Ali Ağaoğlu Dede Oldu! Gelinine Milyonluk Evi Hediye Etti - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ali Ağaoğlu Dede Oldu! Gelinine Milyonluk Evi Hediye Etti

Ali Ağaoğlu doğum gününden bir gün önce dede oldu. En güzel hediyesini alan Ağaoğlu, gelinine Maslak'ta bulunan milyonluk evlerinden birini hediye etti.

Ağaoğlu Holding'in patronu Ali Ağaoğlu, dede oldu. Ali Ağaoğlu'na bu mutluluğu yaşatan; tek nikahlı eşi Sema Ağaoğlu'ndan olan oğlu Alican Ağaoğlu ile evli olan gelini Miray Ağaoğlu oldu.

'Küçük Hanımım' diye hitap ettiği sondan bir önceki sevgilisi Petek Ertüre'den 5 yaşında bir oğlu olan işadamı Ali Ağaoğlu, önceki gün dede oldu. Ali Ağaoğlu'na bu mutluluğu yaşatan, geçen ay ilk ve tek nikahlı eşi Sema Ağaoğlu'ndan olan oğlu Alican Ağaoğlu ile evlenen gelini Miray Ağaoğlu oldu.

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt'un yazısına göre, Miray Hanım, önceki akşam Acıbadem Maslak Hastanesi'nde 'ışığın kaynağı' anlamına gelen Alin adını verdikleri kızlarını dünyaya getirdi. 3.5 kilo doğan Alin'in de, anne Miray Hanım'ın da sağlık durumu gayet iyiymiş.

Yarın 64 yaşına basacak olan Ali Ağaoğlu, bundan daha güzel bir doğum günü hediyesi alamazdı herhalde.

Müjdeli haberi alır almaz eşi Sema Hanım ile hastaneye koşan ve mutluluktan ayakları yere basmadığı konuşulan Ali Ağaoğlu, torunu için cömertliğini de konuşturmuş. Ali Ağaoğlu'nun, torununa Maslak 1453'ten lüks bir daire hediye etmiş.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Petek Ertüre, Ali Ağaoğlu, Maslak, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (35)

BUSE:

ÇOCUĞA ÜZÜLÜYORUM MALESEF HAYATININ MERKEZİDEN HEP PARA OLACAK ÖNEMLİ DEĞERLERİ ÖĞRENEMİYCEK

Kurtulus:

Uc kurus icin dogayi katleden adam , ali bey ses ver ali bey

Superman:

Keşke O paraya 1453 çocuğun kıyafet gibi eksiğini kapatsaydın da Ali Ağa deseydim. Ee! Herkes Sakıp Ağa değil

Tüm 35 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title