Apollon Tapınağı Haberleri

Apollon Tapınağı haber, Apollon Tapınağı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Apollon Tapınağı - 29.09.2021
Avrupa Spor Haftası Antalya'da kutlandı
Side Antik Kenti Apollon Tapınağı'ndaki törende sporcuların gösterileri, bölgeyi ziyaret eden yerli ve yabancı turistler tarafından ilgiyle izlendi.
Apollon Tapınağı - 25.04.2021
TARİHİN AYNASI KÜLTÜREL SERVET - "Turizmin başkenti" Antalya, açık hava müzeleriyle göz kamaştırıyor
Manavgat'taki Side Müzesi ve Antik Kenti ile Apollon Tapınağı kalıntıları, özellikle gün batımında ziyaretçilerine güzel manzara sunuyor.
Apollon Tapınağı - 15.09.2020
Enuygun.com, Türkiye'deki en iyi tarihi ve turistik yerleri derledi
Antik uygarlıklardan kalan yerleşimleri ve kalıntılarıyla Ege Bölgesi, yerli ve yabancı turiste her yıl kapılarını açıyor. Bölgede yer alan Efes Antik Kenti, yüzyıllarca dünyanın en önemli başkentlerinden biri olarak ayakta kaldı. Antik dünyanın 7 harikasından biri olan Artemis Tapınağı'nı, dünyaca ünlü Celcus Kütüphanesi'ni ve Hadrianus Tapınağı'nı barındıran Efes Antik Kenti'nin tarihi M.Ö. 7000'lere kadar dayanıyor. "Dünyanın en büyük kehanet şehri" unvanıyla da bilinen Didyma'ya ev sahipliği yapan Didim'deki antik kentin en dikkat çekici yapısı ise Apollon Tapınağı olarak öne çıkıyor.
Apollon Tapınağı - 11.09.2020
Tarihi tapınak ziyaretçi akınına uğruyor
Tarihi tapınak ziyaretçi akınına uğruyor Aydın'ın Didim ilçesinde bulunan dünyada ünlü Apollon Tapınağı, yerli ve yabancı turistlerin gözdesi oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Apollon Tapınağı Haberleri | Apollon Tapınağı Haber - Haberler - Apollon Tapınağı haberleri, son dakika apollon tapınağı haber ve gelişmeleri burada. 81 ilin CHP'li kadın kolları başkanları Didim'de ağırlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.10.2021 00:49:09. #1.15#

title