Öğretmeninin kendisinden aldığı eşyayı geri alabilmek için 50 yıl sonra okuluna izinsiz girdi - Haberler
Haberi Paylaş

Öğretmeninin kendisinden aldığı eşyayı geri alabilmek için 50 yıl sonra okuluna izinsiz girdi

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Dünya
 - Güncelleme:
Öğretmeninin kendisinden aldığı eşyayı geri alabilmek için 50 yıl sonra okuluna izinsiz girdi

Japonya'da yaşayan 63 yaşındaki bir adam, 50 yıl önce öğretmeni tarafından kendisinden alınan bir eşyayı geri almak için 58 yaşındaki kız arkadaşıyla birlikte gece vakti okuluna girdi. Ancak çift, okula izinsiz girmeleri nedeniyle eşyayı da alamadan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Japonya'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 63 yaşındaki adam, bundan tam 50 sene önce ortaokulda okuduğu sırada henüz bilinmeyen bir eşyasını öğretmenine kaptırdı.

YAPILANI HAZMEDEMEDİ

Olayın üzerinden 50 yıl geçse de adam, kendisine yapılanı hazmedemedi. Kız arkadaşıyla plan yapan adam, Mikasa şehrindeki eski okuluna giderek, izinsiz içeri girdi ve kendisine ait eşyayı aramaya başladı.

SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

Okulda gezdikleri sırada personel tarafından fark edilen çift, ihbar üzerine olay yerine gelen ekipler tarafından gözaltına alındı. Okula izinsiz girmeleri nedeniyle haklarında dava açılan çift, cezaevine gönderildi. Eşyayı ise bulamadıkları öğrenildi.

Sınıf Öğretmenliği, Japonya, Okul, Dünya, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Suskun Demir:

la dayı sende nasıl bir kin varmış manyak deli:)))))

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title