Türkiye Haberleri

Türkiye haber, Türkiye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye - Bugün
Dışişleri Bakanlığı, AB'nin Türk şirketine uyguladığı Libya yaptırımını eleştirdi
"AB bölgede güvenlik ve istikrar istiyorsa bu taraflı tutumundan vazgeçmeli, Türkiye ile istişare ve işbirliği içinde hareket etmelidir.
Türkiye - Bugün
Dışişleri Bakanlığından AB'nin Türk denizcilik şirketini yaptırım listesine alma kararına tepki...
Doğu Akdeniz'de tansiyonun düşürülmesi için gayret gösterilen bir zamanda böyle yanlış bir kararın alınmasının "son derece talihsiz" olduğu vurgulanan açıklamada, "AB bölgede güvenlik ve istikrar istiyorsa bu taraflı tutumundan vazgeçmeli, Türkiye ile istişare ve iş birliği içinde hareket etmelidir.
Türkiye - Bugün
Dışişleri: "AB bölgede güvenlik ve istikrar istiyorsa, bu taraflı tutumundan vazgeçmeli, Türkiye...
Dışişleri: "AB bölgede güvenlik ve istikrar istiyorsa, bu taraflı tutumundan vazgeçmeli, Türkiye ile istişare ve iş birliği içinde hareket etmeli"
Türkiye - Bugün
21 Eylül 2020 Haberleri
21 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Türkiye - Dün
GÜNDEM ÖZETİ / 22 Eylül 2020
(Ankara/11.00) EKONOMİ 1- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, video konferans yöntemiyle Türkiye-Kore İş ve Yatırım Toplantısı ve 38'inci Amerikan-Türk Konferansı'na iştirak edecek.
Türkiye - Dün
ABD'nin Ankara Büyükelçiliği: "ABD, Sevilla haritasının hukuki bir öneme sahip olduğunu...
Açıklamada, ayrıca deniz yetki alanlarının uluslararası hukuka dayalı olarak, ilgili devletler arasında varılan mutabakatla karara bağlandığı kaydedilerek, "Amerika Birleşik Devletleri, iyi niyetli diyalog ve müzakere anlayışını şiddetle desteklemekte ve Türkiye ve Yunanistan'ı, istikşafi görüşmeleri en kısa süre içinde yeniden başlatmaya teşvik etmektedir.
Türkiye - Dün
ABD Ankara Büyükelçiliği: "ABD, Sevilla Haritası'nın hukuki bir öneme sahip olduğunu...
Deniz yetki alanları, hukuka dayalı olarak, ilgili devletlerarasında varılan mutabakatla karara bağlanmaktadır. ABD, iyi niyetli diyalog ve müzakere anlayışını şiddetle desteklemekte ve Türkiye ve Yunanistan'ı, istikşafı görüşmeleri en kısa süre içinde yeniden başlatmaya teşvik etmektedir" ifadeleri kullanıldı.
Türkiye - Dün
Maçın ardından
Kadıköy'e puan ya da puanlar almak için geldiklerini vurgulayan Özat, şunları aktardı: "Geçen haftaki başarımızın tesadüf olmadığını gösterdik. 9 kişi kalmasak daha güzel olacaktı. Dokuz kişi kalmamız bize takım arkadaşlığı, takım olma ruhuna sahip olduğumuzu gösterdi. Her şerde bir hayır aramayı biz kendimize görev ediniriz. Burada da 9 kişiyle takım olabildiğimizi gördük ve tüm Türkiye'ye gösterdik.
Türkiye - Dün
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Türkiye'de son 24 saatte Kovid-19 nedeniyle 68 kişi yaşamını yitirdi.
Türkiye - Dün
"Istanbul Fringe Festival" başladı
Türkiye'de ilk kez geçen yıl düzenlenen "Istanbul Fringe Festival", ENKA Sanat sponsorluğundaki dijital açılış performansıyla başladı.
Türkiye - Dün
Almanya'ya göç eden ilk kuşağın huzurevlerine uzanan hikayeleri anlatıldı
"Köklerim Türkiye'de, kanatlarım burada hayat buldu" sözleriyle kendi göç hikayesine de yer veren Dik-Thiel, kitabında kendi gibi kökleri Anadolu'da olan yaşlı göçmenlerin yaşam öykülerine de yer verdi.
Türkiye - Dün
Büyükelçi Kılıç'tan Türk-Amerikan ilişkilerinde ekonomik ve siyasi sorunların ayrı ele alınması...
Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, Türkiye ile ABD arasındaki bazı sorunların iki ülke arasındaki ilişkilere yansımasının engellenmesi gerektiğini söyledi.
Türkiye - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (2)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Doğu Akdeniz'de Türkiye'yi yok sayıp ısrarla kendi tezlerini, haritalarını kabul ettirmeye çalışanlar diplomasi masasına yaklaşmaya başladı.
Türkiye - Dün
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "BM salgında sınıfta kaldı"
"Haritalarını kabul ettirmeye çalışanlar diplomasi masasına yaklaşmaya başladı" Karadeniz ve Akdeniz'de süren çalışmalarla keşfedilecek yeni rezervler ile türk milletinin sevincini artıracaklarını belirten Erdoğan, "Karadeniz'de keşfettiğimiz doğal gaz rezervi, ekonomik büyüklüğü ve moral yönü ile milletimize umut vermiştir. İnşallah Karadeniz ve Akdeniz'de halen süren çalışmalarla keşfedeceğimiz yeni rezervlerle milletimizin sevincini daha da artıracağız. Aynı şekilde, Doğu Akdeniz'de Türkiye'yi yok sayıp, ısrarla kendi tezlerini ve haritalarını kabul ettirmeye çalışanlar diplomasi masasına yaklaşmaya başladı.
Türkiye - Dün
Karabük'te kalp krizi geçiren tek akciğeri olan hastaya baypas yapıldı
Karabük'ün sağlık açısından ülke ortalamasının üstünde bir performans sergilediğini aktaran Sarı, şöyle devam etti: "Bebeklik çağında geçirdiği hastalık sonrası sol akciğeri hiç gelişmeyen ve tek akciğerle hayatını sürdüren hastamız, kalp krizi tanısıyla hastanemiz acil servisine başvurdu. Hastanemizde yapılan koroner anjiyografi sonrası baypas kararı alınan hasta, tek akciğerinin olması sebebiyle yüksek riskli olarak kalp ve damar cerrahisi ekibimiz tarafından ameliyata alındı. Ameliyatta tek olan akciğeri korumak için kalp durdurulmadan çalışan kalpte operasyon gerçekleştirildi. İki damar baypas ameliyatı yapılan hastanın ameliyatı başarılı bir şekilde tamamlandı. Hastamıza acil şifalar dileriz." "Ülkemizde sağlık sistemi gerçekten çok ilerledi" Op. Dr. Erdem Çetin de Türkiye'de kalp durdurulmadan ameliyatların yapılabildiğini ancak bunun tek akciğerle hayatını sürdürürken kalp krizi geçiren bir hastaya uygulanmasının riskli olduğunu kaydetti.
Türkiye - Dün
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (1)
Son dakika haberi: Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Aşı çalışmalarında dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmenin yanında kendi aşımızı üretme yolunda hızla ilerliyoruz.
Türkiye - Dün
Ülke genelinde radarla hız denetimi yapıldı
Türkiye genelinde gerçekleştirilen radarla hız denetimlerinde, hız ihlali yaptığı tespit edilen 28 bin 19 araç sürücüsüne işlem yapıldığı bildirildi.
Türkiye - Dün
Son Dakika | Türkiye'de son 24 saatte 1743 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 68 kişi hayatını kaybetti
Son dakika gündem haberi... Türkiye'de son 24 saatte Kovid-19 nedeniyle 68 kişi yaşamını yitirdi.
Türkiye - Dün
Erdoğan: "Sırf Türkiye'ye olan husumetlerinden dolayı bölgemizin ve dünyanın dengelerini alt üst...
Erdoğan: "Sırf Türkiye'ye olan husumetlerinden dolayı bölgemizin ve dünyanın dengelerini alt üst etmeye kalkanlar kendi sonlarını elleriyle hazırlıyor"
Türkiye - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kesintisiz kriz oyunlarıyla Türkiye'yi ve Türk milletini kendine dar gelen...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kesintisiz kriz oyunlarıyla Türkiye'yi ve Türk milletini kendine dar gelen gömleklerinin içerisine hapsederek vaktini ve enerjisini heba edenlere bir kez daha söylüyoruz ki, "Başaramayacaksınız!"
Türkiye - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Doğu Akdeniz'de Türkiye'yi yok sayıp, ısrarla kendi tezlerini kabul...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Doğu Akdeniz'de Türkiye'yi yok sayıp, ısrarla kendi tezlerini kabul ettirmeye çalışanlar, diplomasi masasına yaklaşmaya başladı.
Türkiye - Dün
Erdoğan: "Büyük ve güçlü Türkiye'nin ayak sesleri daha yüksek tonda duyulmaya başladıkça ülkemize...
Erdoğan: "Büyük ve güçlü Türkiye'nin ayak sesleri daha yüksek tonda duyulmaya başladıkça ülkemize müstemleke gözüyle bakanların telaşları da artıyor.
Türkiye - Dün
Erdoğan: "Doğu Akdeniz'de Türkiye'yi yok sayıp ısrarla kendi tezlerini, haritalarını kabul...
Erdoğan: "Doğu Akdeniz'de Türkiye'yi yok sayıp ısrarla kendi tezlerini, haritalarını kabul ettirmeye çalışanlar diplomasi masasına yaklaşmaya başladı"
Türkiye - Dün
TİKA'dan Gürcistan'ın Çevre Koruma ve Tarım Bakanlığına eğitim desteği
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından organize edilen, Türkiye Tarım ve Orman Bakanlığı ile Gürcistan Çevre Koruma ve Tarım Bakanlığı iş birliğinde düzenlenen ve Gürcü uzmanların katıldığı "Online Bitki Hastalıkları (Fitopatoloji) Teşhis ve Tanılama...
Türkiye - Dün
Son dakika haberi: Erdoğan: "Türkiye salgının başından beri tedbirler ve hastalara verilen hizmetler bakımından...
Son dakika politika haberine göre Erdoğan: "Türkiye salgının başından beri tedbirler ve hastalara verilen hizmetler bakımından küresel çapta örnek gösterilen ülkeler arasında yer aldı"
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Türkiye Haberleri | Türkiye Haber - Haberler - Türkiye haberleri, son dakika türkiye haber ve gelişmeleri burada. Sevilla Haritası nedir?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 05:16:16. #1.14#
title