan belediye ve ilçe başkanları toplantısı, Sason ilçesinde gerçekleştirildi.
Murat Güneştekin - 05.10.2018
Batman'da Teröre Lanet Yürüyüşü
Batman'ın Hasankeyf ilçesinde dün, PKK'lı teröristlerin, zırhlı askeri aracın geçişi sırasında, tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı infilak ettirmesi sonucu şehit olan 8 askerin cenazeleri memleketlerinde bugün gözyaşları ve dualarla memleketlerinde defnedilirken, Batmanlılar saat 16.00'da teröre lanet yürüyüşü düzenledi. Batman Düşünce ve İnanç Platformu öncülüğünde gerçekleştirilen yürüyüşte, kortejin önünde Batman Emniyet Müdürü Ali Akkaplan, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, AK Parti İl Başkanı Murat Güneştekin, Sason Belediye Başkanı Cuma Uçar ve Yücebağ Belediye Başkanı Atilla Çetinkaya yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Güneştekin Haberleri | Murat Güneştekin Kimdir - Haberler - Murat Güneştekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Güneştekin kimdir, hayatı ve biyografisi. Batman Seçim Sonuçları: 31 Mart Batman Yerel Seçim Sonuçları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:42:28. #1.14#

title