Veterinerlik Fakültesi Haberleri

Veterinerlik Fakültesi haber, Veterinerlik Fakültesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Veterinerlik Fakültesi - 22.05.2021
Tayland'da "dedektör köpekler" Kovid-19'la mücadele kapsamında göreve başladı
Bangkok Chulalongkorn Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi araştırmacılarınca eğitilen köpeklerin, Kovid-19 hastalarının vücutlarından salgılanan bir kokuyu tespit edebildiği belirtildi.
Veterinerlik Fakültesi - 28.04.2021
Binlerce kuzunun "süt koşusu" renkli görüntülere sahne oldu
İşletmede Akkaraman, Bafra ve Acıpayam koyununun üretiminin yapıldığını anlatan Akçay, şunları kaydetti: "Akkaraman ve Acıpayam koyununun süt üretimini artırmak ve döl verimini yükseltmek, Bafra koyununun ise İç Anadolu'ya adaptasyonunu sağlamak amacıyla çalışma yürütüyoruz. İşletmemizde, Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi iş birliğiyle Akkaraman ve Bafra koyununu melezleme çalışması da yapıyoruz.
Veterinerlik Fakültesi - 15.03.2021
Veteriner ile kardeşinin evde tedavi ettiği martı "Sevimli" özgürlüğe kanat çırptı
İzmir'de veteriner hekim Necati Vedat Ak ile veterinerlik fakültesi öğrencisi kardeşi Fatma Nur Ak tarafından evde tedavi edilen martı "Sevimli" İzmir Körfezi'ne bırakıldı.
Veterinerlik Fakültesi - 03.03.2021
Gelişimleri hızlandırılan kuzular, ekonomiye erken kazandırılıyor
AKÜ Veterinerlik Fakültesi Zooteknik Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof.
Veterinerlik Fakültesi - 08.02.2021
Samsun'da komşusunun köpeğini tüfekle yaralayan kişi gözaltına alındı
M.T. ise köpeği tedavi ettirmek için Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi'ne götürdü.
Veterinerlik Fakültesi - 07.01.2021
Kırıkkale'de çiftçinin bulduğu yaralı şahin tedaviye alındı
Belediyenin veteriner hekimi tarafından muayene edilen şahin, tedavisi için Kırıkkale Üniversitesi Veterinerlik Fakültesine götürüldü.
Veterinerlik Fakültesi - 30.12.2020
Eskişehir'de doğada bulunan ve felç geçirdiği düşünülen doğan kuşunun tedavisine başlandı
Şube Müdürlüğü yetkililerinin ilk gözlemlerinin, kuşun felç geçirdiği yönünde olduğunu aktaran Seyhan, şöyle konuştu: "Eskişehir Barosu Hayvan Hakları Komisyonu olarak bu konuda çok hassasız. Hayvansever olmanın sadece kedi, köpek ya da sokak hayvanlarını sevmek olmadığını biliyoruz. O yüzden de Ahmet beyin çağrısını çok önemsedik. Sağ olsun evde güzel bir kafes yapmış ve doğana sahip çıkmış. Meslektaşım Elif Gür ile felçli kuşu teslim aldık. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Rehabilitasyon Merkezinde tedavi sürecinde iyileştirilemezse, Afyon Kocatepe Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Yabani Hayvan Hastalıkları ve Ekoloji Ana Bilim Dalı yetkililerince tedavisine devam edilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Veterinerlik Fakültesi Haberleri | Veterinerlik Fakültesi Haber - Haberler - Veterinerlik Fakültesi haberleri, son dakika veterinerlik fakültesi haber ve gelişmeleri burada. Sokak hayvanları emniyette.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 22:54:03. #1.15#

title