ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU STADYUMU HABERLERİ

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu Haberleri

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu haber, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 21.01.2020
Fenerbahçeli engelli taraftarlar stadyumdan maç izleyemiyor
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda engelli taraftarlara ayrılan bölümün değiştirilmesi için başlatılan kampanyaya 32 binden fazla kişi imzalarıyla destek verdi.
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 15.01.2020
KoçSistem ve KoçDigital, 2019'da 68 ödüle layık görüldü
Ödüllerimizin dağılımı itibarıyla Customer First, Platform 360, KoçHub, Pixage ve HR Analytics gibi teknoloji ve çözümlerimizin bu yıl 16 ödülle onurlandırılmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Çözümlerimiz, dijitalleşmeyi hedefleyen kurumlar için kritik iş süreçlerinin dijital platformlara taşınmasında anahtar rollere sahip. Stevie, Muse, Hermes, IDC, Felis gibi saygınlıkları ile ün yapmış ödül komitelerinin değerlendirmeleri sonucu verilen 57 ödül, KoçSistem ve KoçDigital'in dijitalleşmeyi kurumlarda değer üretimi eksenli bir değişim olarak benimsediğini kanıtlıyor. Aynı zamanda KoçSistem ve KoçDigital'in nitelikli ve geleceğe umutla bakan üretken ve uzmanlaşmış Y kuşağı ağırlıklı çalışanları için de bu tür başarıların önemli bir motivasyon kaynağı olduğunu söylemeliyim. Bu açıdan verdikleri emek ile bizlere bu anlamlı ödülleri kazandıran 1500'ü aşkın KoçSistem ve KoçDigital çalışanı arkadaşımızı tebrik etmek isterim. Çalışmalarımızı taçlandıran bu ödüller sayesinde artık çok daha iyisini başarmak için hazır olduğumuzu biliyoruz." KoçDigital'e ödül yağmuru Türkiye'nin ilk IoT Platformu "Platform 360", yerel ve global pazarlar için bu platform üzerinde tasarladığı ileri analitik ve IoT çözümleri ile Stevie'den ödüllerle döndü. KoçDigital'in Platform 360 üzerinde yazdığı gerçek zamanlı üretim yönetim sistemi bu yıl Stevie Altın Ödülü'ne layık görülürken, yine aynı platform üzerinde geliştirdiği madencilik endüstrisine yönelik analitik, IoT ve büyük veri çözümleri ise gümüş Stevie ödülünü almaya hak kazandı. KoçDigital, aynı zamanda Stevie Awards tarafından verilen Muhteşem İşverenler (Great Employers) kategorisinde "HR Analytics" çözümüyle altın ödüle layık görüldü. KoçSistem'in dijital yayıncılık uygulaması Pixage, bu yıl ödül komitelerinin dikkatinden kaçmadı. Pixage, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu ve gümrük mağazalarındaki örnek çözümleriyle "Yılın Teknik İnovasyonu" kategorisinde Stevie bronz ödülünü almaya hak kazanırken, Tofaş için hayata geçirdiği Pixage uygulamaları ile AVA Digital Awards kapsamında platinum ödüle layık görüldü.
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 11.10.2019
Arnavutluk maçından notlar
HER KOLTUĞA TÜRK BAYRAĞI Türkiye - Arnavutluk maçı öncesinde Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'ndaki bütün koltuklara Türk bayrağı bırakılırken, bu önemli karşılaşmanın coşkusuna Türk bayraklarını sallayarak ortak oldu.
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 22.07.2019
A Millilerin iç saha maçları İstanbul'da
Millilerin, 11 Ekim 2019 Cuma günü Arnavutluk'u konuk edeceği karşılaşma ise Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda oynanacak.
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 16.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ-24
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ise yaptığı konuşmada şunları söyledi:   "15 Temmuz gecesi Elazığ'da ve tüm Türkiye'de sokaklara inenlerin, vatanımızın, demokrasimizin ve özgürlüğümüzün korunmasında katkısı var. FETÖ terör örgütü mensupları tarafından yapılan darbe girişiminde tüm farklılıkları bir kenara bırakarak, kadınıyla, çocuğuyla, her kökenden insanıyla dünyayı kendine hayran bırakan aziz milletimizin fertlerine teşekkür ediyorum." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Mehter Takımının konseri Konuşmalar Genel ve detay görüntü  Haber-Kamera: Erkan BAY / ELAZIĞ, ================================= Ödemiş'te 15 Temmuz anma töreni stadyum önünde yapıldı   İZMİR'in Ödemiş ilçesinde FETÖ'nün 15 Temmuz kalkışmasının 3'üncü yıl dönümü etkinliklerle anıldı.  Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin 3'üncü yıl dönümü nedeniyle Ödemiş Şükrü Saraçoğlu Stadyumu önünde tören yapıldı.
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 16.07.2019
Ödemiş'te 15 Temmuz anma töreni stadyum önünde yapıldı
İZMİR'in Ödemiş ilçesinde FETÖ'nün 15 Temmuz kalkışmasının 3'üncü yıl dönümü etkinliklerle anıldı.  Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin 3'üncü yıl dönümü nedeniyle Ödemiş Şükrü Saraçoğlu Stadyumu önünde tören yapıldı.
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 18.06.2019
Olaylı Fenerbahçe Beşiktaş derbisi soruşturmasında 3 kişiye dava açıldı
KADIKÖY'de, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve çıkan olaylar sırasında birbirlerini karşılıklı darp eden Fenerbahçe'nin taraftar sorumlusu Ali Bozan, Beşiktaş İdari sorumlusu Hüseyin Erdinç Gültekin ile Gökhan Uyanık hakkında "Basit yaralama" suçundan dava açıldı. Ali Bozan ve Gökhan Uyanık hakkında 1 yıla, Hüseyin Erdinç Gültekin hakkında da 2 yıla kadar hapis cezası istendi. İki güvenlik görevlisini darp etmekle suçlanan Beşiktaş'ın kalecisi Tolga Zengin hakkında ise, güvenlik görevlilerinin uzlaşmayı kabul etmesi nedeniyle takipsizlik kararı verildi. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, 19 Nisan 2019 tarihinde Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan futbol müsabakasının çıkan olaylar nedeniyle tatil edildiği hatırlatıldı.
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 18.06.2019
(YENİDEN)Olaylı Fenerbahçe Beşiktaş derbisi soruşturmasında 3 kişiye dava açıldı
KADIKÖY'de, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve çıkan olaylar sırasında birbirlerini karşılıklı darp eden Fenerbahçe'nin taraftar sorumlusu Ali Bozan, Beşiktaş İdari sorumlusu Hüseyin Erdinç Gültekin ile Gökhan Uyanık hakkında "Basit yaralama" suçundan dava açıldı. Ali Bozan ve Gökhan Uyanık hakkında 1 yıla, Hüseyin Erdinç Gültekin hakkında da 2 yıla kadar hapis cezası istendi. İki güvenlik görevlisini darp etmekle suçlanan Beşiktaş'ın kalecisi Tolga Zengin hakkında ise, güvenlik görevlilerinin uzlaşmayı kabul etmesi nedeniyle takipsizlik kararı verildi.  İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, 19 Nisan 2018 tarihinde Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan futbol müsabakasının çıkan olaylar nedeniyle tatil edildiği hatırlatıldı.
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 18.06.2019
(Arşiv görüntülerle) OLAYLI FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ DERBİSİ SORUŞTURMASINDA 3 KİŞİYE DAVA AÇILDI
-İKİ KULÜPTEN ÜÇ KİŞİYE BASİT YARALAMA SUÇUNDAN DAVA AÇILDI Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHA Kadıköy'de, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve çıkan olaylar sırasında birbirlerini karşılıklı darp eden Fenerbahçe'nin taraftar sorumlusu Ali Bozan, Beşiktaş İdari sorumlusu Hüseyin Erdinç Gültekin ile Gökhan Uyanık hakkında "Basit yaralama" suçundan dava açıldı. Ali Bozan ve Gökhan Uyanık hakkında 1 yıla, Hüseyin Erdinç Gültekin hakkında da 2 yıla kadar hapis cezası istendi. İki güvenlik görevlisini darp etmekle suçlanan Beşiktaş'ın kalecisi Tolga Zengin hakkında ise, güvenlik görevlilerinin uzlaşmayı kabul etmesi nedeniyle takipsizlik kararı verildi.  İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, 19 Nisan 2018 tarihinde Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan futbol müsabakasının çıkan olaylar nedeniyle tatil edildiği hatırlatıldı.
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 18.06.2019
Olaylı Fenerbahçe Beşiktaş derbisi soruşturmasında 3 kişiye dava açıldı
KADIKÖY'de, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve çıkan olaylar sırasında birbirlerini karşılıklı darp eden Fenerbahçe'nin taraftar sorumlusu Ali Bozan, Beşiktaş İdari sorumlusu Hüseyin Erdinç Gültekin ile Gökhan Uyanık hakkında "Basit yaralama" suçundan dava açıldı. Ali Bozan ve Gökhan Uyanık hakkında 1 yıla, Hüseyin Erdinç Gültekin hakkında da 2 yıla kadar hapis cezası istendi. İki güvenlik görevlisini darp etmekle suçlanan Beşiktaş'ın kalecisi Tolga Zengin hakkında ise, güvenlik görevlilerinin uzlaşmayı kabul etmesi nedeniyle takipsizlik kararı verildi.  İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, 19 Nisan 2019 tarihinde Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan futbol müsabakasının çıkan olaylar nedeniyle tatil edildiği hatırlatıldı.
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 18.06.2019
OLAYLI FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ DERBİSİ SORUŞTURMASINDA 3 KİŞİYE DAVA AÇILDI
-İKİ KULÜPTEN ÜÇ KİŞİYE BASİT YARALAMA SUÇUNDAN DAVA AÇILDI Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHA Kadıköy'de, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve çıkan olaylar sırasında birbirlerini karşılıklı darp eden Fenerbahçe'nin taraftar sorumlusu Ali Bozan, Beşiktaş İdari sorumlusu Hüseyin Erdinç Gültekin ile Gökhan Uyanık hakkında "Basit yaralama" suçundan dava açıldı. Ali Bozan ve Gökhan Uyanık hakkında 1 yıla, Hüseyin Erdinç Gültekin hakkında da 2 yıla kadar hapis cezası istendi. İki güvenlik görevlisini darp etmekle suçlanan Beşiktaş'ın kalecisi Tolga Zengin hakkında ise, güvenlik görevlilerinin uzlaşmayı kabul etmesi nedeniyle takipsizlik kararı verildi.  İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, 19 Nisan 2019 tarihinde Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan futbol müsabakasının çıkan olaylar nedeniyle tatil edildiği hatırlatıldı.
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 04.05.2019
Galatasaraylı Taraftar Derbi Hakeminden Şikayetçi Oldu, Takipsizlik Verildi
Kadıköy'de Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda 14 Nisan 2019 tarihinde oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbi maçının hakemi Ali Palabıyık'ın maç sırasında kasıtlı olarak yanlış kararlar verdiğini belirten Galatasaray taraftarı C.
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 28.04.2019
Dha İstanbul Bülteni-1
Görüntü dökümü: ---------------- -Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt açıklaması 27.04.2019 - 22.15 Haber Kodu : 190427230 =============================== 6- FENERBAHÇE-TRABZONSPOR MAÇI SIRASINDA İLGİNÇ EYLEM İDDİASIYLA GÖZALTI (ÖZEL GÖRÜNTÜLERLE) *Gözaltına alınan H.Ş. polsi merkezinde ifadesi alındıktan sonra savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.  Haber: Çağrı ÇALIŞKAN-Yüksel KOÇ / İSTANBUL DHA  Kadıköy, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda oynanan Fenerbahçe-Trabzonspor maçı sırasında paramotor ile stada ineceği öne sürülen H.
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - 28.04.2019
Fenerbahçe-Trabzonspor Maçı Sırasında İlginç Eylem İddiasıyla Gözaltı (Özel Görüntülerle)
*Gözaltına alınan H.Ş. polsi merkezinde ifadesi alındıktan sonra savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.    Haber: Çağrı ÇALIŞKAN -Yüksel KOÇ/ İSTANBUL DHA  Kadıköy, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda oynanan Fenerbahçe-Trabzonspor maçı sırasında paramotor ile stada ineceği öne sürülen H.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şükrü Saraçoğlu Stadyumu Haberleri | Şükrü Saraçoğlu Stadyumu Haber - Haberler - Şükrü Saraçoğlu Stadyumu haberleri, son dakika şükrü saraçoğlu stadyumu haber ve gelişmeleri burada. Fenerbahçe en son ne zaman şampiyon oldu? FB kaç senedir şampiyon olamıyor?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 06:55:45. #1.15#
title