KAHRAMANMARAŞ CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI HABERLERİ

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı Haberleri

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı haber, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 6.10.2020
Kahramanmaraş'ta uyuşturucudan 39 kişi tutuklandı
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, son 1 ayda kapsamlı bir şekilde operasyonlar yaparak 29 olayda 39 kişiyi gözaltına aldı.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 22.9.2020
Kahramanmaraş'ta uyuşturucu operasyonunda yakalanan 4 kişi tutuklandı
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, uyuşturucuyla mücadele kapsamında çalışma başlattı.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 7.8.2020
Kahramanmaraş'ta aranan şüphelilere yönelik operasyonda 25 tutuklama
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, haklarında yakalama ve tutuklama kararı bulunan kişilere yönelik çalışma başlattı.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 21.7.2020
Kahramanmaraş İcra Mahkemeleri ve İcra Dairesi yeni yerinde hizmet vermeye başladı
Adliyeden yapılan yazılı açıklamada, Kahramanmaraş Adliyesinde yeni kurulan birimler ve mahkemelerin faaliyete geçirilmesiyle birlikte adliye binası içerisinde oluşan fiziki alan yetersizliği sebebiyle Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yeni bina çalışmasının gerçekleştirildiği belirtildi.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 10.7.2020
Kahramanmaraş'ta aranan şüphelilere yönelik operasyonda 48 tutuklama
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, haklarında yakalama ve tutuklama kararı bulunan kişilere yönelik çalışma başlattı.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 2.7.2020
Kahramanmaraş'ta uyuşturucu operasyonunda yakalanan 8 kişi tutuklandı
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, kentte uyuşturucu ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik eş zamanlı operasyon düzenledi.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 1.7.2020
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı Yazıcı, AA Gaziantep Bölge Müdürü Bağrık'ı kabul etti
Yazıcı, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı ile Kahramanmaraş Barosu ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde ilköğretim ve lise öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen "Adalet" temalı resim yarışmasının da önemine dikkati çekti.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 24.6.2020
Kozan Cumhuriyet Başsavcısı Yeşil'den veda ziyaretleri
Kozan Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı vekili olarak atanan Mustafa Yeşil, veda ziyaretleri kapsamında ilçede şehit ailelerini ziyaret etti.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 18.6.2020
Kahramanmaraş'ta tutuklu kadının Kovid-19 testinin pozitif çıkması
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı, cezaevine ilk kabulünde yaptırılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan tutuklu kadın ile teması bulunan kurum personeli ve diğer tutuklulara yapılan testlerin sonucunun negatif çıktığını bildirdi.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 25.3.2020
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığından koronavirüs açıklaması Açıklaması
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı, kentteki ceza infaz kurumlarında bugüne kadar gerek personeller gerekse tutuklu ve hükümlüler olmak üzere hiçbir kişide koronavirüs vakası ya da şüphesinin tespit edilmediğini bildirdi.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 16.2.2020
KAHRAMANMARAŞ Nur Sima'nın ölümünde ihmal iddiasına inceleme
İDDİALARLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATILDI Ali Apaydın, kızı Nur Sima'nın ölümünde doktorların ihmali olduğunu öne sürerek avukatı aracılığıyla Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı'na doktorlar F.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 16.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ-8
"Enfeksiyon uzmanı, 'Babası korktuğumuz gibi değil, şükür iliği temiz çıktı biz şimdi iltihaplı romatizmadan şüpheleniyoruz' dedi. 'Kemik iliğinde bu çıktı' dedi. 'Burada olmadığı için sizi Kayseri'ye göndereceğiz ambulansla' dedi. Peki hocam dedik. Korkulacak gibi zannetmedim, bana hastalığın kötü olup olmadığını söylemediler. Ben de seviniyordum. Kayseri'ye sevinçle gittim, iyileşecek diye. Hastaneye girdik, onlarda tahlil yapmaya başladılar. Kaybettim çocuğumu. Benim istediğim, bir ihmal varsa, başkalarının da canı yanmasın. İstediğim sadece adalet yerini bulsun. Başkalarının da canı yanmasın, benim canımın yandığı gibi. Başka çocuklar da böyle olmasın. Benim ciğerim yanıyor şu an. Yavrum daha küçücüktü, yine de bir ay dayandı. Başkalarının da canı yanmasın. Ben adalet istiyorum, ihmal varsa bulunsun." İDDİALARLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATILDI Ali Apaydın, kızı Nur Sima'nın ölümünde doktorların ihmali olduğunu öne sürerek avukatı aracılığıyla Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı'na doktorlar F.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 8.11.2019
Yayaya yol vermedi, ceza almamak için sürücülere lokum ikram etti
Olay, 29 Temmuz'da Şazibey Mahallesi Haydar Aliyev Bulvarı'nda meydana geldi. Edebiyat öğretmeni Emre Birsen, trafik ışığı olmayan kontrolsüz yaya geçidinde yolun karşısına geçmek isterken, M.K. otomobiliyle durmayarak Birsen'in karşıya geçmesine engel oldu. Birsen'in tepki göstermesi üzerine M.K. aracından inerek Emre Birsen'i eliyle itekledi. Bunun üzerine Emre Birsen, otomobilin fotoğrafını çekip darp raporu alarak karakola gitti, M.K. hakkında şikayetçi oldu. Hakkında soruşturma başlatılan M.K.'nın suçu, uzlaştırma kapsamına giren suçlardan olması nedeniyle Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı dosyayı Uzlaştırma Bürosu'na gönderdi.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 8.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-3
Olay, 29 Temmuz'da Şazibey Mahallesi Haydar Aliyev Bulvarı'nda meydana geldi. Edebiyat öğretmeni Emre Birsen, trafik ışığı olmayan kontrolsüz yaya geçidinde yolun karşısına geçmek isterken, M.K. otomobiliyle durmayarak Birsen'in karşıya geçmesine engel oldu. Birsen'in tepki göstermesi üzerine M.K. aracından inerek Emre Birsen'i eliyle itekledi. Bunun üzerine Emre Birsen, otomobilin fotoğrafını çekip darp raporu alarak karakola gitti, M.K. hakkında şikayetçi oldu. Hakkında soruşturma başlatılan M.K.'nın suçu, uzlaştırma kapsamına giren suçlardan olması nedeniyle Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı dosyayı Uzlaştırma Bürosu'na gönderdi.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 9.10.2019
Kahramanmaraş merkezli silah kaçakçılığı operasyonu
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince Kahramanmaraş, İzmir, Gaziantep, Adana ve Mardin'de gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan 9 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 4.10.2019
Kahramanmaraş merkezli silah kaçakçılığı operasyonu
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, silah kaçakçılarına yönelik çalışma başlattı.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 10.9.2019
Kahramanmaraş merkezli yolsuzluk operasyonu
Alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, "İhaleye fesat karıştırmak", "resmi belgede sahtecilik" ve "hazine arazilerinden menfaat sağlamak" iddiasıyla 9 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 8.7.2019
Okulların onarımı hükümlülere emanet
Bu kapsamda Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı bünyesindeki Denetimli Serbestlik Müdürlüğü 14 yılda, hükümlülerin topluma kazandırılması, tekrar suç işlemelerini önlemek amacıyla birçok proje hayata geçirdi.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 8.7.2019
Okulların onarımı hükümlülere emanet
Bu kapsamda Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı bünyesindeki Denetimli Serbestlik Müdürlüğü 14 yılda, hükümlülerin topluma kazandırılması, tekrar suç işlemelerini önlemek amacıyla birçok proje hayata geçirdi.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 24.5.2019
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanıyor
Arama kurtarma çalışmalarında ihmali davranışlarda bulundukları iddiasıyla bazı kamu görevlileri hakkında şikayette bulunulmuş, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı, bir kısım şüphelinin sıfatı ve suç yeri itibarıyla dosyasının ayrılıp görevsizlikle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilmesine karar vermişti.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 23.5.2019
Yazıcıoğlu'nun Ölümüyle İlgili Kamu Görevlileri Yargılanacak
Arama kurtarma çalışmalarında ihmali davranışlarda bulundukları iddiasıyla bazı kamu görevlileri hakkında şikayette bulunulmuş, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı, bir kısım şüphelinin sıfatı ve suç yeri itibarıyla dosyasının ayrılıp görevsizlikle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilmesine karar vermişti.
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı - 11.5.2019
Genç Kızın Hastanede Enfeksiyon Kapıp Hafızasını Kaybettiği İddiasına İnceleme
'TABURCU OLDUKTAN SONRA BİZİ HATIRLAMADI' Mahmut Küçük, kızının enfeksiyon tedavisinin ardından 28 kasım 2017'de taburcu edildiğini, ancak kendilerini hatırlamadığını belirterek, şunları söyledi: "Hastaneden taburcu oldu 4 ay beni, annesini, kardeşini dahi tanımadı. Hafızası geldi, gitti, bir anda tanıdı, bir anda her şeyi unuttu. Şu anda hala öğlenki yaptığı bir hareketi akşam sorduğum zaman cevap veremiyor. Hafızası yüzde 50'lerde. Birilerinin desteği olmadan yürüyemiyor. Okulu bitti, evde eğitim alıyor. Yani her yönden biz mağdur olduk. Biz yandık, başkası yanmasın. Şu anda benim çocuğum hala enfeksiyon tedavisi görüyor. Enfeksiyon hala bitmiş değil." Mahmut Küçük, ayrıca konunun Sağlık Bakanlığı'nca araştırılması için gerekli başvuruları yaptığını söyledi.  DOĞUM GÜNÜNÜ DAHİ HATIRLAMIYOR Okulunun kız futbol takımında oynarken yaşadıkları nedeniyle şimdi ancak başkasının yardımıyla yürüyebilen, eğitimine devam edemediği için 2'nci sınıfı evde eğitim kapsamında eve gelen öğretmenlerinin yardımıyla tamamlamaya çalışan Muhterem Nur Küçük ise yaşadıklarını şöyle anlattı: "Hafıza kaybı geçirdiğim için kazayla ilgili bir şey hatırlamıyorum. Annemi babamı dahi hatırlamıyormuşum. Annemin ve babamın o zaman ne yaşadıklarını da şu an hatırlamıyorum, aklıma gelmiyor. Doğum tarihimi hatırlamıyorum. Mesela gündüz bir şey yapıyorum, akşama ne yaptığımı babama, anneme anlatamıyorum. Unutkanlık hala devam ediyor." AYNI HASTANEDE İKİNCİ ENFEKSİYON İDDİASI Öte yandan Muhterem Nur Küçük'ün yoğun bakım servisinde enfeksiyon bulaştığı öne sürülen özel hastaneyle ilgili daha önce de benzer bir iddia ortaya atılmıştı. Kesilen parmağından dolayı aynı özel hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi gören Hatice Timürkaan (65) 10 Aralık 2018'de hayatını kaybetmiş, yakınları kadının yoğun bakımda ölümcül Acinetobacter Bamumanni enfeksiyonu nedeniyle hayatını kaybettiğini öne sürerek hastane ve 3 doktor hakkında Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunduklarını açıklamıştı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı Haberleri | Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı Haber - Habe - Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı haberleri, son dakika kahramanmaraş cumhuriyet başsavcılığı haber ve gelişmeleri burada. PKK'lı terörist saklandığı evde yakalandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 12:08:26. #1.14#
title