Ali Eroğlu Haberleri

Ali Eroğlu haber, Ali Eroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Eroğlu - 30.8.2020
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu'ndan 30 Ağustos mesajı Açıklaması
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, 30 Ağustos'ta Türk milletini esir etmek isteyen emperyalist güçlere karşı, toplumun tüm kesimlerinin mücadele vererek bir zafer destanı yazıldığını belirtti.
Ali Eroğlu - 26.8.2020
TVHB Başkanı Ali Eroğlu: "Türk milletinin Zafer Bayramı'nı ve Malazgirt Zaferi'ni kutluyorum"
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Büyük Türk milletinin varlığı ve bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi, kahraman ecdadımızı saygı, minnet, şükran ve rahmetle bir kez daha anıyor, Türk milletinin Zafer Bayramı'nı ve...
Ali Eroğlu - 17.8.2020
TVHB'den korona virüs açıklaması
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, dünya genelinde etkili olan korona virüs salgınında gelinen son duruma ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Ali Eroğlu - 9.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ-7
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- -Seralardan detaylar -Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez'in seraları gezmesi -Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez'in açıklaması -Detaylar Haber: VAN, ========================================== Uçurumdan yuvarlanan otomobilde amca yaralandı, 11 yaşındaki yeğeni öldü   TUNCELİ'nin Pülümür ilçesinde, kontrolden çıkan otomobilin uçurumdan yuvarlanması sonucu sürücü Ali Eroğlu yaralandı, yeğeni 11 yaşındaki Murat Eroğlu hayatını kaybetti.
Ali Eroğlu - 9.8.2020
Tunceli'deki trafik kazasında bir çocuk öldü, bir kişi yaralandı
Pülümür ilçesinden Koçpınar yaylasına giden giden Ali Eroğlu'nun kullandığı 23 LA 897 plakalı otomobil, Bozağakaraderbent köy yolunda şarampole devrildi.
Ali Eroğlu - 30.7.2020
Türk Veteriner Hekimleri Birliği'nden kurban uyarısı
Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, kurban kesiminde ve etlerin muhafazasında dikkat edilmesi gereken hususlar ile ilgili bir dizi uyarıda bulundu.
Ali Eroğlu - 15.7.2020
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu'ndan 15 Temmuz mesajı Açıklaması
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, Türk milletinin özgürlüğüne, demokrasiye, ülkenin milli birlik ve beraberliğine kasteden hainlerin her zaman yenilmeye mahkum olduklarını belirtti.
Ali Eroğlu - 6.7.2020
Veteriner hekimlerden "zoonotik hastalık" uyarısı
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, dünyada her yıl 2,7 milyon insanın hayvanlardan insana bulaşan (zoonotik) hastalıklardan hayatını kaybettiğini belirterek, bu hastalıklarla mücadelenin "Tek Sağlık" yaklaşımıyla mümkün olduğunu ifade etti.
Ali Eroğlu - 30.6.2020
'Hayvan hareketleri, hastalıkların ülkeler arası yayılmasında risk unsuru'
TÜRK Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, hayvan hareketlerinin, Covid-19 ya da benzeri hastalıkların bir ülkeden başka ülkeye yayılması noktasında risk unsuru olduğunu söyledi.
Ali Eroğlu - 30.6.2020
'Hayvan hareketleri, hastalıkların ülkeler arası yayılmasında risk unsuru'
TÜRK Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, hayvan hareketlerinin, Covid-19 ya da benzeri hastalıkların bir ülkeden başka ülkeye yayılması noktasında risk unsuru olduğunu söyledi.
Ali Eroğlu - 27.6.2020
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu: "Tüm süreçte veteriner hekimlerin daha etkin görev ve rol...
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Hayvansal gıda üretiminde tüketicilere güven vermek ve başta zoonoz hayvan hastalıkları olmak üzere olası hayvan hastalıkları ile mücadele ve gıda güvenliği için çiftlikten başlayarak kesim, nakliye, dağıtım ve...
Ali Eroğlu - 7.6.2020
Veteriner hekimlerden Dünya Gıda Güvenliği Günü mesajı
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, dünyada her yıl yaklaşık 600 milyon hastalık vakasının, bakteri, virüs, parazit, toksin ve kimyasallar gibi maddelerle bulaşan güvenli olmayan gıda tüketimine bağlı ortaya çıktığını belirterek, "Her yıl 2 milyondan...
Ali Eroğlu - 5.6.2020
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu'ndan Dünya Çevre Günü mesajı Açıklaması
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, çevrenin korunmasının, insan ve hayvan sağlığının korunması için vazgeçilmez olduğunu belirterek, "Çevrenin korunmasıyla insan ve hayvan sağlığı korunması bir bütün olarak görülmeli ve ortaya çıkan sorunlar birlikte...
Ali Eroğlu - 1.6.2020
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu'ndan Dünya Süt Günü mesajı Açıklaması
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, süt ve süt ürünlerinin kalitesini belirleyen hayvan ve halk sağlığı hizmetleri, işletme şartları, sağım hijyeni, üretim, işleme, depolamayla pazarlama aşamalarının dikkatle takip edilmesi gerektiğini belirtti.
Ali Eroğlu - 28.5.2020
Selçuklu Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden önemli başarı
Listeye alınan 23 ekipten, 3'ünün kazanan takım olarak seçileceği ve deneylerini yapmak için sonbaharda Almanya'nın Hamburg kentinde bulunan hızlandırıcı merkezi DESY'ye davet edileceği vurgulanan açıklamada şunlar kaydedildi: "BL4S, Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi (CERN) tarafından İsviçre'nin Cenevre kentinde 2014 yılından bu yana dünyanın her yerinden lise öğrencileri için düzenlenen uluslararası bir yarışmadır. Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilk 23'te yer alan okulumuz ASML Science Worms takımının üyeleri, danışman öğretmenler Mehmet Karabulut ve Ersen Abalı ile öğrenciler İsmail Biçer, Mehmet Alkanat, Furkan Şahin, Halime Sude Şentürk, Nüsra Kırbaş, Ali Eroğlu, Berkay Coşgun, Çağrı Önal ve Sıla Yaman'ı başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.
Ali Eroğlu - 20.5.2020
Dünya Arı Günü
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, Tarım ve Orman Bakanlığında arıcılık sektörünün tüm bileşenlerinin temsil edileceği, bütçesi olan, düzenli olarak verilerin kayıt altına alındığı, koordinasyon odaklı bir daire başkanlığının kurulması gerektiğini belirtti.
Ali Eroğlu - 20.5.2020
Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanı Eroğlu'ndan "Dünya Arı Günü" mesajı
Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Arıların geleceği insanların geleceği demektir.
Ali Eroğlu - 5.5.2020
TVHB Başkanı Eroğlu: "Hayvanlara şiddette artık Polyannacılık oynanmamalı"
Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Hayvanlara şiddette artık Polyannacılık oynanmamalı" dedi.
Ali Eroğlu - 25.4.2020
Dünya Veteriner Hekimler Günü
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının, veteriner hekimsiz insan sağlığı ve refahının olamayacağını bir kez daha gösterdiğini belirtti.
Ali Eroğlu - 22.4.2020
TVHB Merkez Konsey Başkanı Eroğlu: "Çiğ tüketilecek gıdalar ile piştikten sonra tüketilecek...
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Sebze ve meyveler duru su ile iyice yıkandıktan sonra, et ve et ürünleri ise iyice pişirildikten sonra tüketilmelidir.
Ali Eroğlu - 4.4.2020
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu: "Korona virüsün görünmeyen mağdurları sokağa terk edilen evcil...
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Korona virüsün görünmeyen mağdurları sokağa terk edilen evcil hayvanlardır" dedi.
Ali Eroğlu - 30.3.2020
Veteriner hekimlerden "Kovid-19 ile mücadeleye hazırız" mesajı
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, veteriner hekimlerin ekipmanları ve bilgi birikimleriyle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadeleye hazır olduklarını ifade etti.
Ali Eroğlu - 30.3.2020
Veteriner hekimlerden korona tedavisine destek
Türk veteriner hekimlerinden yeni tip korona virüs (Covid-19) tedavisine destek geldi. Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Korona virüsle mücadele kapsamında oda başkanlıklarımızdan acil koduyla serbest veteriner hekim klinik, poliklinik ve hayvan hastanelerindeki ventilasyon (solunum) cihazı ve yoğun bakım ünitesi ekipmanlarının tam listesi istenmiştir.
Ali Eroğlu - 23.3.2020
Veteriner hekimler Kovid-19 aşısı için göreve hazır
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, veteriner hekimlerin yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşı ve serum üretilmesi için bilgi ve laboratuvar deneyimlerini paylaşmak konusunda göreve hazır olduklarını bildirdi.
Ali Eroğlu - 23.3.2020
Türk Veteriner Hekimleri Birliğinden "göreve hazırız" açıklaması
Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu tarafından "Virolog veteriner hekimler Kovid-19 aşısı ve serumunu kısa sürede üretmeye hazır" başlıklı bir açıklama yapıldı.
Ali Eroğlu - 18.3.2020
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu: "Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. yılı kutlu olsun"
Türk Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi, sonun başlangıcı olarak bir dönüm noktası olmuş, bir devrin battığı gün olarak tarihteki yerini almıştır" dedi.
Ali Eroğlu - 16.3.2020
Veteriner hekimlerden Kovid-19 raporu
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, evcil hayvanların yeni tip koronavirüs (Kovid-19) hastalığını yayabileceğine dair bir kanıt olmadığını belirterek, "Hayvanlara yaklaşmadan, yemlerine, eşyalarına dokunmadan önce ve sonra eller yıkanmalı, yakın...
Ali Eroğlu - 11.3.2020
Türk Veteriner Hekimleri Birliği 66. yılını kutluyor
Türk Veteriner Hekimleri Birliği 66. yılını kutluyor Malatya'da deprem sonrası özverili çalışan veterinerlere plaket verildi MALATYA - Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi 66. kuruluş yılı Malatya'da kutlandı. Programda, Elazığ depremi sonrası Malatya'da deprem bölgesinde ücretsiz olarak çalışan veteriner hekimlere plaket takdim edildi. Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi'nin 66. Kuruluş Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Elazığ'ın ardından Malatya'da da bir program düzenlendi. Programa Malatya Valisi Aydın Baruş, Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Selim Pilten, TVHB Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu, Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Eroğlu Haberleri | Ali Eroğlu Kimdir - Haberler - Ali Eroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Eroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu'ndan 30 Ağustos mesajı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 04:05:50. #1.14#
title