EBRU ÖZDEMİR HABERLERİ

Ebru Özdemir haber, Ebru Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ebru Özdemir

Ebru Özdemir

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1974 - ...

Ebru Özdemir Kimdir ?

Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, 1974 yılında Ankara'da doğdu. Ebru Özdemir, 1991 yılında TED Ankara Koleji’nden ve 1995 yılında da Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 1995–1997 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri Fordham Üniversitesi – New York ’da İşletme masterı (MBA) yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ebru Özdemir - 15.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2020 yılı bütçe uygulama sonuçlarını açıkladı: (1)
Erdoğan, konuşması sırasında toplantıda bulunan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir'e, "Ebru Hanım sen bunları çok seversin.
Ebru Özdemir - 28.12.2020
2030 Yolu Sürdürülebilirlik Webinarı
Ben tüm bankaları bu vesileyle tekrar Sürdürülebilir Finansman Bildirgesi'ne imzacı olmaya davet ediyorum. Hatta kamu bankalarını da aramızda görmekten ayrıca memnuniyet duyacağımızı da belirtiyorum. Tüm bankalarla iş birliği halinde hareket etmek ülkemizde sürdürülebilir kalkınmanın geleceği için çok önemli." "Eşitsizlikler maalesef daha da artacak" Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir de dünyada artan risk ve kırılganlıkların yanı sıra zengin ve fakir ülkeler arasındaki uçurumun daha da derinleşeceğini ifade ederek, "Eşitsizlikler maalesef daha da artacak.
Ebru Özdemir - 18.11.2020
Son dakika haberleri: "Türkiye'de Yeşil Ekonominin Gelişimi" paneli
Gelen son dakika haberlerine göre Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, yeşil ekonomi konusunda dünyada çok hızlı gelişmeler olduğunu belirterek, "Pandemi süreci, sürdürülebilirlik ve sürdürülebilir iş anlayışı ile ilgili süren çalışmaları ve tartışmaları canlandırdı.
Ebru Özdemir - 05.11.2020
İstanbul Tech Week 2020
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, "Dünya Ekonomik Forumu'nda (WEF) duyurulan Mesleklerin Geleceği Raporu'na göre, 2025 yılında insan çalışma saatiyle makine çalışma saati eşitlenecek.
Ebru Özdemir - 22.10.2020
3. Türkiye 2023 Zirvesi
Limak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, Türk inşaat sektörüne Çinlilerin rakip olarak gösterildiğini belirterek, "Ben Çinlileri rakip olarak görmüyorum.
Ebru Özdemir - 09.10.2020
Son dakika haberi | Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu
Son dakika ekonomi haberine göre Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, Sahra altı Afrika'ya odaklanmak istediklerini belirterek, "Türk müteahhit firmaları olarak, olması gerektiği kadar faal değiliz. Afrika, bizim hedef pazarımız.
Ebru Özdemir - 06.10.2020
"Üretime Dönüş - Holdinglerin Yeni Ajandası" webinarı
Finansal hizmetlerde tamamıyla dijitale geçiş için ciddi yatırımlarımız var. Enerjide yenilenebilir enerji kaynaklarına kesintisiz şebeke için yatırımlarımızı Türkiye'de yapmaya devam edeceğiz. Yurt dışı büyüme akslarımız olan Kordsa ve çimento işlerimizde, yapı malzeme işlerimizde de Amerika'daki büyümemizin akabinde şimdi kompozit işimizde, yapı malzemeleri işimizde Avrupa'da büyümeyi hedeflerimiz arasına koyduk." "Devletler düşük faiz ortamından yararlanarak eskimiş altyapılarını yenileyecekler" Limak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, pandemi sonrası ekonomide.
Ebru Özdemir - 23.09.2020
38. Amerikan-Türk Konferansı
İnşaat sektörünün mercek altına alındığı "İnşaat ve Altyapı" panelinde ise Limak Şirketler Grubu ve Limak Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, Türk müteahhitlik ve altyapı sektörünün yurt içi ve yurt dışında dikkate değer bir büyüme gösterdiğine dikkati çekti.
Ebru Özdemir - 18.08.2020
Limak Şirketler Grubu sürdürülebilirlik raporunu yayınladı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Limak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir "Raporumuzda, Limak Şirketler Grubu olarak, önümüzdeki kritik on yıl için belirlediğimiz sürdürülebilirlik yaklaşımımızı, somut hedeflerimizi ve bu hedeflere ulaşmak için günümüz gerçeklerine ve değişime uygun olacak şekilde yenilediğimiz sürdürülebilirlik yönetişimi modelimizi paylaşıyoruz.
Ebru Özdemir - 17.07.2020
Son dakika! Bakan Yardımcısı Kıran'dan Suriyeli sığınmacı değerlendirmesi Açıklaması
Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir ise özel sektörün ekonomik kalkınma, iş alanları yaratma ve dijital çözümler geliştirme konularında mültecilere yardımcı olabileceğini ifade etti.
Ebru Özdemir - 01.07.2020
"Yeni Dönemde Sürdürülebilirlik" toplantısı
Sistem değişikliklerine ve mevcut sistemlerin dönüştürülmesine odaklanmalıyız. Bu sistemlerin başındaysa düşük emisyon üreten enerji sistemi, lineer yerine döngüsel ekonomi sistemi, daha sağlıklı ve düşük emisyona sahip gıda sistemi, emisyonsuz şehirleşme sistemi, işin geleceği ve çevresel ve sosyal etkilerin dikkate alındığı sürdürülebilir kalkınmayı esas alan ekonomik sistemler geliyor." "Sıcaklık artışını 1,5 derecenin altında tutmak için sadece 10 yılımız var" Toplantı kapsamında gerçekleştirilen panele SKD Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dildar Edin, Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Seçkin, Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel ve Sabancı Holding İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı Hakan Timur katıldı.
Ebru Özdemir - 17.06.2020
EBRD Başkanı Chakrabarti: "Türkiye'nin bölge ve ötesinde güç merkezi olacağına inanıyorum"
Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Başkanı Suma Chakrabarti, Türkiye'nin kendi bölgesinde ve ötesinde bir ekonomik güç merkezi olabileceğine dair mutlak inancının devam ettiğini belirterek, "Yaşanılan sıkıntılı zamanlara rağmen, Türkiye'ye ve geleceğine güveniyorum." dedi Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), EU Talks kapsamında, DEİK Başkanı Nail Olpak, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Başkanı Suma Chakrabarti ve DEİK Yönetim Kurulu Üyesi, Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir'in katılımıyla "Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ve Türkiye: İleriye Doğru" konulu webinar düzenledi.
Ebru Özdemir - 16.06.2020
Garanti BBVA, Cinsiyet Eşitliği Kredisi'nin ikincisini Limak ile imzaladı
Sürdürülebilir finansman alanında, iklim değişikliği ve etkileri konusunda aldığımız inisiyatiflere bir yenisini daha eklediğimiz bu kredi yapısıyla bankacılık sektöründeki öncü ve lider konumumuzu koruyoruz. Ülkemizde eşitliği sağlamaya yönelik çalışmalarımız, sürdürülebilirlik alanındaki teşviklerimizle firmaları harekete geçirmek, reel sektörün de konuya istekle yönelmelerine destek vermek kurum kültürümüzün bir parçası. Ülkemizde sürdürülebilirlik alanında iyi performans gösteren şirketlerin Gender Loan gibi yenilikçi kredi yapılarına ilgi göstereceğine ve mevcut kredilerini bu yapıya çevirme konusunda adım atacak başka öncüler de çıkacağına inanıyoruz." "Cinsiyet eşitliğine duyarlı iş modeli yaratılması noktasında çalışmalarımız hız kazanacak" Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir de iş dünyası, sürdürülebilirlik ve kalkınmanın kesişim kümesinde cinsiyet eşitliğini gördüğünü aktardı.
Ebru Özdemir - 20.03.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
'KİŞİSEL OLDUĞU KADAR, ARAÇ HİJYENİ DE ÖNEMLİ' İstasyonda aracını dezenfekte eden Ebru Özdemir, kişisel hijyen kadar araçların hijyeninin de önemli olduğunu vurgulayarak, "Yapabildiğimiz ölçüde hem kişisel, hem araçlarımıza dikkat etmeye çalışıyoruz.
Ebru Özdemir - 04.03.2020
KEFEK Alt Komisyonu toplandı
Limak Vakfı ve Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir Kışlalı, Türkiye genelinde kadın mühendis istihdamını kolaylaştıracak dijital bir platform kurulmasını önererek, "Bu sayede birçok kadın mühendis, Türkiye'nin birçok şehrinde çalışırken hem kendileri güçlenir hem kendi illerinde...
Ebru Özdemir - 03.03.2020
Türk Eğitim Derneği Üniversitesinde gençler markalarla ve kariyerinin zirvesindeki isimlerle buluştu
Kariyer dersleri verildi Üniversitede alanında uzman 13 profesyonel de eş zamanlı oturumlarla kariyer dersi verdi. Ders verenler arasında Türk Telekom Üst Yöneticisi Ümit Önal, TAV Havalimanları Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, LİMAK Yatırım ve Limak Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, OYAK Çimento Beton Kağıt Grubu Başkanı Suat Çalbıyık, Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, SOCAR Türkiye Rafineri ve Petrokimya İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Levent Kocagül gibi isimler yer aldı.
Ebru Özdemir - 25.02.2020
85 firma, nitelikli elaman bulmaya geliyor
- "Hem öğrenci hem markalar kazanacak" Açıklamada görüşlerine yer verilen TED Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, TED Üniversitesi ve diğer üniversite öğrencilerini, yeni mezunları ve iş/staj arayan herkesi, Türkiye'nin önde gelen markalarıyla aynı çatı altında buluşturmak istediklerini belirterek, şunları kaydetti: "Sadece öğrenciler ya da iş arayışında olanlar değil, aynı zamanda, Türkiye'nin önde gelen markalarını da kendini keşfeden, yenilikleri ve değişimleri yakalamaya hazır, fark yaratan çalışma arkadaşı adayları ile tanıştırmayı, doğru ve dinamik insan kaynağı ile buluşturmayı hedefliyoruz. Önemli olan kişinin en doğru işe ulaşırken, firmaların da doğru insan kaynağına ulaşabilmesi. Bu fuar ile hem öğrenci hem markalar kazanacak." Programda katılımcılar kariyer derslerini Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Türk Telekom Yönetim Kurulu Üyesi Aclan Acar, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Celal Sami Tüfekçi, Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, Limak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, OYAK Çimento Beton Kağıt Grubu Başkanı Suat Çalbıyık, Eti Gıda İcra Kurulu Başkanı Hakan Polatoğlu, Socar Türkiye Rafineri ve Petrokimya İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Levent Kocagül ve Zurich Sigorta Türkiye CEO'su Yılmaz Yıldız, gazeteci, yazar ve iletişim profesyoneli Ali Saydam, eğitim bilimci Dr.
Ebru Özdemir - 16.02.2020
"Türkiye'nin Mühendis Kızları" İstanbul'da buluştu
5. İstanbul Buluşması, 14-16 Şubat'ta Limak Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir'in ev sahipliğinde İstanbul Kavacık'taki Limak Eurasia Luxury Hotel'de düzenlendi.
Ebru Özdemir - 16.02.2020
'Türkiye'nin Mühendis Kızları' İstanbul'da buluştu
Sektörün önemli isimlerinin yer aldığı buluşma kapsamında; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürü Gülser Ustaoğlu, Limak Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, UNDP Türkiye Mukim Temsilcisi Yardımcısı Sukhrob Khojimatov, A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenör Giovanni Guidetti, Oyuncu Belçim Bilgin, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı da öğrencilerle tecrübelerini aktardı.
Ebru Özdemir - 04.02.2020
Bakan Selçuk: Güçlü üniversiteler ile işbirliğimiz devam edecek
LİMAK VAKFI BAŞKANI: EĞİTİMDE GÜÇ BİRLİĞİ ÖNEMLİ Limak Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir ise, destek verdikleri mesleki gelişim programını yeni bir dönemin başlangıcı olarak gördüklerini ifade ederek, "Mart ayında imzalanan bu protokol çerçevesinde toplam 100 öğretmenimiz geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen eğitimi başarıyla tamamladılar.
Ebru Özdemir - 04.02.2020
MEB'den fen lisesi öğretmenlerine disiplinler arası eğitim
Limak Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir ise fen liselerinde görev yapan 100 öğretmenin eğitimlerini başarıyla tamamladığını, burada edindikleri bilgi ve deneyimi öğrencileri ile meslektaşlarına aktaracaklarını dile getirdi.
Ebru Özdemir - 07.01.2020
SKA Etki Hızlandırıcı Vakfı kuruluş senedi imzalandı
Törende konuşan Limak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Özdemir, "Özel sektörün kalkınmada daha fazla yer alması, daha fazla kaynak aktarması gerektiğine inanıyoruz.
Ebru Özdemir - 06.01.2020
"Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Etki Hızlandırıcı Vakıf Senedi ve İkinci Safha Proje Belgesi"...
Dışişleri Bakanlığında düzenlenen imza törenine, Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, Limak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Özdemir, IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Çeçen, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı Devrim Çubukçu, Özaltın Holding Yönetim Kurulu Üyesi İrem Özaltın, UNDP Türkiye Mukim Temsilcisi Claudio Tomasi ve En Az Gelişmiş Ülkeler (EAGÜ) için BM Teknoloji Bankası İcra Direktörü Joshua Setipa katıldı.
Ebru Özdemir - 06.01.2020
'Etki Hızlandırıcı Vakıf Senedi' törenle imzalandı
Dışişleri Bakanlığı Fatin Rüştü Zorlu Salonu'nda düzenlenen törene Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği (AB) Başkanı Faruk Kaymakcı, Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Çubukçu, Özaltın Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Enerji Yatırımları Koordinatörü İrem Özaltın, IC Holding Başkan Vekili Fırat Çeçen ve çok sayıda davetli katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ebru Özdemir Haberleri | Ebru Özdemir Kimdir - Haberler - Ebru Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ebru Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2020 yılı bütçe uygulama sonuçlarını açıkladı: (1).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 04:25:01. #1.14#
title