FERİDUN SİNİRLİOĞLU HABERLERİ

Feridun Sinirlioğlu Haberleri

Feridun Sinirlioğlu haber, Feridun Sinirlioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Feridun Sinirlioğlu - 27.8.2020
Son dakika haberleri: Türkiye'den BM Güvenlik Konseyi'nde "Suriye'deki su kesintisi" iddialarına yanıt
Son dakika habere göre BİRLEŞMİŞ Türkiye'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, "Suriye'nin kuzeydoğusunda Türkiye'nin su kesintisi uyguladığı" iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirterek, Allouk su tesisinin terör örgütü PKK/YPG kontrolündeki Tişrin Barajı'ndan gelen elektrikle...
Feridun Sinirlioğlu - 21.8.2020
Volkan Bozkır, Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Sinirlioğlu ile görüştü
BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen ve New York'ta hazırlık çalışmalarına başlayan eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Büyükelçi Volkan Bozkır, Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu ile görüştü.
Feridun Sinirlioğlu - 2.7.2020
Son dakika haber: Türkiye'den BM Güvenlik Konseyine "BAE'ye sorumluluğu hatırlatılsın" çağrısı
Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, BM Güvenlik Konseyi ve BM Genel Sekreteri Antonio Guterres'e gönderdiği mektupta, BAE'nin bölgedeki demokratik hareketleri bastırmaya ve bölgeye hükmetmeye yönelik "yıkıcı" politikalarına dikkati çekti.
Feridun Sinirlioğlu - 29.6.2020
BM'den Suriye'ye sınır ötesi yardım mekanizmasının 1 yıl daha uzatılması çağrısı
Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu ise 2014'ten bu yana Suriye'ye sınır ötesi yardımların yüzde 88'inin Babüsselame ve Babülhava kapılarından yapıldığına dikkati çekti.
Feridun Sinirlioğlu - 18.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Sinirlioğlu ile görüştü
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu ile telefonda görüştü.
Feridun Sinirlioğlu - 20.5.2020
BMGK'deki Batılı ülkelerden Suriye'ye yardımların girdiği sınır kapılarının artırılması çağrısı
Türkiye üzerinden Suriye'ye yardımlar salgına rağmen artarak devam etti Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu da katıldığı BM Güvenlik Konseyi toplantısında Kovid 19 salgınına rağmen Türkiye üzerinden Suriye'nin kuzey batısına insani yardımların artarak devam ettiğini ve üst seviye çıktığını söyledi.
Feridun Sinirlioğlu - 18.5.2020
BM'den Suriye krizinin çözümünde "Rus-Amerikan diyaloğu" çağrısı
Türkiye'den "rejim İdlib'de kesintisiz askeri yığınak yapıyor" uyarısı Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu'da BM Güvenlik Konseyi'nde bir konuşma yaptı.
Feridun Sinirlioğlu - 30.3.2020
BM'den Suriye, Kovid-19 salgınını önleyemeyebilir uyarısı
Suriye'nin kuzeybatısından gelen Kovid-19 testleri Türkiye'de incelenecek Toplantıya katılan Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu da salgının ülke geneline yayılmış olabileceği ve kuzeybatıda sıkışıp kalan Suriyeliler için yıkıcı sonuçlar doğurabileceği uyarısında bulundu.
Feridun Sinirlioğlu - 29.2.2020
Rusya'nın BM temsilcisi Nebenzya yine rejimi savundu
Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu ise oturumda yaptığı konuşmada Türkiye'nin tavrını çok net bir şekilde dile getirerek, "Türkiye savaş istemiyor ama güvenliği tehdit edilirse de güç kullanmakta tereddüt etmeyecek" dedi.
Feridun Sinirlioğlu - 29.2.2020
BM Daimi Temsilcisi Sinirlioğlu: "Türkiye savaş istemiyor"
BİRLEŞMİŞ Türkiye'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, "Türkiye savaş istemiyor ama güvenliği tehdit edilirse de güç kullanmakta tereddüt etmeyecek.
Feridun Sinirlioğlu - 29.2.2020
Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu: "Türkiye savaş istemiyor ama güvenliği tehdit...
Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu: "Türkiye savaş istemiyor ama güvenliği tehdit edilirse de güç kullanmakta tereddüt etmeyecek"
Feridun Sinirlioğlu - 27.2.2020
ABD'den İdlib'de yaşananlar "mide bulandırıcı" açıklaması
"Türkiye, yaşananlara kayıtsız kalmayacak" Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu da BM raporlarının, Suriye'de "21.
Feridun Sinirlioğlu - 19.2.2020
Türkiye'den Esed rejimine İdlib'den çekilmesi için ay sonuna kadar müddet
BİRLEŞMİŞ Türkiye'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, "Türkiye (İdlib'de) tehdit teşkil eden tüm hedefleri vuracak.
Feridun Sinirlioğlu - 11.2.2020
TRT World, BM'de gençlere yönelik panel düzenledi
Panelin ardından, Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Büyükelçi Feridun Sinirlioğlu'nun da katılımıyla dünyanın değişik bölgelerinde TRT World ekiplerindeki haberciler tarafından çekilen fotoğrafların yer aldığı "Savaşın Kadınları (Women of War)" adlı sergi açıldı.
Feridun Sinirlioğlu - 7.2.2020
Türkiye'den BM Güvenlik Konseyinde "İdlib" uyarısı
BİRLEŞMİŞ Türkiye'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, Türkiye'nin Suriye'nin kuzeybatısında İdlib'deki birliklerini geri çekmeyeceğini ve gözlem noktalarını terk etmeyeceğini belirterek, "Türkiye'nin güvenliğini ve Türk askerlerini hedef alan hiçbir saldırı...
Feridun Sinirlioğlu - 28.1.2020
Piyanist Renan Koen, BM'de Holokost Anma Günü için resital verdi
Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu ise anma töreninde yaptığı konuşmada, Holokost sırasında hayatını kaybeden 6 milyon Yahudiyi ve milyonlarcasını anmak için bir araya geldiklerini belirterek, "İnsanlık tarihinin bu en korkunç bölümünde hayatta kalanları da onurlandırıyoruz.
Feridun Sinirlioğlu - 20.12.2019
BM'den İdlib'deki duruma ilişkin "alarm verici" uyarısı
Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu da konseyde yaptığı konuşmada, İdlib'de artan gerginliğin son derece endişe verici olduğunu, bunun yeni göç dalgasını tetiklediğini söyledi.
Feridun Sinirlioğlu - 18.12.2019
"Istanbul Photo Awards 2019" sergisi BM Genel Merkezi'nde açıldı
AA üst düzey yöneticilerin ev sahipliğinde Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu'nun katılımıyla açılışı yapılan sergide, Istanbul Photo Awards 2019'un ödül alan fotoğrafları BM Genel Merkezi'nde izlenime sunuldu.
Feridun Sinirlioğlu - 10.12.2019
Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
NEW Türkiye'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Feridun Sinirlioğlu - 27.11.2019
"Asya'nın Kalbi İstanbul Süreci Bakanlar Toplantısı" 9 Aralık'ta İstanbul'da düzenlenecek
BİRLEŞMİŞ Türkiye'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, "Asya'nın Kalbi İstanbul Süreci Bakanlar Toplantısı"nın 9 Aralık'ta İstanbul'da düzenleneceğini açıkladı.
Feridun Sinirlioğlu - 18.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Türkiye'nin, bu konuda siyasi olarak Çin'e olan husumetinden dolayı hareket edenlere alet olmak istemediğini vurgulayan Çavuşoğlu, "Biz ona da alet olmak istemiyoruz ama gerçekleri de görmezden gelemeyiz. (Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu) Feridun Bey, büyükelçimiz gitti 3.
Feridun Sinirlioğlu - 14.11.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye hareket etti
Erdoğan, Andrews Hava Üssü'nden Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, Amerika Birleşik Devletleri Protokol Genel Müdürü Cam Henderson ve diğer yetkililer tarafından uğurlandı.
Feridun Sinirlioğlu - 13.11.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Washington'da
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı taşıyan uçak, Washington Andrews Hava Üssü'ne iniş yaptı. Erdoğan'ı, Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, Amerika Birleşik Devletleri Protokol Genel Müdürü Cam Henderson karşıladı.
Feridun Sinirlioğlu - 13.11.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Washington'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı taşıyan uçak, Washington Andrews Hava Üssü'ne iniş yaptı. Erdoğan'ı, Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, Amerika Birleşik Devletleri Protokol Genel Müdürü Cam Henderson karşıladı.
Feridun Sinirlioğlu - 10.11.2019
Büyük Önder Atatürk, ABD'de anıldı
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törende, Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu yaptığı konuşmada, "Atatürk, tarihimizin olağanüstü bir döneminde cesareti, kararlılığı, engin bilgisi ve üstün kişiliğiyle milletimize önderlik etmiştir.
Feridun Sinirlioğlu - 31.10.2019
BM Genel Sekreteri Guterres ve Bakan Varank, Teknoloji Bankasında
Ziyarete, Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, TÜBİTAK Başkanı Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Feridun Sinirlioğlu Haberleri | Feridun Sinirlioğlu Kimdir - Haberler - Feridun Sinirlioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Feridun Sinirlioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri: Türkiye'den BM Güvenlik Konseyi'nde Suriye'deki su k
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 07:23:29. #1.14#
title