Göller Haberleri

Göller haber, Göller son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Göller - Bugün
Kullanılmayan İlaçlar Toplanarak Bertaraf Edilecek
Kullanılmayan İlaçlar Toplanarak Bertaraf EdilecekKullanılmayan İlaçlar Toplanarak Bertaraf EdilecekBEL-BİR'in kasım ayı meclis toplantısı yapıldı. Isparta'da ilk kez uygulanacak olan proje ile kullanılmayan ve süresi geçen ilaçlar il genelindeki 169 eczaneye konulacak atık ilaç kutuları vasıtasıyla toplanacak ve özel tesislerde bertarafı sağlanacak. Birlik ve Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, "Bu çalışma ilimizde ilk olacak ve birçok ilin yapmadığı çalışmayı biz başlatmış olacağız" dedi. Göller Bölgesi Belediyeler Birliği'nin (BEL-BİR) kasım ayı olağan meclis toplantısı Göller Bölgesi Belediyeler Birliği Birlik Başkanı ve Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen başkanlığında Belediye Meclisi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Göller - Bugün
KALYON ENERJİ'DEN KARAPINAR GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ İÇİN 812 MİLYON DOLARLIK FİNANSMAN ANLAŞMASI
KALYON Enerji, Kalyon Karapınar Güneş Enerji Santrali için 812 milyon dolarlık finansman anlaşması imzaladı.
Göller - Bugün
ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYELERİ SMA HASTASI AREN VE LİNA'YA
AMASYA'da Abdurrahman Kamil İlkokulu'nda görev yapan Nuray Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde kendisine alınacak hediyelerin ücretlerini SMA Tip 1 hastası Aren ve Lina'ya bağışlanmasını istedi.
Göller - Dün
İsrail Yüksek Mahkemesi İtalya'daki kazadan kurtulan çocuğun halaya iadesine hükmetti
İsrail Yüksek Mahkemesi, İtalya'da 14 kişinin hayatını kaybettiği teleferik kazasından kurtulan tek kişi olan 6 yaşındaki çocuğu İsrail'e götüren dedesi Shmuel Peleg'in velayet için yaptığı temyiz başvurusunu geri çevirdi.
Göller - Dün
Elektrik Kesintisi
29. 11. 2021 Tarihinde Enerji verilemeyecek YerlerHatay'ın Antakya İlçesi Oğlakören Mahallesi Oğlakören Sokağa 9: 30-17: 00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Göller - Dün
28 Kasım 2021 Haberleri
28 Kasım 2021 Manşet Haberleri.
Göller - 28.11.2021
Dünyanın önde gelen uzmanları, iklim krizini konuşacak
Fütüristler Derneği, 1 Mart 2022 Gelecek Günü'nün temasını iklim krizi olarak belirledi.
title