Birol Akgün Haberleri

Birol Akgün haber, Birol Akgün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Birol Akgün - 03.06.2021
Son dakika haberi | Togo Dışişleri Bakanı Robert Dussey'in Türkiye temasları Afrika basınında
Temaslarına Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ve Türkiye Maarif Vakfı (TMV) Yönetim Kurulu üyeleriyle yaptığı görüşmelerle devam eden Dussey, Twitter'dan yine Türkçe, "Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Birol Akgün ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.
Birol Akgün - 21.05.2021
Türkiye Maarif Vakfı, Azerbaycan ile iş birliği protokolü imzaladı
Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, Azerbaycan temasları kapsamında Eğitim Bakanı Emin Emrullayev ile bir araya geldi.
Birol Akgün - 03.05.2021
Türkiye Maarif Vakfınca "Üniversiteler ile İş Birliği 2. İstişare Toplantısı" gerçekleştirildi
Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, Türkiye Maarif Vakfının TBMM tarafından çıkarılan özel bir kanunla 2016 yılında kurulduğunu hatırlatarak, "İnsanlığın ortak birikim ve değerlerini esas alarak örgün ve yaygın eğitim hizmeti verir.
Birol Akgün - 09.04.2021
Pakistan'da bir üniversite ile TMV arasında Türkçe kursu için iş birliği anlaşması imzalandı
NED Teknoloji ve Mühendislik Üniversitesinde düzenlenen imza törenine TMV Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, Türkiye'nin Karaçi Başkonsolosu Tolga Uçak, TMV Karaçi Temsilcisi Ahmet Sami Demir, NED Teknoloji ve Mühendislik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Birol Akgün - 09.04.2021
Türkiye Maarif Vakfı, iş birliği yaptığı STK'ların temsilcileriyle çevrim içi ortamda buluştu
Açıklamada toplantıda yaptığı konuşmasına yer verilen Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, insanlığın ortak birikim ve değerlerini esas alarak Türkiye Cumhuriyeti adına yurt dışında eğitim hizmetleri veren vakfın 22 kamu kurumu, 76 üniversite, 43 sivil toplum kuruluşu, 14 eğitim kurumu ve özel teşebbüsler olmak üzere toplamda 155 kurum ve kuruluş ile iş birliği yaparak faaliyetlerini sürdürdüğünü anlattı.
Birol Akgün - 24.03.2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Maarif Vakfı arasında iş birliği protokolü imzalandı
Açıklamada görüşlerine yer verilen TMV Yönetim Kurulu Başkanı Birol Akgün, 52 ülkede eğitim faaliyetlerine başladıklarını, 43 bin civarında öğrencileri olduğunu aktardı.
Birol Akgün - 02.03.2021
Katar ile Türkiye arasındaki iş birliği, öğrenci değişimiyle eğitim alanında da gelecek vadediyor
İnsana yatırım Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün de Türkiye ve Katar arasında güçlü tarihsel temele dayalı ikili ilişkilerin son yıllarda ekonomik, siyasi ve güvenlik alanlarında da gelişmekte olduğunu kaydetti.
Birol Akgün - 04.01.2021
Son dakika haber: 'Uluslararası Maarif Dergisi'nden "kişiselleştirilmiş eğitim" sayısı
Vakfın Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Birol Akgün, sunuş yazısında, "Öyle görünüyor ki, her alanda olduğu gibi eğitim alanında da dijital çağa uyum sağlamak bundan sonraki tartışmaların odağında yer alacak.
Birol Akgün - 09.12.2020
Cengiz Aytmatov Uluslararası 4. Issık Göl Forumu 11 Aralık'ta Bişkek'te toplanacak
Açılış konuşmasını kendisinin yapacağını ve bu bölümün yarı çevrim içi gerçekleşeceğini aktaran Erdoğan, açılış oturumuna Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Ankara Milletvekili ve TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi Asya Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı Asuman Erdoğan, Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Tekin, Maarif Vakfı Mütevelli Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, Kırgızistan Ankara Büyükelçisi Kubanıçbek Ömüraliyev'in çevrim içi katılacağını bildirdi.
Birol Akgün - 08.12.2020
TÜBA ve Türkiye Maarif Vakfı arasında iş birliği protokolü imzalandı
TÜBA'dan yapılan açıklamaya göre, protokol, TÜBA Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Şeker ve Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün tarafından imza altına alındı.
Birol Akgün - 24.11.2020
Son dakika haber! Maarif Vakfı Başkanı Akgün, yurt dışında görevli öğretmenlerle buluştu Açıklaması
Son dakika haberler: Maarif Vakfı Başkanı Birol Akgün, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde dünyanın farklı bölgelerinde teknolojinin her türlü imkanını kullanarak eğitim faaliyetlerini sürdürdüklerini belirterek, "Bazı yerlerde internet kesintileri oldu.
Birol Akgün - 28.10.2020
Cerablus'ta eğitim kalitesinin artırılması amacıyla iş birliği protokolü imzalandı
Bu kapsamda hazırlanan protokol GAÜN Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın, Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün ile Sema İnsani ve Tıbbi Yardım Derneği Başkan Vekili Abdulhanan Ajouja ile diğer yetkililerin katılımıyla imzalandı.
Birol Akgün - 26.09.2020
Türkiye Maarif Vakfı'ndan Okul Yöneticilerine Formasyon Programı
Vakıf Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün'ün "Eğitim Vizyonumuz" başlıklı açılış dersiyle başlayan program, Mütevelli Heyeti Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Daire Başkanlarının kendi alanlarıyla ilgili yaptığı çeşitli sunumlarla devam etti.
Birol Akgün - 19.09.2020
Maarif Okullarında 2020-2021 eğitim ve öğretim dönemi başladı
Burundi'de eğitim ve öğretim başladı Burundi Maarif Okullarında düzenlenen açılış töreni ile 2020-2021 eğitim öğretim yılına başlandı. Tören, öğrenciler ve velilerin yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti Burundi Büyükelçisi Serap Ataay, Parlamento Üyesi, Lider Kadınlar Ulusal Formu Başkanı ve Eğitim Eski Bakanı Mme Janvier Ndırahısha, Eğitim Bakanı Temsilcisi Büyükelçi Emmanuel Tungamwese, Bujumbura Belediye Başkanı Temsilcisi ve milletvekillerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Törene, Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün telekonferans bağlantısı ile katıldı.
Birol Akgün - 27.07.2020
Türkiye Maarif Vakfı 9. Ülke Temsilcileri İstişare Toplantısı
Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, "İyi insan yetiştirmek ve gelişmekte olan dost ülkelerin insan kaynağının geliştirilmesi, geniş anlamda bir insani eğitim faaliyetidir.
Birol Akgün - 18.07.2020
Türkiye Maarif Vakfı'nın yurt dışındaki okul sayısı artıyor
Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, "2023'e kadar Birleşmiş Milletlere üye ülkelerin yarısında okul açmak için yoğun bir çalışma içerisindeyiz.
Birol Akgün - 17.07.2020
Son dakika haberi! "15 Temmuz Darbe Girişiminin Uluslararası Etkileri" konferansı
Son dakika habere göre Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin, "Eğer 15 Temmuz olmasaydı ve özellikle güvenlik kurumlarımız içindeki temizlik harekatı olmasaydı biz farkına varmadan uyuşturulmuş bir millet olarak çok güçlü bir güvenlik sistemine sahipmiş gibi...
Birol Akgün - 14.07.2020
"15 Temmuz Milletin Zaferi Demokrasi ve Milli Birlik Paneli"
Vakfın genel merkezindeki konferans salonunda yapılan panelin açılış konuşmasını yapan Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, 15 Temmuz'da askeriyenin içerisine yerleşmiş olan bir grubun, meşru hükümeti devirmek üzere o gece harekete geçtiklerinin anlaşıldığını söyledi.
Birol Akgün - 14.06.2020
TMV Gürcistan Uluslararası Maarif Okulları Kovid-19 gölgesinde mezun verdi
Tiflis'te üç yıl önce eğitim-öğretime başlayan TMV Gürcistan Uluslararası Maarif Okullarının online mezuniyet törenine, TMV Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, TMV Yönetim Kurulu üyesi Prof.
Birol Akgün - 12.04.2020
New York Tirana Üniversitesi, dijital yetenek programı düzenledi
Online video konferans uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilen programa TMV Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, TMV Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Mustafa Özdil, UNYT Rektörü Prof.
Birol Akgün - 06.04.2020
Anadolu Ajansı 100 yaşında
Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Akgün'den kutlama Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Birol Akgün de Twitter'dan, "Milletimizin Milli Mücadelesini tüm dünyaya duyurmak için kurulan Anadolu Ajansının 100.
Birol Akgün - 20.02.2020
Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Akgün, yurt dışı çalışmaları Meclis'te anlattı Açıklaması
Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, FETÖ'ye ait eğitim birimlerinin dörtte üçünün örgütün kontrolünden çıktığını belirterek, "19 ülkedeki FETÖ iltisaklı 213 okulu devraldık, şu anda bunları biz işletiyoruz.
Birol Akgün - 17.02.2020
8. Ülke Temsilcileri İstişare Toplantısı
Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Birol Akgün, vakfın erdemli ve iyi insanlar yetiştirdiğini, dünya barışına hizmet ettiğini belirterek, "FETÖ, PKK, DEAŞ gibi ülkemizin ve insanlığın başına bela olan, ruhları karartan ve gelecek nesilleri zehirleyen terör örgütlerine karşı, küresel ölçekte ise...
Birol Akgün - 17.02.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Görüntü Dökümü: ----------------- -Şüphelilerin hastaneye girişi -Şüphelilerin yakalanması -Şüphelilerin adliyeye sevk edilmesi 17.02.2020 - 14.09 Haber Kodu : 200217101 =================================== 8-FUAT OKTAY: NE YAZIK Kİ HAİN FETÖ ÜYELERİNE BAZI ÜLKELERDE KOL KANAT GERİLMEKTEDİR Haber: Gülseli KENARLI Kamera: Harun UYANIK / İSTANBUL DHA Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "FETÖ'nün Türkiye ve Türk dili markasını kullanarak yaptığı okullar milletimizin gasp edilmiş mallarıdır ve bunların daha çok ülkede Maarif Vakfımıza devredilmesi için diplomatik mücadelemizi sürdüreceğiz. Ne yazık ki hain FETÖ üyeleri, bazı ülkelerde mağdur gibi karşılanmakta, bu teröristlere kol kanat gerilmektedir. Biz bu ülkelerin ikiyüzlü tutumuna rağmen asla karamsarlığa düşmedik, düşmüyoruz. Onlar kaçacak biz kovalayacağız." Türkiye Maarif Vakfı tarafından 8. Ülke Temsilcileri İstişare toplantısı düzenlendi. Vakfın Üsküdar'daki merkezinde yapılan toplantıya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın yanı sıra Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün de katıldı.
Birol Akgün - 17.02.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, 8. Ülke Temsilcileri İstişare Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
FETÖ'nün Türkiye ve Türk dili markasını kullanarak yaptığı okulların, milletin gasp edilmiş malları olduğunu ve bunların daha çok ülkede Maarif Vakfına devredilmesi için diplomatik mücadelenin sürdürüleceğini vurgulayan Oktay, şunları söyledi: "Ne yazık ki hain FETÖ üyeleri, bazı ülkelerde mağdur gibi karşılanmakta, bu teröristlere kol kanat gerilmektedir. Biz, bu ülkelerin ikiyüzlü tutumuna rağmen asla karamsarlığa düşmedik, düşmeyeceğiz. Onlar kaçacak, biz kovalayacağız. Tüm temaslarımızda ülkelere FETÖ'nün nasıl bir şer şebekesi olduğunu bir kez daha hatırlatıyoruz. İnatla ve ısrarla muhataplarımıza bu meseleleri anlatmayı, varsa kafa karışıklıklarını gidermeyi sürdürüyoruz. Bugüne kadar haklı olduğumuz konularda doğruları söylemekten çekinmedik, hiçbir zaman da çekinmeyeceğiz. Eğitim kisvesi altında terör örgütü üyelerinin gençlerin ve çocukların o berrak, temiz zihinlerini zehirlemesine asla müsaade etmeyeceğiz." Konuşmasının ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'a, Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Birol Akgün tarafından, üzerinde kufi sanatıyla vakıf duasının yazılı olduğu bir vazo hediye edildi.
Birol Akgün - 17.02.2020
Fuat Oktay: Ne yazık ki hain FETÖ üyelerine bazı ülkelerde kol kanat gerilmektedir
CUMHURBAŞKANI  Yardımcısı Fuat Oktay, "FETÖ'nün Türkiye ve Türk dili markasını kullanarak yaptığı okullar milletimizin gasp edilmiş mallarıdır ve bunların daha çok ülkede Maarif Vakfımıza devredilmesi için diplomatik mücadelemizi sürdüreceğiz. Ne yazık ki hain FETÖ üyeleri, bazı ülkelerde mağdur gibi karşılanmakta, bu teröristlere kol kanat gerilmektedir. Biz bu ülkelerin ikiyüzlü tutumuna rağmen asla karamsarlığa düşmedik, düşmüyoruz. Onlar kaçacak biz kovalayacağız." Türkiye Maarif Vakfı tarafından 8. Ülke Temsilcileri İstişare toplantısı düzenlendi. Vakfın Üsküdar'daki merkezinde yapılan toplantıya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın yanı sıra Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün de katıldı.
Birol Akgün - 17.02.2020
FUAT OKTAY: NE YAZIK Kİ HAİN FETÖ ÜYELERİNE BAZI ÜLKELERDE KOL KANAT GERİLMEKTEDİR
Haber: Gülseli KENARLI Kamera: Harun UYANIK / İSTANBUL DHA Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "FETÖ'nün Türkiye ve Türk dili markasını kullanarak yaptığı okullar milletimizin gasp edilmiş mallarıdır ve bunların daha çok ülkede Maarif Vakfımıza devredilmesi için diplomatik mücadelemizi sürdüreceğiz. Ne yazık ki hain FETÖ üyeleri, bazı ülkelerde mağdur gibi karşılanmakta, bu teröristlere kol kanat gerilmektedir. Biz bu ülkelerin ikiyüzlü tutumuna rağmen asla karamsarlığa düşmedik, düşmüyoruz. Onlar kaçacak biz kovalayacağız." Türkiye Maarif Vakfı tarafından 8. Ülke Temsilcileri İstişare toplantısı düzenlendi. Vakfın Üsküdar'daki merkezinde yapılan toplantıya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın yanı sıra Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün de katıldı.
Birol Akgün - 16.02.2020
Genel Kurul'un bu haftaki gündemi 'Bankacılık Kanunu'
VAKIF BİLGİLENDİRMESİ TBMM'de perşembe günü ise milli eğitim, kültür ve turizm, gençlik ve spor komisyonlarına, Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, vakıf çalışmaları hakkında bilgi verecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Birol Akgün Haberleri | Birol Akgün Kimdir - Haberler - Birol Akgün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Birol Akgün kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi | Togo Dışişleri Bakanı Robert Dussey'in Türkiye temasları Afrika basını
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.6.2021 03:58:57. #1.16#

title