Ali Eroğlu Haberleri

Ali Eroğlu haber, Ali Eroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Eroğlu - 04.09.2021
TVHB Başkanı Ali Eroğlu: "Mesleğimize zarar veren hiçbir konuya imza atmayacağız"
Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi (TVHB) Başkanı Ali Eroğlu, konsey olarak geleceği planlama ve çözüm önerileri sunma yaklaşımını benimsediklerini belirterek, "TVHB bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da veteriner hekimlere ve mesleğimize zarar veren hiçbir konuya imza atmayacaktır.
Ali Eroğlu - 30.08.2021
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu'ndan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Açıklaması
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, 30 Ağustos 1922'de kazanılan Başkomutanlık Meydan Muharebesi'yle aziz Türk milletinin "ya istiklal ya ölüm" diyerek çıktığı yolda asla tutsak yaşamayacağını bütün dünyaya duyurarak son sözünü söylediğini ve...
Ali Eroğlu - 23.08.2021
TVHB Merkez Konsey Başkanı Eroğlu: "Meslektaşlarımız, yangın alanlarında ücretsiz tedavi hizmeti verdi"
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu, "Veteriner hekim meslektaşlarımız odalarımız koordinatörlüğünde ve merkez konseyimizle birlikte yangın haberini alır almaz seferber oldular.
Ali Eroğlu - 13.08.2021
TVHB Başkanı Eroğlu: "Afetten zarar gören hayvanların tedavi, bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aralıksız sürdürüyoruz"
Türkiye Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, Sinop, Kastamonu, Bartın ve Karabük'te meydana gelen sel felaketinde afetten zarar gören hayvanların bulundukları yerlerden güvenli yerlere taşınması ve yaralanarak tedaviye ihtiyaç duyan tüm hayvanlara yönelik...
Ali Eroğlu - 31.07.2021
Sokak hayvanlarının yaşam şartlarının iyileştirilmesi için protokol imzalandı
TBB'den yapılan açıklamaya göre, TBB ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi adına Başkan Fatma Şahin, TVHB adına Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu ve HAYTAP adına ise Burak Baskın tarafından, Keçiören Belediyesi Estergon Türk Kültür Merkezi'nde imzalanan protokolle sokak hayvanlarının bulunduğu ortamdan alınıp kısırlaştırılması, aşılanması, sağlık tedavilerinin yapılıp sahiplendirilmesi amaçlanıyor.
Ali Eroğlu - 29.07.2021
Canlıları rehabilete etmek için işbirliği protokolü Keçiören'de imzalandı
Keçiören Belediyesinin destekleri, Tarım ve Orman Bakanlığı ile Türkiye Belediyeler Birliği'nin(TBB) işbirliğinde "Enpati Hayvan Dostu Şehirler" sloganıyla düzenlenen 'Hayvan Dostu Şehirler Ödül Töreni' evcil ve sokak hayvanlarının yararına birçok yeni projenin temellerinin atılmasına ve yeni protokollerin imzalanmasına da vesile oldu. Bu kapsamda Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi adına Fatma Şahin, Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) adına TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu adına Delege Burak Baskın'ın imzasıyla bir işbirliği protokolü imzalandı.
Ali Eroğlu - 15.07.2021
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu'ndan "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" mesajı Açıklaması
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, Türk milletinin özgürlüğüne, demokrasiye, ülkenin milli birlik ve beraberliğine kasteden hainlerin her zaman yenilmeye mahkum olduklarını bildirdi.
Ali Eroğlu - 05.06.2021
Veteriner Hekimler Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu'ndan "Dünya Çevre Günü" mesajı Açıklaması
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, Marmara Denizi'ni kaplayan ve ekosistemi tehdit eden deniz salyası (müsilaj) sorunuyla mücadele için Acil Eylem Planı'nın harekete geçirilmesi gerektiğini bildirdi.
Ali Eroğlu - 18.05.2021
TVHB Başkanı Eroğlu, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı
Türkiye Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, Türk milletinin ve gençlerin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı.
Ali Eroğlu - 12.05.2021
Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanı Eroğlu'ndan Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, bayramların manevi arınma ve muhasebe günleri olduğunu belirterek, "Bu vesileyle açlar, sefiller, yatakları olmayan garipler, her türlü insanlık dışı muameleye maruz kalan mazlumlar unutulmamalı." ifadesini kullandı.
Ali Eroğlu - 29.04.2021
Son dakika haber: Kütahya'da hafif ticari araç şarampole devrildi: 1 ölü
Ali Eroğlu yönetimindeki 70 EC 908 plakalı hafif ticari araç, Kütahya-Tavşanlı kara yolu Şahmelek mevkisinde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu şarampole devrildi.
Ali Eroğlu - 28.04.2021
Tavşanlı'da trafik kazası: 1 ölü
Edinilen bilgiye göre, Kütahya'dan Tavşanlı istikametine seyretmekte olan Ali Eroğlu yönetimindeki 70 EC 908 plakalı hafif ticari araç, Şahmelek mevkiinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak takla attı.
Ali Eroğlu - 24.04.2021
TVHB'den "24 Nisan Dünya Veteriner Hekimler Günü" açıklaması
Türkiye Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu Dünya Veteriner Hekimler Günü mesajı yayınladı.
Ali Eroğlu - 23.04.2021
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu: "Türk milleti 23 Nisan 1920 ile geleceğini belirledi"
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, Türk milletinin 23 Nisan 1920 ile geleceğini belirlediğini, bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığını bildirdi.
Ali Eroğlu - 20.04.2021
Veteriner Hekimleri Birliğinden sağlıklı hayvanlar için aşılama uyarısı
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, aşılamanın etkili bir sağlık yatırımı olduğunu belirterek, "Sağlıklı hayvan, sağlıklı gıda, sağlıklı çevre ve sağlıklı toplum ancak aşılamayla oluşturulur.
Ali Eroğlu - 17.04.2021
TVHB Başkanı Eroğlu: "Toplu iftar yemeklerinden kaçınılmalıdır"
Türk Veterner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Toplu iftar yemeklerinden kaçınılmalıdır" dedi.
Ali Eroğlu - 06.04.2021
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu, AA'nın 101. kuruluş yıl dönümünü kutladı
Türkiye Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, Anadolu Ajansının (AA) 101. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Ali Eroğlu - 04.04.2021
Veterinerler "Hayvan Hakları Kanunu"nun uygulamaya konulmasını istedi
Türkiye Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Evcil hayvanların sokağa terk edilmesine engel olmak, hayvanlara uygulanan şiddetin önüne geçmek için TBMM'nin gündeminde olan Hayvan Hakları Kanunu, hayvan refahı koşulları dikkate alınarak ivedilikle revize edilmeli...
Ali Eroğlu - 17.03.2021
Son dakika haberleri: TVHB Merkez Konseyi Başkanı Eroğlu: "18 Mart 1915 Türk'ün hayata tutunuşunun zaferi olan Çanakkale Zaferi kazanılmıştır"
Son dakika haberine göre Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 106. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Ali Eroğlu - 12.03.2021
TVHB Başkanı Eroğlu: "İstiklal Marşı, hepimizin iştirak ettiği kutlu bir misak-ı milli, bir sözleşmedir"
Türk Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "İstiklal Marşı, bir anlamda toplumumuzun özgürlük ve ulusal egemenlik türküsüdür.
Ali Eroğlu - 09.03.2021
Veteriner hekimlerden kurumlar arasında "sinerji" oluşturulması çağrısı
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, kamu-sivil yapılanmasında, üretken, etkin ve uzlaşmacı bir zeminin oluşturulmasını önemli bulduklarını belirterek, "Sektördeki tüm kurum ve kuruluşlarla bir sinerji oluşturulmalı, isabetli planlamalar yapılarak...
Ali Eroğlu - 07.03.2021
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu'ndan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı Açıklaması
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, kadınların maruz kaldığı ayrımcılıklara ve kadın hakları ihlallerine "dur" demenin ortak sorumluluk olduğunu belirtti.
Ali Eroğlu - 24.01.2021
Son dakika haberleri | Türk Veteriner Hekimleri Birliği, hayvan hakları müfettişliğinin oluşturulmasını istedi
Gelen son dakika haberine göre Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, hayvan haklarıyla ilgili yasal düzenlemede, hayvan hakları ihlallerini denetleyip, bu konuda karar veren veteriner hekimlerden oluşan hayvan hakları müfettişliğinin yer almasını istedi.
Ali Eroğlu - 31.12.2020
TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu'ndan yeni yıl mesajı Açıklaması
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ali Eroğlu - 27.12.2020
Türk Veteriner Hekimleri Birliği ölümünün 84. yılında Mehmet Akif Ersoy'u andı
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, 20 yıl veteriner olarak görev yapan İstiklal şairi Mehmet Akif Ersoy'u vefatının 84'üncü yılında anarak, "Türk Veteriner Hekimleri olarak onunla ne kadar gurur duysak azdır.
Ali Eroğlu - 27.12.2020
Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'un vefatının 84. yılı
Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, "Tarihe derin iz bırakan meslek büyüğümüz Mehmet Akif Ersoy'u ve istiklal mücadelesinin tüm kahramanlarını bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.
Ali Eroğlu - 27.12.2020
TVHB'den "İstiklal Marşı Yılı" açıklaması
Türkiye Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, 2021 yılının TBMM'de tüm siyasi partilerin ortak imzasıyla "İstiklal Marşı Yılı" olarak kabul edilmesinin Türkiye'yi vatan kılan şehit ve gazilerin yad edilmesi açısından çok büyük anlam ifade ettiğini bildirdi.
Ali Eroğlu - 21.12.2020
Türk Veteriner Hekimleri Birliğinden açıklama
TVHB Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu, "Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı Gıda ve Yem Kanunu hükümleri ve ilgili mevzuatlar çerçevesinde gerçekleri yansıtmadığından dolayı, yasa gereği haberin ivedilikle tekzip edilerek düzeltilmesini istiyoruz" dedi.
Ali Eroğlu - 09.12.2020
TİKA'dan Kosovalı veteriner hekimlere çevrim içi eğitim desteği
Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, TİKA'nın Balkanlar'da uyguladığı özellikle tarım ve hayvancılık alanındaki projelerin, bu ülkelerdeki soydaş ve akraba toplulukların gıda güvenliğine katkı sağladığını kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Eroğlu Haberleri | Ali Eroğlu Kimdir - Haberler - Ali Eroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Eroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk Veteriner Hekimleri Birliği Oda Başkanları bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 07:05:20. #1.16#

title