Boğaziçi Haberleri

Boğaziçi haber, Boğaziçi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Boğaziçi - Dün
Son dakika haberi! Boğaziçi Üniversitesi ve Hollanda'dan araştırmacılardan küresel vatandaşlık eğitimi
Son dakika haberlerine göre Boğaziçi Üniversitesi ve Hollanda'dan araştırmacıların yürüttüğü projede, Türkiye ve Hollanda'dan fen bilimleri öğretmenlerine ve öğretmen adaylarına nanoteknoloji, küresel ısınma ve plastik kullanımı gibi sosyo-bilimsel konularda eğitimler verilecek.
Boğaziçi - 11.05.2021
Fibabanka Genel Müdür Yardımcılığına Gökhan Ertürk getirildi
Açıklamada yer alan bilgiye göre, 1970 doğumlu olan Gökhan Ertürk, Boğaziçi Üniversitesi Elektronik ve İş İdaresi Bölümlerini çift anadal programı ile tamamlamasının ardından, yine aynı üniversitede Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü lisans eğitimini tamamladı.
Boğaziçi - 10.05.2021
Yönetmen Murat Çeri'nin ilk filmi "Bir Düş Gördüm" Nepal'den ödülle döndü
2018'de düzenlenen Boğaziçi Film Festivali'nde Bosphorus Film Lab'in finalistlerinden olan, aynı yıl Malatya Film Festivali'nden de "TRT Ön Alım Yapım Desteği" ile dönen "Bir Düş Gördüm"de ayrıca Nevzat Yılmaz, Harun Reha Pakoğlu, Ferda Işıl, İsmail Hakkı, Nurdan Albamya, Mustafa Halazaroğlu, Emin Yalçın, Fatih Dokgöz, İsmail Kavrakoğlu, Furkan Aydın Çelik, Muhammed Emir Balcı, Muhammed Yakup Baybars ve Yusuf Ekinci rol alıyor.
Boğaziçi - 22.11.2006
Kocaeli: Marmara Denizi'nde Deprem
Marmara Denizi'nde gece hafif şiddette bir deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden alınan bilgiye göre, gece saat 03.
Boğaziçi - 22.11.2006
İstanbul: Tarihte Yarın
Tarihte 23 Kasım'da meydana gelen ve önemli sayılan olayların kronolojik sıralaması şöyle: - 23 Kasım 1925 Şuray-ı Devlet (Danıştay) yeniden kuruldu. - 23 Kasım 1936 Life Dergisi yayına başladı - 23 Kasım 1941 İstanbul'da un ve şeker sıkıntısı nedeniyle pasta çörek ve benzeri yiyecek maddelerinin yapımı ve satışı yasaklandı. - 23 Kasım 1952 Eczacıbaşı Levent İlaç Fabrikası törenle üretime başladı. - 23 Kasım 1967 Türk çıkarma birlikleri Mersin'den yola çıktı. Fakat Yunanistan, adadaki 13 bin askerini geri çekmeyi ve 1959 antlaşmalarını tanımayı kabul edince Süleyman Demirel birlikleri yarı yoldan geri döndürdü. - 23 Kasım 1968 Aroma Meyve Suyu A.Ş. Bursa'da kuruldu. Firmanın, meyve suyu ve konsantresi üretimi ve pazarlaması yaptığı ifade edildi. - 23 Kasım 1970 Tofaş Oto Ticaret Şirketi kuruldu. - 23 Kasım 1985 DSP Genel Başkanlığı'na Rahşan Ecevit seçildi. - 23 Kasım 1990 Boğaziçi Üniversitesi İktisat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.
Boğaziçi - 21.11.2006
İstanbul: Starbucks Coffee Türkiye Genel Müdürlüğü'ne Can İkinci Atandı
Dünyanın önde gelen kahve markalarından Starbucks Coffee'nin Türkiye lisansörü Shaya Kahve A.Ş., markanın faaliyetlerini ve büyümesini yönetmek amacıyla oluşturduğu Starbucks Coffee Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Can İkinci'yi getirdi. Yapılan açıklamaya göre, 1998 yılından beri Amerika ve İngiltere'de yaşayan Can İkinci, operasyon ve stratejik danışmanlık sektörlerinde tecrübeli bir isim. Can İkinci, yeni görevinden önce 2 yıl boyunca McKinsey&Company'nin Londra ofisinde perakende, bankacılık, hızlı tüketim sektörlerinde çeşitli uluslararası firmalara danışmanlık hizmeti verdi. Can İkinci, 1999-2003 yılları arasında ise Tefen Operations Consulting'in New York ofisinde farklı sektörlerdeki uluslararası firmalara operasyonel verimlilik konularında destek verdi. Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü mezunu olan Can İkinci'nin, Columbia Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nden yüksek lisans, Wharton Business School'dan yüksek lisans (MBA) dereceleri bulunuyor.
Boğaziçi - 21.11.2006
Tesev Raporuna Göre Türkiye'de Dindarlık Artıyor
Türkiye Ekonomik ve Sosyal Etüdler Vakfı (Tesev)'in "Değişen Türkiye'de Din, Toplum ve Siyaset" Başlıklı Araştırmasının Sonuçları Açıklandı. Sabancı Üniversitesinden Ali Çarkoğlu ve Boğaziçi Üniversitesi'nden Binnaz Toprak'ın Yürüttüğü Çalışmaya Göre, Türkiye'de İrtica Tehlikesi Yok ve Türk Halkı...
Boğaziçi - 21.11.2006
Düzce'de 3.8'lik Deprem
Düzce bugün Richter ölçeğine göre 3.8 büyüklüğündeki depremle sallandı. Kısa süreli paniğe neden olan deprem can kaybı ve hasara neden olmadı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü saat 11.
Boğaziçi - 21.11.2006
Düzce: Düzce'deki Deprem
Düzce'de meydana gelen 3.8 büyüklüğündeki depremde, panik yaşayan bazı öğrenciler hastaneye kaldırıldı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre, bugün saat 11.
Boğaziçi - 21.11.2006
Malatya: Malatya'da Hafif Şiddetli Deprem
Malatya'nın Hekimhan ve Yazıhan ilçelerinde 2.9 ve 3.3 büyüklüklerinde deprem meydana geldiği bildirildi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Merkezi'nden alınan bilgiye göre, gece saat 01.
Boğaziçi - 21.11.2006
Düzce'de Hafif Şiddette Deprem
Düzce'de 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AA muhabirinin, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezinden aldığı bilgiye göre, merkez üssü Düzce olan ve saat 11.
Boğaziçi - 21.11.2006
Düzce: Düzce'de 3.8 Büyüklüğünde Deprem
Düzce'de, 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre, saat 11.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Boğaziçi Haberleri | Boğaziçi Haber - Haberler - Boğaziçi haberleri, son dakika boğaziçi haber ve gelişmeleri burada. 14 Mayıs Cuma İstanbul elektrik kesintisi! İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler İstanbul'da elektrik ne zaman gelecek?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 05:11:16. #1.15#

title