ERKAN KANDEMİR HABERLERİ

Erkan Kandemir haber, Erkan Kandemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Kandemir

Erkan Kandemir

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 2.9.1981

Erkan Kandemir Kimdir ?

Erkan Kandemir 2 Eylül 1981 yılında Rize’de doğmuştur. Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra İngiltere'de Kingston Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi bölümünden yüksek lisans eğitimi almıştır. Sonrasında King's Collage London Ortadoğu Araştırmaları bölümünde ikinci yüksek lisansını yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Erkan Kandemir - 15.09.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, Niğde Belediyesini ziyaret etti
AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir'e ziyarette bulundu.
Erkan Kandemir - 11.09.2021
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş'ta
Toplu açılış törenine ve çeşitli programlara katılmak için İlimizi ziyaret eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, havaalanında TBMM Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Mahir Ünal, Valimiz Ömer Faruk Coşkun, Kahramanmaraş Milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör tarafından karşılandı. Daha sonra ise ilimize kazandırılan eserlerin toplu açılışı için Milli İrade Meydanı'nda tören düzenlendi. Törende, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Valimiz Ömer Faruk Coşkun ve Sayın Bakanlarımız açılış konuşmaları yaptılar. Vali Coşkun yaptığı konuşmada: "Bugün İlimiz adına çok bereketli ve heyecanlı bir gün yaşıyoruz. Hem Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı Kahraman Şehrimizde misafir etmenin gururunu hem de Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ilimize kazandırılan hizmetlerin toplu açılışlarını yapmanın sevincini yaşıyoruz. Bu hizmetlerin ilimize ve ülkemize kazandırılmasında, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçen tüm kurumlarımıza şükranlarımı arz ediyorum" dedi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ise "Türkiye'nin en önemli özelliği, farklı alanlardaki mücadeleleri aynı anda yürütebilme kabiliyetidir. Biliyorsunuz Dünya bir süredir koronavirüs salgınının yol açtığı sıkıntılarla boğuşuyor. Pek çok ülkede bu kriz karşısında ne yapacağını bilemez halde sağa sola yalpalarken biz hem sağlık alanında hem de diğer alanlarda başarılı bir yönetim sergiledik. Kahramanmaraş'a kazandırdığımız toplam yatırım bedeli 1 Milyar 734 Milyon lirayı bulan 106 tesis ve projenin toplu açılış törenini yapıyoruz. Tüm bu eser ve hizmetlerin Kahramanmaraş'ımıza hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmalarının ardından İlimize yatırımı yapılan 1. 7 Milyar TL yatırım bedeline sahip 106 projenin toplu açılış töreni gerçekleştirildi. Toplu Açılış Törenine, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte TBMM eski Başkanı AK Parti Genel Başkanvekili Sayın Binali Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Derya Yanık, Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank, TBMM Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Mahir Ünal, Valimiz Ömer Faruk Coşkun, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir, Hamza Dağ, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Kahramanmaraş Milletvekilleri, kent protokolü ve vatandaşlarımız katıldı.
Erkan Kandemir - 10.09.2021
AK Parti'li Keşir: AK Parti büyük bir kadın hareketidir
Kampın son gününde ise AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Çiğdem Karaaslan, Leyla Şahin Usta, Özlem Zengin, Jülide Sarıeroğlu, Erkan Kandemir ile istişare ve genel değerlendirme toplantısı yapılacak.
Erkan Kandemir - 09.09.2021
AK Parti Kadın Kolları Kızılcahamam'da kampa giriyor
Kamp programında, TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı, Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz ile Genel Başkan Yardımcıları; Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İnsan Hakları Başkanı, Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı, Tokat Milletvekili Özlem Zengin, Sosyal Politikalar Başkanı, Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Teşkilat Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir ve AK Parti Genel Başkan Vekili, 65.
Erkan Kandemir - 31.07.2021
AK Parti heyeti Konya'da hayatını kaybeden ailenin cenazesine katılacak
Cenazeye katılması öngörülen isimler şu şekilde; " Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir, Hayati Yazıcı, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç'ın yanı sıra Konya Milletvekillerinin de cenazeye katılması bekleniyor.
Erkan Kandemir - 17.07.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzurum'da toplu açılış töreninde konuştu: (3)
Notlar Açılış törenine, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Efkan Ala, Erkan Kandemir, Vedat Demiröz, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir ile AK Parti Erzurum milletvekilleri katıldı.
Erkan Kandemir - 01.06.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Genel Kurulda, AK Parti İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, "Çamlıca Camisi ve Taksim Camisi", CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, "intiharlar", HDP Hakkari Milletvekili Sait Dede, "Hakkari'de yaşanan insan hakları ihlalleri" ile ilgili gündem dışı konuşma yaptı.
Erkan Kandemir - 24.03.2021
AK Parti'nin yeni MYK üyeleri belirlendi
Erkan Kandemir Teşkilat Başkanı, Hayati Yazıcı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı, Ali İhsan Yavuz Seçim İşleri Başkanı, Hamza Dağ Tanıtım ve Medya Başkanı, Efkan Ala Dış İlişkiler Başkanı olarak görev yapacak.
Erkan Kandemir - 24.03.2021
AK Parti Teşkilat Başkanlığına Erkan Kandemir, Genel Sekreterliğe Fatih Şahin, Siyasi Hukuki İşler Başkanlığına Hayati Yazıcı getirildi.
AK Parti Teşkilat Başkanlığına Erkan Kandemir, Genel Sekreterliğe Fatih Şahin, Siyasi Hukuki İşler Başkanlığına Hayati Yazıcı getirildi.
Erkan Kandemir - 24.03.2021
AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde genel başkan ve yönetim organları için oylama başladı
Buna göre, MKYK asıl üye adayları şöyle: "Abdurrahim Fırat, Abdurrahman Kurt, Ahmet Büyükgümüş, Ahmet Gündoğdu, Ahmet Sami Ceylan, Alaattin Parlak, Ali İhsan Yavuz, Ayhan Salman, Ayşe Böhürler, Bayram Şenocak, Behiye Eker, Bekir Bozdağ, Belgin Uygur, Binali Yıldırım, Burhan Kayatürk, Burhan Sakallı, Bülent Tüfenkci, Büşra Peker, Cem Şahin, Cüneyt Yüksel, Çiğdem Karaaslan, Derya Yanık, Efkan Ala, Emine Zeybek, Emre Ete, Erkan Kandemir, Fatih Şahin, Fatma Aksal, Fatma Betül Sayan Kaya, Fatma Güldemet Sarı, Hacı Bayram Türkoğlu, Haluk İpek, Hamza Dağ, Hasan Sert, Hayati Yazıcı, İbrahim Halil Yıldız, İsa Sinan Göktaş, İsmail Cenk Dilberoğlu, Jülide Sarıeroğlu, Leyla Şahin Usta, Lütfiye Selva Çam, Mehmet Ali Zengin, Memet Kasım Gülpınar, Mehmet Nil Hıdır, Mehmet Özhaseki, Menderes Türel, Metin Bulut, Metin Külünk, Metin Tarhan, Murat Baybatur, Mustafa Köse, Mustafa Şen, Mustafa Yel, Mücahit Birinci, Numan Kurtulmuş, Nurcan Dalbudak, Nurettin Canikli, Orhan Miroğlu, Ömer Çelik, Ömer İleri, Özlem Zengin, Öznur Çalık, Resul Kurt, Seda Sarıbaş, Sevan Sıvacıoğlu, Sevgi Yiğit, Sumru Altuğ, Sunay Karamık, Şamil Tayyar, Şaziye Gündüz, Şebnem Koçakelçi, Tahir Akyürek, Tuba Vural Çokal, Türk İslam Karakoç, Vedat Demiröz.
Erkan Kandemir - 24.03.2021
AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi için partililer Ankara Spor Salonu'na alınmaya başlandı
Kongre programı Kongrenin açılış konuşmasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir yapacak.
Erkan Kandemir - 24.03.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir: "Çok güçlü bir liste ile milletimizin huzuruna çıkacağız"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, "AK Parti ve Cumhur İttifakı 2023'e mührünü nasıl vuracak bunun adımlarını göreceğimiz bir kongre yapacağız. Cumhurbaşkanımız liste ile ilgili hazırlıklarını tamamladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Kandemir Haberleri | Erkan Kandemir Kimdir - Haberler - Erkan Kandemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Kandemir kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, Nevşehir Belediyesini ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 15:04:59. #1.15#

title