Türkiye'den Ünlülerin Akın Ettiği Coachella Festivali'nin Bilet Fiyatları Dudak Uçuklatıyor

Türkiye'den Ünlülerin Akın Ettiği Coachella Festivali'nin Bilet Fiyatları Dudak Uçuklatıyor

Dünyanın en büyük müzik festivali olarak bilinen ve Güney Kaliforniya'nın Colorado Çölü bölgesindeki Indio'da yapılan festivalin biletleri 2 bin 470 TL'den satılıyor.

Bu yıl 19. düzenlenecek olan festival 13 - 15 Nisan ve 20 - 22 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek. Bilet fiyatlarının 2.470 TL'den başladığı Coachella festivali, satılan dondurmalar, donutlar ve peynirli patates kızartmaları ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Instagram paylaşımları için oldukça renkli görüntülerin yer aldığı festivale aralarında Hacı Sabancı, Hande Erçel, Murat Dalkılıç ve Şeyma Subaşı Ilıcalı gibi pek çok ünlü katıldı.

FESTİVALDE KİMLER SAHNE ALACAK?

Ünlülerin akın ettiği müzik festivalinde The Weeknd, Eminem, Kygo, Jamiroquai, A Perfect Circle, French Montana, MØ, Jamie Jones, Kamaiyah ve Alison Wonderland gibi onlarca isim sahne alacak.

TÜRKİYE'DEN KİMLER KATILDI?

Festivalin 2018 ayağına Türkiye'den ünlü isimler çıkarma yaptı. Hacı Sabancı, Hadise, Murat Boz festivaldeki yerini aldı. Oyuncu Hande Erçel ile popçu sevgilisi Murat Dalkılıç günler öncesinden Amerika'ya gitti. Burcu Esmersoy'a ise nişanlısı Berk Suyabatmaz eşlik etti. Şeyma Subaşı da festivale katılan isimler arasında yer aldı. Festivalde Hadise'ye kız kardeşi Derya Açıkgöz eşlik etti.

İşte festivale katılan Türk ünlüler;