Türkiye Haberleri

Türkiye haber, Türkiye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye - Bugün
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Yeni AdanaHakemler: Batuhan Gültek, Burak Gültek, Harun Reşit GüngörAdanaspor: Özer Enes Soylu, Muhammed Ömer Çakı, Benasser, Cem Özdemir (Dk. 69 Celil Özdemir), Tetteh, Harun Kaya (Dk. 87 İsmail Erdoğan), Orkan Çınar (Dk. 79 Bruns), Samed Ali Kaya (Dk. 69 Ahmethan Köse), Evren Korkmaz (Dk.
Türkiye - Bugün
2022 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Kovid-19 salgını gibi öngörülemeyen ve dünyanın en büyük ekonomileri dahil tüm ülkeleri kökünden sarsan bir krizde dahi Türkiye'nin, 84 milyon milletiyle tek vücut, hiçbir ayrımı kabul etmeden, hiçbir ayrıma müsaade etmeden sapasağlam ayakta durduğuna dikkati çeken Oktay, "Olumsuz küresel ekonomik iklime rağmen 2020 yılını büyümeyle kapatan, 2021'in ikinci çeyreğinde ise yüzde 21,7 oranında büyüyen, Türkiye'dir.
Türkiye - Bugün
Rektörümüz Spor Bilimleri Öğrencileri ile Bir Araya Geldi
ADÜ'de Okumak Ayrıcalıktır Öğrencilerin toplumsal sorumluluklarının da olduğunu belirterek eğitim hayatlarının yanı sıra sosyal bir bilinç ile mezun olmalarının önemine vurgu yapan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, "Sizler bilimsel ve sosyal yönden geleceğe yön vereceksiniz. Bizler de Türk toplumu olarak sizleri iyi yetiştirmek zorundayız. Türkiye'nin en büyük üniversitelerinden birinde eğitim gördüğünüzü unutmadan, ADÜ'de okumanın ayrıcalığını hissederek mezun olmanızı isterim.
Türkiye - Bugün
Futbol: 2023 Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
Karşılaşmayı Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin ile Türkiye'nin Belgrad Büyükelçisi Hami Aksoy tribünden izledi.
Türkiye - Bugün
A Milli Kadın Futbol Takımı, Sırbistan'a mağlup oldu
Karşılaşmayı Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin; Türkiye Cumhuriyeti Sırbistan Büyükelçisi Hami Aksoy ile birlikte tribünden takip etti.
Türkiye - Bugün
Çad Cumhuriyeti Geçiş Dönemi Devlet Başkanı Mahamat Idriss Déby Itno'nun Ülkemizi Ziyareti
Ziyaret kapsamında yapılacak görüşmelerde, Türkiye-Çad ilişkileri tüm veçheleriyle gözden geçirilecek, işbirliğinin geliştirilmesi için atılabilecek adımlar ele alınacaktır.
Türkiye - Bugün
Çad Cumhuriyeti Devlet Başkanı Mahamat Idrıss Déby Itno Türkiye'ye geliyor
Çad Cumhuriyeti Geçiş Dönemi Devlet Başkanı Mahamat Idrıss Déby Itno Türkiye'ye geliyor.
Türkiye - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye geldi
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'daki temaslarının ardından "TUR" uçağı ile saat 23.10'da yurda döndü.
Türkiye - Bugün
IKBY Başkanı Barzani: "(PKK) En başından beri aşikarca Erbil'deki hükümetin karşısında durdu"
Barzani, Türkiye'nin Irak'taki PKK karşıtı operasyonlarına ilişkin, "Operasyonların ana sebebi PKK'dır ve bu Kürdistan Bölgesi için baş ağrısı.
Türkiye - Bugün
Türkiye'nin, Lübnan'da konuşlu BM Geçici Görev Gücü'ne TSK unsurlarıyla verdiği destek süresini bir yıl uzatan Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi, TBMM Genel...
Türkiye'nin, Lübnan'da konuşlu BM Geçici Görev Gücü'ne TSK unsurlarıyla verdiği destek süresini bir yıl uzatan Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
Türkiye - Bugün
Bakan Yardımcısı Kaymakcı, İspanya Dışişleri Bakanlığı Devlet Sekreteri ile görüştü
Kaymakcı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda görüşmeye ilişkin şunları kaydetti: "İspanya Dışişleri, AB ve İşbirliği Bakanlığı Devlet Sekreteri Juan Gonzalez-Barba'yı Ankara'da ağırlamaktan memnuniyet duydum. Türkiye-İspanya ilişkilerini, 7.
Türkiye - Bugün
YTÜ, Greenstars Sürdürülebilirlik Modeli'yle sürdürülebilir üniversite hedefini ileriye taşıyacak
YTÜ'nün sürdürülebilir kalkınmada bir model olma yolunda ilerlediğine vurgu yapan Yılmaz, "Yıldız Teknik Üniversitesi olarak Türkiye'nin kalkınmasına nasıl gönül verip destek olmuşsak, Türkiye'nin kalkınma hamlesinde nasıl elimizi taşın altına koymuşsak, geleceğe daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
Türkiye - Bugün
Vali Karadeniz Başkanlığında İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2021 Yılı 4. Olağan Toplantısı Yapıldı
Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Vali Karadeniz, toplantının ana gündeminin daha öncekilere paralel olarak ilimizdeki istihdam imkanlarının artırılması olduğunu ifade ederek "Özellikle işverenlerimizin bu konuda yoğun talepleri var. Organize sanayi bölgemiz başta olmak üzere diğer sanayicilerimiz, hatta nakliye sektöründe bile eleman bulamamaktan yakınıyorlar. Bu konuda eğitim verilerek nitelikli elemanların kendi sektörleri açısından yetiştirilmesi gerektiği konusunda talepler oldu. O nedenle bugün daha geniş katılımlı bir toplantı yapıyoruz. ve bugün ki toplantımızda diğer toplantılarda yaptığımız sunumları alacağız. Ama onun bir adım ötesine geçerek sanayimizin ve diğer sektörlerin ihtiyacı olan elemanları onlara temin etmek, iş arayanları da işle kavuşturmaya yönelik bir ya da birkaç projenin belki bugün başlangıcı olacak. Bugünden itibaren yapacaklarımız belki Türkiye için model olabilecek nitelikte bir çalışma olabilecektir diye de düşünüyorum" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Haberleri | Türkiye Haber - Haberler - Türkiye haberleri, son dakika türkiye haber ve gelişmeleri burada. Ali Koç, Fenerbahçe Beko-Barcelona maçının ardından takımı protesto eden taraftarlarla tartıştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 23:42:42. #1.16#

title