Bağlum Haberleri

Bağlum haber, Bağlum son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bağlum - 22.9.2020
Ankara'da sağlık çalışanlarına saldırı girişimine büyük tepki
TOPRAĞA VERİLECEK Öte yandan, silahlı saldırıda ölen Ahmet Öztaş'ın evli ve eşinin hamile olduğu öğrenildi. Yakınları Ankara Adli Tıp Kurumu'daki otopsinin ardından cenazeyi teslim aldı. Öztaş'ın cenazesi, Ufuktepe Elmalı Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Bağlum Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
Bağlum - 19.9.2020
Ankara'da ölü bulunan Gülay Uygun'un eşi Ölmeden önce beni arayıp 'hakkını helal et'...
Aleyna Çakır, geçen 3 Haziran'da Keçiören ilçesinde evde ölü bulunmuştu. Sevgilisi olduğu belirtilen Ümitcan Uygun'un, daha önce Çakır'a şiddet uyguladığı anlara ait görüntüler ise ölümünden kısa süre sonra sosyal medyada yer aldı. Bunun üzerine Ümitcan Uygun, polis ekiplerince gözaltına alınıp, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Günlerce televizyon programına katılan Aleyna Çakır'ın ailesi, kızlarının ölümünden Ümitcan Uygun'u sorumlu tutarken, Uygun'un annesi Gülay Uygun, önceki gün akşam saatlerinde bir akrabasının evine yakın dağlık alanda başından silahla vurulmuş halde ölü bulundu. Olay yerinde yapılan incelemede el yazısıyla yazılmış intihar notu bulundu. Dün toprağa verilen Gülay Uygun'un otopsi raporunda kafasının sağ tarafında bir adet ateşli silah yarası tespit edildiği belirtildi.  'BENİ ARAYIP HELALLİK İSTEDİ' Evde taziyeleri kabul eden Gülay Uygun'un eşi Durak Uygun, eşinin olay günü kendisini arayıp Bağlum son durakta olduğunu ve 'hakkını helal et' dediğini ileri sürerek, "Ben eniştemi ve dayıyı aradım.
Bağlum - 15.9.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok: "Gençlerimizi spora teşvik ediyoruz"
Altınok, "Cumhurbaşkanımızın talimatları, Gençlik ve Spor Bakanımızın desteği ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığımızla iş birliği yaparak çeşitli protokoller imzaladık. Çok amaçlı spor tesisi, Bağlum Stadı'nın yenilenmesi, Ayvalı Gençlik Merkezi, halı saha ve diğer spor alanlarımızın yenilenmesi faaliyetleri kapsamında ilçemize toplam 50 milyon TL değerinde spor yatırımı yapıyoruz.
Bağlum - 8.9.2020
Keçiören Belediyesi'nden kışlık turşu ve kurutmalıklar
Keçiören Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Keçiören Belediyesi, dünyada ve Türkiye'de etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakasıyla birlikte önem kazanan gıda ihtiyacı için Bağlum'da örnek tarımsal üretim yapıyor.
Bağlum - 4.9.2020
Milli forma hayali Keçiörenli kardeşleri şampiyon yaptı
"50 milyonluk yeni spor tesisleri yapacağız" Turgut Altınok, 2020 yılı içerisinde Keçiören'e 50 milyon TL'lik spor yatırımı yapılacağını da belirterek, şunları aktardı: "Cumhurbaşkanımızın talimatları ve Gençlik ve Spor Bakanımızın desteğiyle Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız ile çeşitli protokoller imzaladık. Çok amaçlı spor tesisi, Bağlum Stadı'nın yenilenmesi, Ayvalı Gençlik Merkezi, halı saha ve diğer spor alanlarımızın yenilenmesi faaliyetleri kapsamında ilçemize toplam 50 milyon TL değerinde spor yatırımı yapıyoruz.
Bağlum - 23.8.2020
Keçiören'de sokak canlıları mama ve su kabıyla besleniyor
Altınok, tedavisi ve bakımı tamamlanan canlıların 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu gereğince doğal ortamlarına bırakıldığını vurgulayarak şunları kaydetti: "Bağlum'da 3 bin 430 metrekarelik alanda kurulu olan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezimizde sokak hayvanlarımızın bakım ve tedavilerini yapıyoruz.
Bağlum - 20.8.2020
Keçiören Belediyesi kendi ürettiği organik ürünleri yemekhanesinde kullanıyor
Keçiören Belediyesi, hizmet içi ihtiyaçların karşılanması için Bağlum'daki organik bostandan toplanan mahsulleri belediyeye ait personel yemekhanesinde kullanmaya başladı.
Bağlum - 16.8.2020
Keçiören'de asfalt serim çalışmaları sürüyor
Keçiören genelinde sıcak asfalt serim çalışmaları Bağlum'da tüm hızıyla sürüyor.
Bağlum - 14.8.2020
Son dakika haberleri | Keçiören'de 50 milyon liralık spor yatırımı yapılacak
Keçiören Belediye'sinden yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Cumhurbaşkanımızın talimatları ve Gençlik ve Spor Bakanımızın desteğiyle Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız ile çeşitli protokoller imzaladık. Çok amaçlı spor tesisi, Bağlum Stadı'nın yenilenmesi, Ayvalı Gençlik Merkezi, halı saha ve diğer spor alanlarımızın yenilenmesi faaliyetleri kapsamında ilçemize toplam 50 milyon TL değerinde spor yatırımı yapacağız.
Bağlum - 14.8.2020
Keçiören'de 50 milyon liralık spor yatırımı yapılacak
Keçiören Belediye'sinden yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Cumhurbaşkanımızın talimatları ve Gençlik ve Spor Bakanımızın desteğiyle Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız ile çeşitli protokoller imzaladık. Çok amaçlı spor tesisi, Bağlum Stadı'nın yenilenmesi, Ayvalı Gençlik Merkezi, halı saha ve diğer spor alanlarımızın yenilenmesi faaliyetleri kapsamında ilçemize toplam 50 milyon TL değerinde spor yatırımı yapacağız.
Bağlum - 13.8.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok: "Gelecek nesillere daha yeşil bir Keçiören bırakacağız"
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Keçiören'i sular, güller ve yeşillikler kenti haline getirdiklerini belirterek, "Bundan sonra da ağaçlandırma çalışmalarımızı sürdürerek gelecek nesillere daha yeşil bir Keçiören bırakacağız." ifadesini kullandı.
Bağlum - 29.7.2020
Son dakika haberi! Keçiören Belediyesi'nden 2020'de spora 50 milyon TL'lik yatırım
"Halı sahaları ücretsiz yapacağız" Altınok, Keçiören'in birçok noktası için hazırlanan projelerin yapımına başlandığını, yeni projelerin ise ihale aşamasında olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Şehrimizin her bir köşesine birçok hizmet için ihalelerimizi yapıyoruz. Projelerimize bir yandan başladık bir yandan da yenilerini hayata geçirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gençlik ve Spor Bakanımızın talimatlarıyla Spor Toto Teşkilatı ile bir protokol imzaladık ve Keçiören'e çok amaçlı 10,5 milyon TL'lik yeni bir spor merkezi kuracağız. Bu spor tesisimiz için imzaları attık. Bağlum Stadı ise ihale aşamasında.
Bağlum - 28.7.2020
Başkentte kurban pazarları denetlendi
Bağlum Karşıyaka'da kurulan kurban satış alanında yapılan denetimlerde, kurbanlıkların gerekli belgelere sahip ve sağlıklı olup olmadığı gibi kriterlere bakıldı.
Bağlum - 27.7.2020
Keçiören Belediyesi, Kurban Bayramı hazırlıklarını tamamladı
Keçiören Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, belediye, Bağlum Karşıyaka'da kurulan kurban satış alanında yürüttüğü temizlik ve dezenfekte çalışmasıyla vatandaşa ve esnafa huzurlu bir alışveriş yapma imkanı sağlıyor.
Bağlum - 23.7.2020
Keçiören Karakaya mahallesinde asfaltlar yenilendi
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçe genelinde başlatılan asfalt serim çalışmalarının Bağlum Karakaya Mahallesindeki beş sokakta tamamlandığını belirtti.
Bağlum - 23.7.2020
Keçiören Karakaya Mahallesi'nde asfaltlar yenilendi
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçe genelinde başlatılan asfalt serim çalışmalarının Bağlum Karakaya Mahallesindeki beş sokakta tamamlandığını belirtti.
Bağlum - 16.7.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
Ankara'nın Keçiören ilçesinde yaşayan Muhammet Kuzur, 1 Haziran 2020 tarihinde Bağlum Mahallesi'nde yer alan ve düzenli olarak süt ürünleri satın aldığı A.
Bağlum - 13.7.2020
Keçiören Belediyesi modern kurban satış alanı kurdu
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Kurban Bayramı öncesinde Bağlum Karşıyaka'da kurulan modern kurban satış alanıyla vatandaşa ve esnafa huzurlu bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunduklarını belirtti.
Bağlum - 10.7.2020
Keçiören'de 100 bin ton asfalt serimi yapılacak
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "İlçemizde bozuk, yıpranmış yol ve kaldırım bırakmıyoruz. 2020'nin sonuna kadar 100 bin ton asfalt serimi gerçekleştireceğiz. Ekiplerimiz 51 mahallemizin farklı noktalarında gece gündüz çalışıyor. Başta Bağlum olmak üzere cadde ve sokaklarımızı Keçiören'e yakışır modern ve estetik bir görünüme kavuşturuyoruz.
Bağlum - 9.7.2020
Keçiören Belediyesi bostanında ilk turfandayı Başkan Altınok yaptı
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, hizmet içi ihtiyaçların karşılanması ve toplumu üretme teşvik etmek için Bağlum'da bin metrekarelik alana kurulan bostanda turfandayı yaptı.
Bağlum - 23.6.2020
Keçiören Belediyesi tarımsal üretim için bostan kurdu
Keçiören Belediyesi, hizmet içi ihtiyaçlarını karşılamak için Bağlum'da bulunan bin metrekarelik alana bostan kurdu.
Bağlum - 7.6.2020
Şair ve yazar Abdürrahim Karakoç, vefatının 8. yılında kabri başında anıldı
Karakoç'un Bağlum mezarlığındaki kabri başında düzenlenen anma programında Kur'an-ı Kerim okundu, dua edildi ve lokum dağıtıldı.
Bağlum - 21.5.2020
Ankara Büyükşehir Belediyesi Ramazan Bayramı hazırlıklarını tamamladı
Başkentin tüm ilçelerinin yanı sıra Karşıyaka, Ortaköy, Cebeci Asri, Gölbaşı, Bağlum ve Sincan Cimşit mezarlıklarında detaylı temizlik çalışması gerçekleştirilirken, uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle bayram öncesi yoğun ziyaretçi akınına uğrayan mezarlıkların genel görünümünün temiz, düzenli ve bakımlı görünmesine özen gösterildi.
Bağlum - 15.5.2020
Ankara'da ilçe ve mahalle mezarlıklarında da bayram temizliği
Ankara'da ilçe ve mahalle mezarlıklarında da bayram temizliği ANKARA - Ankara Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanlığı, korona virüs salgını nedeniyle yeniden ziyaretlere açılan mezarlıklarda Ramazan Bayramı öncesi temizlik çalışması başlattı. Ramazan Bayramı öncesi temizlik çalışmalarını artıran Mezarlıklar Daire Başkanlığı, temizlik ve ağaç budama çalışmalarına da devam ediyor. Mezarlıklar Daire Başkanı Köksal Bozan, "Büyükşehir tarihinde ilk defa Ankara'nın 25 ilçesinde ve bu ilçelere bağlı mahalle mezarlıklarında temizlik ve bakım çalışması yapılıyor" dedi. Temizlik araçları ve ekipmanlarla yoğun bir mesai yürüten Mezarlıklar Daire Başkanlığı, mezarlık temizliği için 228 kişilik bir ekip oluşturdu. Başkent'in tüm ilçelerini mahalle mahalle dolaşarak mezarlıklarda detaylı temizlik çalışması yapılırken, bayram öncesinde yoğun ziyaretçi akınına uğrayan mezarlıkların genel görünümünün temiz, düzenli ve bakımlı görünmesine özen gösteriliyor. Mezarlıklar içerisindeki ağaçların bakımının da yapıldığı çalışmalar kapsamında, kuruyan ağaç dalları budanıyor ve yabani otlarla dikenli bitkiler sırt tırpanlarıyla biçiliyor. Polatlı, Ayaş, Güdül, Haymana ve Gölbaşı ilçe mezarlıklarında başlatılan ve 25 ilçenin tamamında temizlik çalışmalarını bitirdiklerini belirten Büyükşehir Mezarlıklar Daire Başkanı Köksal Bozan, temizliğin mahalle mezarlıklarında da aynı hassasiyetle sürdürüleceğini ifade ederek, şu bilgileri verdi: "Bizim 6 tane çok büyük mezarlığımız var. Bunlardan Karşıyaka sadece Ankara'nın değil Türkiye'nin en büyük mezarlığı. Bunun dışında Mamak Ortaköy, Sincan Çimşit, Gölbaşı, Bağlum ve Cebeci Asri Tarihi Mezarlıklarımız bulunuyor.
Bağlum - 15.5.2020
Başkent mezarlıklarında bayram öncesi temizlik ve bakım çalışmaları yapıldı
Temizliğin mahalle mezarlıklarında sürdürüleceğini belirten Bozan, şunları kaydetti: "Bizim 6 tane çok büyük mezarlığımız var. Bunlardan Karşıyaka sadece Ankara'nın değil Türkiye'nin en büyük mezarlığı. Bunun dışında Mamak Ortaköy, Sincan Çimşit, Gölbaşı, Bağlum ve Cebeci Asri mezarlıklarımız bulunuyor.
Bağlum - 11.5.2020
Kara yollarında durum
Ankara Çevre Otoyolu'nun Havalimanı-Bağlum kavşakları 0-1.
Bağlum - 10.5.2020
Keçiören Belediyesi çiftçilere tohum desteği sağlıyor
Altınok, "Bu kapsamda çalışmalarımıza Bağlum'dan başladık.
Bağlum - 8.5.2020
Kara yollarında durum
Ankara Çevre Otoyolu'nun Havalimanı-Bağlum kavşakları 0-1.
Bağlum - 6.5.2020
Modern Keçiören için estetik çevre düzenlemesi
Ayrıca, Keçiören Belediyesi Bağlum Karakaya ve Hisar mahallelerinde yeni yol yapım çalışması başlattı.
Bağlum - 6.3.2020
Çanakkale Zafer Kupası Atlama Şampiyonası
Şampiyonada, İzmir MİA Spor Kulübü, İzgem Spor Kulübü, Samsun Kule Tramplen Atlama Spor Kulübü, İstasyon Gençlerbirliği Spor Kulübü, Elit Jimnastik Spor Kulübü ve Keçiören Belediyesi Bağlum Spor Kulübü mücadele edecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bağlum Haberleri | Bağlum Haber - Haberler - Bağlum haberleri, son dakika bağlum haber ve gelişmeleri burada. Ankara'da sağlık çalışanlarına saldırı girişimine büyük tepki.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 21:34:10. #1.15#
title