Turhan Çömez Haberleri

Turhan Çömez haber, Turhan Çömez son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turhan Çömez - 1.9.2019
Dha yurt bülteni - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------- İmamoğlu'nun Batman girişinde karşılanması Düğün salonu girişinde karşılama Düğün salonunda hatıra fotoğrafları çekilmesi İmamoğlu Horon tepmesi İmamoğlu halay çekmesi Nikah töreninde şahit olması Nikah töreninde konuşması Genel ve detay görüntüler  Haber-Kamera: Arif ARSLAN-Reşat YİĞİZ/BATMAN, GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ======================= 12)TURHAN ÇÖMEZ, 12 YIL SONRA BABA OCAĞINDA   ERGENEKON kumpas davasından beraat eden ve 12 yıllık aradan sonra Türkiye'ye dönen Turhan Çömez, baba ocağı Balıkesir'in Bandırma ilçesine geldi.
Turhan Çömez - 1.9.2019
31 Ağustos 2019 Haberleri
31 Ağustos 2019 Manşet Haberleri.
Turhan Çömez - 31.8.2019
Turhan çömez, 12 yıl sonra baba ocağında
ERGENEKON kumpas davasından beraat eden ve 12 yıllık aradan sonra Türkiye'ye dönen Turhan Çömez, baba ocağı Balıkesir'in Bandırma ilçesine geldi.
Turhan Çömez - 31.8.2019
Ergenekon davası'ndan beraat eden çömez yurda döndü
ERGENEKON Davası'nda beraat eden eski AK Parti milletvekili Dr. Turhan Çömez Türkiye'ye döndü.
Turhan Çömez - 31.8.2019
30 Ağustos 2019 Haberleri
30 Ağustos 2019 Manşet Haberleri.
Turhan Çömez - 30.8.2019
Ergenekon davası'ndan beraat eden çömez yurda döndü
Ergenekon Davası'nda beraat eden eski AK Parti milletvekili Dr. Turhan Çömez Türkiye'ye döndü.
Turhan Çömez - 25.8.2019
Dha dış- türk doktor adayları ingiltere'de hasta bakıyor
Doktor adayları, stajlarının bitiminde Türkiye'ye dönerek hekimlik görevlerine başladıklarında İngiltere'de edindikleri iş tecrübeleriyle Türkiye'deki hastalara en iyi şekilde hizmet etmeyi umuyor. Genç doktor adayları Londra'da bulunan ve Genel Cerrah Dr. Turhan Çömez'in kurduğu Mediwell Sağlık Merkezi'nde stajlarını sürdürüyor.
Turhan Çömez - 13.7.2019
Ergenekon davasında beraat eden Turhan Çömez Türkiye'ye dönüyor
– Geçtiğimiz günlerde sonuçlanan Ergenekon davasının yurtdışındaki tek sanığı İngiltere'de bulunan eski AK Parti milletvekili Dr. Turhan Çömez, hakkında beraat kararı verilmesinin ardından Türkiye'ye dönüyor.
Turhan Çömez - 13.7.2019
DHA DIŞ - Ergenekon davasında beraat eden Turhan Çömez Türkiye'ye dönüyor
– Geçtiğimiz günlerde sonuçlanan Ergenekon davasının yurtdışındaki tek sanığı İngiltere'de bulunan eski AK Parti milletvekili Dr. Turhan Çömez, hakkında beraat kararı verilmesinin ardından Türkiye'ye dönüyor.
Turhan Çömez - 1.7.2019
Ergenekon davasında karar
Beraat kararları Buna göre, milletvekili Tuncay Özkan ve Mehmet Ali Çelebi, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, eski milletvekilleri Mustafa Balbay, Dursun Çiçek, Emin Şirin, Mehmet Haberal, Turhan Çömez ve Sinan Aygün, eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Bedrettin Dalan, eski komutanlar Hurşit Tolon, Hasan Iğsız, İsmail Hakkı Pekin, Tuncer Kılınç ve Veli Küçük ile gazeteci Yalçın Küçük'ün de aralarında bulunduğu 203 sanığın, farklı suçlardan beraatine karar verildi.
Turhan Çömez - 1.7.2019
(Geniş haber) ERGENEKON DAVASINDA KARAR AÇIKLANDI
206 SANIĞA BERAAT Aralarında Doğu Perinçek, Bedreddin Dalan, Veli Küçük, Tuncay Özkan, Dursun Çiçek, Emin Şirin, Erol Mütercimler, Sedat Peker, Sinan Aygün, Yalçın Küçük, Kemal Alemdaroğlu, Mehmet Ali Çelebi, Mehmet Haberal, Kemal Kerinçsiz, Hasan Iğsız, Mustafa Balbay ve Hurşit Tolon'un da bulunduğu 206 sanık beraat etti. Hakkında yakalama kararı olan sanıklardan Saipir Debzlelvidze ve Turhan Çömez de beraat edenler arasında yer aldı.
Turhan Çömez - 1.7.2019
(Geniş haber) Ergenekon Davasında karar açıklandı
206 SANIĞA BERAAT Aralarında Doğu Perinçek, Bedreddin Dalan, Veli Küçük, Tuncay Özkan, Dursun Çiçek, Emin Şirin, Erol Mütercimler, Sedat Peker, Sinan Aygün, Yalçın Küçük, Kemal Alemdaroğlu, Mehmet Ali Çelebi, Mehmet Haberal, Kemal Kerinçsiz, Hasan Iğsız, Mustafa Balbay ve Hurşit Tolon'un da bulunduğu 206 sanık beraat etti. Hakkında yakalama kararı olan sanıklardan Saipir Debzlelvidze ve Turhan Çömez de beraat edenler arasında yer aldı.
Turhan Çömez - 10.6.2019
DHA DIŞ - İngiltere'deki Türk toplumuna ücretsiz sağlık semineri
Dr. Turhan Çömez, seminerin sonunda yaptığı açıklamada, direktörlüğünü yaptığı Mediwell Sağlık Kliniği'nde özellikle Londra'da yaşayan Türk toplumunu bilgilendirmek ve sağlık konularında aydınlatmak amacıyla bu tür seminerler yapmaya devam edeceklerini kaydetti.
Turhan Çömez - 16.5.2019
Ergenekon Davası Karar İçin 1 Temmuz'a Ertelendi
Cumhuriyet Gazetesi'ne molotofkokteyli atılması davasının  sanıklarından Murat Aplak da "Bana ceza istendi. Bedirhan Şinal molotofu atan kişi şu an huzurunuzda. Benim molotof yapımına yardım ettiğim iddiası var. Ben kime nasıl yardım etmişim. Benim yardım etmediğim açıktır. Yıllardır bunu anlattık. Hala bize dava açılıyor. Neden mağdur ediliyoruz" diye konuştu.  Cumhuriyet Gazetesi'ne molotofkokteyli atılması davasının  sanıklarından Bora Ballı da suçsuz olduğunu ve beraatini istediğini belirterek, "Mütalaada da beraatim talep edildi. Fetullahçı Terör Örgütü'nün emniyet ve yargıdaki mensuplarınca oluşturulmuş iddialardan ibarettir" şeklinde konuştu. İsmail Sağır da Danıştay Saldırısına katılmadığını, yardım etmediğini belirterek, "Haksız ceza alıyoruz. Bizi de düşünün elinizi vicdanınıza koyun" dedi.  "YARGILAYANLARIN YARGILANMASI BİLE BİTMEK ÜZERE"  Mahkeme Başkanı Metin Tamirci, sanık Bedirhan Şinal'in savunması alınamadığı için davayla ilgili nihai kararı açıklayamayacaklarını söyledi.  Avukatlar da ise Yargıtay'ın bozma kararının üzerinden  üç yıl geçtiğini belirterek, davanın karara bağlanmasını istedi. Bir avukat da  "Yargılayanların yargılanması bile bitmek üzereö diyerek davanın bitmesini istedi.  ŞİNAL'A SON KEZ SÜRE VERİLDİ Mahkeme heyeti, Bedirhan Şinal ve avukatına görüşmelerini yaparak esas hakkındaki savunmalarını hazırlamaları için gelecek duruşmaya kadar süre vererek, savunmalarını sunmamaları durumunda ise savunma yapmaktan vazgeçmiş sayılacaklarına karar verdi.  Sanıklar Turhan Çömez ve Saipir Deblelvidze'nin yakalanmalarının beklenmesine karar veren mahkeme heyeti,  sanık Alparslan Arslan'ın tutukluluk halinin devamına hükmetti.
Turhan Çömez - 16.5.2019
İstanbul - Ergenekon Davası Karar İçin 1 Temmuz'a Ertelendi
ŞİNAL'A SON KEZ SÜRE VERİLDİ Mahkeme heyeti, Bedirhan Şinal ve avukatına görüşmelerini yaparak esas hakkındaki savunmalarını hazırlamaları için gelecek duruşmaya kadar süre vererek, savunmalarını sunmamaları durumunda ise savunma yapmaktan vazgeçmiş sayılacaklarına karar verdi.  Sanıklar Turhan Çömez ve Saipir Deblelvidze'nin yakalanmalarının beklenmesine karar veren mahkeme heyeti,  sanık Alparslan Arslan'ın tutukluluk halinin devamına hükmetti.
Turhan Çömez - 30.11.2018
Dha İstanbul - (Geniş Haber) Yeniden Görülen Ergenekon Davasında Savcıdan Mütalaa
SON SAVUNMALAR 27 ARALIK'A BIRAKILDI Mahkeme heyeti, Alparslan Aslan'ın tutukluluk halinin devamına karar verdi. Yakalanamayan sanıklar Turhan Çömez ve Saipir Deplelvitze'nin yakalanmasının beklenmesine karar verdi.
Turhan Çömez - 11.9.2018
Dha İstanbul Bülteni - 3
İstanbul Boğazı, Üsküdar ve çevresinde etkili olan yağmur sonrası çamura bulandı. Beylerbeyi'nden yağmurla birlikte gelen çamur, Boğaz'ı kahverengi yaptı.  Görüntü Dökümü ----------- -Boğazdan görüntü -Çamurun boğaza akması -Boğazın değişen rengi -Genel ve detay görüntüler 11.09.2018 - 14.33 Haber Kodu : 180911090_ =========== 2- İSTANBUL BOĞAZI'NDA ŞİMŞEKLERİN DANSI  Haber-Kamera: Hasan YILDIRIM-İSTANBUL DHA  İstanbul'da önce kara bulutlar görüldü ardından da sağanak yağmur başladı. İstanbul Boğazı'nın üstünde şimşekler çaktı. O anlar kameralara böyle yansıdı  Görüntü Dökümü: ------------------------ -15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden görüntü -Boğazdan görüntü -Şimşeklerden görüntü -Detaylar 11.09.2018 - 13.58 Haber Kodu : 180911072 ============== 3- İSTANBUL'DA KARA BULUTLAR VE YAĞMUR  Haber-Kamera: Alper KORKMAZ- Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM-İSTANBUL DHA  İstanbul'da önce kara bulutlar görüldü ardından da sağanak yağmur başladı.  İstanbul Boğazı ve çevresini aniden kara bulutlar kapladı. Bulutlar nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü neredeyse görünmez hale geldi. Yağmur bazı ilçelerde etkili olmaya başladı.  Görüntü Dökümü: ------------------------ -15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden görüntü -Köprünün bulutlar içindekaybolması -Gök gürültüsü -Bahçelievler yağmur -Genel ve detaylar 11.09.2018 - 14.24 Haber Kodu : 180911088 11.09.2018 - 13.18 Haber Kodu : 180911066 11.09.2018 - 13.20 Haber Kodu : 180911065 ============= 4- ERGENEKON DAVASINDA SONA DOĞRU Haber: Serpil KIRKESER / İSTANBUL DHA Yargıtay'ın bozma kararının ardından yeniden görülmeye başlanan Ergenekon davasında esas hakkındaki mütalaa hazırlaması için dosyanın Cumhuriyet Başsavcılığı'na verilmesine karar verildi.  14 TUTUKSUZ SANIK HAZIR BULUNDU  İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 6. duruşmada emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 14 tutuksuz sanık hazır bulundu. Mahkemede Alparslan Arslan'ın da aralarında bulunduğu 8 sanığın dosyasının da bazı suçlar yönünden bu davayla birleştirildiği  tutanaklara geçti. Mahkeme Başkanı  Metin Tamirci, duruşmaya SEGBİS ile bağlanan başka suçtan tutuklu sanık Yüksel Dilsiz'e Yargıtay'ın bozma ilamı okunarak, söz verdi.  Söz verilen sanık Yüksel Dilsiz, duruşmadan son anda haberdar olduğunu savunma yapmaya hazır olmadığını, ayrıca rahatsız olduğunu belirterek süre istedi.  Duruşma savcısı da tevsi tahkikat talepleri yoksa dosyanın mütalaa için kendisine verilmesini istedi. Söz alan avukatlar da derhal beraat kararı verilmesini talep etti.  DURSUN ÇİÇEK: 10 YILDIR ELİMİZDEN ALINAN MASUMİYET HAKKİMİZİN TESLİM EDİLMESİNİ İSTİYORUZ Söz alan Dursun Çiçek, "Sahte kimlik, ruhsatsız silah gibi münferit suçların bu dosyadan ayrılmasını, yetkili ve görevli mahkemelere gönderilmesini talep ediyoruz. 10 yıldır elimizden alınan masumiyet hakkımızın  teslim edilmesini istiyoruz 10 yıldır  mağduruz. Bir an önce beraat kararı verilsin" dedi. Tutuksuz sanık Mehmet Fikri Karadağ, vatansever insanların 12 yıldır yargılandığını, iddianameleri hazırlayanların vatana ihanetten yargılandığını  belirterek, davanın yok sayılmasını talep etti. Tutuksuz sanıklardan Hayrettin Ertekin de "Mahkemenize güveniyorum. Sürecin uzamasından dolayı endişe ediyoruz. Bir an evvel karar verilmesini talep ediyoruz" diye konuştu. Söz alan diğer sanıklar da derhal beraat kararı verilmesini talep etti.   ALPARSLAN ARSLAN'IN TUTUKLULUK HALİNİN DEVAMINA KARAR VERİLDİ Mahkeme heyeti, sanık Alparslan Arslan' a yüklenen "Silahlı terör örgütü kurma", "Anayasaya karşı suç", "Genel güvenliği kasten tehlikeye sokma", " Tehlikeli maddelerin izinsiz bulundurulması veya el değiştirmesi" suçlarını işlediğine ilişkin kuvvetli suç şüphesinin varlığını gösteren somut delillerin bulunması, sanığa yüklenen suçun tutuklama nedeni var sayılan katalog suçlar içinde olması" adli kontrolün yetersiz kalacağı, sanğın bu zamana kadar işlediği kesinleşen ilamlarının infazının da devreye girmesi gerekçeleriyle tutukluluk halinin devamına hükmetti.    DOSYANIN MÜTALAA HAZIRLANAMASI İÇİN SAVCIYA VERİLMESİNE KARAR VERİLDİ  Alparslan Arslan ve Yüksel Dilsiz'in SEGBİS ile bir sonraki duruşmada hazır  edilmesine karar veren mahkeme heyeti, sanıklar Turhan Çömez ve Saipir Deplelvitze'nin yakalanmalarının beklenmesini de kararlaştırdı.
Turhan Çömez - 11.9.2018
Ergenekon" Davası
Mahkemeye gelen belgeler okunduğu duruşmada, firari sanıklar Turhan Çömez ve Saipir Deplevitze'nin henüz yakalanamadıkları tutanağa geçirildi.
Turhan Çömez - 11.9.2018
Ergenekon Davası'nda Sona Doğru... (Arşiv)
DOSYANIN MÜTALAA HAZIRLANAMASI İÇİN SAVCIYA VERİLMESİNE KARAR VERİLDİ Alparslan Arslan ve Yüksel Dilsiz'in SEGBİS ile bir sonraki duruşmada hazır edilmesine karar veren mahkeme heyeti, sanıklar Turhan Çömez ve Saipir Deplelvitze'nin yakalanmalarının beklenmesini de kararlaştırdı.
Turhan Çömez - 11.9.2018
Ergenekon Davası'nda Sona Doğru
YARGITAY'ın bozma kararının ardından yeniden görülmeye başlanan Ergenekon davasında esas hakkındaki mütalaa hazırlaması için dosyanın Cumhuriyet Başsavcılığı'na verilmesine karar verildi.  14 TUTUKSUZ SANIK HAZIR BULUNDU  İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 6. duruşmada emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 14 tutuksuz sanık hazır bulundu. Mahkemede Alparslan Arslan'ın da aralarında bulunduğu 8 sanığın dosyasının da bazı suçlar yönünden bu davayla birleştirildiği  tutanaklara geçti. Mahkeme Başkanı  Metin Tamirci, duruşmaya SEGBİS ile bağlanan başka suçtan tutuklu sanık Yüksel Dilsiz'e Yargıtay'ın bozma ilamı okunarak, söz verdi.  Söz verilen sanık Yüksel Dilsiz, duruşmadan son anda haberdar olduğunu savunma yapmaya hazır olmadığını, ayrıca rahatsız olduğunu belirterek süre istedi.  Duruşma savcısı da tevsi tahkikat talepleri yoksa dosyanın mütalaa için kendisine verilmesini istedi. Söz alan avukatlar da derhal beraat kararı verilmesini talep etti.  DURSUN ÇİÇEK: 10 YILDIR ELİMİZDEN ALINAN MASUMİYET HAKKİMİZİN TESLİM EDİLMESİNİ İSTİYORUZ Söz alan Dursun Çiçek, "Sahte kimlik, ruhsatsız silah gibi münferit suçların bu dosyadan ayrılmasını, yetkili ve görevli mahkemelere gönderilmesini talep ediyoruz. 10 yıldır elimizden alınan masumiyet hakkımızın  teslim edilmesini istiyoruz 10 yıldır  mağduruz. Bir an önce beraat kararı verilsin" dedi. Tutuksuz sanık Mehmet Fikri Karadağ, vatansever insanların 12 yıldır yargılandığını, iddianameleri hazırlayanların vatana ihanetten yargılandığını  belirterek, davanın yok sayılmasını talep etti. Tutuksuz sanıklardan Hayrettin Ertekin de "Mahkemenize güveniyorum. Sürecin uzamasından dolayı endişe ediyoruz. Bir an evvel karar verilmesini talep ediyoruz" diye konuştu. Söz alan diğer sanıklar da derhal beraat kararı verilmesini talep etti.   ALPARSLAN ARSLAN'IN TUTUKLULUK HALİNİN DEVAMINA KARAR VERİLDİ Mahkeme heyeti, sanık Alparslan Arslan' a yüklenen "Silahlı terör örgütü kurma", "Anayasaya karşı suç", "Genel güvenliği kasten tehlikeye sokma", " Tehlikeli maddelerin izinsiz bulundurulması veya el değiştirmesi" suçlarını işlediğine ilişkin kuvvetli suç şüphesinin varlığını gösteren somut delillerin bulunması, sanığa yüklenen suçun tutuklama nedeni var sayılan katalog suçlar içinde olması" adli kontrolün yetersiz kalacağı, sanğın bu zamana kadar işlediği kesinleşen ilamlarının infazının da devreye girmesi gerekçeleriyle tutukluluk halinin devamına hükmetti.    DOSYANIN MÜTALAA HAZIRLANAMASI İÇİN SAVCIYA VERİLMESİNE KARAR VERİLDİ  Alparslan Arslan ve Yüksel Dilsiz'in SEGBİS ile bir sonraki duruşmada hazır  edilmesine karar veren mahkeme heyeti, sanıklar Turhan Çömez ve Saipir Deplelvitze'nin yakalanmalarının beklenmesini de kararlaştırdı.
Turhan Çömez - 11.9.2018
Ergenekon Davası'nda Sona Doğru...
YARGITAY'ın bozma kararının ardından yeniden görülmeye başlanan Ergenekon davasında esas hakkındaki mütalaa hazırlaması için dosyanın Cumhuriyet Başsavcılığı'na verilmesine karar verildi.  14 TUTUKSUZ SANIK HAZIR BULUNDU  İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 6. duruşmada emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 14 tutuksuz sanık hazır bulundu. Mahkemede Alparslan Arslan'ın da aralarında bulunduğu 8 sanığın dosyasının da bazı suçlar yönünden bu davayla birleştirildiği  tutanaklara geçti. Mahkeme Başkanı  Metin Tamirci, duruşmaya SEGBİS ile bağlanan başka suçtan tutuklu sanık Yüksel Dilsiz'e Yargıtay'ın bozma ilamı okunarak, söz verdi.  Söz verilen sanık Yüksel Dilsiz, duruşmadan son anda haberdar olduğunu savunma yapmaya hazır olmadığını, ayrıca rahatsız olduğunu belirterek süre istedi.  Duruşma savcısı da tevsi tahkikat talepleri yoksa dosyanın mütalaa için kendisine verilmesini istedi. Söz alan Avukatlar da derhal beraat kararı verilmesini talep etti.  DURSUN ÇİÇEK: 10 YILDIR ELİMİZDEN ALINAN MASUMİYET HAKKİMİZİN TESLİM EDİLMESİNİ İSTİYORUZ Söz alan Dursun Çiçek, "Sahte kimlik, ruhsatsız silah gibi münferit suçların bu dosyadan ayrılmasını, yetkili ve görevli mahkemelere gönderilmesini talep ediyoruz. 10 yıldır elimizden alınan masumiyet hakkımızın  teslim edilmesini istiyoruz 10 yıldır  mağduruz. Bir an önce beraat kararı verilsin" dedi. Tutuksuz sanık Mehmet Fikri Karadağ, vatansever insanların 12 yıldır yargılandığını, iddianameleri hazırlayanların vatana ihanetten yargılandığını  belirterek, davanın yok sayılmasını talep etti. Tutuksuz sanıklardan Hayrettin Ertekin de "Mahkemenize güveniyorum. Sürecin uzamasından dolayı endişe ediyoruz. Bir an evvel karar verilmesini talep ediyoruz" diye konuştu. Söz alan diğer sanıklar da derhal beraat kararı verilmesini talep etti.   ALPARSLAN ARSLAN'IN TUTUKLULUK HALİNİN DEVAMINA KARAR VERİLDİ Mahkeme heyeti, sanık Alparslan Arslan' a yüklenen "Silahlı terör örgütü kurma", "Anayasaya karşı suç", "Genel güvenliği kasten tehlikeye sokma", " Tehlikeli maddelerin izinsiz bulundurulması veya el değiştirmesi" suçlarını işlediğine ilişkin kuvvetli suç şüphesinin varlığını gösteren somut delillerin bulunması, sanığa yüklenen suçun tutuklama nedeni var sayılan katalog suçlar içinde olması" adli kontrolün yetersiz kalacağı, sanğın bu zamana kadar işlediği kesinleşen ilamlarının infazının da devreye girmesi gerekçeleriyle tutukluluk halinin devamına hükmetti.    DOSYANIN MÜTALAA HAZIRLANAMASI İÇİN SAVCIYA VERİLMESİNE KARAR VERİLDİ  Alparslan Arslan ve Yüksel Dilsiz'in SEGBİS ile bir sonraki duruşmada hazır  edilmesine karar veren mahkeme heyeti, sanıklar Turhan Çömez ve Saipir Deplelvitze'nin yakalanmalarının beklenmesini de kararlaştırdı.
Turhan Çömez - 26.4.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
DURUŞMA 11 EYLÜL'E BIRAKILDI Cumhuriyet Savcısı Abdurrahman Hacısalihoğlu, bu duruşmaya kadar yerine getirilmeyen ara karlardan vazgeçilmesi durumunda esas hakkındaki mütalaa için dosyanın savcılığa gönderilmesini istedi. Mahkeme heyeti, hakkında yakalama kararı olan firari sanıklar Turhan Çömez ve Saipir Debzlelvidze'nin yakalanmalarının beklenmesine, daha önceki ara kararlarla istenen yazı cevaplarının beklenmesine karar verdi.
Turhan Çömez - 26.4.2018
Avukat Çiçek Uzun Yargılamadan Yakındı: 23 Yaşında Başladığım Davada 32 Yaşıma Geldim
DURUŞMA 11 EYLÜL'E BIRAKILDI Cumhuriyet Savcısı Abdurrahman Hacısalihoğlu, bu duruşmaya kadar yerine getirilmeyen ara karlardan vazgeçilmesi durumunda esas hakkındaki mütalaa için dosyanın savcılığa gönderilmesini istedi. Mahkeme heyeti, hakkında yakalama kararı olan firari sanıklar Turhan Çömez ve Saipir Debzlelvidze'nin yakalanmalarının beklenmesine, daha önceki ara kararlarla istenen yazı cevaplarının beklenmesine karar verdi.
Turhan Çömez - 26.4.2018
Avukat Çiçek Uzun Yargılamadan Yakındı: 23 Yaşında Başladığım Davada 32 Yaşıma Geldim
DURUŞMA 11 EYLÜL'E BIRAKILDI Cumhuriyet Savcısı Abdurrahman Hacısalihoğlu, bu duruşmaya kadar yerine getirilmeyen ara karlardan vazgeçilmesi durumunda esas hakkındaki mütalaa için dosyanın savcılığa gönderilmesini istedi. Mahkeme heyeti, hakkında yakalama kararı olan firari sanıklar Turhan Çömez ve Saipir Debzlelvidze'nin yakalanmalarının beklenmesine, daha önceki ara kararlarla istenen yazı cevaplarının beklenmesine karar verdi.
Turhan Çömez - 26.4.2018
Ergenekon" Davası
Mahkeme, hakkında yakalama kararı olan firari sanıklar Turhan Çömez ile Saipir Debzlelvidze'nin yakalanmalarının ve daha önceki ara kararlarla istenen yazı cevaplarının beklenmesine karar verdi.
Turhan Çömez - 21.12.2017
Ergenekon" Davası
Sanıklardan Levent Ersöz'ün, talebi üzerine bir sonraki celse SEGBİS'le duruşmaya katılmasına karar veren mahkeme, hakkında yakalama kararı olan firari sanıklar Turhan Çömez, Emrah Gönenci ve Saipir Debzlelvidze'nin yakalanmalarının beklenmesine hükmetti.
Turhan Çömez - 21.12.2017
Ergenekon Davası 26 Nisan'a Ertelendi
Dönmez'in sunduğu görüntüler emniyete sunulacak Taleplerin ardından ara kararı açıklayan mahkeme heyeti, sanıklar Emrah Gönenci, Turhan Çömez ve Saipir Devzlelvidze'nin yakalanmalarının beklenmesine hükmetti.
Turhan Çömez - 7.9.2017
Ergenekon Davası
Hakkında yakalama kararı olan firari sanıklar Turhan Çömez, Emrah Gönenci ve Saipir Debzlelvidze dışında kalan tüm sanıklar hakkındaki yurtdışına çıkış yasağından oluşan adli kontrol tedbiri kararlarının kaldırılmasına karar veren heyet, bazı sanıkların duruşmaya gelme zorunluluklarını da yok saydı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Turhan Çömez Haberleri | Turhan Çömez Kimdir - Haberler - Turhan Çömez haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Turhan Çömez kimdir, hayatı ve biyografisi. İngiltere'deki doktor açığı Türk hekimlere fırsat yaratacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 05:28:32. #1.15#
title