Murat Gültekin Haberleri

Murat Gültekin haber, Murat Gültekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Gültekin - 22.09.2020
Pandemi sürecinin alzaymır hastalarına etkisi
Türkiye Alzheimer Derneği Kayseri Şube Başkanı ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Gültekin, pandemi sürecinde alzaymır hastalarının psikolojik ve sosyal yönden etkilendiğini bildirdi.
Murat Gültekin - 10.03.2020
'Hannibal' damadın 23 yıla kadar hapsi istendi
Pendik'te 9 Eylül 2019 tarihinde, eşiyle boşanma aşamasında olan Murat Gültekin, kayınpederinin kullandığı aracın önünü kesmişti.
Murat Gültekin - 10.03.2020
Pendik'teki 'Hannibal Damat' hakkında iddianame hazırlandı
PENDİK'te 9 Eylül 2019 tarihinde kardeşleri Kadir Gültekin (29) ile Ferhat Gültekin (33) ve annesi Filiz Karakoç (54) ile yol keserek kayınbabası Adil Taşdemir'i (57) beysbol sopasıyla darp ettikleri iddiasıyla tutuklanan Murat Gültekin ve ailesi (36) hakkında "Cebir tehdit veya hile...
Murat Gültekin - 10.03.2020
PENDİK'TEKİ 'HANNİBAL DAMAT' HAKKINDA İDDİANAME HAZIRLANDI
İddianamede Murat Gültekin'in kayınbabası Adil Taşdemir'in dudağını ısırarak koparmak suretiyle basit tıbbı müdahale ile giderilemeyecek biçimde yaraladığı aktarıldı.
Murat Gültekin - 20.09.2019
Rahim ağzı kanserine karşı, '2 aşı 2 tarama' formülü
HACETTEPE Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Avrupa Jinekoloji Onkoloji Derneği Kanser Önleme Grubu Başkanı Doç. Dr. Murat Gültekin, 2020'de Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu'nda devlet başkanlarına rahim ağzı kanserinin '2 aşı 2 tarama' yöntemiyle yok edilebileceğine dair hazırladıkları raporu sunacaklarını açıkladı.
Murat Gültekin - 20.09.2019
Rahim ağzı kanserine karşı, '2 aşı 2 tarama' formülü
Hacatepe Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Avrupa Jinekoloji Onkoloji Derneği Kanser Önleme Grubu Başkanı Doç. Dr. Murat Gültekin, 2020'de Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu'nda devlet başkanlarına rahim ağzı kanserinin '2 aşı 2 tarama' yöntemiyle yok edilebileceğine dair hazırladıkları raporu sunacaklarını açıkladı.
Murat Gültekin - 20.09.2019
Kanseri yenen kadınlar, voleybol maçında doktorlarını da yendi
'FİLENİN YENİ SULTANLARI ONLAR' Doktorların takımında yer alan Hacettepe Üversitesi Öğretim Üyesi ve Avrupa Jinekoloji Onkoloji Derneği Kanser Önleme Grubu Başkanı Doç. Dr. Murat Gültekin, Türk doktorları olarak Dünya Jinekolojik Onkoloji Gününü kendilerinin ilan ettiğini ve bu nedenle ilk kez kutlandığını söyledi.
Murat Gültekin - 20.09.2019
Kanser hastası kadınlar doktorlarla voleybol maçı yaptı
Jinekolojik kanserler dünyada 1,3 milyon kadını etkiliyor Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği Kanser Önleme Grubu Başkanlığını yürüten Doç. Dr. Murat Gültekin, bugün dünya için bir ilk yaşandığını ifade ederek, Türkiye'nin önderliğinde "Dünya Kadın Kanserleri Günü" ilan edildiğini söyledi.
Murat Gültekin - 19.09.2019
"hannibal damat" tutuklandı... ısırarak kayınpederinin dudağını parçalamıştı (yeni görüntülerle)
PENDİK'te, boşanmak isteyen eşinin içinde bulunduğu otomobilin yolunu kesip erkek kardeşleriyle birlikte beyzbol sopalarıyla saldıran ve otomobildeki kayınpederinin dudağını ısırarak parçalayan Murat Gültekin'in ardından kardeşleri Kadir ve Ferhat Gültekin'in ardından kendisi de tutuklandı.
Murat Gültekin - 19.09.2019
"hannibal damat" tutuklandı... ısırarak kayınpederinin dudağını parçalamıştı
  Hayati ARIGAN/İSTANBUL, - PENDİK'te, boşanmak isteyen eşinin içinde bulunduğu otomobilin yolunu kesip erkek kardeşleriyle birlikte beyzbol sopalarıyla saldıran ve otomobildeki kayınpederinin dudağını ısırarak parçalayan  Murat Gültekin'in ardından kardeşleri Kadir ve Ferhat Gültekin'in ardından kendisi de tutuklandı.
Murat Gültekin - 19.09.2019
20 Eylül "Dünya Jinekolojik Onkoloji Günü" ilan edildi
Avrupa Kadın Kanserleri Hasta Dernekleri Birliği (ENGAGe) Eş Başkanları Esra Ürkmez ve Doç. Dr. Murat Gültekin'in girişimleri sonucunda, jinekolojik kanserlere dikkati çekmek amacıyla 20 Eylül Dünya Jinekolojik Onkoloji Günü (World Go Day) ilan edildi.
Murat Gültekin - 09.04.2019
Erü'de "Dünya Parkinson Günü" Etkinliği Düzenlendi
ERÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Gevher Nesibe Hastanesi Başhekimlik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen etkinlikte, ERÜ Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Gültekin, parkinson hakkında bilgi verdi.
Murat Gültekin - 11.04.2017
Parkinson Erkeklerde Daha Çok Görülüyor"
Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat Gültekin, Dünya Parkinson Günü kapsamında düzenlenen bilgilendirme toplantısında, parkinson hastalığının 1817'de İngiltere'de bir hekim tarafından ilk kez teşhis edildiğini hatırlattı.
Murat Gültekin - 11.12.2016
Enver Paşa'nın Siyasi ve Askeri Faaliyetleri" Konferansı
Ocak binasında düzenlenen konferansa, Tarih Araştırmacısı Murat Gültekin, Yakın Tarih Uzmanı Ender Korkmaz, Osmanlı İmparatorluğu'nun son yıllarında etkin olan asker ve siyaset adamı Enver Paşa'nın torunu Burak Sadıkoğlu katıldı.
Murat Gültekin - 08.09.2016
Fetö Soruşturması: 27 İşadamı Tutuklandı (2)
 TUTUKLANAN VE SERBEST KALAN İŞADAMLARININ İSİMLERİ  Soruşturma kapsamında tutuklanan 27 işadamı şu şekilde:  "Yüksel Nalbant, Şener Ardahanlı, Semih Sadır, Tolga Güven, Uğur Murat Gültekin, İsmail Aytan, Süleyman Taşbaş, Süleyman Düzgün, İlhan Karagöz, Doğan Geco, Çetin Tekdemir, Faruk Güllü, Levent Dursun Akın, Ahmet Şener Gülenç, Emrullah Emre Topal, Barış Şengül, Salih Zeki Azak, Salih Zenginer, Ruhi Gürer, Ramazan Alpay, Ömer Faruk Kavurmacı, Nihat Kurt, Mustafa Zengier, Murat Atakan Kayalar, Mehmet Zenginer, Selahattin Altuntaş ve Selahattin Keleş.
Murat Gültekin - 26.05.2016
Mayıs Ayı Mesane Farkındalık Ayı" Etkinliği
Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Kanser Daire Başkanı Murat Gültekin, Türkiye'de mesane kanseri görülme sıklığının yüksekliğine işaret ederek, "Mesane kanseri, dünya genelinde erkeklerde 7'nci, kadınlarda 19'uncu sırada yer alıyor.
Murat Gültekin - 15.05.2016
Pedalları Bu Kez 'Kadın Kanserleri' İçin Çevirdiler
Müezzinoğlu, konuşmasının ardından İstanbul Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Özdemir, İBB Sağlık Daire Başkanı Muzaffer Saraç, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkan Yardımcısı Gülsüm Nurhan İnce, Avrupa Jinekolojik Onkoloji Topluluğu Başkanı Prof. Dr. David Cibula, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, Sağlık Bakanlığı Sportif Danışmanı Salih Yalızat ve Halk Sağlığı Kanser Daire Başkanı Murat Gültekin'e plaket ve sporculara madalyalarını takdim etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Gültekin Haberleri | Murat Gültekin Kimdir - Haberler - Murat Gültekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Gültekin kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri: Down sendromlu Osman, koronavirüsü yendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 01:48:40. #1.15#

title