SINIF ÖĞRETMENLİĞİ HABERLERİ

Sınıf Öğretmenliği Haberleri

Sınıf Öğretmenliği haber, Sınıf Öğretmenliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sınıf Öğretmenliği - 17.02.2021
"FETÖ firarisi Adil Öksüz'ün saklanmasına yardım" davası
Adil Öksüz'ü, Üsküdar'dan arabayla alıp tespiti yapılamayan bir yere götüren kişilerden biri olduğu iddiasıyla yargılanan sanıklardan Zafer Çay, "silahlı terör örgütü üyesi olmak" suçundan açılan ve bu dava dosyasıyla birleştirilen davayla ilgili savunma yaparak, "Vatanıma milletime ihanet edecek bir insan değilim. Öğretim hayatım boyunca devlet okullarında ve yurtlarında kaldım. Sınıf öğretmenliği yaptım.
Sınıf Öğretmenliği - 08.02.2021
Mehtap öğretmen, MEB'in başlattığı projeyle "öğretmen yazarlara" öncü oldu
"MEB'in kök değerlerini masallarda işledik" Teker, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 15 yıldır sınıf öğretmenliği yaptığını ve MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile UNESCO Türkiye Milli Komisyonu iş birliğinde yürütülen Anadolu Masalları Projesi kapsamında yapılan eğitici eğitimlere katıldığını anlattı.
Sınıf Öğretmenliği - 31.12.2020
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'ne 40 öğretmen alınacak
Ayrıca başvuru sırasında adayların diploma, transkript, askerlik durum belgesi ve sertifikalarını (Pedagojik Formasyon Belgesi, tezsiz yüksek lisans, sınıf öğretmenliği sertifikası) e-Devlet'e yüklemeleri gerekecek.
Sınıf Öğretmenliği - 25.11.2020
Son dakika: 26 yıldır dinmeyen acı
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesine bağlı Kazan köyünde 1994 yılında öğretmenlik yaparken ailesinin gözü önünde teröristler tarafından şehit edilen öğretmen Sait Korkmaz'ın eşi Aklime Korkmaz, buruk geçtiği için bayram ve öğretmenler gününün gelmesini hiç istemediğini belirterek, "Eşim şehit olduğunda tek duam şuydu, Allah kimsenin evine şehit acısı vermesin. Rabbim vatanımızı böldürmesin, ezanımızı susturmasın, İstiklal Marşımızı bir daha yazdırmasın ve bayrağımızı indirmesin" dedi Sait Korkmaz, Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdikten sonra gönüllü olarak 1994 yılında Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesine bağlı Kazan köyüne eşi Aklime Korkmaz ve kız çocuğu ile birlikte gitti.
Sınıf Öğretmenliği - 25.11.2020
Son dakika haber: Koronadan öldü, Öğretmenler Günü'nde toprağa verildi
Tokat'ın Niksar ilçesinde uzun yıllar sınıf öğretmenliği yapan emekli öğretmen Mehtap Bedenbaşı, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde korona virüsü (Covid19) nedeniyle yaşamını yitirdi.
Sınıf Öğretmenliği - 24.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 3
Elazığ'da yaşayan Mahmut Ataş, 13 yaşında geçirdiği trafik kazası sonrası omurilik felçli oldu. Tüm olumsuzluklara karşın eğitimini sürdüren Ataş, ortaokul ve liseyi açık öğretimden bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü'nü kazandı.
Sınıf Öğretmenliği - 22.11.2020
Atandığı köy okulunu modern eğitim yuvasına dönüştürdü
2015 yılında Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun olan Öztürk, 2 yıl ücretli öğretmenlik yaptı.
Sınıf Öğretmenliği - 28.10.2020
Son dakika! Resimlerini "gelenekselden evrensele" temasıyla tuvale taşıyor
İlerleyen yaşlarda kendisine yönlendirme yapılmadığı için resimden uzaklaştığını anlatan Tunçtürk, üniversite sınavında sınıf öğretmenliğini kazanmasına rağmen bu bölüme gitmediğini ifade etti.
Sınıf Öğretmenliği - 14.10.2020
"Tüm öğretmen adayları üstün zekalılara yönelik eğitimler almalı"
Eğitim ortamında adalet herkese eşit davranmak değil, herkese ihtiyaçları doğrultusunda davranmaktır. Çu¨nku¨ yeri geldiğinde farklı özellikteki öğrencilere ilgilerine ve ihtiyaçlarına, daha da önemlisi hazır olma du¨zeylerine göre etkinlikler hazırlanması gerekir. Aslında bu özelliklerin tu¨m öğretmenlerde bulunması gerekir. Yine de bu özellikleri burada tekrar vurgulama gereği, u¨lkemizde sınıf öğretmenliği bölu¨mlerinin eğitim programlarında yaratıcılık, eleştirel du¨şu¨nme ya da u¨stu¨n zekalı ve yetenekli bireylerin özelliklerini öğrenme gibi derslere yer verilmemesinden ileri geliyor.
Sınıf Öğretmenliği - 13.10.2020
Tek eliyle tutunduğu tekvandoda tek hedefi milli takım
Osmaniye'de sınıf öğretmenliği yapan ve doğuştan bir eli olmayan 36 yaşındaki Hanifi Bayhan 1,5 yıldır gönül verdiği tekvandoda milli takıma seçilebilmek için çalışıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sınıf Öğretmenliği Haberleri | Sınıf Öğretmenliği Haber - Haberler - Sınıf Öğretmenliği haberleri, son dakika sınıf öğretmenliği haber ve gelişmeleri burada. 'Süper öğretmen'e film teklifleri yağıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 18:53:49. #1.16#
title