Victoria's Secret Mankenlerinden Maryna Linchuk ve Ayşe Hatun Önal Aynı Podyuma Çıktı
Haberler » Güzellik » Victoria's Secret Mankenlerinden Maryna Linchuk ve Ayşe Hatun Önal Aynı Podyuma Çıktı - Haberler

Victoria's Secret Mankenlerinden Maryna Linchuk ve Ayşe Hatun Önal Aynı Podyuma Çıktı

Victoria's Secret mankenlerinden Maryna Linchuk ve Ayşe Hatun Önal, İzmir'de, "AlfaBeta SS 18 Couture" gala defilesinde podyuma çıktı.

Victoria's Secret mankenlerinden Maryna Linchuk ve Önal "AlfaBeta SS 18 Couture" gala defilesinde podyuma çıktı.


IF Wedding Fashion 2018 kapsamında Fuar İzmir'de düzenlenen "AlfaBeta SS 18 Couture" gala defilesinde, Victoria's Secret mankenlerinden' Maryna Linchuk ve Ayşe Hatun Önal podyuma çıktı.

30 MODEL YÜRÜDÜ

Öner Evez'in koreografisiyle Victoria's Secret mankenlerinden Maryna Linchuk, Ayşe Hatun Önal, , Tuba Melis Türk ve Ece Begüm Yücetan'ın da aralarında bulunduğu 30 model podyuma çıktı.

"KENDİMİ PRENSES GİBİ HİSSETTİM"

Defilenin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Maryna Linchuk, "Çocukken 'de çok sık bulundum. İstanbul, İzmir, Antalya ve Marmaris'e gittim. Türkiye'de özellikle yemekleri beğendim. Hava da dün çok daha güzeldi. Herkes çok arkadaşça davrandı. Defilede kendimi çok güzel ve mutlu hissettim. Bu kıyafetlerin içinde kendimi prenses gibi hissettim. Defileden ve İzmir'den çok keyif aldım. Türkiye'ye çocukken de gelmiştim" dedi.

"NAZAR BONCUĞU TAKTIM"

Maryna Linchuk, gazetecilerin sorusu üzerine nazar boncuğu taktığını ve özellikle annesinin nazar boncuğu kullanma alışkanlığı olduğunu söyledi.

"LINCHUK ÇOK SICAKKANLI"

Model ve şarkıcı Ayşe Hatun Önal ise, "Bu elbisenin içinde kendimi prensesler gibi hissettim. Defile çok keyifliydi. Koleksiyon gerçekten çok güzel. Bütün parçalar çok güzeldi. Hepsini giymek istedim. Kilo almazsam seneye hepsini giyeceğim. Linchuk ile aynı podyuma çıkmak da çok keyifliydi. Kendisi çok sıcak kanlı" dedi."HALKA İNEBİLMENİN ÇARELERİNİ ARIYORUZ"

AlfaBeta'nın sahibi Herman Mıhçı da, "Biz butik tarzı mallar yapıyoruz ama çok kişiye hitap etme mecburiyetindeyiz. Dolayısıyla fazla mal üretim ucuz fiyatlara halka inebilmenin çarelerini arıyoruz. En mantıklı rakamlara o elbiseleri satabilmenin peşindeyiz. Finalin böyle güzel olacağını bekliyordum. Ekibime çok güvendiğim için rahatlık ve huzur içinde kendimi teslim etmiştim. Onlar da bana kendilerini teslim etti. Dolayısıyla iyi bir iş çıkardık" diye konuştu.

INSTAGRAM HESABINDAN DUYURDU

Beyaz Rusya'nın başkenti Minsk'te dünyaya gelen model Maryna Linchuk, Instagram hesabından Türkiye'ye çocukluğundan beri gelmek istediğini duyurdu. Ünlü Victoria's Secret mankeni Maryna paylaşımında, "Defile için Türkiye'ye gidiyor olmaktan çok heyecanlıyım. Çocukluğumdan beri çok sevdiğim bir ülke. Sabırsızlıkla bekliyorum" yazdı.Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Victoria's Secret Mankenlerinden Maryna Linchuk ve Ayşe Hatun Önal Aynı Podyuma Çıktı

Manşet

Haberler

Güzellik

Son Dakika Haberleri