Türkiye Haberleri

Türkiye haber, Türkiye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye - Bugün
Akbank, Global AI Hub'ın Ulusal Eğitim Partneri oldu
Türkiye'de üç yılda 250 bini kadın olmak üzere 500 bin gencin yapay zeka, veri ve robotik gibi alanlarda nitelikli eğitime ulaşmasını hedefleyen «10million.
Türkiye - Bugün
'Mavi Marmara' gemisi 4 milyon 853 bin liraya satıldı
İlanda, geminin deniz haydutları tarafından saldırıya uğradığı, bu sebeple satışa konu gemide saldırıya dair izler mevcut olduğu, geminin fiziksel kondisyonunun orta derece olduğu, yakıt ikmali, kumanya ikmali yapılması sertifikalarının yenilenmesi ve personel ile donatılması durumunda kendi imkanları ile seyir yapılabilecek durumda olduğu ve Türkiye'ye getirilme masrafının 320 bin 220 dolar olduğu vurgulanmıştı.
Türkiye - Bugün
Mavi Marmara gemisi icrada 4 milyon 853 bin liradan satıldı
TÜRKİYE'YE GETİRME MASRAFI 320 BİN 220 BİN DOLAR İlanda geminin Türkiye'ye getirilme masrafının 320 bin 220 dolar olduğu da belirtilmişti.
Türkiye - Bugün
Emine Erdoğan, Aşkabat'ta Türkmen-Türk Okulunu ziyaret etti
Emine Erdoğan'a okul ziyaretinde Türkmenistan Milli Eğitim Bakanı Gurbangül Atayeva, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, MEB Müşaviri Sevil Uygun İlikhan, Aşkabat Büyükelçiliği MEB Müşavir Vekili Ayhan Işık, Bakan eşleri Nebahat Özer, Hülya Çavuşoğlu, Şule Akar, Ümmü Eymen Muş, Ahu Pakdemirli, Nilüfer Karaismailoğlu, Türkiye'nin Aşkabat Büyükelçisi Togan Oral'ın eşi Özgür Dünya Oral da katıldı.
Türkiye - Bugün
Narkotik birimleri Türkiye genelinde 7 günde 4 bin 55 şüpheliyi gözaltına aldı
Narkotik birimlerince Türkiye genelinde bir haftada 4 bin 55 şüpheli gözaltına alındı.
Türkiye - Bugün
, Piri ile dijital ve sınırsız seyahat deneyimi sunuyor
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları kaydetti: "Dijitalleşme vizyonumuz doğrultusunda Vodafone Red müşterilerimize özel ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyoruz.
Türkiye - Bugün
İzmir'de coğrafi işaretli ürünlerde ihracatı artırma hedefi
Yöresel Ürünler ve Coğrafi İşaretler Türkiye Araştırma Ağı (YÜCİTA) Başkanı Yavuz Tekelioğlu, yaptığı konuşmada Türkiye'de 941 ürüne coğrafi işaret alındığını, bunların dörtte üçünün tarım ve gıda ürünü olduğunu söyledi.
Türkiye - Bugün
Aksigorta acentelerinin kasko yenileme kampanyası başladı
Aksigorta'nın Türkiye genelindeki 3 bini aşkın acentesine yönelik olarak hazırlanan kampanyada, 31 Aralık 2021'e kadar gerçekleştirilecek kasko yenilemeleri, hedef gerçekleşme oranlarında iyileşme, ek komisyon kazandırma ya da son çeyrek seyahat kampanyasında geçerli olacak bir "başarı rüzgarı" avantajlarından birini kazandıracak.
Türkiye - Bugün
TKDK İLE 2021'DE HAYAT BULAN YATIRIMLAR
TKDK İLE 2021'DE HAYAT BULAN YATIRIMLARTarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun (TKDK), proje başvurusu yapan girişimcilere sunduğu yüzde 40-70 hibe paketleriyle kırsalın dezavantajlı bölgelerine 2021'de çeşitli sektörlerde yatırımlar kazandırıldı. Üretim sürecindeki yüksek bilgi teknolojisi kullanımı ve Avrupa Birliği'nin (AB) çevre, hijyen, çevre, gıda güvenliği, hayvan refahı ve bitki sağlığı gibi standartlarındaki yatırımlarla pazara kaliteli ürünler sunuluyor. Gerçekleşen çalışmalarla Türkiye'nin AB üyeliği sürecine de katkı sağlanıyor.
Türkiye - Bugün
Türkiye Kulüplerarası Dart Şampiyonası
Türkiye Kulüplerarası Dart Şampiyonası'nda, Antalya Spor Lisesi birinci oldu.
Türkiye - Bugün
MÜSİAD Genel Başkanı Asmalı gazetecilerin sorularını yanıtladı Açıklaması
Son dönemde ekonomide yaşanan değişimlere ilişkin bir soru üzerine Asmalı, Türkiye ekonomisinde bir makas değişikliği yaşadığının çok açık olduğunu söyledi.
title