Menderes Deltası Haberleri

Menderes Deltası haber, Menderes Deltası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Menderes Deltası - 10.09.2021
Aydın'da Türk kara sularına geri itilen 3 düzensiz göçmen kurtarıldı
Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı'nda bir grup sığınmacı olduğu bilgisinin alınması üzerine bölgeye sahil güvenlik botu yönlendirildi.
Menderes Deltası - 29.07.2021
Vali Aksoy: Milli Park'a girişler yasaklandı
AYDIN Valisi Hüseyin Aksoy, orman yangınları nedeniyle Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı'na girişlerin yasakladığını duyurdu.
Menderes Deltası - 11.06.2021
Üniversitemiz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projesine Tübitak'tan Destek
Projenin Hedefi Doğaya Duyarlı Bireyler Yetiştirilmesi Proje sürecinde teorik ve uygulamalı eğitimler olmak üzere toplam 23 etkinliğin planlandığını belirten Dr. Öğretim Üyesi Mithat Evrim Demir, "Proje; ADÜ Botanik Bahçesi, Dilek Yarımadası ve Büyük Menderes Deltası Milli Parkı, Kuşadası Yaylaköy ziyaretlerini içeren arazi çalışmalarını içeriyor.
Menderes Deltası - 08.06.2021
Tübitak İlk Defa Bir Göstergebilim Projesini Desteklemeye Değer Buldu
Proje paydaşları olarak Üniversitemiz ve Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün yanı sıra Aydın Valiliği, Aydın Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü, Dilek Yarımadası ve Büyük Menderes Deltası Milli Parkı, tvDEN Televizyonu, Ekosistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği (EKODOSD) ve Kuşadası Belediyesi yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Menderes Deltası Haberleri | Menderes Deltası Haber - Haberler - Menderes Deltası haberleri, son dakika menderes deltası haber ve gelişmeleri burada. Bafa gölü nerede? Bafa gölü hangi bölgede? Bafa gölü nereye bağlı?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 18:17:59. #1.14#

title