Arif Çetin Haberleri

Arif Çetin haber, Arif Çetin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arif Çetin - Dün
Son dakika haber! Bakan Soylu, 25. Dönem Kadın Polis Özel Harekat Mezuniyet Töreni'nde konuştu: (2)
Törene, İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Ahmet Kendir ile milletvekilleri de katıldı.
Arif Çetin - 18.12.2020
Son dakika haberleri... "Göçmenler kişisel özgürlüklerinin çiğnenmesi ve akıl almaz zulümlerle karşı karşıya kalıyor"
Uluslararası Göçmen Günü dolayısıyla Gölbaşı Vilayetlerevi'nde düzenlenen "Göçmenler Kurulu" toplantısına İçişleri Bakanı Soylu'nun yanı sıra Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, TİKA Başkanı Serkan Kayalar ve Göç İdaresi Genel Müdürü Savaş Ünlü katıldı.
Arif Çetin - 07.12.2020
Son dakika haber! İçişleri Bakanı Soylu, 81 il valisiyle Kovid-19 ile mücadelede son durumu değerlendirdi
Toplantıya, İçişleri Bakan Yardımcıları Mehmet Ersoy, Muhterem İnce, İsmail Çataklı, Tayyip Sabri Erdil, Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Erdemir, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Ahmet Kendir, İçişleri Bakanlığı Genel Sekreteri Ömer Toraman, İller İdaresi Genel Müdürü Hüseyin Kürşat Kırbıyık ve diğer ilgililer de katıldı.
Arif Çetin - 05.12.2020
Son dakika gündem: İçişleri Bakanı Soylu, "Sokağa Çıkma Yasakları Genel Değerlendirme Toplantısı"nda konuştu Açıklaması
Toplantıda, İçişleri Bakan Yardımcıları Muhterem İnce, İsmail Çataklı ve Tayyip Sabri Erdil, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Ahmet Kendir, İller İdaresi Genel Müdürü Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Göç İdaresi Genel Müdürü Savaş Ünlü ile ilgili birimlerden üst düzey yöneticiler de hazır bulundu.
Arif Çetin - 08.11.2020
Bakan Soylu başkanlığında "Güvenlik ve Koordinasyon Toplantısı" yapılıyor
Toplantıya, İçişleri Bakan Yardımcıları Muhterem İnce, Mehmet Ersoy ve Tayyip Sabri Erdil, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ile birim amirleri katılıyor.
Arif Çetin - 05.11.2020
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin'den Tekirdağ Valisi Yıldırım'a ziyaret
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım'a ziyarette bulundu.
Arif Çetin - 30.10.2020
Son dakika gündem: Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin'den Şanlıurfa Valiliğine ziyaret
Son dakika haberi... Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Şanlıurfa Valiliğini ziyaret etti.
Arif Çetin - 21.10.2020
İçişleri Bakanı Soylu'nun katılımıyla Gaziantep'te düzenlenen güvenlik toplantısı tamamlandı
Toplantıya, İçişleri Bakan Yardımcıları Mehmet Ersoy ve Muhterem İnce, Vali Davut Gül, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ve diğer ilgililer de katıldı.
Arif Çetin - 17.10.2020
Son dakika... DHA YURT BÜLTENİ - 16
BAKAN SOYLU TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU İçişleri Bakanı Soylu, Hakkari'de güvenlik toplantısına katıldı (2) İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Güvenlik Toplantısı'nın ardından beraberindeki yardımcıları Mehmet Ersoy ve Muhterem İnce, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Hakkari Valisi İdris Akbıyık ile birlikte şehir merkezinde bir süre dolaşarak esnaf ziyaretinde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Arif Çetin Haberleri | Arif Çetin Kimdir - Haberler - Arif Çetin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arif Çetin kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber! Bakan Soylu, 25. Dönem Kadın Polis Özel Harekat Mezuniyet Töreni'nde konuş
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.1.2021 04:18:50. #1.14#
title